NBA: Kicsit túlerőltettem már ezt a kosárlabda-dolgot – Ginóbili

Nem űrt, inkább fekete lyukat hagy maga mögött a visszavonuló argentin zseni, Manu Ginóbili az észak-amerikai profi kosárlabdaligában.

San Antonio Spurs NBA Manu Ginóbili Itt van Amerika

NBA: visszavonul a San Antonio argentin klasszisa

2018-08-27 20:18:10

Hivatalos Twitter-oldalán bejelentette a visszavonulását a San Antonio Spurs négyszeres NBA-bajnok kosárlabdázója, Manu Ginóbili.

kosárlabda San Antonio Spurs NBA Manu Ginóbili

NBA: a San Antonio Torontóba cserélte el Kawhi Leonardot

2018-07-18 19:14:07

LeBron James klubváltása után eldőlt az NBA-t idén nyáron lázban tartó másik nagy kérdés is: a San Antonio Spurs kosárlabdacsapata bejelentette, hogy Kawhi Leonardért és Danny Greenért cserébe megkapta a Toronto Raptorstól DeMar DeRozant, Jakob Pöltlt, valamint egy védett 2019-es első körös draftjogot.

kosárlabda Toronto Raptors San Antonio Spurs NBA Kawhi Leonard Jakob Pöltl

NBA: a Spurs négyszeres bajnoka nem biztos a maradásban

2018-05-11 14:15:43

Az NBA-ben játszó Tony Parker kilátásba helyezte, hogy a nyáron elhagyja az eddigi egyetlen amerikai klubját, a San Antonio Spurst.

kosárlabda Tony Parker San Antonio Spurs NBA

Továbbjutott a Philadelphia és a GSW, kiesett a Heat és a Spurs

2018-04-25 08:16:27

Két párharc is befejeződött hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában: a Philadelphia a Miamit, a Golden State pedig a San Antoniót búcsúztatta 4–1-es összesítéssel. Hatodik meccsre készülhet viszont a Boston és a Milwaukee, míg ezúttal vissza tudott vágni a Celtics, végig vezetve 3–2-es előnybe került a szériában.

San Antonio Spurs Philadelphia 76ers Miami Heat Golden State Warriors

NBA: a Warriors és a 76ers is bejutott a következő körbe

2018-04-25 06:51:50

Keleten a Philadelphia, Nyugaton a címvédő Golden State Warriors bejutott az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásának következő körébe – a 76ers a Miami Heat ellen győzött a főcsoport-negyeddöntő ötödik mérkőzésén, a GSW pedig a San Antonio Spurst búcsúztatta.

San Antonio Spurs Philadelphia 76ers NBA Golden State Warriors

NBA: egy fantasztikus kosár és Cleveland-egyenlítés – videó

2018-04-23 06:42:33

A 32 pontot, 13 lepattanót és hét gólpasszt elkönyvelő LeBron James vezérletével a Clevelend Cavaliers idegenben 104–100-ra legyőzte az Indiana Pacerst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) vasárnapi játéknapján, és ezzel 2–2-re alakította a párharc állását. Egyenlített a Milwaukee és a Washington is, míg a San Antonio szépített a címvédő Golden State elleni párharcban.

kosárlabda San Antonio Spurs NBA-rájátszás NBA J. R. Smith Cleveland Cavaliers

NBA: a GSW és a Pelicans is a továbbjutás küszöbén

2018-04-20 06:41:40

A Golden State Warriors és a New Orleans Pelicans is 3–0-ra vezeti a maga párharcát a 2018-as NBA-rájátszás első fordulójában a Nyugati főcsoportban. A Keleti főcsoportban a Philadelphia 76ers idegenben győzte le a Miami Heatet, s 2–1-re vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó csatában.

San Antonio Spurs NBA Golden State Warriors

NBA: edzője nélkül játszik a Spurs a címvédő ellen

2018-04-19 18:56:18

Edzője, Gregg Popovich nélkül játssza a következő mérkőzését a San Antonio Spurs az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában.

kosárlabda San Antonio Spurs NBA Gregg Popovich

A másodikat is hozta a GSW, elvette a Philly pályaelőnyét a Miami

2018-04-17 08:10:03

Ugyan a nagyszünetben még a San Antonio vezetett, a Durant, Thompson, Iguodala trió remeklésével a fordulás után már nem adott sok esélyt ellenfelének a címvédő Warriors, ezzel 2-0-ra vezet a párharcban. A Sixers viszont nem bírta megvédeni a pályaelőnyét, a Dwyane Wade által húzott Miami nyerni tudott Philadelphiában, így jó szájízzel utazhat haza – nézzük, hogy mi történt hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában!

San Antonio Spurs Philadelphia 76ers NBA Miami Heat Golden State Warriors

NBA: parádés védekezéssel vette el a Portland pályaelőnyét a New Orleans

2018-04-15 08:58:43

Lebontotta a Blazers játékát és idegenbeli győzelemmel nyitotta az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) idei rájátszását a New Orleans, azonnal elvéve a Portland pályaelőnyét. A többi párharcban hazai győzelmek születtek az első játéknapon, a Sixers dobófesztivált rendezett, a Warriors lejátszotta a Spurst, a Raptors pedig a negyedik negyedben döntött a Washington ellen.

