Találatok a RG címkére

Találatok száma: 287

EJ: orosz arany rg-ben, Pigniczki Fanni a tizenkettedik

2019-06-22 17:56:06

Pigniczki Fanni a 12. helyen zárta a ritmikus gimnasztikázók egyéni összetett versenyét a minszki Európai Játékokon. Az aranyérmet az orosz Dina Averina szerezte meg az izraeli Linoj Asram és a fehérorosz Kacjarina Halkina előtt.

ritmikus gimnasztika rg Pigniczki Fanni Linoj Asram Kacjarina Halkina Európai Játékok

Rg Eb: „Rettentően büszke vagyok” – boldogan jött haza a magyar csapat

2019-05-21 09:31:11

Mint arról beszámoltunk, jól szerepelt a magyar ritmikusgimnasztika-válogatott a 2019-es Európa-bajnokságon: a nemzetek közötti csapatversenyben megszerezte a 10. helyet, Pigniczki Fanni a legjobb három szerrel számított összetett eredmény alapján pedig kivívta a szereplés jogát Magyarországnak a 2020-as Eb-n, mely plusz egy kijutási lehetőséget biztosít egy európai tornásznak a tokiói olimpiára.

rg Eb rg Pigniczki Fanni Deutsch-Lazsányi Erika

Rg Eb: taroltak az ikrek, csak az orosz himnusz kellett

2019-05-19 16:20:20

Az orosz Averina ikrek, Dina és Arina nyerték meg az összes felnőtt egyéni aranyérmet a 2019-es ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon – Oroszország pedig a többi elsőséget is megszerezte, nyolcból nyolc arannyal söpört a kontinensviadalon.

ritmikus gimnasztika rg Európa-bajnokság rg Eb rg Vlada Nikolcsenko Nikol Zelikman

Rg Eb: Pigniczki Fanni remekelt, három út áll nyitva Tokió felé

2019-05-18 17:05:01

Magyarország a 10. helyen végzett a 2019-es ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság csapatversenyében, mely a felnőtt egyéni és junior kéziszercsapat eredmények kombinálásával alakult ki. Pigniczki Fanni igen jó kontinensviadalt zárt, magabiztosan kvalifikálta Magyarországot a 2020-as Eb-re, ezzel az is eldőlt, hogy mindhárom ötkarikás kvalifikációs út nyitva maradt. Az Eb első két aranyérmét Oroszország nyerte meg.

ritmikus gimnasztika rg Európa-bajnokság olimpiai kvalifikáció magyar junior kéziszercsapat Rg Eb Rg

Rg Eb: kitűnő magyar kezdés, az oroszokat ritka eset sokkolta

2019-05-17 16:16:36

A juniorok csütörtöki versenye után pénteken a felnőttek is megkezdték szereplésüket a baki ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon. A magyar válogatott tagjai, Pigniczki Fanni és Juhász Anna jó napot zártak, előbbi két 18 fölötti pontszámmal várja a holnapi folytatást.

ritmikus gimnasztika rg Eb rg Pigniczki Fanni Milena Baldassarri Juhász Anna

Rg Eb: rendkívül magas juniorpontszámok, a magyarok a 14. helyen

2019-05-16 17:43:29

A Farkas Júlia, Fodor Nadin, Kis Janka, Magyar Hanna, Somhegyi Réka, Varga Lujza összeállítású magyar junior ritmikusgimnasztika-kéziszercsapat a 14. helyről várhatja a folytatást a felnőtt és junior Európa-bajnokság első versenynapja után.

ritmikus gimnasztika rg Eb rg magyar junior kéziszercsapat junior rg Eb

Rg: az orosz ikrek diadalmenete; Pigniczki Fanni a top 25-ben

2019-04-07 20:36:55

Az olaszországi Pesaróban megkezdődött a 2019-es ritmikus gimnasztika világkupa-versenysorozat. Pigniczki Fanni a 25., Juhász Anna a 41. helyen végzett egyéni összetettben, az összes egyéni aranyérmet az orosz Averina ikrek nyerték meg. A kéziszercsapatok versenyében az olaszok és a bolgárok is első helyezést ünnepelhettek.

ritmikus gimnasztika rg-világkupa rg Pigniczki Fanni Juhász Anna Dina Averina

Rg: szenzációs magyar siker, aranyérem az oroszok előtt!

