Találatok a rali címkére

Találatok száma: 331

Ausztrál rali: Ogier sorozatban hatodszor világbajnok

2018-11-18 13:55:53

Sébastien Ogier megvédte a címét, sorozatban hatodszor nyerte meg a rali-világbajnokságot. Az ausztráliai szezonzárón vasárnap a finn Jari-Matti Latvala győzött.

rali Sébastien Ogier Ausztrál rali

Mindössze egyetlen ponton múlott Hadikék magyar bajnoki címe

2018-11-11 23:41:20

Az utolsó métereken dőlt el a futamgyőzelem és az abszolút bajnoki cím sorsa a nyíregyházi idényzárón – mindkettőnek Hadik András és Deák Attila örülhetett. A Ford-pilótának ez az első bajnoki címe.

rali Hadik András Egyéb autó-motor

Rali ob: nyíregyházi győzelmükkel Hadikék a bajnokok

2018-11-11 20:21:11

Hadikék egész hétvégén nagy csatát vívtak a hozzájuk hasonlóan Ford Fiesta R5-össel versenyző Turán Frigyes, Bagaméri László duóval, és végül a harc csak az utolsó gyorsasági szakaszon dőlt el a két páros között.

rali Hadik András

Rali: jövőre Európa-bajnoki futamot rendez Nyíregyháza

2018-11-09 18:06:43

2003 után ismét rali Európa-bajnoki futamot rendezhet Magyarország, 2019-ben ugyanis a Nyíregyháza rali is a nyolcfutamos kontinentális sorozat egyik állomása lesz.

rali Szabó Tünde Nyíregyháza rali ERC

Nyíregyháza rali: több mint 10 ezer nézőt várnak

2018-11-07 14:36:25

A szervezők számítása szerint mintegy 10-15 ezer néző előtt dőlhet el a bajnoki cím sorsa a rali ob utolsó futamán, a péntektől vasárnapig tartó Nyíregyháza-ralin – hangzott el az esemény szerdai, nyíregyházi sajtótájékoztatóján.

Nyíregyháza rali rali

Katalán rali: Loeb több mint öt év után ismét nyert

2018-10-28 14:25:09

A francia Sébastien Loeb nyerte a vasárnap zárult Katalán ralit, a világbajnoki sorozat 12. futamát.

rali Sébastien Loeb Katalán-rali

Rali: „Még élek és lélegzem, ami ebben a korban egész jó eredmény”

2018-10-22 22:07:13

Négyszeres ralivilágbajnok. És olyan korban aratta győzelmeit (ráadásul három különböző márkával), amely legendás pilótákkal volt teli. Azt mondja, ha valaki gyors, bármilyen autóval gyors tud lenni, s ezt az ő Dakar-győzelme is bizonyítja. Juha Kankkunen finn fegyelemmel és humorral idézte fel a múltat, miközben a Rally Legend-viadalon maga is időutazás részese volt.

rali Juha Kankkunen

Mecsek rali: Hadik Andrásék győztek

2018-10-14 20:52:18

A Hadik András, Deák Attila kettős nyerte meg vasárnap az 52. alkalommal megrendezett Mecsek ralit, az országos bajnokság hetedik futamát.

rali Mecsek-rali

Wales-rali: a címvédő Ogier sikere, közelít az éllovashoz

2018-10-07 19:41:46

A címvédő Sebastien Ogier győzelmét hozta a vasárnap zárult Wales-rali, a világbajnoki sorozat 11. futama.

rali Sébastien Ogier

Mecsek-rali: erős mezőny, több mint 110 induló

2018-10-05 12:19:33

A szervezők szerint látványos és izgalmas versenynek ígérkezik az 52. Aquaprofit Mecsek rali, amelyet október 12. és 14. között rendeznek meg az országos bajnokság utolsó előtti futamaként.

Rali Eb: Herczigék borultak, de folytatni tudták a versenyt

2018-09-23 20:41:23

Herczig Norbert a 10. helyen végzett a rali Európa-bajnokság (ERC) lengyelországi futamán.

rali Eb rali Herczig Norbert Ferencz Ramón

Rali-vb: Ott Tänak sorozatban harmadszor nyert

2018-09-16 17:17:47

Az észt Ott Tänak és Martin Järveoja győzelmével zárult vasárnap a Török rali, a világbajnoki sorozat tizedik állomása.

rali-vb rali Török rali Ott Tänak

Rali: szerződést hosszabbított a vb éllovasa

2018-09-12 18:56:38

Három évvel, 2021-ig meghosszabbította szerződését Thierry Neuville, a rali-világbajnokság összetett pontversenyének éllovasa.

rali-vb rali Thierry Neuville

Nyíregyháza: multifunkciós autó- és motorsport aréna épül

2018-09-10 13:40:20

Multifunkciós autó- és motorsport aréna épülhet Nyíregyházán, a Magyar Nemzeti Autósport-szövetség (MNASZ) pedig rali Európa-bajnoki futam megrendezésére pályázik még ebben az évben.

ralikrossz rali gokart autósport autókrossz

Autósport: Vinczéék szerezték meg a győzelmet az Ózd ralin

2018-09-02 22:11:44

A Vincze Ferenc, Holczer Dániel kettős nyerte meg az Ózd ralit, a magyar bajnokság idei hatodik futamát.

rali autósport

Rali Eb: Herczig Norbert magára vállalta a felelősséget

2018-08-29 12:33:28

Herczig Norbert teljes mértékben magára vállalta a felelősséget azért, hogy a rali Európa-bajnokság (ERC) csehországi futamának szombati versenynapján autójuk egy mély árokban kötött ki, és fel kellett adniuk a versenyt.

rali Herczig Norbert

Rali Eb: Herczig kicsúszott a csehországi Barum ralin

2018-08-25 20:32:24

A Herczig Norbert, Ferencz Ramón duó kicsúszott a rali Európa-bajnokság (ERC) csehországi futamának szombati versenynapján.

Rali-vb: újabb észt siker, de még Neuville vezet összetettben

2018-08-19 18:12:10

Az észt Ott Tänak, Martin Järveoja páros sikerével zárult vasárnap a Német rali, a világbajnoki sorozat kilencedik állomása.

rali-vb rali Ott Tänak Német rali

Rali Eb: Herczigék ismét dobogón, ezúttal Cipruson

2018-06-17 21:01:55

A két hete, Görögországban elért második hely után Herczig Norbert és Ferencz Ramón ismét dobogóra állhatott a rali Európa-bajnokságon (ERC), mivel harmadikok lettek a vasárnap zárult ciprusi futamon.

rali Eb rali Herczig Norbert

Székesfehérvár rali: Vincze Ferencék győztek

2018-06-17 20:46:34

A Vincze Ferenc, Farnadi Ágnes kettős nyerte meg vasárnap a Székesfehérvár ralit, az országos bajnokság idei negyedik futamát.