Találatok a Roland Garros címkére

Találatok száma: 602

Tenisz: 38 évesen visszavonult a Roland Garros 2010-es győztese

2018-09-05 21:55:02

Bejelentette a visszavonulását Francesca Schiavone, a Roland Garros női egyesének 2010-es győztese.

tenisz Roland Garros Francesca Schiavone

Tenisz: betiltanák Serena Williams különleges ruháját

2018-08-26 07:11:17

A US Openen világrekord-beállítást jelentő 24. Grand Slam-trófeájára törő Serena Williamsnek a New York-i viadal előtt még Párizsra is figyelnie kell, a Roland Garros szervezői ugyanis be akarják tiltani az idei tornán használt fekete ruháját.

US Open Serena Williams Roland Garros

Garrost nyert a juniorok között, zavarták a nagy mellei, a világ legjobbja lett

2018-06-11 22:35:19

Kezdjük az alapokkal, Simona Halep nyerte meg a 2018-as Francia nemzetközi teniszbajnokságot, így Virginia Ruzici negyven évvel ezelőtti sikere után avattak ismét román győztest egy Grand Slam-torna döntőjében. A 26 éves Halep számára azonban korántsem volt fáklyásmenet a csúcsra érés.

tenisz Wimbledon WTA-vb Virginia Ruzici US Open Steffi Graf

„Vannak trónkövetelők. Vannak küzdők. De király csak egy van”

2018-06-11 18:20:16

Rafael Nadal vasárnap tizenegyedszer is megnyerte a Roland Garrost, amivel újfent emlékeztetett arra mindenkit, hogy nincs hozzá fogható salakpályás teniszező a világon.

Roland Garros Rafael Nadal

Roland Garros: Nadal hét-nyolc éve ezt még lehetetlennek tartotta

2018-06-10 22:08:44

Nem tud és nem is akar harcolni az idővel a Roland Garros spanyol királya, aki szeretne 20 vagy több Grand Slam-győzelmet, de nem ez jár a fejében reggelente – már most is szerencsésnek érzi magát, amiért ennyi minden jót kapott az élettől.

tenisz Roland Garros Rafael Nadal

Roland Garros: Rafael Nadal 11. alkalommal Párizs királya!

2018-06-10 17:52:35

A spanyol Rafael Nadal nyerte meg a Francia nemzetközi teniszbajnokságot, mivel a döntőben három szettben legyőzte az osztrák Dominic Thiemet. A harmadik szettben sérüléssel küszködő salakkirály a 11. alkalommal nyerte meg a Roland Garrost, összességében a 17. Grand Slam-tornagyőzelmét aratta.

tenisz Roland Garros Rafael Nadal Dominic Thiem

Megvan a tizenegyedik: ismét Nadal lett Párizs salakkirálya

2018-06-10 14:09:41

Roland Garros: Babosék legyőzői kikaptak a fináléban

2018-06-10 13:09:17

A cseh Barbora Krejcikova és Katerina Siniakova nyerte meg a női páros döntőt a francia nyílt teniszbajnokságon.

női páros Roland Garros Babos Tímea

Tenisz: Halep a saját vereségéből merített erőt – interjú

2018-06-10 08:37:59

Simona Halep, Párizs új női teniszbajnoka mindig is arról álmodozott, hogy egyszer megérintheti a Roland Garros győztesének járó gyönyörű trófeát, amely most már az övé.

interjú Sloane Stephens Simona Halep Roland Garros

Roland Garros: hazai siker a férfi párosok versenyében

2018-06-09 20:33:13

Nicolas Mahut és Pierre-Hugues Herbert révén hazai siker született a francia nyílt teniszbajnokság férfi páros versenyében.

tenisz Roland Garros Pierre-Hugues Herbert Nicolas Mahut

Negyedjére sikerült, Simona Halep Grand Slam-győztes

2018-06-09 10:23:18

A román Simona Halep szett- és brékhátrányban volt az amerikai Sloane Stephens elleni Roland Garros-fináléban, ám 3:6, 6:4, 6:1-re megnyerte a mérkőzést, ezzel három elveszített döntő után élete első Grand Slam-sikerét aratta.

tenisz Sloane Stephens Simona Halep Roland Garros

Roland Garros: a salakkirály ismét hengerelt – Nadal 11-edszer döntős!