2019-04-06 15:53:12

Egészen kiemelkedő eredményt ért el a magyar junior ritmikusgimnasztika-kéziszercsapat, amely a szófiai nemzetközi versenyen (Sofia Cup) megnyerte az 5 szalag szerenkénti döntőjét – méghozzá a sportág első számú hatalma, Oroszország és a házigazda, szintén rg-nagyhatalom Bulgária előtt.

ritmikus gimnasztika rg junior kéziszercsapat

Rg: remek magyar 7. és 8. hely a franciaországi GP-versenyről

2019-03-31 18:48:37

Igen jól szerepelt a magyar felnőtt kéziszercsapat a franciaországi Thiais-ben megrendezett ritmikus gimnasztika Grand Prix-versenyen, a sportág egyik legnagyobb presztízsű hagyományos seregszemléjén. A Borda Korinna, Borsányi Patrícia, Földi Cintia, Kovács Jázmin, Németh Virág, Wehovszky Vivien összeállítású kéziszercsapat összetettben a 8. helyet szerezte meg, az 5 labda döntőjében pedig a 7. pozícióban zárt.

ritmikus gimnasztika rg GP rg magyar kéziszercsapat Thiais Linoj Asram

Rg: szép magyar szereplés érmekkel Kijevben; ukrán rekordpontszám

2019-03-18 14:37:59

Pigniczki Fanni labdával a 6., összetettben a 20. helyen végzett a ritmikus gimnasztikázók kijevi Grand Prix-versenyén. A tradicionális Gyerjugina-kupán igen jól szerepeltek az érmes helyezéseket begyűjtő magyar juniorok, a felnőtteknél pedig az ukrán együttes kéziszercsapat nehézségi pontrekordot állított fel.

ritmikus gimnasztika rg GP rg Pigniczki Fanni Juhász Anna Gyerjugina-kupa

Rg: Juhász Anna nyerte meg a mesterfokú bajnokságot

2018-10-28 18:34:04

Juhász Anna nyerte a ritmikus gimnasztikázók mesterfokú bajnokságát, amelyet vasárnap rendeztek Törökbálinton.

ritmikus gimnasztika rg Váray Míra Pigniczki Fanni Juhász Anna

Rg: nagy MTK-fölény a Magyar Kupán, Pigniczki Fanni az összetett győztes

2018-10-15 08:45:58

Pigniczki Fanni nyerte meg a ritmikus gimnasztikázók 2018. évi Magyar Kupa-versenyét a felnőttek között. Az MTK Budapest tornásznője klubtársait, Juhász Annát, Váray Mírát, illetve Kis Alexandrát előzte meg.

ritmikus gimnasztika rg Váray Míra Pigniczki Fanni Maros-Szabó Réka Magyar Kupa

Rg-vb: bolgár aranylányok után olasz csattanó a vb végére

2018-09-16 16:27:04

Befejeződött Szófiában a 2018. évi ritmikusgimnasztika-világbajnokság: a záró napon 5 karikával a házigazda bolgárok, 3 labda, 2 kötéllel pedig az olaszok szerezték meg az aranyérmet.

ritmikus gimnasztika rg-vb Szófia rg-vb rg kéziszercsapat együttes kéziszercsapat

Rg-vb: Magyarország kijutott a 2019-es vb-re; a kifütyült oroszok aranyérme!

