Találatok a Real Sociedad címkére

Találatok száma: 434

Király-kupa: vereség és búcsú – a Villarrealnak itt sem megy

2019-01-17 20:54:30

A Real Sociedad hazai pályán 2–2-es döntetlenre végzett a Betisszel a spanyol labdarúgó Király-kupában a legjobb 16 között rendezett párharc visszavágóján, így idegenben szerzett gólokkal a sevillai együttes jutott be a negyeddöntőbe.

Villarreal Real Sociedad Király-kupa Espanyol Betis

La Liga: ötgólos mérkőzésen nyert a Real Sociedad

2019-01-14 22:52:17

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának hétfői játéknapján a Real Sociedad hazai pályán 3–2-re legyőzte az Espanyolt.

Real Sociedad La Liga Espanyol

Real Madrid: „Felháborító. Nem értem” – Ramos a videobírót hiányolja

2019-01-07 07:30:52

Nagyon érdekes eset játszódott le a baszkok 2–0-s győzelmét hozó Real Madrid–Real Sociedad mérkőzésen vasárnap a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 18. fordulójában. A hazaiak 0–1-es állásnál, emberhátrányban nem kaptak meg egy jogosnak tűnő tizenegyest, ráadásul a José Luis Munuera vezette bírói csapat vissza sem nézte a szituációt videón. A királyi együttes kapitánya, Sergio Ramos még a mérkőzés után sem tért napirendre afelett, hogy a játékvezető nem ítélt számukra büntetőt.

videobíró Vinícius Júnior Sergio Ramos Real Sociedad Real Madrid La Liga

La Liga: nyert a Real a Bernabéuban, csak épp a Sociedad

2019-01-06 19:18:46

A Real Madrid már a 3. percben hátrányba került a Real Sociedad ellen, majd a 61. percben tíz főre fogyatkozott, s hiába alakított ki jóval több helyzetet ezek után is, végül 2–0-ra kikapott a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 18. fordulójában.

spanyol bajnokság Real Sociedad Real Madrid La Liga

La Liga: korábbi játékosa veszi át a csapat irányítását

2018-12-26 15:45:08

A Real Sociedad labdarúgócsapata menesztette Asier Garitano vezetőedzőt és Imanol Alguacilt nevezte ki a helyére.

Real Sociedad La Liga Imanol Alguacil Asier Garitano

La Liga: alig birtokolta a labdát, de így is nyert a Getafe

2018-12-15 13:44:06

A Getafe 1–0-ra legyőzte a Real Sociedadot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 16. fordulójában.

Real Sociedad La Liga Getafe

La Liga: lezárta rossz sorozatát a Valladolid

2018-12-09 22:52:29

Sorozatban négy nyeretlen bajnoki után visszatalált a győztes útra a Real Valladolid, amely a La Liga 15. fordulójában a Real Sociedadot győzte le 2–1-re idegenben.

spanyol foci spanyol bajnokság Real Valladolid Real Sociedad Real Betis Rayo Vallecano

La Liga: a Betis legyőzte és be is érte a Real Sociedadot

2018-12-02 14:32:15

A Real Betis hazai pályán Junior Firpo góljával 1–0-ra győzött a Real Sociedad ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó bajnokság 14. fordulójában. A sevillaiak ezzel a tabellán pontszámban beérték San Sebastián-i ellenfelüket.

Real Sociedad La Liga Betis

La Liga: simán otthon tartotta a három pontot a Real Sociedad

2018-11-26 22:46:44

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának záró meccsén a Real Sociedad 2–1-ra győzött a Celta Vigót fogadva.

spanyol bajnokság Real Sociedad Celta Vigo

La Liga: a Sociedad bő tíz perc alatt hármat lőtt Valenciában

2018-11-09 17:31:26

A Real Sociedad idegenben 3–1-es győzelmet aratott az Újpest korábbi játékosát, Enisz Bardit végig a soraiban tudó Levante felett a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 12. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Real Sociedad Levante La Liga Enisz Bardi

La Liga: nem bírt a Sevilla a Real Sociedaddal

2018-11-04 20:24:46

A spanyol labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának vasárnapi játéknapján a Sevilla gól nélküli döntetlent játszott a Real Sociedad otthonában, ugyanebben az időpontban a Getafe a hajrában harcolta ki idegenben az egy pontot az újonc Huesca ellen.

