MU: a La Ligába igazolt a belga szélső – hivatalos

A spanyol élvonalbeli Real Sociedad bejelentette, hogy szerződtette Adnan Januzajt, az angol első osztályú Manchester United belga válogatott labdarúgóját.

spanyol átigazolás  nemzetközi átigazolás  angol átigazolás  Real Sociedad  Premier League  Manchester United

MU: megállapodtak, távozik a válogatott szélső – sajtóhír

2017-07-12 10:37:28

A BBC értesülései szerint Spanyolországban folytatja pályafutását Adnan Januzaj, a Manchester United labdarúgócsapatának játékosa.

nemzetközi átigazolás  angol átigazolás  Real Sociedad  Manchester United  Adnan Januzaj

PSG: Spanyolországból érkezett balhátvéd – hivatalos

2017-07-07 18:04:48

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) szereplő Paris Saint-Germain a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy megvásárolta a Real Sociedad balhátvédjét, Yuri Berchichét. A párizsi klub a hírek szerint 15 millió eurót fizetett a futballistáért, aki 2021-ig kötelezte el magát a PSG-hez.

spanyol átigazolás  nemzetközi átigazolás  francia átigazolás  Yuri Berchiche  Real Sociedad  Paris Saint-Germain

La Liga: Torres duplával, az Atlético sikerrel búcsúzott a Calderóntól

2017-05-21 18:40:34

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) utolsó, 38. fordulójában az Atlético Madrid a duplázó Fernando Torres vezérletével otthon 3–1-re legyőzte az Athletic Bilbaót a Vicente Calderón Stadion utolsó bajnoki mérkőzésén.

Real Sociedad  La Liga  Atlético Madrid  Athletic Bilbao

La Liga: óriási védelmi hiba miatt bukott pontokat a Sevilla

2017-05-05 23:03:00

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójának pénteki játéknapján a Sevilla hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Real Sociedaddal.

spanyol labdarúgás  spanyol foci  Sevilla  Real Sociedad

La Liga: a Real Sociedad a másodosztályba „száműzte” Tony Adams csapatát

2017-04-29 14:58:41

A Real Sociedad hazai pályán 2–1-re legyőzte a Tony Adams irányította Granadát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 35. fordulójában, amivel matematikailag is biztossá vált a granadaiak búcsúja az első osztálytól.

spanyol labdarúgás  Tony Adams  Real Sociedad  La Liga  Granada

La Liga: a Sociedad visszavágott a Depornak az őszi ötösért

2017-04-23 13:54:44

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójában a Real Sociedad hazai pályán egy góllal legyőzte a Deportivo La Corunát.

Real Sociedad  La Liga  Deportivo La Coruna

La Liga: szenvedett, de Messi vezérletével nyert a Barca

2017-04-15 21:57:55

A spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójában a Barcelona 3–2-re legyőzte a mindvégig küzdő Real Sociedadot, ezzel továbbra is három pont a hátránya az éllovas Real Madrid mögött.

spanyol labdarúgás  Xabi Prieto  Real Sociedad  Paco Alcácer  Lionel Messi  La Liga

Videó: nagyon elsült Messi bal lába a Real Sociedad ellen

2017-04-15 21:18:08

Lionel Messi nagy gólt lőtt 22 méterről a Barcelonában a Real Sociedad elleni spanyol bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. A Barca ezzel vezetett 1–0-ra.

videó  Real Sociedad  Lionel Messi  La Liga  Barcelona

La Liga: egyre szorosabb az Európa-ligáért folyó harc

2017-04-10 20:13:22

A Real Sociedad hazai pályán 3–1-re legyőzte a Sporting Gijónt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában, ezzel újabb lépést tett az Európa-ligában való szereplés kiharcolásáért. A Sociedad négy nyeretlen bajnoki után nyert újra.

spanyol foci  Sporting Gijón  Real Sociedad  La Liga

La Liga: sorozatban az ötödiket is behúzta az Atlético

2017-04-04 23:23:30

Sorozatban az ötödik mérkőzését is megnyerte az Atlético Madrid a spanyol labdarúgó-bajnokságban (La Liga): Diego Simeone tanítványai kedd este a Real Sociedadot győzték le 1–0-ra hazai pályán.

Villarreal  Real Sociedad  La Liga  Espanyol  Betis  Atlético Madrid

La Liga: 0–10 is volt az „állás”, de csak kettővel nyert az Atlético

2017-04-01 22:37:44

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójában az Atlético Madrid 2–0-ra győzött a Málaga vendégeként.

Real Sociedad  Málaga  Leganés  La Liga  Atlético Madrid

La Liga: a Sociedad nem tudta kihasználni a Villarreal botlását

2017-03-18 20:57:17

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójában az Alavés Deyverson találatával 1–0-ra legyőzte a Real Sociedadot.

spanyol labdarúgás  Real Sociedad  La Liga  Alavés

La Liga: megtörte szeptember óta tartó átkát a Bilbao

2017-03-12 14:08:00

A hazai pályán mindenkire veszélyes Athletic Bilbao 2–0-ra győzött San Sebastiánban a Real Sociedad vendégeként, ezzel szeptember óta először három pontot szerzett idegenbeli bajnokin.

Real Sociedad  La Liga  Athletic Bilbao

La Liga: az Atlético Madrid visszacsúszott az ötödik helyre

2017-03-03 21:25:03

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójának nyitó mérkőzésén a Real Sociedad idegenben 3–2-re legyőzte a Betist, ezzel az Atlético Madridot megelőzve feljött a tabella negyedik helyére. A baszk csapat második és harmadik gólját Xabi Prieto szerezte, aki negyedszer duplázott a La Ligában.

spanyol foci  Real Sociedad  La Liga  Betis

La Liga: a 93. percben mentett pontot az Eibar; győzött a Valencia

2017-02-28 21:27:35

Zuhogó esőben rendezték meg a Real Sociedad–Eibar mérkőzést a spanyol labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának nyitányán. A Sociedad sokáig vezetett 2–1-re, ám Pedro León a 93. percben betalált, így 2–2 lett a vége.

Real Sociedad  La Liga  Eibar

La Liga: a Real Sociedad nagy kapushiba után győzött

2017-02-24 22:48:09

A Real Sociedad 1–0-ra győzött idegenben a Las Palmas ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Real Sociedad  Las Palmas

La Liga: utolsó percben szerzett góllal nyert a Villarreal

2017-02-19 14:04:57

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 23. fordulójában a Real Sociedad hazai pályán kikapott a Villarrealtól. A vendégek győztes gólját Samu Castillejo az utolsó, 94. percben szerezte.

spanyol foci  spanyol bajnokság  Villarreal  Real Sociedad  La Liga

La Liga: Barcelonában nyert, és már 4. a Real Sociedad

2017-02-10 22:38:32

A Real Sociedad idegenben 2–1-re legyőzte az Espanyolt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 22. fordulójában.

spanyol labdarúgás  Real Sociedad  La Liga  Espanyol

La Liga: ilyen korábban nem történt a spanyol élvonalban

2017-02-05 17:58:13

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában a Real Sociedad hazai pályán 3–2-re megverte a kieső helyen álló Osasunát, míg az Alavés 4–2-es győzelmet aratott a Sporting Gijón otthonában.