2018-06-08 18:08:57

A címvédő Rafael Nadal három játszmában (6:4, 6:1, 6:2) megverte az argentin Juan Martín del Potrót a Roland Garros férfi egyesének elődöntőjében, így bejutott a vasárnapi fináléba, amelyben a Marco Cecchinato tündérmeséjének véget vető Dominic Thiem lesz az ellenfele.

tenisz Roland Garros Rafael Nadal Marco Cecchinato Juan Martín del Potro Dominic Thiem

Roland Garros: az elődöntőben ért véget Cecchinato tündérmeséje

2018-06-08 15:24:26

Az osztrák Dominic Thiem jutott be elsőként a Francia nemzetközi teniszbajnokság döntőjébe, mivel két szoros és egy sima szettben legyőzte az olasz Marco Cecchinatót.

tenisz Roland Garros Marco Cecchinato Dominic Thiem

Roland Garros: Sloane Stephens lesz Halep ellenfele a fináléban

2018-06-07 18:26:57

A két amerikai, Sloane Stephens és Madison Keys elődöntőjéből két, egyaránt 6:4-re megnyert játszmával a tizedik kiemelt Stephens került ki győztesen a Roland Garros női versenyében, így ő küzdhet meg szombaton a világelső román Simona Haleppel a döntőben.

Sloane Stephens Roland Garros Madison Keys

Roland Garros: tajvani, horvát siker a vegyes párosoknál

2018-06-07 18:18:40

A második helyen kiemelt Csan Latisa, Ivan Dodig tajvani, horvát kettős nyerte meg a vegyes párosok döntőjét a Francia nemzetközi teniszbajnokságon.

vegyes páros Roland Garros

Roland Garros: Nadal örül Cristiano Ronaldo testének

2018-06-07 17:37:53

A két napon át tartó meccsen elődöntőbe jutó világklasszis spanyol teniszező maga is elismerte: szerdán túl idegesen kezdett a Roland Garros negyeddöntőjében, ám csütörtökön már kellő agresszivitással lépett fel Diego Schwartzman ellen.

Roland Garros Rafael Nadal Cristiano Ronaldo

Roland Garros: Halep és Stephens is két játszmában döntős

2018-06-07 16:53:52

Az első kiemelt Simona Halep nem kegyelmezett a harmadikként rangsorolt Garbine Muguruzának a Roland Garros női egyesének elődöntőjében: bő másfél óra alatt 6:1, 6:4-re legyőzte és bejutott a torna fináléjába, ahol az amerikai Sloane Stephens lesz az ellenfele, aki szintén két szettben, 6:4, 6:4-re múlta felül honfitársát, Madison Keyst a másik ágon.

Simona Halep Roland Garros Garbine Muguruza

Roland Garros: Nadal tizenegyedszer elődöntős Párizsban

2018-06-07 14:49:11

A világelső Rafael Nadal négy szettben legyőzte az argentin Diego Schwartzmant a francia nyílt teniszbajnokság negyeddöntőjében.

Roland Garros Rafael Nadal Marin Cilic Juan Martin del Potro Diego Schwartzman

Roland Garros: három éve nem történt ilyen Nadallal a párizsi salakon

2018-06-06 20:07:51

A Párizsra szerda késő délután lecsapó vihar miatt először bő egy órára félbeszakadt a játék, a férfiak két negyeddöntőjébe kellett a kényszerű szünetet közbeiktatni, aztán félóra tenisz után újabb esőszünetet rendeltek el, végül röviddel este nyolc előtt közölték: majd holnap befejezik. Előtte azonban olyan eseménynek lehetett tanúja a Roland Garros közönsége, amilyet legutóbb a 2015-ös Francia nemzetközi bajnokságon láthatott: Rafael Nadal szettet vesztett.

Roland Garros Rafael Nadal Marin Cilic Juan Martín del Potro Diego Schwartzman

Roland Garros: Most ez milyen kérdés? – Babos Tímea

2018-06-06 17:41:10

A Roland Garroson a női párosok versenyében a negyeddöntőben kiesett az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic duó, miután vereséget szenvedett a Hozumi Eri, Ninomija Makoto japán párostól. A búcsú után a magyar lány elárulta, tudja, min múlt a továbbjutás.