Találatok a Real Sociedad címkére

Találatok száma: 364

La Liga: Torres duplával, az Atlético sikerrel búcsúzott a Calderóntól

2017-05-21 18:40:34

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) utolsó, 38. fordulójában az Atlético Madrid a duplázó Fernando Torres vezérletével otthon 3–1-re legyőzte az Athletic Bilbaót a Vicente Calderón Stadion utolsó bajnoki mérkőzésén.

Real Sociedad  La Liga  Atlético Madrid  Athletic Bilbao

La Liga: óriási védelmi hiba miatt bukott pontokat a Sevilla

2017-05-05 23:03:00

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójának pénteki játéknapján a Sevilla hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Real Sociedaddal.

spanyol labdarúgás  spanyol foci  Sevilla  Real Sociedad

La Liga: a Real Sociedad a másodosztályba „száműzte” Tony Adams csapatát

2017-04-29 14:58:41

A Real Sociedad hazai pályán 2–1-re legyőzte a Tony Adams irányította Granadát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 35. fordulójában, amivel matematikailag is biztossá vált a granadaiak búcsúja az első osztálytól.

spanyol labdarúgás  Tony Adams  Real Sociedad  La Liga  Granada

La Liga: a Sociedad visszavágott a Depornak az őszi ötösért

2017-04-23 13:54:44

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójában a Real Sociedad hazai pályán egy góllal legyőzte a Deportivo La Corunát.

Real Sociedad  La Liga  Deportivo La Coruna

La Liga: szenvedett, de Messi vezérletével nyert a Barca

2017-04-15 21:57:55

A spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójában a Barcelona 3–2-re legyőzte a mindvégig küzdő Real Sociedadot, ezzel továbbra is három pont a hátránya az éllovas Real Madrid mögött.

spanyol labdarúgás  Xabi Prieto  Real Sociedad  Paco Alcácer  Lionel Messi  La Liga

Videó: nagyon elsült Messi bal lába a Real Sociedad ellen

2017-04-15 21:18:08

Lionel Messi nagy gólt lőtt 22 méterről a Barcelonában a Real Sociedad elleni spanyol bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. A Barca ezzel vezetett 1–0-ra.

videó  Real Sociedad  Lionel Messi  La Liga  Barcelona

La Liga: egyre szorosabb az Európa-ligáért folyó harc

2017-04-10 20:13:22

A Real Sociedad hazai pályán 3–1-re legyőzte a Sporting Gijónt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában, ezzel újabb lépést tett az Európa-ligában való szereplés kiharcolásáért. A Sociedad négy nyeretlen bajnoki után nyert újra.

spanyol foci  Sporting Gijón  Real Sociedad  La Liga

La Liga: sorozatban az ötödiket is behúzta az Atlético

2017-04-04 23:23:30

Sorozatban az ötödik mérkőzését is megnyerte az Atlético Madrid a spanyol labdarúgó-bajnokságban (La Liga): Diego Simeone tanítványai kedd este a Real Sociedadot győzték le 1–0-ra hazai pályán.

Villarreal  Real Sociedad  La Liga  Espanyol  Betis  Atlético Madrid

La Liga: 0–10 is volt az „állás”, de csak kettővel nyert az Atlético

2017-04-01 22:37:44

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójában az Atlético Madrid 2–0-ra győzött a Málaga vendégeként.

Real Sociedad  Málaga  Leganés  La Liga  Atlético Madrid

La Liga: a Sociedad nem tudta kihasználni a Villarreal botlását

2017-03-18 20:57:17

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójában az Alavés Deyverson találatával 1–0-ra legyőzte a Real Sociedadot.

spanyol labdarúgás  Real Sociedad  La Liga  Alavés

La Liga: megtörte szeptember óta tartó átkát a Bilbao

2017-03-12 14:08:00

A hazai pályán mindenkire veszélyes Athletic Bilbao 2–0-ra győzött San Sebastiánban a Real Sociedad vendégeként, ezzel szeptember óta először három pontot szerzett idegenbeli bajnokin.

Real Sociedad  La Liga  Athletic Bilbao

La Liga: az Atlético Madrid visszacsúszott az ötödik helyre

2017-03-03 21:25:03

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójának nyitó mérkőzésén a Real Sociedad idegenben 3–2-re legyőzte a Betist, ezzel az Atlético Madridot megelőzve feljött a tabella negyedik helyére. A baszk csapat második és harmadik gólját Xabi Prieto szerezte, aki negyedszer duplázott a La Ligában.

spanyol foci  Real Sociedad  La Liga  Betis

La Liga: a 93. percben mentett pontot az Eibar; győzött a Valencia

2017-02-28 21:27:35

Zuhogó esőben rendezték meg a Real Sociedad–Eibar mérkőzést a spanyol labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának nyitányán. A Sociedad sokáig vezetett 2–1-re, ám Pedro León a 93. percben betalált, így 2–2 lett a vége.

Real Sociedad  La Liga  Eibar

La Liga: a Real Sociedad nagy kapushiba után győzött

2017-02-24 22:48:09

A Real Sociedad 1–0-ra győzött idegenben a Las Palmas ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Real Sociedad  Las Palmas

La Liga: utolsó percben szerzett góllal nyert a Villarreal

2017-02-19 14:04:57

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 23. fordulójában a Real Sociedad hazai pályán kikapott a Villarrealtól. A vendégek győztes gólját Samu Castillejo az utolsó, 94. percben szerezte.

spanyol foci  spanyol bajnokság  Villarreal  Real Sociedad  La Liga

La Liga: Barcelonában nyert, és már 4. a Real Sociedad

2017-02-10 22:38:32

A Real Sociedad idegenben 2–1-re legyőzte az Espanyolt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 22. fordulójában.

spanyol labdarúgás  Real Sociedad  La Liga  Espanyol

La Liga: ilyen korábban nem történt a spanyol élvonalban

2017-02-05 17:58:13

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában a Real Sociedad hazai pályán 3–2-re megverte a kieső helyen álló Osasunát, míg az Alavés 4–2-es győzelmet aratott a Sporting Gijón otthonában.

spanyol foci  Sporting Gijón  Real Sociedad  Osasuna  La Liga  Alavés

Király-kupa: gyönyörű gólokkal parádézott a Barcelona – videó

2017-01-27 08:45:59

Mint arról beszámoltunk, a Barcelona hazai pályán 5–2-re legyőzte a Real Socieadot a spanyol labdarúgó Király-kupa csütörtök késő esti negyeddöntőjében. Íme, a meccs összefoglalója!

videó  Real Sociedad  Luis Suárez  Lionel Messi  Király-kupa  Denis Suárez

Király-kupa: a Barcelona gólparádéval a négy között

2017-01-26 23:04:40

A Barcelona hazai pályán 5–2-re legyőzte a Real Socieadot a spanyol labdarúgó Király-kupa csütörtök késő esti negyeddöntőjében, így kettős győzelemmel jutott be a legjobb négy közé.

Real Sociedad  Király-kupa  Barcelona

La Liga: a Real Sociedad beérte az Atlético Madridot

2017-01-22 20:31:57

A Real Sociedad 1–0-ra legyőzte a Celta Vigót a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 19. fordulójában. A másik kora esti mérkőzés gól nélküli döntetlennel ért véget.

spanyol labdarúgás  Sporting Gijón  Real Sociedad  Real Betis  La Liga  Celta Vigo