Találatok a Real Sociedad címkére

Találatok száma: 493

Videó: mikor a Real Madrid 6 perces meccset játszott

2020-03-30 12:16:02

A koronavírus megbénította a sportvilágot, és lassan már nem marad olyan ország, ahol még rendeznek labdarúgó-mérkőzéseket. Mit lehet ilyenkor tenni? Irány az archívum! Most nem egy hatalmas gólra vagy egy tökéletes cselre emlékezünk, hanem egy nagyon furcsa és rövid meccsre, amelyet a Real Madrid játszott.

videó spanyol foci spanyol bajnokság archívum Zinédine Zidane Ronaldo

Spanyolország: elhalasztották a Király-kupa áprilisi döntőjét

2020-03-11 18:35:00

A Spanyol Labdarúgó-szövetség (RFEF) az Athletic Bilbao és a Real Sociedad elnökének egyetértésével elhalasztotta a két csapat április 18-ra kiírt Király-kupa döntőjét a koronavírus-járvány terjedésének megfékezése érdekében.

spanyol foci koronavírus Real Sociedad RFEF Luis Rubiales Király-kupa

La Liga: nyert a Real Sociedad, és feljött a negyedik helyre

2020-03-10 21:17:51

A Real Sociedad 2–1-re győzött a bennmaradásért harcoló Eibar vendégeként a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 24. fordulójából kedd estére halasztott, a koronavírus-járvány miatt zárt kapus mérkőzésén, és feljött a tabella negyedik helyére.

Real Sociedad La Liga Eibar

La Liga: a Barcelona legyőzte a Real Sociedadot

2020-03-07 18:26:17

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójának szombati játéknapján az FC Barcelona hazai pályán Lionel Messi tizenegyesből szerzett góljával 1–0-ra legyőzte Real Sociedadot.

spanyol labdarúgás Real Sociedad La Liga Barcelona

Messi gólja döntött, a Barcelona legyőzte a Real Sociedadot

2020-03-07 18:09:19

Király-kupa: 32 év után ismét döntős a Real Sociedad!

2020-03-04 22:13:29

A Real Sociedad a 2–1-es hazai siker után idegenben 1–0-ra verte meg a másodosztályú Mirandést a spanyol labdarúgó Király-kupa elődöntőjében, így két győzelemmel, 3–1-es összesítéssel jutott be az áprilisi fináléba.

Real Sociedad Mirandés Király-kupa

La Liga: a Sociedad már az Atlético előtt a tabellán

2020-02-28 21:45:51

A Real Sociedad 1–0-ra legyőzte hazai pályán a Valladolidot a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójának nyitó mérkőzésén.

spanyol foci Valladolid Real Sociedad La Liga

La Liga: legyőzte a Valenciát, már a negyedik a Sociedad

2020-02-22 20:51:01

A spanyol élvonal 25. fordulójában a Real Sociedad 3–0-ra nyert a Valencia ellen, és a negyedik, BL-indulást érő helyen áll a tabellán.

spanyol foci Valencia Real Sociedad

La Liga: a levegő minősége miatt elmarad egy bajnoki meccs

2020-02-15 18:59:45

A Spanyol Labdarúgó-szövetség szombati bejelentése szerint a vasárnapra kiírt Eibar–Real Sociedad mérkőzés a baszkföldi város levegőjének rossz minősége miatt elmarad.

spanyol foci Real Sociedad La Liga Eibar

Király-kupa: egy lépéssel közelebb a baszk házidöntő

2020-02-13 21:45:32

Az Athletic Bilbao után a Real Sociedad is egygólos előnyre tett szert a spanyol Király-kupa elődöntőjének első mérkőzésén.

spanyol labdarúgás Real Sociedad Mirandés Király-kupa

La Liga: parázs végjáték, a Real Sociedad nyerte a baszk rangadót

2020-02-09 15:51:38

A csütörtöki kupabravúrok után ezúttal egymással csapott össze a Real Sociedad és az Athletic Bilbao a La Liga 23. fordulójában. Sokáig csendesen csordogált a baszkföldi rangadó, a végén a hazaiak jöttek ki jobban az adok-kapokból (2–1).

spanyol bajnokság Real Sociedad La Liga Athletic Bilbao

Király-kupa: kisorsolták az elődöntő párosítását

2020-02-07 14:32:04

Az FC Barcelonát búcsúztató Athletic Bilbao a Granadával, a Real Madridot kiejtő Real Sociedad a másodosztályú Mirandés együttesével találkozik a labdarúgó spanyol Király-kupa elődöntőjében.

spanyol foci sorsolás Real Sociedad Mirandés Király-kupa Granada

Király-kupa: a Real Sociedad kiejtette a Real Madridot

2020-02-06 19:49:59

A spanyol labdarúgó Király-kupa negyeddöntőjében a Real Sociedad nagy meglepetésre 4–3-ra nyert a Real Madrid otthonában, így bejutott a sorozat legjobb négy csapata közé.

spanyol labdarúgás spanyol Király-kupa Spanyol Kupa Real Sociedad Real Madrid Király-kupa

Meglepetés a Király-kupában, hazai pályán esett ki a Real Madrid!

2020-02-06 17:12:20

La Liga: a Sociedad kikapott a 2400. bajnoki mérkőzésén

2020-02-02 13:23:19

A Real Sociedad 2–1-re kikapott idegenben a kieső helyen álló Leganéstől a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 22. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.

Real Sociedad Leganés La Liga

La Liga: sorozatban negyedszer ikszelt a Bilbao

2020-01-19 13:55:34

A kiesés elől menekülő Mallorca 4–1-re legyőzte a Valenciát a spanyol La Liga 20. fordulójának vasárnap kora délutáni mérkőzésén. A Real Betis 3–0-ra verte meg a Real Sociedadot, az Espanyol október vége után nyert ismét.

Valencia Real Sociedad Real Betis Mallorca La Liga Ante Budimir

La Liga: a Villarreal Cazorla góljával fordított és nyert

2020-01-05 15:14:55

A Villarreal 2–1-re legyőzte a vendéglátó Real Sociedadot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 19. fordulójában.

spanyol bajnokság Villareal Real Sociedad La Liga

La Liga: meghosszabbították a Real Sociedad edzőjének szerződését

2020-01-03 20:16:59

A spanyol labdarúgó-élvonalban szereplő Real Sociedad pénteken egy évvel meghosszabbította Imanol Alguacil vezetőedző szerződését.

spanyol foci Real Sociedad La Liga Imanol Alguacil

Real Sociedad: bejelentették, Ödegaard a Manchester Cityhez kerül kölcsönbe

2019-12-28 12:07:24

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Real Sociedad hivatalos közleményben jelentette be, hogy Martin Ödegaard az idény hátralévő részét a Manchester Citynél tölti kölcsönben.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Real Sociedad Real Madrid Martin Ödegaard

La Liga: Ödegaardék hétgólos meccset nyerve már a 4.-ek

2019-12-22 15:52:53

Szűk fél óra játék után már 3–0-ra vezetett, végül 4–3-ra győzött a Real Sociedad az utolsó húsz percben tíz emberrel küzdő Osasuna vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 18. fordulójában, ezzel a Getafét és az Atlético Madridot megelőzve fellépett a tabella 4. helyére.