Találatok a Sahtar Doneck címkére

Találatok száma: 359

Európa-liga: újra játszhat Harkovban a Sahtar Doneck

2019-01-14 15:38:46

Ismét Harkovban játszhatja hazai európai kupamérkőzéseit a Sahtar Doneck labdarúgócsapata – közölte a kontinentális szövetség (UEFA) hétfőn.

Sahtar Doneck Európa-liga

BL: a szerdai eredmények, gólszerzők és tabellák

2018-12-12 18:13:20

Szerdán véget ért a Bajnokok Ligája 2018–2019-es idényének csoportköre. A záró napra már csak egyetlen továbbjutó hely volt betöltetlen, a Sahtar Doneck és a Lyon ki-ki meccsén végül a franciák vívták ki a nyolcaddöntős szereplést.

onlive! eredménykövetés Sahtar Doneck Lyon Bajnokok Ligája BL-csoportkör

BL, F-csoport: élen a Man. City, Szalaiék az El-ben sem folytathatják

2018-12-12 20:46:25

Nem történt meglepetés a labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjában az utolsó, hatodik fordulóban: a favorit Manchester City az élen zárt a négyesben, miután hazai pályán 2–1-re nyert a Szalai Ádámot eltiltás miatt nélkülöző Hoffenheim ellen. A kvartett másik összecsapásán a Lyonnak elég volt egy iksz is a Sahtar Doneck vendégeként, hogy 16. csapatként a nyolcaddöntőbe jusson – az ukránok harmadikként az Európa-ligában folytathatják, míg a Hoffenheim negyedikként búcsúzott a nemzetközi kupaporondtól.

Sahtar Doneck Manchester City Lyon Hoffenheim Bajnokok Ligája

Légiósok: Kaptam elég érdekes telefonhívásokat a nyáron – Kádár

2018-12-09 11:36:36

A Dinamo Kijev labdarúgócsapatának hivatalos honlapja terjedelmes interjút közölt az együttes magyar válogatott védőjével, Kádár Tamással. A 28 esztendős hátvéd többek között a nemzeti együttesről, a Sahtar Doneckről és az ukrán nyelv nehézségeiről is beszélt, valamint elárulta, bár jól érzi magát Kijevben, nem lenne ellenére a klubváltás, ha erősebb bajnokságból csábítanák.

magyar átigazolás légiósok Ukrajna Sahtar Doneck Kádár Tamás Dinamo Kijev

BL: Kijevben fogadja a Lyont a Sahtar jövő szerdán

2018-12-05 11:53:59

Jövő szerdán Kijevben rendezik az ukrán Sahtar Doneck és a francia Olympique Lyon csoporttalálkozóját a labdarúgó Bajnokok Ligájában – közölte az európai szövetség (UEFA).

Sahtar Doneck Lyon Bajnokok Ligája BL

BL: nem Harkovban fogadja a Sahtar a Lyont

2018-12-03 18:08:05

A biztonsági kockázatok miatt nem Harkovban rendezik jövő szerdán a Sahtar Doneck és az Olympique Lyon csoporttalálkozóját a labdarúgó Bajnokok Ligájában.

Sahtar Doneck Bajnokok Ligája BL

BL: „Ádám a labdát támadta” – Szalai edzője kiosztotta a játékvezetőt

2018-11-28 10:14:15

Mint arról beszámoltunk, a Hoffenheim hazai környezetben 3–2-es vereséget szenvedett a Sahtar Donecktől a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában, ezzel biztossá vált, hogy nem jut tovább a legjobb 16 közé. A német együttes Szalai Ádám kiállítása miatt az utolsó fél órában tíz emberrel küzdött, ám Julian Nagelsmann vezetőedző szerint Ivan Kruzliak játékvezető hibázott azzal, hogy a magyar válogatott támadónak felmutatta a második sárga lapot.

kiállítás Szalai Ádám Sahtar Doneck Julian Nagelsmann Ivan Kruzliak Hoffenheim

BL, F-csoport: továbbment a Man. City; Szalait kiállították

2018-11-27 21:59:06

Kétszer is egyenlített a Lyon otthonában a Manchester City, amely így öt forduló után biztossá tette a továbbjutását a Bajnokok Ligája F-csoportjából. A kvartett másik mérkőzésén hiába állt fel kétgólos hátrányból a Hoffenheim, Szalai Ádám kiállítása után a Sahtar Doneck megszerezte a győztes találatot, ezzel eldőlt, hogy a német együttes búcsúzik a sorozattól.

légiósok Szalai Ádám Sahtar Doneck Manchester City Lyon Hoffenheim

Videó: ezért állították ki Szalai Ádámot a BL-meccsen

2018-11-27 22:35:19

Szalai Ádám kezdőként lépett pályára a Hoffenheimben a Sahtar Doneck elleni találkozón a Bajnokok Ligája csoportkörében, ám a magyar csatár nem tölthette mind a 90 percet a pályán, a játékvezető ugyanis idő előtt elküldte zuhanyozni. A szlovák Ivan Kruzliak az 59. percben mutatta fel a második sárgát a hazaiak támadójának az alábbi szerelés miatt.

videó piros lap kiállítás Szalai Ádám Sahtar Doneck Hoffenheim

BL: már ebben a szezonban bevezetik a videobírót?

