RB Leipzig: új szerzemény, egy igazi bikát „igazoltak”

Humoros kedvükben voltak az RB Leipzig labdarúgócsapatának médiamunkatársai, ugyanis a klub közösségi oldalán beharangoztak egy új igazolást. De nem olyan bejelentés következett, amire a lelkes követők számíthattak.

RB Leipzig: eldőlt, mikor távozik Naby Keita

Az RB Leipzig tájékoztatása szerint Naby Keitát nem engedi el a klub a téli átigazolási szezonban, így a 22 éves guineai labdarúgó csak a nyáron csatlakozik a Liverpoolhoz.

RB Leipzig  Naby Keita  Liverpool

Bundesliga: a kihagyott büntető is belefért Gulácsiéknak

2018-01-13 20:16:11

Az RB Leipzig Gulácsi Péterrel a kapujában hazai pályán 3–1-re legyőzte a Schalkét a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 18. fordulójában. A magyar válogatott kapus 50. Bundesliga-meccsét játszotta a lipcseiek színeiben, amivel klubrekorder lett.

német foci  Schalke  RB Leipzig  Gulácsi Péter  Bundesliga

Bundesliga: a szaklap olvasóinál Gulácsi nincs a top 3-ban

2018-01-10 22:14:33

A tekintélyes Kicker magazin olvasóinak szavazatai alapján Gulácsi Péter, az RB Leipzig magyar válogatott játékosa az őszi szezon 6. legjobb kapusa volt a Bundesligában. A német drukkerek Sven Ulreichet, a Bayern München kapuvédőjét látták a legjobbnak.

német foci  Sven Ulreich  RB Leipzig  Gulácsi Péter  Bundesliga

Megmutatta kedvesét a németek fiatal sztárja – KÉPEK

2018-01-08 11:06:31

Az RB Leipzig vasárnap 2–0-ra legyőzte a Dukla Praha csapatát felkészülési mérkőzésen. Timo Werner, a gárda fiatal támadója nem lépett pályára a találkozón, a VIP-ben azonban először mutatkozott a nyilvánosság előtt kedvesével, Paula Magdalenával.

Timo Werner  RB Leipzig  Paula Magdalena

Felkészülés: győzelemmel kezdtek Gulácsiék

2018-01-06 18:08:58

Győzelemmel kezdte meg az új évet az RB Leipzig labdarúgócsapata, a Gulácsi Péterrel kezdő német együttes 2–0-ra megverte a cseh Dukla Prahát. A magyar válogatott kapust a szünetben lecserélték.

német foci  légiósok  felkészülési mérkőzés  Szalai Ádám  RB Leipzig  Hoffenheim

Bundesliga: Gulácsi klubja megvásárolta a lipcsei stadiont

2018-01-03 11:48:54

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő, Gulácsi Pétert is a soraiban tudó RB Leipzig lett a lipcsei futballstadion tulajdonosa.

stadion  légiósok  RB Leipzig  Gulácsi Péter  Bundesliga

Gulácsi: Óriási tettnek tartom, hogy az elitmezőnybe sorolnak

2018-01-02 07:43:06

Karrierje legszebb évéről, a megvalósult gyerekkori álomról, a kapitányi karszalagról, a Lipcsében megkapott bizalomról és a remélt Eb-szereplésről is beszélt lapunknak az RB Leipzig 14-szeres válogatott kapusa, Gulácsi Péter.

válogatott  magyar válogatott  légiósok  RB Leipzig  Gulácsi Péter  Bundesliga

Bundesliga: a nívós szaklapnál Gulácsi lett a legjobb kapus

2017-12-22 12:54:51

A Kicker magazin az osztályzatok összesítése után összeállította a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) őszi szezonjának álomcsapatát, valamint posztonkénti rangsorait. A legjobb kapus Gulácsi Péter, az RB Leipzig magyar válogatott játékosa lett.

német foci  légiósok  RB Leipzig  Gulácsi Péter

Ausztria: hat év után nem a Bayern klasszisa lett az év legjobbja

2017-12-21 11:51:47

Az RB Leipzig támadóját, Marcel Sabitzert választották meg Ausztriában az év legjobb labdarúgójának.

RB Leipzig  Marcel Sabitzer  David Alaba  Bayern München  Ausztria

RB Leipzig: Gulácsiék egyetlen játékost sem igazolnak a télen

2017-12-20 12:45:39

Egyetlen játékost sem igazol a téli szünetben a magyar válogatott Gulácsi Pétert is foglalkoztató RB Leipzig labdarúgóklub.

