Találatok a Real Valladolid címkére

Találatok száma: 31

La Liga: otthon kapott pofont a Sevilla, mely másodszor vesztett

2018-09-16 20:54:21

Sorozatban harmadik mérkőzésén maradt nyeretlen, és másodszor kapott ki a Sevilla, amely a labdarúgó La Liga 4. fordulójában, hazai pályán 2–0-s vereséget szenvedett a Getafétől.

spanyol bajnokság Sevilla Real Valladolid La Liga Getafe Espanyol Levante

La Liga: Ronaldo klubtulajdonos lett – hivatalos

2018-09-03 14:02:37

A spanyol első osztályú labdarúgó bajnokságban (La Liga) szereplő Real Valladolid sajtótájékoztató keretében jelentette be, hogy a korábbi brazil legenda, Ronaldo 51 százalékos tulajdonrészt szerzett a csapatnál.

Ronaldo Real Valladolid La Liga

La Liga: Ronaldóé lehet az egyik élvonalbeli klub

2018-08-28 13:50:13

Spanyolországi sajtóértesülések szerint Ronaldo, a brazilok korábbi futballfenoménja megvásárolhatja a La Ligában szereplő Real Valladolidot.

spanyol foci Ronaldo Real Valladolid La Liga

La Liga: elképesztő körülmények között nyert a Barcelona

2018-08-25 23:41:37

Borzalmas minőségű pályán, de megszerezte a három pontot a Barcelona, amely Ousmane Dembélé góljával 1–0-ra legyőzte a Real Valladolidot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 2. fordulójának szombati záró mérkőzésén.

Real Valladolid La Liga Barcelona

Spanyolország: csapatot vásárolhat a brazil Ronaldo

2018-06-01 08:57:10

A spanyol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Real Valladolid tulajdonosa lehet a brazil Ronaldo.

spanyol másodosztály spanyol foci Ronaldo Real Valladolid

Videó: Ramos megölelgette gólja után a sérült CR-t

2014-05-07 23:36:41

Ahogy arról már beszámoltunk, a spanyol élvonalban a Real Madrid a 34. fordulóból elhalasztott mérkőzésen a Real Valladolidhoz látogatott, és nagy meglepetésre csak egy döntetlenre volt képes, és az újabb botlás alighanem bajnoki címébe kerül a királyi gárdának. Főleg, ha azt is figyelembe vesszük, hogy Cristiano Ronaldót már a 9. percben le kellett cserélnie Carlo Ancelotti vezetőedzőnek – a portugál dühében a kispad tetejére is rácsapott. A rögzített szituációknál leginkább a kapu előterében helyezkedő Sergio Ramos a 35. percben parádésan tekert a jobb felsőbe egy szabadrúgást, majd ki is ment sérült csapattársához a kispadhoz, hogy megölelgesse a portugált. 50 perccel ezután ölelés helyett inkább csapásként érte a Real Madridot Humberto Osorio egyenlítő gólja, az eredményen pedig ezt övetően már nem sikerült változtatni, maradt az 1–1.

videó spanyol labdarúgás gól Sergio Ramos Real Valladolid Real Madrid

P. División: a Real Madrid nem tudott nyerni Valladolidban

2014-05-07 22:56:06

A spanyol élvonalban a Real Madrid a 34. fordulóból elhalasztott mérkőzésen a Real Valladolidhoz látogatott, és nagy meglepetésre csak egy döntetlenre volt képes. Sergio Ramos az első félidőben a vendégeknek szerzett vezetést egy remekbe szabott szabadrúgással, a hajrában viszont egyenlített a cserként pályára lépett Humberto Osorio. Újabb botlása alighanem bajnoki címébe kerül a királyi gárdának.

spanyol labdarúgás közvetítés Real Valladolid Real Madrid La Liga

Real Madrid: alighanem a bajnoki címbe kerül az újabb botlás

2014-05-07 20:14:12

spanyol labdarúgás közvetítés Sergio Ramos Real Valladolid Real Madrid La Liga

Primera División: hazai sikere életet menthet a Valladolidnak

2014-05-03 23:57:27

A spanyol labdarúgó-bajnokság 36. fordulójában a Real Valladolid 1–0-ra legyőzte otthon az Espanyolt. A hazaiak számára sokat érhet Antonio Rukavina három pontot érő találata, ugyanis a csapat így kettőt ugrott előre a tabellán, és jelenleg a 17. pozícióban, még épp bennmaradást érő helyen áll.

