Találatok a rali címkére

Találatok száma: 268

Rali ob: Spitzmüller ralikrosszra, Vincze Ferenc Skodára vált

2017-03-22 18:38:42

Harminc év ralizás után az idén a ralikrossz országos bajnokságban áll rajthoz Spitzmüller Csaba, az S-Motorsport autóversenyzője, akinek csapattársa, Vincze Ferenc a rali ob futamain indul egy Skoda Fabia R5-tel.

rali ob  rali  Vincze Ferenc  Spitzmüller Csaba

Rali: Herczig sorozatban harmadik bajnoki címére hajt

2017-03-17 11:33:08

A 2015-ös és a tavalyi magyar bajnoki cím után idén újra a végső győzelem a célja Herczig Norbert raliversenyzőnek, aki ezúttal is egy Skoda Fabia R5 volánja mögött vág neki a március 31-én rajtoló szezonnak.

rali  Herczig Norbert

Videó: ha ilyen helyen tanulsz vezetni, nem lesznek gondjaid!

2017-02-21 10:10:54

Nem akármilyen téli sportért rajonganak az északi országok lakói: a leghidegebb évszakban a befagyott tavakon való autózásra nyílik lehetőség, ahol a legbátrabbak különleges autócsodákon tapasztalhatják meg, milyen a havas-jeges utakon való vezetés. Ráadásul a legtöbb helyen minden egyes tudásszintnek megfelelő pályát alakítottak ki, így kedvünkre válogathatunk – sőt, néhány Formula–1-es pálya pontos másán is száguldozhatunk. Adja magát a kérdés: esetleg ez a gyakorlat vezetett az északi autóversenyzők remekléséhez?

rali  Valtteri Bottas  Formula–1

Rali: újra első osztályú verseny lesz Salgótarjánban

2017-02-15 15:40:01

Újra első osztályú raliverseny lesz Salgótarjánban, a Salgó 2017 futamát április végén rendezik meg, várhatóan 140-160 versenyzővel – jelentette be Berényi Ákos, a Magyar Nemzeti Autósport-szövetség (MNASZ) rali szakágának vezetője szerdán a nógrádi megyeszékhelyen.

rali ob  rali  Salgótarján

Rali-vb: új csapat? Nem gond! Ogier nyert Monte-Carlóban

2017-01-22 16:24:33

Sébastien Ogier nyerte a rali-világbajnokság monte-carlói nyitóversenyét.

rali-vb  rali  Monte-Carlo

Rali-vb: halálos baleset; az első szakaszt törölték Monte-Carlóban

2017-01-20 09:07:46

Törölték a rali-világbajnokság monte-carlói nyitóállomásának első gyorsasági szakaszát, miután az új-zélandi Hayden Paddon balesetet szenvedett, és egy néző halálát okozta.

rali-vb  rali  gyász  Monte-Carlo

Africa Race: ünnep a Rózsaszín-tónál – célba értek

2017-01-14 19:53:45

A legendás Rózsaszín-tó partján ért célba az Africa Race alaposan lemorzsolódó, fáradt mezőnye – soraiban a három magyar egységgel.

Ács László  rali  Szalay Balázs  Szalai Norbert  Kovács Miklós  Darázsi Zsolt

Szilveszter-rali: a Vincze, Kuti kettős másodszor nyert

2016-12-29 17:16:26

A Vincze Ferenc, Kuti Péter kettős nyerte a Hungaroringen szerdán és csütörtökön rendezett, 18. Szilveszter-ralit.

rali  Szilveszter-rali

Ausztrál-rali: Mikkelsen nyerte meg a szezonzárót

2016-11-20 13:16:23

A világbajnoki címét már korábban bebiztosító francia Sebastien Ogier a második lett vasárnap a szezonzáró Ausztrál-ralin, a világbajnokság 13. futamán, amelyet a norvég Andreas Mikkelsen nyert meg.

