Találatok a San Antonio Spurs címkére

Találatok száma: 559

NBA: Gasol marad a Spursnél, bezárult az ajtó Hanga számára?

2017-07-26 11:30:53

Új, három évre szóló szerződést kötött Pau Gasol az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő San Antonio Spursszel.

San Antonio Spurs  Pau Gasol  NBA  Hanga Ádám  Baskonia  Barcelona

NBA: még egy évet marad Ginóbili a San Antonióban

2017-07-19 09:29:29

Még egy idényt vállal Manu Ginóbili, az észak-amerikai bajnokságban (NBA) szereplő San Antonio Spurs veterán kosarasa.

Manu Ginóbili  NBA  San Antonio Spurs  kosárlabda

Kosár: Hanga számára az NBA előtt a Barcelona következhet

2017-07-07 13:56:48

A spanyol élvonalban játszó Hanga Ádámnak egyelőre – vélhetően – várnia kell rá, hogy az NBA-be igazoljon, és szerepelhessen az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban – írta az eurohoops.net.

kosárlabda  San Antonio Spurs  NBA  Hanga Ádám  Barcelona kosárlabda

Kosár: végre eljött Hanga ideje, a Spursben folytatja?

2017-06-08 08:33:30

Az Eurohoops.net úgy értesült, hogy a tengerentúli profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő San Antonio Spurs lehetőséget kínál Hanga Ádámnak.

San Antonio Spurs  NBA  Hanga Ádám

Kosár: Hanga újabb spanyol élcsapat célkeresztjében

2017-06-07 17:58:55

Spanyol lapinformációk szerint a Valencia Basket sportigazgatója, Chechu Mulero Hanga Ádám menedzserével, Lóránt Andrással találkozott annak érdekében, hogy a magyar kosárlabdázó a csapatukat erősítse a következő szezonban.

kosárlabda  San Antonio Spurs  Real Madrid  NBA  Hanga Ádám  Baskonia

NBA: „Hanga válthatja Ginóbilit a nyáron, ha az visszavonul”

2017-05-24 13:08:59

A tengerentúli profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő San Antonio Spursnél folytathatja pályafutását Hanga Ádám, a Baskonia magyar játékosa – véli a sportággal foglalkozó riporter, David Pick.

San Antonio Spurs  NBA  Manu Ginóbili  Hanga Ádám

Vége: újabb söpréssel jutott döntőbe a Warriors

2017-05-23 08:36:50

Negyedszer sem tudta megállítani a Golden State-et a San Antonio az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nyugati döntőjében, így Steph Curryék három söpréssel, veretlenül jutottak el a fináléig.

kosárlabda  San Antonio Spurs  NBA-rájátszás  NBA  Golden State Warriors

NBA: példátlan – a GSW hibátlanul ment a nagydöntőbe

2017-05-23 06:39:53

A Golden State Warriors a párharc negyedik mérkőzésén is legyőzte a San Antonio Spurst az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nyugati döntőjében, ezzel 4–0-s összesítéssel továbbjutott a nagydöntőbe – még sosem volt példa arra, hogy egy csapat 12–0-s mérleggel menetelt volna el a fináléig. A Warriors sorozatban harmadik fináléjára készülhet.

San Antonio Spurs  NBA-rájátszás  NBA  Golden State Warriors

NBA: halálos fenyegetéseket kapott a Warriors kosarasa

2017-05-22 12:13:44

A Kawhi Leonardnak okozott sérülés miatt halálos fenyegetéseket kapott Zaza Pachulia, az észak-amerikai bajnokságban (NBA) szereplő Golden State Warriors kosarasa.

Zaza Pachulia  San Antonio Spurs  NBA-rájátszás  NBA  Kawhi Leonard  Golden State Warriors

NBA: San Antonióban is nyert, a döntő kapujában a GSW

2017-05-21 09:25:07

Bár a negyedik negyed elején még látótávolságon belül volt a Kawhi Leonard nélküli San Antonio Spurs, ezúttal sem tudta megverni a Kevin Durant által húzott Golden State Warriorst az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nyugati döntőjében – Steph Curryék 3–0-s előnybe kerültek és egy győzelemre vannak a finálétól.

férfi kosárlabda  San Antonio Spurs  NBA  Golden State Warriors

136 pontot dobott, és már 2–0-ra vezet a Warriors

2017-05-17 08:00:56

Kawhi Leonard nélkül esélye sem volt a San Antonio Spursnek az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nyugati döntőjében a második meccsen: a hazai pályán játszó Golden State Warriors 36 pontos győzelmet aratott, és 2–0-s előnyre tett szert a párharcban.

