Találatok a Sahtar_Doneck címkére

Találatok száma: 61

A Sportingnak 66 perc emberelőny és egy tizenegyes sem volt elég

2009-08-02 04:00:28

A Bajnokok Ligája selejtezője harmadik körének első mérkőzésein számos meglepetés született: a skót Celtic hazai pályán kapott ki az orosz Dinamo Moszkvától, a ciprusi APOEL kétgólos előnnyel várhatja a szerb Partizan elleni visszavágót, a portugál Sporting több mint egy órán keresztül emberelőnyben játszva sem bírt a holland Twentével. Amint arról már beszámoltunk, a magyar bajnok DVSC-TEVA Leandro 70. percben szerzett góljával 1–0-ra győzött a Levadia Tallinn vendégeként.

Twente Sporting FC Timisoara Sahtar_Doneck Partizan APOEL

Sahtar Doneck: Aghahowa visszatért korábbi csapatához

2009-07-12 04:00:26

Ismét a Sahtar Doneck játékosa lett Julius Aghahowa, aki két és fél év után tért vissza az ukrán csapathoz.

Julius Aghahowa Sahtar_Doneck

Lucescu a következő idényben már a Bajnokok Ligájában alkotna nagyot

2009-05-25 04:00:29

A Sahtar Doneck 2–1-es győzelmével ért véget az UEFA-kupa utolsó kiírása, amely után Mircea Lucescu, az ukrán csapat edzője már a következő szezonra gondol, és leendő BL-sikerekről beszél. A Werder Brement irányító Thomas Schaaf szerint nem tudták elég nyomás alatt tartani ellenfelüket, támadójátékuk elmaradt a várakozástól.

Sahtar_Doneck Werder_Bremen

Videó: nézze meg Jádson UEFA-kupa-győzelmet érő gólját!

2009-05-27 04:00:28

Az utolsó UEFA-kupa-döntő győztes gólját a brazil Jádson szerezte a Sahtar Doneck–Werder Bremen találkozó (2–1) hosszabbításában. A 2008–2009-es kiírást így az ukrán Sahtar Doneck nyerte meg. Tekintse meg a találkozó három gólját!

video UEFA-kupa Sahtar_Doneck Werder_Bremen

A Werder vagy a Sahtar játékosai lesznek a sorozat utolsó győztesei

2009-05-24 04:00:28

Szerda este Isztambulban kerül sor az UEFA-kupa utolsó döntőjére, amelyet a Werder Bremen és a Sahtar Doneck vív egymással. A németek alapcsapatából több ember is hiányzik majd – köztük a brazil Diego –, az ukránok viszont majdnem legerősebb összeállításukban várhatják a mérkőzést, amelyen első európai kupasikerüket arathatják.

A hajrában a Sahtar Doneck került ki győztesen az ukrán belharcból

2009-05-11 04:00:28

Elsőként az ukrán Sahtar Doneck biztosította helyét az UEFA-kupa május 20-i, isztambuli döntőjében, miután hazai pályán 2–1-re legyőzte a szintén ukrán Dinamo Kijevet. A doneckiek a hajrában szerezték meg a továbbjutást érő gólt, és a klub történelmének első európai kupadöntőjét játszhatják. A Sahtar ellenfele a Hamburg–Werder Bremen párharc továbbjutója lesz.

UEFA-kupa Sahtar_Doneck Dinamo Kijev

Videó: öngól és közeli találat az UEFA-kupa ukrán párharcában

2009-05-07 04:00:27

Mint már beszámoltunk róla, az UEFA-kupa elődöntőjének első mérkőzésen a Dinamo Kijev és a Sahtar Doneck 1–1-et játszott Kijevben. Tekintse meg a találkozó góljait videón!

video Sahtar_Doneck Dinamo Kijev

Négyfelvonásos dráma két fronton: ukrán és északnémet derbi

2009-05-04 04:00:27

A négyes jegyében zajlik mindkét UEFA-kupa-elődöntő, hiszen a Werder Bremen és a Hamburger SV, valamint a Dinamo Kijev és a Sahtar Doneck is négyszer csap össze rövid időn belül. A bajnoki és nemzeti kupacsatáknál is fontosabb a szurkolók számára az UEFA-kupa-párharc, hisz itt egész Európa a helyi derbikre figyel.

llabdarúgás UEFA-kupa Werder_Bremen Dinamo Kijev Sahtar_Doneck

Létrejöhet a német házi elődöntő, ukrán esélyek a másik ágon

2009-04-20 04:00:29

Ma este rendezik a negyeddöntők visszavágóit az UEFA-kupában. A felső ágon mindkét német csapat 3–1-s előnyt szerzett az első mérkőzésen hazai pályán, így nagy esély mutatkozik német párharcra az elődöntőben. A másik ágon kétfrontos francia–ukrán összecsapás zajlik, amelyben a Sahtar van kedvezőbb helyzetben a Marseille-jel szemben, de a gól nélküli döntetlen után a Dinamo Kijev is bízhat otthoni környezetben a továbbjutásban a PSG ellen.

UEFA kupa Martin Jol Hamburger SV Manchester City Mark Hughes Werder_Bremen

Egyelőre az ukránok jobban állnak, mint a francia csapatok

2009-04-13 04:00:23

1.5–0.5-re nyerték az ukrán csapatok a franciák elleni csütörtöki csatát, a PSG ugyanis hazai pályán nem bírt a Dinamo Kijevvel, míg a Sahtar Doneck odahaza verte meg 2–0-ra az Olympique Marseille-t az UEFA-kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.

Az Olympique legyőzésével komoly előnyhöz jutott a Sahtar

Az ukrán Sahtar Doneck hazai pályán 2–0-ra verte meg a francia Olympique Marseille-t az UEFA-kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén. A gólokat Tomás Hübschman és Jadson szerezte.

UEFRA-kupa Sahtar_Doneck

Hazai pályán feledtetnék a német csapatok a Bayern hozta szégyent

Két német, két ukrán, két francia no meg egy-egy olasz és angol csapat maradt: csütörtök este játsszák az UEFA-kupa valamennyi negyeddöntőjét. A Werder és a Hamburg helyreállítaná a német futball megtépázott hírnevét.

UEFA-kupa negyeddöntő HSV Werder_Bremen PSG Sahtar_Doneck

Ligue 1: a Marseille-ben folytatja a Sahtar brazil csatára

2009-01-20 04:00:23

Hivatalossá vált, hogy a Marseille leigazolja Evaeverson Lemos da Silvát, művésznevén Brandaót. A 28 éves brazil játékos az ukrán Sahtar Doneckből szerződik a francia csapatba.

Olympique Marseille Sahtar_Doneck Brandao

Gólzáporos mérkőzésen szerezte meg a csoportelsőséget a Barcelona

2008-11-30 04:00:31

A Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában a C-csoportból már továbbjutott két együttes, a Sporting CP és Barcelona találkozott egymással. A gólzáporos mérkőzésen (ahol egyébként három perc alatt három találat is esett) a katalánok 5–2-re verték a portugálokat. A Sahtar Doneck és a Basel csatája az UEFA-kupa-szereplést érő harmadik hely megszerzése miatt volt fontos, és a Jádson vezette ukránok 5–0-ra ütötték ki ellenfelüket, így ők folytathatják a második számú kupasorozatban.