Találatok a rali címkére

Találatok száma: 284

Silk Way rali: Peterhansel pillantotta meg először a nagy falat

2017-07-19 20:35:00

Stéphane Peterhansel újabb szakaszgyőzelmet aratott a Silk Way ralin, Szalay Balázsék féltengelyt cseréltek, Kovács Miklósék tempós „afrikás" pályát teljesítettek.

rali  Szalay Balázs  Stéphane Peterhansel  Silk Way rali  Kovács Miklós

Silk Way rali: Hszian még messze van...

2017-07-16 13:04:11

A versenyzők egy kicsit átlendültek az eddig egymásra rakódott fáradtságon, a szervizesek szétszedték és összerakták a járműveket – a Silk Way rali pihenőnapja sem telt eseménytelenül.

rali  Szalay Balázs  Silk Way rali  Kovács Miklós

Silk Way rali: négy napja alig eszik valamit, ezért nincs energiája

2017-07-15 15:51:18

Hatalmas dűnékkel tarkított szakaszt teljesített a mezőny a szünnap előtt – az autós Szalay Balázs a 12., a kamionos Kovács Miklós a 9. helyen áll.

Rali ob: Ranga Péter első abszolút futamgyőzelmét aratta

2017-07-09 17:16:34

Ranga Péter és Szőke Tamás kettőse nyerte meg vasárnap a 24. Veszprém-ralit.

rali ob  rali  Ranga Péter

Rali-vb: Neuville győzött Lengyelországban

2017-07-02 15:05:28

A Hyundaijal versenyző belga Thierry Neuville nyerte meg vasárnap a rali-világbajnokság lengyelországi futamát. A 29 éves pilóta pályafutása ötödik vb-futamán győzött.

rali-vb  rali  Sébastien Ogier

Gyász: elhunyt Oroszlán László magyar bajnok ralis

2017-07-01 00:25:46

Hatvannégy éves korában, súlyos betegség után elhunyt Oroszlán László, háromszoros N-csoportos bajnok raliversenyző, a sportág egyik legendás alakja.

rali  gyász  Oroszlán László

Rali ob: az összetettben éllovas Herczig második lett Fehérváron

2017-06-11 20:25:48

Hadik András és navigátora, Kertész Krisztián nyerte meg a rali országos bajnokság hétvégén rendezett negyedik, székesfehérvári viadalát az összetettben élen álló Herczig Norbert, Bacigál Igor kettős előtt.

rali ob  rali  Herczig Norbert  Hadik András

Rali-vb: észt siker Szardíniában, összetettben Ogier vezet

2017-06-11 16:37:11

A Ford Fiestával versenyző Ott Tänak, Martin Järveoja észt páros nyerte meg a rali-világbajnokság szardíniai futamát.

rali-vb  rali  Sébastien Ogier  Szardínia-rali  Ott Tänak

Székesfehérvár-rali: Super Special és tizenkét gyorsasági

2017-06-07 14:18:00

Amióta visszakerült a sportág vérkeringésébe, a hétvégi lesz a negyedik Székesfehérvár-rali, amelyen 12 gyorsasági szakasz mellett idén is megrendezik a belvárosi Super Special etapot.

rali  Székesfehérvár-rali  Herczig Norbert

Rali-vb: az éllovas Ogier nyert Portugáliában

2017-05-21 16:35:19

A pontversenyben élen álló Sébastien Ogier nyerte meg a rali-világbajnokság portugáliai futamát, így összetettben növelni tudta előnyét riválisaival szemben.

rali-vb  rali

Rali ob: a címvédő Herczig Norbert volt a leggyorsabb

2017-05-21 14:54:41

A címvédő Herczig Norbert, Bacigál Igor kettős nyerte a Szombathelyen és környékén rendezett, vasárnap befejeződött Iseum-ralit, az országos bajnokság harmadik futamát.

rali ob  rali  Herczig Norbert

Rali-vb: hét tizedmásodperc döntött Neuville javára

2017-04-30 22:08:23

A korzikai után a rali-világbajnokság argentin versenyét is Thierry Neuville nyerte meg.

Ózd-rali: Hadik Andrásék nyertek, Herczigék másodikak

2017-04-30 21:29:51

A Hadik András, Kertész Krisztián páros nyerte a vasárnap véget ért Ózd-ralit, az országos bajnokság idei második futamát.

rali  Herczig Norbert  Ózd-rali

Rali-vb: a címvédőt megelőzve belga győzelem Bastiában

2017-04-09 15:53:27

A belga Thierry Neuville nyerte vasárnap a rali-világbajnokság korzikai versenyét.

Rali ob: a címvédő sikerével indult a szezon

2017-04-02 21:28:54

A címvédő Herczig Norbert, Bacigál Igor kettős nyerte vasárnap a Miskolc-ralit, az országos bajnokság idei szezonjának nyitófutamát.

Bacigál Igor  Herczig Norbert  Miskolc-rali  rali  rali ob

Rali ob: görcsösség miatt változtatott a négyszeres bajnok

2017-03-30 12:29:36

Változtatott a hozzáállásán, mivel nem akar görcsölni az eredményesség miatt a négyszeres abszolút bajnok Kazár Miklós, aki változatlanul Ferencz Ramón navigátorral és egy Ford Fiesta R5-össel vág neki a rali ob idei szezonjának, amely a hétvégén kezdődik a Miskolc-ralival.

rali ob  rali  Kazár Miklós

Rali ob: Spitzmüller ralikrosszra, Vincze Ferenc Skodára vált

2017-03-22 18:38:42

Harminc év ralizás után az idén a ralikrossz országos bajnokságban áll rajthoz Spitzmüller Csaba, az S-Motorsport autóversenyzője, akinek csapattársa, Vincze Ferenc a rali ob futamain indul egy Skoda Fabia R5-tel.

rali ob  rali  Vincze Ferenc  Spitzmüller Csaba

Rali: Herczig sorozatban harmadik bajnoki címére hajt

2017-03-17 11:33:08

A 2015-ös és a tavalyi magyar bajnoki cím után idén újra a végső győzelem a célja Herczig Norbert raliversenyzőnek, aki ezúttal is egy Skoda Fabia R5 volánja mögött vág neki a március 31-én rajtoló szezonnak.

rali  Herczig Norbert

Videó: ha ilyen helyen tanulsz vezetni, nem lesznek gondjaid!

2017-02-21 10:10:54

Nem akármilyen téli sportért rajonganak az északi országok lakói: a leghidegebb évszakban a befagyott tavakon való autózásra nyílik lehetőség, ahol a legbátrabbak különleges autócsodákon tapasztalhatják meg, milyen a havas-jeges utakon való vezetés. Ráadásul a legtöbb helyen minden egyes tudásszintnek megfelelő pályát alakítottak ki, így kedvünkre válogathatunk – sőt, néhány Formula–1-es pálya pontos másán is száguldozhatunk. Adja magát a kérdés: esetleg ez a gyakorlat vezetett az északi autóversenyzők remekléséhez?

rali  Valtteri Bottas  Formula–1

Rali: újra első osztályú verseny lesz Salgótarjánban

2017-02-15 15:40:01

Újra első osztályú raliverseny lesz Salgótarjánban, a Salgó 2017 futamát április végén rendezik meg, várhatóan 140-160 versenyzővel – jelentette be Berényi Ákos, a Magyar Nemzeti Autósport-szövetség (MNASZ) rali szakágának vezetője szerdán a nógrádi megyeszékhelyen.