Ralf Rangnick  RB Leipzig  Gulácsi Péter

Légiósok: Nem is jöhetne jobbkor a téli pihenő – Gulácsi

2017-12-19 19:00:20

Az RB Leipzig számára a lehető legjobbkor jött a téli szünet – mondta a Kickernek Gulácsi Péter, a legutóbbi négy bajnokijukon két pontot szerző, ezzel a Bundesliga második helyéről az ötödikre visszacsúszó lipcseiek magyar kapusa.

légiósok  RB Leipzig  Gulácsi Péter  Bundesliga

Bundesliga: „Ha győztök Lipcsében...” – Dárdai ezt ígérte csapatának

2017-12-18 10:11:19

A Hertha BSC bravúros – a 7. perctől emberhátrányban játszottak a berliniek Jordan Torunarigha kiállítása miatt – lipcsei sikerét követően Dárdai Pál vezetőedző a csapatnak tett ígéretéről és a tölgyfa gyökereiről is beszélt értékelésében.

RB Leipzig  Hertha BSC  Dárdai Pál  Bundesliga

Légiósok: Ambiciózus játékos vagyok – Gulácsi Péter

2017-12-18 08:09:09

A német élvonalban szereplő RB Leipzig labdarúgócsapata a Hertha elleni vasárnapi bajnoki előtt jelentette be, hogy 2022-ig szerződést hosszabbított magyar kapusával, Gulácsi Péterrel, akinek korábbi kontraktusa 2020-ig szólt. A válogatott kapuvédő, illetve az őt képviselő World in Motion menedzseriroda a Nemzeti Sport Online megkeresésére kommentálta a megállapodást.

légiósok  RB Leipzig  Gulácsi Péter

Bundesliga: tíz emberrel is győzött a Hertha Gulácsiék otthonában

2017-12-17 19:57:09

A német Bundesliga 17. fordulójában a Gulácsi Péterrel a kapujában felálló RB Leipzig a Dárdai Pál edzette Herthát fogadta, és a vendégek – Jordan Torunarigha korai kiállítása miatt 83 percig emberhátrányban futballozva – izgalmas hajrá után értékes győzelmet arattak.

RB Leipzig  Hertha BSC  Hertha  Gulácsi Péter  Dárdai Pál  Bundesliga

RB Leipzig: Gulácsi szerződést hosszabbított – hivatalos

2017-12-17 16:17:08

A német Bundesligában szereplő RB Leipzig labdarúgócsapata hivatalos honlapján közölte: szerződést hosszabbított Gulácsi Péterrel. A lipcseiek első számú kapusa 2022-ig írt alá.

német foci  RB Leipzig  Gulácsi Péter  Bundesliga

Kiállítás ide vagy oda: a Hertha nyert Gulácsiék otthonában

2017-12-17 17:41:17

A német Bundesliga 17. fordulójában a Gulácsi Péterrel a kapujában felálló RB Leipzig a Dárdai Pál edzette Herthát fogadta, és a vendégek – Jordan Torunarigha korai kiállítása miatt 83 percig emberhátrányban futballozva – izgalmas hajrá után értékes győzelmet arattak a találkozón, amely Dárdai Pál edzői pályafutásának 100. Bundesliga-meccse volt.

Videoton: Lőw Zsolt tartott edzést a második csapatnál

2017-12-14 13:43:33

A labdarúgó NB III-ban szereplő Videoton II-nek tartott edzést Lőw Zsolt, a Bundesligában szereplő RB Leipzig másodedzője – adta hírül a vidi.hu.

Videoton II  Videoton  RB Leipzig  Lőw Zsolt

Légiósok: Nem mondom, hogy nem lepett meg – Gulácsi

2017-12-13 09:52:48

Gulácsi Péter, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő RB Leipzig magyar válogatott kapusa elmondta, meglepte, hogy csapata keddi, Wolfsburg elleni (1–1) összecsapásán ő viselhette a csapatkapitányi karszalagot.

német foci  légiósok  RB Leipzig  Gulácsi Péter  Bundesliga

Bundesliga: Gulácsi óriási védésekkel járult hozzá az ikszhez

2017-12-12 19:13:29

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 16. fordulójában a Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig 1–1-re végzett a Wolfsburg otthonában. A magyar kapus végigvédte a találkozót, amelyen a csapatkapitányi karszalagot is viselhette. A Borussia Dortmund kispadján győzelemmel debütált Peter Stöger.