New Orleans Pelicans NBA Miami Heat Golden State Warriors Philadelphia 76ers Portland Trail Blazers

NBA: tovább él a San Antonio két évtizedes remek szériája

2018-04-10 06:41:53

A San Antonio Spurs hazai pályán, az Oklahoma City Thunder és a New Orleans Pelicans idegenben aratott győzelemmel tette biztossá playoffbeli szereplését az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján.

kosárlabda San Antonio Spurs Russell Westbrook Oklahoma City Thunder NBA

Rangadót nyert a Spurs és a Celtics, Stephen Curry ismét megsérült

2018-03-24 09:36:15

Hat kihagyott mérkőzés után visszatért Stephen Curry az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, ám alig egy félidő játék után ismét kidőlt, ezúttal a térde sérült meg – nélküle is nyert a Warriors, de nem lehetnek nyugodtak Steve Kerrék. Hosszabbításban, LaMarcus Aldridge karriercsúcsával hozta a Jazz elleni rangadót a Spurs, Portlandben aratott nagy győzelmet a Boston, szenvedett a Toronto, gálázott a Cleveland – mutatjuk, hogy mi történt hajnalban!

Stephen Curry San Antonio Spurs NBA LaMarcus Aldridge Golden State Warriors

Harmadszor is simán átlépett a San Antonión a Houston

2018-03-13 08:14:28

Három fontos játékosát is nélkülözte a Spurs az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) kedd hajnali rangadóján, nélkülük pedig nem is tudta megszorítani a társaság a ligaelső Houstont – Gregg Popovich együttese ezzel a vereséggel jelenleg nem tartózkodik rájátszást érő helyen. A Portland ezúttal sem hibázott és megszerezte sorozatban a tizedik győzelmét, illetve nyerni tudott az OKC, valamint a Bucks is – nézzük, hogy mi történt hajnalban!

kosárlabda San Antonio Spurs NBA Houston Rockets

San Antoniót is bevette a Pelicans, már 14-nél jár a Houston

2018-03-01 08:36:17

A San Antonio sem tudta megállítani a száguldó New Orleanst, Anthony Davisék 121 pontot dobtak és Texasban aratták sorozatban hetedik győzelmüket az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában. A Houston közben már zsinórban 14 sikernél jár, miután a Clippers otthonában is nyerni tudott, Washingtont is bevette a GSW, 134 ponttal döntött szezoncsúcsot a Boston, nem botlott a Toronto, hosszabbításban győzött az OKC – mutatjuk, hogy mi történt hajnalban!

San Antonio Spurs New Orleans Pelicans Houston Rockets Anthony Davis

NBA: a Spurs sem tudott kifogni a remeklő Pelicansen

2018-03-01 07:07:27

Fontos meccset húzott be a New Orleans Pelicans az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján – Anthony Davisék ezúttal a San Antonio Spurs otthonában diadalmaskodtak, sorozatban pedig hetedik összecsapásukat nyerték meg. Nem hibázott a Rockets, a Warriors, a Raptors és a Celtics. Az OKC hosszabbítás után aratott sikert.

San Antonio Spurs New Orleans Pelicans NBA

NBA: Harden megint remekelt, megállíthatatlan a Houston

2018-02-26 06:35:03

Két texasi csapatnak is felettébb jól sikerült a vasárnap az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA): a Denverben nyerő Houston Rockets elkönyvelte sorozatban a 12. győzelmét, míg a négy zakóból érkező San Antonio Spurs remek második félidőt produkálva magabiztosan győzött a Cleveland Cavaliers vendégeként.

San Antonio Spurs NBA Cleveland Cavaliers

NBA: a Spurs legjobbja kihagyhatja a szezon hátralévő részét

2018-02-22 17:57:11

Az NBA-ben szereplő San Antonio Spurs vezetőedzője, Gregg Popovich nem sok esély lát arra, hogy még ebben a szezonban visszatérjen a szinte teljes idényt kihagyó sztárja, Kawhi Leonard.

kosárlabda San Antonio Spurs NBA Kawhi Leonard Gregg Popovich

A Spurs is fejet hajtott a zsinórban tíz győzelemnél járó Jazz előtt

2018-02-13 08:50:04

Szoros végjátékot vívott a Utah és a San Antonio az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) ma hajnali rangadóján, de az újonc Donovan Mitchell vezetésével végül a Jazz kerekedett felül (101–99), így zsinórban tizedik győzelmét is behúzta. A címvédő Warriors nem kérdezett, egyszerűen átgázolt a Sunson, a Pelicans nyerni tudott Detroitban, hozta a kötelezőt a Clippers, Zach LaVine vezetésével győzött a Bulls, a Philly pedig zsinórban negyedik összecsapását húzta be.

kosárlabda Utah Jazz San Antonio Spurs NBA

Gond nélkül verte meg a Spurst a GSW, Thomas vereséggel debütált

2018-02-11 09:47:49

Nagy volt a különbség a címvédő Golden State és a San Antonio között az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának ma hajnali rangadóján, Steph Curryék különösebb gond nélkül győzték le a jól kezdő, aztán elfogyó, erősen tartalékos texasiakat. Dallasban tört meg a Lakers szériája, hiába debütált jó játékkal Isaiah Thomas, két hosszabbítás után győzött a New Orleans, nyerni tudott a Sixers, a Bucks és a Wizards, míg a Denver nem hibázott Phoenixben.