Találatok a Santos Laguna címkére

Találatok száma: 17

Newcastle United: Gól-rajongó mexikói lehet az új tulajdonos

2019-10-21 21:42:02

Nem éppen a filmművészet csúcsa, de sokakat elért a Gól című film és annak két folytatása, nem mellesleg felkeltette egy mexikói milliárdos figyelmét az első részben „szereplő” Newcastle United iránt.

Santos Laguna Newcastle United Mike Ashley Gól

FTC: Gorriarán a Santos Lagunában folytatja – hivatalos

2019-06-19 15:56:24

A mexikói élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Santos Laguna hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Fernando Gorriaránt a Ferencvárostól.

nemzetközi átigazolás mexikói labdarúgás magyar átigazolás magyar labdarúgás Santos Laguna NB I

FTC: Fernando Gorriarán bejelentette, távozik – hivatalos

2019-06-07 22:33:59

Fernando Gorriarán a hivatalos Instagram-oldalán egy közleményben jelentette be, hogy távozik a Ferencvárostól. Sajtóhírek szerint a 24 éves uruguayi középpályás a mexikói Santos Lagunában folytatja a pályafutását.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Santos Laguna Fernando Gorriarán Ferencváros FTC

FTC: mexikói klubbal hozták szóba Gorriaránt – sajtóhír

2019-06-05 08:59:31

Mexikói sajtóhír szerint a 2018-ban bajnoki címet szerző Santos Laguna szerződtetné Fernando Gorriaránt, az NB I-ben aranyérmes Ferencváros uruguayi labdarúgóját.

magyar átigazolás Santos Laguna NB I Fradi Fernando Gorriarán Ferencváros

Videó: ez aztán a kegyelemdöfés, 60 méterről vágott gólt az uruguayi támadó

2019-03-13 09:44:12

A mexikói Santos Laguna hazai pályán 4–2-re nyert a New York Red Bulls ellen a CONCACAF Bajnokok Ligájában, a találkozó valószínűleg Brian Lozano 81. percben született góljáról marad emlékezetes: az uruguayi támadó jó 60 méterről emelte át a kapust és lőtt a vendégkapuba, beállítva a végeredményt. Érdekesség, hogy szünetben még a Red Bulls vezetett 2–0-ra…

Santos Laguna New York Red Bulls CONCACAF BL

Videó: elment a riválishoz, pénzt szórtak rá a drukkerek

2017-03-04 09:59:27

Mikor Agustín Marchesín aláírt a mexikói élvonalbeli Santos Lagunához, megfogadta, hogy soha, semmi pénzért nem szerződik a rivális Américához. Az ígéretét majd’ két évig tudta tartani, ugyanis a 2014-es átigazolása után 2016 decemberében már aláírt új csapatához. Igen, az Américához. A szurkolók pedig természetesen nem felejtenek. Amikor az argentin kapust újra látták a két együttes meccsén, egy adag Monopoly-pénzzel köszöntötték, hátha érti a célzást…

videó pénzeső pénz mexikói labdarúgás Santos Laguna Mexikó

Videó: kapitális kapushiba után jutott döntőbe a BL-címvédő

2016-04-06 09:34:29

Az América labdarúgócsapata hatalmas hiba után nyert hazai pályán a Santos Laguna ellen a CONCACAF Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján. Mivel az első és a második mérkőzés rendes játékideje sem hozott gólt, hosszabbításra került sor. A 102. percben a vendégek kapusa, Agustín Marchesín bevédte Michael Arroyo szabadrúgását. A címvédő América így bejutott a fináléba, ahol egy harmadik mexikói gárdával, a Tigresszel találkozik.

Santos Laguna CONCACAF América Agustín Marchesín

Videó: fizikai fájdalmat okozott a 40 méteres gól

2015-05-25 18:17:10

Gólt kapni 40 méterről minden kapus rémálma. A mexikói labdarúgó-bajnokságban játszott Guadalajara–Santos Laguna (0–3) mérkőzésen ráadásul nemcsak lelki, hanem fizikai fájdalmat is okozott Luis Vergarának, a hazaiak kapusának, miután Néstor Carderón a kapujába ívelte a labdát.

videó Santos Laguna Guadalajara

Videó: lehetetlen szögből lőtt zseniális gólt a csatár

2014-04-15 13:35:42

A mexikói élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Clausura-szakasz) 15. fordulójában a Santos Laguna 4–3-ra nyert az Atlante ellen. A találkozón triplázó Carlos Darwin Quintero jó 30 méterről, szabadrúgásból hatalmas gólt lőtt a hosszú sarokba. Íme!

videó Santos Laguna Carlos Quintero Atlante

Videó: betalált, majd durván lefejelte a kapufát

2014-02-04 12:01:54

A mexikói élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában a Santos Laguna 2–0-ra nyert a Toluca ellen. A találkozón duplázó Javier Orozco szó szerint belesérült találatába, miután gólt szerzett, lefejelte a kapufát, majd le is kellett cserélni. Íme!

videó Toluca Santos Laguna Javier Orozco

Videó: Maradonának bejött a kezezés, a kolumbiainak nem

2013-05-21 16:41:00

Rendkívül buta módon állíttatta ki magát Carlos Quintero, a Santos Laguna kolumbiai labdarúgója a Cruz Azul elleni mexikói bajnoki mérkőzésen. A találkozó 51. percében a beadást kézzel ütötte a kapuba, és bár azonnal megbánta tettét, a játékvezetőtől megkapta a sárgát. Mivel ez már a második volt neki, villant a piros lap is.

videó Santos Laguna Diego Maradona Cruz Azul Carlos Quintero

Labdarúgás: a Monterrey 0-2-ről is a CONCACAF-zóna királya - videó

2013-05-02 07:58:24

A mexikói Monterrey sikerével zárult az Észak- és Közép-Amerikát, illetve a karibi térséget magában foglaló CONCACAF-zóna legrangosabb labdarúgó klubsorozata, a Bajnokok Ligája. A Monterrey szintén mexikói riválisa, a Santos Laguna legyőzésével hódította el a kupát sorozatban immár harmadszor, méghozzá egy elképesztő fordulatot hozó meccsen!

Santos Laguna Monterrey CONCACAF-zóna

Alonso hálószaggató és Khedira szerencsés góljával nyert a Real

2012-08-06 07:36:58

A Real Madrid labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 2–1-re legyőzte a mexikói Santos Lagunát az egyesült államokbeli Las Vegasban. Xabi Alonso gólja után Cristian Suárez még az első félidőben egyenlített, ám Sami Khedira második félidei szerencsés találatára már nem érkezett válasz.

labdarúgás felkészülés Santos Laguna Real Madrid

Felkészülés: minimális Real-győzelem Las Vegasban

2012-08-06 07:08:26

A Real Madrid labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 2–1-re legyőzte a mexikói Santos Lagunát az egyesült államokbeli Las Vegasban. Xabi Alonso gólja után Cristian Suárez még az első félidőben egyenlített, ám Sami Khedira második félidei találatára már nem érkezett válasz.