rali-vb  rali  Andreas Mikkelsen

Rali-vb: kiszáll a legutóbbi négy vb-t megnyerő márka

2016-11-02 13:28:03

Az egymás után négy ralivilágbajnoki címet szerző Volkswagen bejelentette, hogy az idény végén kiszáll a sorozatból. Az Audi Le Mans-i búcsúja után a Volkswagen-csoport rövid időn belül két nagyszabású autós szakágnak intett búcsút.

rali-vb  rali  Volkswagen  Sébastien Ogier

Ózd-rali: a Hadik, Kertész duó nyerte az idényzárót

2016-10-30 19:22:21

A Hadik András, Kertész Krisztián páros nyerte a rali országos bajnokság idei nyolcadik, utolsó versenyét, a vasárnap véget érő Ózd-ralit.

Hadik András  Kertész Krisztián  rali  rali ob

Katalán-rali: időbüntetés – Turánék elbukták a 3. helyüket

2016-10-20 10:48:14

Bár a Turán Frigyes, Zsiros Gábor kettős a WRC2 kategóriában a harmadik helyen végzett a Katalán-ralin, büntetés miatt elvették ezt a helyet a magyar párostól.

rali-vb  rali  Turán Frigyes  Katalán-rali

Katalán-rali: Ogier megvédte vb-címét, Turánék pontszerzők

2016-10-16 15:27:49

A francia Sébastien Ogier nyerte meg a vasárnap zárult Katalán-ralit, a világbajnokság 11. futamát, ezzel összetettben biztosította címvédését; a Turán Frigyes, Zsiros Gábor kettős a WRC2 kategóriában harmadik lett.

rali-vb  rali  Turán Frigyes  Sébastien Ogier  Katalán-rali

Videó: szörnyű ralibaleset, nem élte túl a pályabíró

2016-10-06 08:46:51

Szörnyű baleset történt a Szibéria-rali omszki szakaszán: egy versenyautó gyakorlatilag letarolta a tornyot, amelyben egy pályabíró és segítője tartózkodott. Előbbi életét vesztette.

rali  gyász  baleset

Rali-vb: Ogier nyert Korzikán, nőtt a címvédő előnye

2016-10-02 15:43:35

A címvédő Sebastien Ogier nyerte a vasárnap zárult Korzika-ralit, a világbajnokság 10. futamát. A következő versenyt két hét múlva rendezik Katalóniában.

Sebastien Ogier  rali  rali-vb

Rali: ifjabb Tóth Jánosé az ob hatodik futama

2016-09-11 22:28:01

Ifjabb Tóth János nyerte meg az országos bajnokság idei hatodik futamát, a Kassa-ralit, amelyen a már bajnok Herczig Norbert nem indult.

rali  ifj. Tóth János

Rali ob: ifj Tóth János nyerte a kassai versenyt

2016-09-11 22:09:10

rali ob  rali  Kassa-rali

Rali-vb: a címvédő nyert Németországban, magyar pontok

2016-08-21 15:56:42

A címvédő Sebastien Ogier nyerte a vasárnap zárult rali-világbajnokság németországi futamát, amelyen a Turán Frigyes, Zsiros Gábor kettős a WRC2 kategóriában nyolcadik, összetettben pedig 15. lett, így negyedszer szerzett pontot az idényben.

rali-vb  rali  Zsiros Gábor  Turán Frigyes

Rali ob: Herczig Norbert Székesfehérváron is nyert

2016-07-31 20:53:48

A címvédő Herczig Norbert nyerte az országos bajnokság idei ötödik futamát, a Székesfehérvár-ralit, és mivel behozhatatlan előnyre tett szert a pontversenyben, már most bajnoknak tekinthető.

rali ob  rali  Herczig Norbert

Rali: az idén már csak aszfalton száguldanak Fehérváron

2016-07-27 19:14:40

Idén már kizárólag aszfalton rendezik a rali országos bajnokság székesfehérvári futamát.