Találatok a Ricardinho címkére

Találatok száma: 17

Futsal Eb: dráma a döntőben, Portugália az Európa-bajnok!

2018-02-10 21:49:21

A portugál válogatott hosszabbítás után 3–2-re legyőzte Spanyolországot a szlovéniai futsal Európa-bajnokság döntőjében, ezzel története során először megnyerte a kontinenstornát. A portugálok csillaga, a gólkirályi címet szerző Ricardinho a ráadásban súlyosnak tűnő sérülést szenvedett.

futsal Eb futsal Spanyolország Ricardinho Portugália

Videó: mesteri gólt rúgott a futsal legnagyobb zsenije

2017-09-07 09:28:21

A jelenkori futsal talán legjobb játékosa, a portugál Ricardinho ismét bemutatta, miért becézik Varázslónak. Az Inter Movistar játékosa az ElPozo Murcia elleni, Spanyol Szuperkupa-találkozón rúgott rendkívül szemtelen, ámde zseniális gólt. Ilyet csak a legnagyobbak tudnak…

futsal Ricardinho Inter Movistar ElPozo Murcia

Futsal BL: Ricardinho elintézte, Dróthék a bronzért meccselnek

2017-04-28 18:27:06

Nem jutott a döntőbe Dróth Zoltán csapata, a Kajrat Almati a futsal Bajnokok Ligájában, miután az elődöntőben 3–2-re kikapott a spanyol Intertől.

futsal BL futsal Ricardinho Kajrat Almati Dróth Zoltán

Futsal-vb: kispályán sikerül? Argentína a döntőben!

2016-09-29 07:15:30

A kolumbiai futsal-világbajnokság elődöntőjében Argentína 5–2-re legyőzte Portugáliát, így bejutott a szombati fináléba, amelyben Oroszország lesz az ellenfele. Ricardinhóék a bronzmeccsen Iránnal csapnak össze.

futsal-vb futsal Ricardinho Portugália Argentína

Videó: Ricardinho varázslata kellett a portugál vb-elődöntőhöz

2016-09-26 17:43:01

Portugália 3–2-re legyőzte Azerbajdzsánt a futsal-világbajnokság negyeddöntőjében. A találkozó legszebb találata a torna egyik legnagyobb sztárjához, a portugál Ricardinhóhoz fűződik. Íme!

futsal-vb futsal Ricardinho Portugália Azerbajdzsán

Futsal: szivárvány? Nem, csak Ricardinho varázsolt… – videó

2016-09-17 07:44:33

A portugál futsalválogatott 5–1-re legyőzte Üzbegisztánt a kolumbiai világbajnokság csoportkörének utolsó fordulójában. A találkozó utolsó gólja előtt a portugálok ásza, a világ egyik legjobbjának számító Ricardinho káprázatos csellel jutott túl ellenfelén. Íme!

videó futsal-vb futsal Ricardinho Portugália

Videó: mire nem jó az izzadtság! A futsalzseni megmutatta

2016-06-12 10:13:01

Az Inter Movistar futsalcsapata parádés gólokkal, 1–3-ról fordított, és 5–3-ra nyert otthon a Barcelona ellen a spanyol bajnokság döntőjének második mérkőzésén. A végeredményt a hazaiak portugál klasszisa, Ricardinho állította be egész pályás góllal, amely után egyedi módon ünnepelt.

futsal Ricardinho Inter Movistar Barcelona

Videó: a futsalzseni ismét varázsolt a spanyol bajnokin

2016-06-06 10:36:24

Az Inter Movistar bejutott a spanyol futsalliga fináléjába, miután az elődöntőben 5–3-ra legyőzte a Palma Futsal együttesét. A sikerhez kellett a portugál futsalzseni Ricardinho zseniális gólja is.

videó futsal Ricardinho

Futsal: Ricardinho földöntúli gólt és trükköket villantott – videó

2016-03-26 21:20:53

A futsal portugál szupersztárja, Ricardinho szombaton újból akcióba lendült és ismételten bizonyította, földöntúli képességekkel lett megáldva. Bemelegítés közben saját kapusából csinált bolondot egy laza (tőle annyira nem is váratlan) trükkel, élesben pedig elképesztő kötényeket osztogatott.