2018-11-08 18:21:34

Lapértesülések szerint az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) még ebben a szezonban bevezetheti a videobírót a Bajnokok Ligájában.

videobíró VAR Sahtar Doneck Manchester City Kassai Viktor Bajnokok Ligája

BL: Nevetséges, de nem emiatt kaptunk ki – a Sahtar-edző Kassai hibájáról

2018-11-08 07:59:37

Nem meglepő módon Kassai Viktor tévedése volt a fő téma a Manchester City–Sahtar Doneck Bajnokok Ligája-találkozó (6–0) után az edzői értékelésekben. Pep Guardiola a videobíró bevezetését sürgette, Paulo Fonseca pedig elegánsan nem a magyar játékvezető hibájára helyezte a hangsúlyt a csúfos vereséget követően.

Sahtar Doneck Pep Guardiola Paulo Fonseca Manchester City Kassai Viktor Bajnokok Ligája

BL: Bocsánat, spori! – Sterling Kassai Viktor rossz döntéséről

2018-11-08 06:47:08

Raheem Sterling, a Manchester City labdarúgója bocsánatot kért Kassai Viktortól azért a tizenegyesért, amelyet szerda este akaratlanul „kiharcolt” a Sahtar Doneck elleni Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen (6–0).

Sahtar Doneck Raheem Sterling Manchester City Kassai Viktor Bajnokok Ligája

BL, F-csoport: Kassai óriásit hibázott, a Man. City hatot lőtt – videó

2018-11-07 20:41:16

A Manchester City hazai pályán 6–0-ra kiütötte a Sahtar Donecket a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában, de matematikailag még nem biztos a továbbjutása a nyolcaddöntőbe, mivel a Szalai Ádámot csereként bevető Hoffenheim tíz emberrel, kétgólos hátrányból felállva döntetlent harcolt ki a Lyon vendégeként. Az angol csapat meccsén a hazaiak második gólja előtt Kassai Viktor óriásit hibázott.

légiósok Szalai Ádám Sahtar Doneck Manchester City Lyon Kassai Viktor

BL: erre tizenegyest adni? Kassai Viktor óriásit hibázott! – videó

2018-11-07 21:36:42

Kassai Viktor óriásit hibázott a Manchester City–Sahtar Doneck labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzésen: annak ellenére, hogy Raheem Sterling egyértelműen azért esett el, mert a földbe rúgott az ukránok tizenhatosán belül, a magyar játékvezető tizenegyest ítélt a hazaiak javára. A büntetőt Gabriel Jesus gólra váltotta, így a manchesteriek kétgólos előnybe kerültek a meccs 24. percében.

Man. City: Nem csak a pénzen múlik a klub sikere – Guardiola

2018-11-06 17:34:56

Pep Guardiola, az angol bajnok Manchester City labdarúgócsapatának menedzsere nem értett egyet azzal, hogy a klub sikeressége csak a pénznek köszönhető. A Der Spiegel című német hetilap oknyomozó cikkében azt írta, a City megpróbálta megkerülni az UEFA pénzügyi fair playre (FFP) vonatkozó szabályait.

angol foci Sahtar Doneck Pep Guardiola Manchester City Bajnokok Ligája

BL: Kassai Viktor vezeti a Man. City–Sahtar Doneck találkozót

2018-11-05 08:03:34

A Bajnokok Ligája 2018–2019-es kiírásának csoportkörében másodszor bíznak fontos mérkőzést Kassai Viktorra. A Nemzeti Sport információi szerint a magyar játékvezető szerdán a Manchester City–Sahtar Doneck találkozót vezeti. Értesüléseinket később az európai szövetség (UEFA) is megerősítette hivatalos honlapján.

Sahtar Doneck Manchester City Kassai Viktor Bajnokok Ligája

BL, F-csoport: könnyedén nyert a Man. City; Szalai cseréje mentett pontot

2018-10-23 17:48:17

A Manchester City idegenben 3–0-ra legyőzte a Sahtar Donecket, míg a Szalai Ádámmal felálló Hoffenheim hazai pályán 3–3-as döntetlent játszott az Olympique Lyonnal a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában.

BL: Szczesny visszatér oda, ahol a PL-ben debütált

2018-10-22 11:00:22

A keddi Bajnokok Ligája-meccsek kapcsán nyilatkozott a Juventus kapusa, Wojciech Szczesny és az ukrán Sahtar Doneck vezetőedzője, Paulo Fonseca.

Wojciech Szczesny Sahtar Doneck Manchester United Juventus

FTC: Jobb nem is történhetett volna velem – Petrjak

2018-10-19 13:23:48

A nyáron érkezett kölcsönbe az ukrán élvonalban szereplő Sahtar Donecktől a Ferencvároshoz az immár ötszörös ukrán válogatott szélső, Ivan Petrjak, aki egy interjúban elárulta, először nem tudta, hova került, de ma már tudja: a lehető legjobb helyre.

Sahtar Doneck Ivan Petrjak Ferencváros

BL, F-csoport: kétgólos hátrányból jött vissza a Lyon

2018-10-02 22:51:01

A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjában a Lyon hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Sahtar Doneckkel.