Real Valladolid La Liga Espanyol

Primera División: a Valladolid ikszelt otthon a Valenciával

2014-04-06 22:51:25

A Valladolid gól nélküli döntetlent játszott a Valenciával hazai pályán a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában.

spanyol foci Valencia Real Valladolid La Liga

Primera División: a Sevilla nem adott esélyt a Valladolidnak

2014-03-16 20:56:07

A Sevilla 4–1-re győzött a Valladolid ellen hazai pályán a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában.

spanyol foci Sevilla Real Valladolid La Liga

Videó: kiakadtak a szurkolók Messire, mert átnézett rajtuk

2014-03-14 14:58:51

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 27. fordulójában a Real Valladolid 1–0-ra nyert az FC Barcelona ellen. A találkozó után a hazai drukkerek másfél órát vártak, hogy közös fotót készítsenek Lionel Messivel, aki szó nélkül kisietett a klubházból és autóba ült. Íme!

videó Real Valladolid Barcelona

Primera División: az Atlético a kezdés után sokkolta ellenfelét

2014-02-15 17:47:52

Háromgólos győzelmet aratott az Atlético Madrid a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primera División) 24. fordulójában hazai környezetben a Real Valladolid ellen. A madridiak a negyedik percre már kétgólos előnyt szereztek – a második gól Diego Costa érdeme, aki ezzel a pazar átemeléssel így már 21. találatnál jár a bajnokságban –, majd mezőnyfölénybe kerülve végig kézben tartották a mérkőzést. A végeredményt a hajrá előtt Diego Godín állította be.

spanyol foci spanyol bajnokság Real Valladolid La Liga Atlético Madrid

Könnyed Atlético-győzelem, „sorozatbontó” góllal

2014-02-15 12:35:13

A Primera División 24. fordulójában az Atlético Madrid hazai pályán játszott a Valladoliddal, és könnyedén besöpörte a három pontot, az első négy percben már kétgólos előnyhöz jutva. Diego Simeone legénysége végül megállt három találatnál, de így is a tabella élére állt – a Real Madrid és a Barcelona még nem játszott ebben a fordulóban.

közvetítés Real Valladolid Raúl García La Liga Juan Martínez Diego Godín

Videó: Bale fejjel, majd jobb és bal lábbal is betalált

2013-11-30 22:15:59

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primera División) 15. fordulójában a Real Madrid hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Real Valladolidot. Gareth Bale három gólt szerzett, a fővárosiak negyedik (sorrendben a második) találatát Karim Benzema lőtte.

összefoglaló videó labdarúgás Real Valladolid Real Madrid La Liga

Videó: három pontra volt elég a pimasz kezezős gól

2013-11-03 10:18:31

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában az Almería 1–0-ra nyert a Real Valladolid ellen. A találkozó egyetlen gólját Rodri szerezte, kézzel. A bíró nem látta az esetet, így megadta a találatot. Íme!

videó Rodri Real Valladolid Almería

A Barca néggyel válaszolt a 3000. gólra

2013-10-05 23:51:26

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primera División) 8. fordulójában a Barcelona 4–1-re nyert otthon a Real Valladolid ellen. A vendégek a 10. percben vezetést szereztek, ami egyben a Barca 3000. kapott gólja volt a spanyol liga történetében, ám Alexis Sánchez két, illetve Xavi és Neymar egy-egy találatával fordított a katalán óriás.

spanyol foci Real Valladolid La Liga Barcelona

Primera División: a Barca néggyel válaszolt a 3000. gólra

2013-10-05 23:49:13

Primera División: Neymar első gólja, a Barca hatodik sikere

2013-09-24 21:50:04

A Barcelona nem sok esélyt adott a Real Sociedadnak a spanyol bajnokság hétközi fordulójának nyitó meccsén: Neymar első Primera División-góljával és Lionel Messi fejesével nyolc perc után már kettővel vezetett a címvédő, amely végül 4–1-re győzött. A másik 20 órás meccsen a Levante és a Real Valladolid osztozott a pontokon.