futsal Ricardinho

Videó: Ricardinho bevágta az Eb leggyönyörűbb gólját

2016-02-09 08:37:39

Akinek néhány héttel ezelőtt még fogalma sem volt, ki az a Ricardinho, a futsal Európa-bajnokság segítségével az is megérthette, miért imádják a szakmában ennyire a portugál klasszist. A belgrádi Eb negyeddöntőjében Spanyolország 6–2-re legyőzte Portugáliát, így Ricardinhóék búcsúztak, ám a torna legszebb góljára még jutott idő.

videó futsal Eb 2016 Ricardinho Portugália Európa-bajnokság Eb

Futsal Eb: Ricardinho brutál nagy góllal egyenlített, de… – videó

2016-02-07 09:40:22

Hatalmas góllal egyenlített Ricardinho a Portugália–Szerbia (1–3) futsal Európa-bajnoki mérkőzésen. A portugálok elveszítették a találkozót, és az A-csoportban a házigazda Szerbia szerezte meg a csoportelsőséget, azonban Ricardinho egyenlítő gólját biztosan sokáig emlegetik majd. Íme!

futsal Európa-bajnokság futsal Eb 2016 futsal Eb futsal Szerbia Ricardinho

Videó: a futsalos zseniális trükköt villantott az edzésen

2016-02-05 12:09:52

A portugál futsalválogatottnál már nincs miért izgulni, biztosan ott lesz az Európa-bajnokság negyeddöntőjében. Így belefér egy kis lazítás is, Ricardinho például egy nem mindennapi trükkel szórakoztatta magát és társait a legutóbbi tréningen.

videó portugál futsalválogatott futsal Eb fusal Eb 2016 Ricardinho Portugália

Futsal Eb: Ricardinho varázsolt, megvan az első kieső

2016-02-04 19:59:45

Szlovénia a Belgrádban zajló futsal Európa-bajnokság első kiesője, miután a szerbektől elszenvedett vereséget követően Portugáliától is kikapott.

futsal Európa-bajnokság futsal Eb 2016 futsal Eb futsal Szlovénia Ricardinho

Videó: pimasz kötény, majd bombagól Dinhótól a döntőben

2014-06-08 13:33:50

A spanyol futsalbajnokság döntőjében hosszabbítás után 4–3-ra nyert az Inter Movistar az ElPozo Murcia ellen, így 1–0-ra vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban. A találkozón Ricardinho – akit nem mellesleg 2010-ben az év legjobbjának választottak – szemtelenül befűzte ellenfelét, majd óriási gólt lőtt. Íme!

videó futsal Ricardinho Inter Movistar ElPozo Murcia

Videó: elképesztő kavarodás után háttal szerzett gólt - hiába

2013-09-12 13:49:52

A brazil másodosztályú labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában a Paysandu 2–1-re nyert a Ceará ellen. A találkozón a vendégek játékosa, Ricardinho egy kapu előtti kavarodást követően háttal talált az ellenfél kapujába. Íme!

videó Ricardinho Paysandu Ceará

Istenek alkonya, II. rész: Roberto Carlos, Materazzi és Córdoba is visszavonult idén

2012-12-29 10:04:16

Miután túléltük az idei Karácsonyt, és rokonlátogatás, valamint rokonok látogatása közben meg-megremegő lélekkel egyre jobban sajnáltuk, hogy elmaradt a világvége (de az örök sötétséget fejben tartjuk), és a fenyőfatalpat rágcsáltuk vészjósló tekintettel a 12 324. verses-angyalkás-fenyőágas-csúcsdíszes, adyendrés-szabógyulás-kigyógyulás körlevél miatt; majd hirtelen felindulásból bekészítettük az idei szilvesztert sokkoló agykéreg-repesztő SMS-versikéket, nem is maradt hátra más ebből a csodásan nyomorúságos esztendőből, mint számba venni a futballvilág idén visszavonult klasszisait és sztárjait. Háromrészes sorozatunk második darabját olvashatják alant.

visszavonultak Sol Campbell Roberto Carlos Ricardinho Perica Ognjenovics Pedro Munitis

Brazília: felcsapott edzőnek a 2002-es világbajnok Ricardinho

2012-01-18 20:59:33

A 35 esztendős egykori támadó középpályás, Ricardinho csak nemrégiben vonult vissza a Bahia együtteséből, de nem sokáig bírta futball nélkül: máris nevelőegyesülete, a Paraná edzője lett.