Találatok a RB Leipzig címkére

Találatok száma: 371

Bundesliga: könnyed Bayern-siker; Gulácsiék ikszeltek

2017-11-18 16:41:17

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 12. fordulójának szombati játéknapján az éllovas Bayern München hazai pályán 3–0-ra legyőzte az Augsburgot, így növelte az előnyét a tabellán Gulácsi Péter csapata előtt, mivel az RB Leipzig 2–2-es döntetlent játszott a Bayer Leverkusen otthonában.

német labdarúgás  német foci  légiósok  Szalai Ádám  RB Leipzig  Gulácsi Péter

Kép: Gulácsi cselekedetétől könnybe lábad az emberi szem

2017-11-10 14:38:15

Múlt csütörtökön kötött házasságot egymással Nancy (36) és Max (38). Minden bizonnyal ez volt életük legszebb napja eddig, és ehhez Gulácsi Péter, a magyar labdarúgó-válogatott kapusa is asszisztált.

házasság  esküvő  RB Leipzig  Gulácsi Péter

Légiósok: „Gulácsi csodálatos, a gárda egyik vezéregyénisége”

2017-11-09 12:28:03

Ralph Hasenhüttl, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő RB Leipzig vezetőedzője nagyon elégedett Gulácsi Péterrel.

német foci  légiósok  Ralph Hasenhüttl  RB Leipzig  Gulácsi Péter

Légiósok: horvát tehetség lehet Gulácsi új vetélytársa

2017-11-08 10:41:20

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő RB Leipzig horvát kapustehetséggel erősítené meg a keretét.

német átigazolás  nemzetközi átigazolás  légiósok  RB Leipzig  Gulácsi Péter  Adrian Semper

Bundesliga: Gulácsiék fordítottak, megszakadt a Hamburg rossz szériája

2017-11-04 16:05:08

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 11. fordulójának szombati játéknapján a Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig 2–1-re legyőzte odahaza a Hannovert. Megszakadt a Hamburg rossz sorozata, míg a Schalke idegenben nyert.

RB Leipzig  Gulácsi Péter  Bundesliga

RB Leipzig: Lőw rosszul érzi magát, egy ideig távol lehet

2017-11-02 15:11:02

Rosszul érezte magát Lőw Zsolt, az RB Leipzig labdarúgócsapatának másodedzője, így már a gárda szerda esti, FC Porto elleni Bajnokok Ligája mérkőzésén (3–1) sem volt ott a csapattal.

német foci  RB Leipzig  Lőw Zsolt  Hannover  Gulácsi Péter  Bundesliga

BL: nem elég a vereség, még ez is – Gulácsiék portói pechje

2017-11-02 14:41:32

Túlzás nélkül kijelenthető, hogy nem sikerült túl jól az RB Leipzig labdarúgócsapatának portói túrája. A Gulácsi Pétert foglalkoztató német csapat szerda este 3–1-es vereséget szenvedett a Portótól a Bajnokok Ligájában, majd a meccs másnapján a tervezett hazautazás is meghiúsult.

RB Leipzig  Porto  Gulácsi Péter

BL, G-csoport: Gulácsiék kikaptak, előzött a Porto

2017-11-01 22:43:20

A Bajnokok Ligája G-csoportjának esti mérkőzésén a Gulácsi Péterrel a kapujában felálló RB Leipzig 3–1-es vereséget szenvedett az FC Porto otthonában, ezzel visszaesett a csoport 3. helyére a magyar válogatott kapusának csapata.

RB Leipzig  Porto  Gulácsi Péter  FC Porto  Bajnokok Ligája  BL

RB Leipzig: az MU és a Barca Gulácsi csapattársát vinné?

2017-10-31 15:46:30

Egyre nagyobb az érdeklődés Dayot Upamecano, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő RB Leipzig tehetsége iránt.

nemzetközi átigazolások  nemzetközi átigazolás  RB Leipzig  Milan  Manchester United  Liverpool

Légiósok: Gulácsit az Arsenal és a Chelsea figyeli – sajtóhír

2017-10-31 13:25:32

Médiaértesülés szerint a Premier League-ben szereplő Arsenal és Chelsea egyaránt nyomon követi Gulácsi Péter, a német élvonalbeli RB Leipzig magyar válogatott kapusának fejlődését.

nemzetközi átigazolás  magyar átigazolás  légiósok  RB Leipzig  Premier League  Gulácsi Péter

Bundesliga: Gulácsi a hét csapatában az Eurosportnál

2017-10-30 10:18:10

Gulácsi Péter bekerült a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 10. fordulójának álomcsapatába az Eurosport értékelése szerint.