Sevilla Real Sociedad La Liga Huesca Getafe

Király-kupa: nem bírt harmadosztályú ellenfelével a Sevilla

2018-11-01 18:08:53

A Sevilla gól nélküli döntetlent játszott a harmadosztályú Villanovense vendégeként a spanyol labdarúgó Király-kupa 4. fordulóbeli párharcának első mérkőzésén.

Sporting Gijón Sevilla Real Sociedad Király-kupa Eibar Celta Vigo

La Liga: az Atlético életre kelt az óriási dortmundi zakó után

2018-10-27 22:27:53

Feltámadt a BL-verés után az Atlético Madrid: Diego Simeone csapata hazai pályán 2–0-ra nyert a Real Sociedad ellen a spanyol élvonalbeli labdarágó-bajnokság (La Liga) 10. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén, és a tabella élén tölti az éjszakát.

Real Sociedad La Liga Atlético Madrid

La Liga: gól nélküli döntetlen a baszk–katalán csatában

2018-10-22 21:38:31

A Real Sociedad hazai pályán gól nélküli döntetlenre végzett a Gironával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 9. fordulójának záró mérkőzésén.

Real Sociedad La Liga Girona

La Liga: a Real Sociedad örülhetett a baszk rangadón

2018-10-05 22:44:51

Mikel Oyarzabal két tizenegyest is értékesített, az Athletic Bilbao hiába támadott többet, pont nélkül maradt a Real Sociedad ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) nyolcadik fordulójában.

spanyol labdarúgás Real Sociedad La Liga Athletic Bilbao

La Liga: a 7. fordulóban lett meg a BL-induló első sikere

2018-09-29 15:01:46

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 7. fordulójában szerzet meg idénybeli első győzelmét a BL-induló Valencia.

Valencia Real Sociedad La Liga

La Liga: az Atlético egy félidő alatt elintézte az újoncot

2018-09-25 20:17:46

Az Atlético Madrid hazai pályán 3–0-ra megverte az újonc Huescát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 6. fordulójában.

spanyol foci Real Sociedad Rayo Vallecano La Liga Huesca Espanyol

La Liga: két kiállítással sújtották őket, így is 3 pontot szereztek

2018-09-21 18:34:47

A Real Sociedad idegenben 1–0-ra legyőzte az újonc Huescát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 5. fordulójának nyitó meccsén. A baszk együttes a 64. percben Mikel Merino góljával szerezte meg a vezetést, s előnyét úgy is megőrizte, hogy Juanmi piros lapja miatt a 71. perctől tíz, majd Theo Hernández kiállításának következtében a 82. perctől kilenc emberrel küzdött.

spanyol foci Real Sociedad La Liga Huesca

La Liga: lassan lendült bele, 3 perc alatt fordított a Barca

2018-09-15 18:11:42

A Barcelona egyórányi játék után még vesztésre állt a Real Sociedad otthonában, de Luis Suárez és Ousmane Dermbélé révén három percen belül megfordította a találkozót, és négy forduló után is százszázalékos.

Real Sociedad Ousmane Dembélé Luis Suárez La Liga Barcelona

La Liga: a Villarreal a második hazai meccsét is elveszítette

2018-08-31 22:15:22

Második hazai meccsét is elveszítette a Villarreal a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2018–2019-es kiírásában: a „sárga tengeralattjáró” a Real Sociedadtól elszenvedett vereség után (1–2) a Gironától is kikapott (0–1), s mivel a Sevilla otthonában is „csak” 0–0-s döntetlent ért el, három forduló után egy pontot számlál.