San Antonio Spurs  NBA rájátszás  NBA  Golden State Warriors

NBA: klubtörténeti verést mért a Warriors a Spursre

2017-05-17 06:45:18

Már kettővel vezet a Golden State Warriors az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nyugati döntőjében: az oaklandi csapat szerdára virradóra hazai pályán valósággal kiütötte a San Antonio Spurst – a párharc második mérkőzésének végeredménye 136–100 lett.

Történelmi fordítással nyert a GSW, Leonard megsérült

2017-05-15 08:52:30

Bő egy félidőn keresztül uralta az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nyugati döntőjének első meccsét a San Antonio és huszonöt ponttal is vezetett a gárda a Warriors otthonában, ám Kawhi Leonard sérülése után felállt innen a GSW és a Curry, Durant páros vezérletével hatalmas győzelmet aratott.

kosárlabda  Stephen Curry  San Antonio Spurs  NBA  Kevin Durant  Kawhi Leonard

NBA: a szakadék mélyéről jött vissza és nyert a Golden State

2017-05-15 06:38:17

Szinte végig a San Antonio Spurs vezetett, mégis a hazai pályán játszó Golden State Warriors nyerte meg 113–111-re a két csapat hétfő hajnali első mérkőzését az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Nyugati főcsoportjának döntőjében.

kosárlabda  San Antonio Spurs  NBA rájátszás  NBA  Golden State Warriors

NBA: főcsoportdöntős a San Antonio Spurs

2017-05-12 06:34:40

A San Antonio Spurs 114–75-re győzött a Houston Rockets vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában, és 4–2-es összesítéssel bejutott a Nyugati főcsoport döntőjébe.

kosárlabda  San Antonio Spurs  NBA-rájátszás  NBA  Houston Rockets

Kép: NBA-meccsen tűnt fel az Arsenal legendája!

2017-05-11 11:53:13

A képek tanúsága szerint a kosárlabdát is kedveli az Arsenal és a Barcelona korábbi klasszis labdarúgója, Thierry Henry. Sőt, úgy tűnik, a kedvenc csapata is megvan: a Houston Rockets elleni mérkőzésen a San Antonio Spurs címerével ellátott sapkát viselte. Lehet, hogy ezért, lehet, hogy nem, de az ötödik meccset a hosszabbításban behúzta Gregg Popovich csapata!

kép  Thierry Henry  San Antonio Spurs  NBA  Arsenal

Újabb söprés: már a keleti döntőben a Cleveland

2017-05-08 08:42:51

Negyedszer sem tudta megfogni LeBron Jamest és a Clevelandet a Toronto, így a címvédő újabb söprést hajtott végre az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában, amivel ismét ott van a keleti döntőben. Az ellenfél még várat magára, miután a Wizards egy szenzációs harmadik negyeddel megint megverte a Bostont, ezzel kiegyenlítette a párharcot, és így tett Nyugaton a Houston is, amely kintről lőtte szét a San Antonio védekezését.

kosárlabda  Washington Wizards  Toronto Raptors  San Antonio Spurs  NBA  Houston Rockets

NBA: 26–0-s roham a harmadik negyedben, naná, hogy nyertek

2017-05-08 06:52:35

A Washington és a Houston is egyenlített főcsoport-elődöntős párharcában a hazai pályán aratott vasárnapi győzelmével. Mint beszámoltunk róla, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) vasárnapi programjának nyitányaként a Cleveland negyedszer is legyőzte a Torontót, és ezzel bejutott a keleti fináléba.

kosárlabda  Washington Wizards  San Antonio Spurs  NBA  Houston Rockets  Boston Celtics

Houstonban fordította meg a párharcot a San Antonio

2017-05-06 08:24:52

Jó védekezéssel és a Leonard, Aldridge páros ponterejével győzött Houstonban a San Antonio, ezzel Tony Parker nélkül is megfordította a Rockets elleni párharcot – nem tudott viszont szépíteni a Toronto, a Cleveland idegenben jutott 3–0-s előnyhöz és ott van a keleti döntő kapujában. Nézzük, hogy mi történt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában ma hajnalban!

Toronto Raptors  San Antonio Spurs  NBA-rájátszás  NBA  Houston Rockets  Cleveland Cavaliers

NBA: idegenben nyert a Cleveland és a San Antonio

2017-05-06 07:14:14

A címvédő Cleveland Cavaliers 21 ponttal legyőzte a Toronto Raptorst idegenben, így 3–0-ra vezet az NBA rájátszásában a Keleti főcsoport elődöntőjében, és már csak egy győzelem választja el a konferencia fináléjától. Nyugaton a San Antonio Spurs is idegenben győzött, így 2–1-re vezet a Houston ellen.