RB Leipzig  Gulácsi Péter  Bundesliga  Bayern München

Bundesliga: a Bayern egy félidő alatt döntött a Leipzig ellen

2017-10-28 18:24:20

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 10. fordulójának szombati játéknapján a Bayern München hazai pályán 2–0-ra legyőzte a 13. perctől kezdve emberhátrányban játszó, Gulácsi Pétert végig a soraiban tudó RB Leipziget, így a Borussia Dortmund botlását kihasználva a szezon során először a tabella élére állt.

német labdarúgás  német foci  RB Leipzig  Bundesliga  Bayern München

Videó: sarokkal kötény, tökéletes passz a Bayern-játékostól

2017-10-28 19:47:31

A Bayern München az első félidőt követően már kétgólos előnnyel várta a fordulást az RB Leipzig ellen a német bajnokság 10. fordulójának rangadóján. Az emberelőnyben futballozó bajoroknak nagyon megy a játék, erre példa Joshua Kimmich passza is, amit még látni fogunk néhányszor a közeljövőben…

videó  passz  német foci  kötény  RB Leipzig  Joshua Kimmich

Villant a piros, majd simán nyert a Bayern Gulácsiék ellen

2017-10-28 16:22:30

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 10. fordulójának szombati játéknapján a Bayern München hazai pályán 2–0-ra legyőzte a 13. perctől emberhátrányban játszó, Gulácsi Pétert végig a soraiban tudó RB Leipziget, így a Borussia Dortmund botlását kihasználva a szezon során először a tabella élére állt.

német labdarúgás  német foci  légiósok  RB Leipzig  Gulácsi Péter  Bundesliga

Német Kupa: a Kickernél és a Bildnél is Gulácsi volt a legjobb a Bayern ellen

2017-10-26 08:14:51

Szerda este a Bayern München tizenegyesekkel kiejtette a Német Kupából az RB Leipziget, melynek kapuját ezúttal is Gulácsi Péter védte. A magyar válogatott futballista a mérkőzésen számos bravúrt mutatott be, ám a tizenegyeseknél esélye sem volt.

RB Leipzig  Német Kupa  Gulácsi Péter  Bayern München

A Bayern nyerte meg az idegek csatáját, kiesett a Leipzig

2017-10-25 16:41:34

A labdarúgó Német Kupában a Bayern München 1–1 után tizenegyesekkel legyőzte idegenben Gulácsi Péter Lipcséjét, ezzel a bajorok jutottak a legjobb 16 csapat közé.

onlive!  közvetítés  Timo Werner  Thiago Alcántara  RB Leipzig  Német Kupa

Válogatott: „Nem vagyok az a típus, aki a könnyebb utat választja”

2017-10-25 12:19:05

Az RB Leipzig csapatkapitánya, a magyar származású Willi Orban elmondta, hogy legszívesebben a német válogatottban futballozna.

német válogatott  magyar válogatott  magyar labdarúgó-válogatott  lengyel válogatott  Willi Orban  RB Leipzig

BL: megbírságolták a Besiktast a világítás meghibásodása miatt

2017-10-24 11:50:35

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) megbírságolta a Besiktast, mivel szeptemberben, az RB Leipzig elleni Bajnokok Ligája-meccsen meghibásodott a klub stadionjának világítóberendezése, s emiatt tíz percig állt a játék.

RB Leipzig  Besiktas  Bajnokok Ligája

Bundesliga: simának indult, de botlott a BVB, Gulácsiék köszönték

2017-10-21 17:25:21

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 9. fordulójában csupán 2–2-es döntetlenre futotta a már két góllal is vezető Dortmund erejéből a Frankfurt vendégeként, így Gulácsi Péter újabb győzelmet szerző együttese, az RB Leipzig csak egy pontra van a fekete-sárgáktól.

RB Leipzig  Gulácsi Péter  Dortmund  Bundesliga

BL, G-csoport: Gulácsi két gólt kapott, de a Leipzig így is nyert – videó

2017-10-17 21:23:48

A labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjának harmadik fordulójában a Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig hazai pályán 3–2-re legyőzte a Portót, míg a Besiktas vert helyzetből fordítva 2–1-es győzelmet aratott az előző szezonban elődöntőig menetelő Monaco otthonában. Az isztambuli sztárcsapat továbbra is hibátlan, és két hét múlva biztossá teheti a továbbjutását a legjobb tizenhat közé.