2018-09-15 19:04:47

Az Árkai Zsófia, Borsányi Patrícia, Földi Cintia, Kovács Jázmin, Németh Virág, Wehovszky Vivien összeállítású magyar együttes kéziszercsapat a 19. helyen végzett összetettben a szófiai ritmikusgimnasztika-világbajnokságon, ezzel kijutott a 2019-es olimpiai kvalifikációs vb-re. A hazai közönség ugyan haragosan tüntetett a fő rivális ellen, de Oroszország fölényesen megnyerte az aranyérmet, az ezüst az olaszoké, a bronz a második gyakorlatukban hatalmasat hibázó bolgároké lett. A három dobogós kijutott a 2020-as tokiói olimpiára.

ritmikus gimnasztika rg-vb Szófia rg-vb rg magyar kéziszercsapat együttes kéziszercsapat

Rg-vb: az oroszoknak nyolc, Dina Averina megvédte összetett elsőségét!

2018-09-14 19:31:59

Az egyéni összetett döntőjével befejeződtek a 2018-as szófiai ritmikusgimnasztika-vb egyéni versenyei. Dina Averina nagy fölénnyel megvédte 2017-es világbajnoki címét – egymás után nyolcadszor nyerte meg orosz tornásznő az egyéni összetettet. Averina mellé az izraeli Linoj Asram és az orosz Alekszandra Szoldatova léphetett fel a dobogó második, illetve harmadik fokára.

ritmikus gimnasztika rg-vb Szófia rg-vb rg egyéni összetett Linoj Asram

Rg-vb: sosem látott esemény a sportágtörténet őrült napján

2018-09-13 19:53:23

A csapatversenyt Oroszország, a buzogánydöntőt Dina Averina, a szalagdöntőt Alekszandra Szoldatova nyerte meg a szófiai ritmikusgimnasztika-világbajnokságon. Magyarország a 22. lett a csapatversenyben, egyéni indulóink nem jutottak összetett döntőbe.

szalag ritmikus gimnasztika rg-vb rg buzogány Váray Míra

Rg-vb: 22. a magyar csapat, befejeződött a mieinknek az egyéni verseny

2018-09-13 18:00:08

A Juhász Anna, Pigniczki Fanni, Váray Míra összeállítású magyar válogatott a 22. helyen végzett a szófiai ritmikusgimnasztika-világbajnokság egyéni csapatversenyében, melyet óriási fölénnyel Oroszország nyert meg. Pigniczki Fanni az 58., Juhász Anna a 60. helyen végzett összetettben – egyikük sem jutott be az összetett fináléba.

ritmikus gimnasztika rg-vb rg Váray Míra Pigniczki Fanni Juhász Anna

Rg-vb: közönségkedvencek fekete napja, 20. helyen a magyarok

2018-09-12 16:34:32

A szófiai ritmikusgimnasztika-világbajnokság harmadik versenynapján a kétszer is ejtő Pigniczki Fanni 13.825, a vb-újonc Juhász Anna pedig 13.800 pontot kapott szalaggyakorlatára. Az egyéni csapatversenyben Magyarország a 20. helyen áll 117.475 ponttal, egyéni összetettben Pigniczki a 46., Juhász az 57. pozícióban van. Az összetett kvalifikáció és a csapatverseny egyaránt csütörtökön ér véget.

ritmikus gimnasztika rg-vb rg Váray Míra Vlada Nikolcsenko Pigniczki Fanni

Rg-vb: aranyos Dina-dupla; a magyar tornászok a 18. helyen

2018-09-11 20:53:55

A második nap után a 18. helyen áll a Juhász Anna, Pigniczki Fanni, Váray Míra összeállítású magyar válogatott a szófiai vb egyéni csapatversenyében, az első két aranyérmet az orosz Dina Averina szerezte meg.

ritmikus gimnasztika rg-vb rg labda karika Váray Míra

Rg-vb: Juhász Annáé kedden a legmagasabb magyar pont, a csapat a 18. helyen

2018-09-11 18:49:40

A második nap után is a 18. helyen áll a Juhász Anna, Pigniczki Fanni, Váray Míra összeállítású magyar válogatott a szófiai ritmikusgimnasztika-világbajnokság egyéni csapatversenyében, míg az oroszok fölényesen vezetik az összesítést. Juhász Anna 15.000, Pigniczki Fanni 14.900, Váray Míra 14.550 pontot kapott keddi labdagyakorlatára.