Találatok a rali címkére

Találatok száma: 340

Autósport: nemcsak gyönyörű, de le is nyomja a férfiakat a pályáról – videó

2019-04-03 10:46:03

2017-ben és 2018-ban is megválasztották az ország legjobb női autóversenyzőjének Vogel Adriennt, aki kategóriájában első lett a hét végén az Eger ralin. A volán mögött magabiztos, mindent tud az autókról, de a férfiaknál nemcsak ezzel imponálhat, hiszen nem mellesleg gyönyörű is. Ismerkedjen meg Vogel Adriennel az NSO Tv videójában. Ha még többet szeretne megtudni róla, akkor keresse a pénteki Nemzeti Sport Sportkrém című mellékletében!

videó rali Vogel Adrienn Sportkrém NSO Tv

Rali ob: Vincze végig kontroll alatt tartotta a mezőnyt

2019-03-31 17:51:42

A Vincze Ferenc, Igor Bacigal kettős nyerte a vasárnap befejeződött Eger-ralit, az országos bajnokság szezonnyitó futamát.

rali ob rali Eger rali

Korzika rali: Thierry Neuville győzött és az élre állt

2019-03-31 15:36:35

A belga Thierry Neuville nyerte a Korzika ralit, a világbajnoki sorozat negyedik viadalát, s ezzel összetettben is az élre állt.

rali Thierry Neuville Sébastien Ogier

Svéd rali: Tänak sikerével átvette a vezetést összetettben

2019-02-17 18:18:55

Az észt Ott Tänak nyerte meg a Svéd ralit, a világbajnoki sorozat második versenyét, ezzel az élre állt összetettben.

svéd rali rali Ott Tänak

Rali-vb: minden idők legszorosabb befutója Monte-Carlóban

2019-01-27 17:23:13

Sébastien Ogier nyerte a Monte-Carlo ralit, a világbajnoki sorozat első versenyét. A hatszoros vb-győztes francia pilóta, aki tavaly Forddal győzött, ezúttal már Citroënnel versenyzett, és 2.2 másodperccel előzte meg a belga Thierry Neuville-t – ez a Monte-Carlo rali történetének legszorosabb befutója. A harmadik helyen az észt Ott Tänak végzett. Ogier hetedszer bizonyult a legjobbnak ezen a viadalon, a legutóbbi hat alkalommal ő nyert itt.

rali-vb rali Sébastien Ogier Sébastien Loeb Monte-Carlo rali

Szilveszter-rali: cseh siker a jubileumi versenyen

2018-12-29 14:48:43

A rendezők korábbi közlésével ellentétben mégis a cseh Ondrej Bisaha, Petr Tesinsky páros nyerte meg a jubileumi, 20. alkalommal megrendezett és szombaton befejeződött Szilveszter-ralit.

rali Szilveszter-rali Hungaroring

Rali: Herczig márkát váltott, jövőre az Eb-dobogó a cél

2018-12-07 13:45:00

Herczig Norbert kilenc év után márkát váltott – mostantól (már a hétvégi Mikulás ralin is) egy Volkswagen Polo R5 volánjánál láthatjuk. A négyszeres abszolút bajnok jövőre az Európa-bajnoki dobogót célozza meg!

Rali Herczig Norbert

Rali Eb: novemberben rendezik jövőre a nyíregyházi futamot

2018-12-05 18:43:45

A Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) motorsport világtanácsának szentpétervári ülésén véglegesítették a rali Európa-bajnokság (ERC) 2019-es versenynaptárát, amelyben november második hétvégéjén szerepel a Nyíregyházán sorra kerülő magyarországi versenyhétvége is.

rali Eb rali Nyíregyháza

Ausztrál rali: Ogier sorozatban hatodszor világbajnok

2018-11-18 13:55:53

Sébastien Ogier megvédte a címét, sorozatban hatodszor nyerte meg a rali-világbajnokságot. Az ausztráliai szezonzárón vasárnap a finn Jari-Matti Latvala győzött.

rali Sébastien Ogier Ausztrál rali

Mindössze egyetlen ponton múlott Hadikék magyar bajnoki címe

2018-11-11 23:41:20

Az utolsó métereken dőlt el a futamgyőzelem és az abszolút bajnoki cím sorsa a nyíregyházi idényzárón – mindkettőnek Hadik András és Deák Attila örülhetett. A Ford-pilótának ez az első bajnoki címe.

rali Hadik András Egyéb autó-motor

Rali ob: nyíregyházi győzelmükkel Hadikék a bajnokok

2018-11-11 20:21:11

Hadikék egész hétvégén nagy csatát vívtak a hozzájuk hasonlóan Ford Fiesta R5-össel versenyző Turán Frigyes, Bagaméri László duóval, és végül a harc csak az utolsó gyorsasági szakaszon dőlt el a két páros között.

rali Hadik András

Rali: jövőre Európa-bajnoki futamot rendez Nyíregyháza

2018-11-09 18:06:43

2003 után ismét rali Európa-bajnoki futamot rendezhet Magyarország, 2019-ben ugyanis a Nyíregyháza rali is a nyolcfutamos kontinentális sorozat egyik állomása lesz.

rali Szabó Tünde Nyíregyháza rali ERC

Nyíregyháza rali: több mint 10 ezer nézőt várnak

2018-11-07 14:36:25

A szervezők számítása szerint mintegy 10-15 ezer néző előtt dőlhet el a bajnoki cím sorsa a rali ob utolsó futamán, a péntektől vasárnapig tartó Nyíregyháza-ralin – hangzott el az esemény szerdai, nyíregyházi sajtótájékoztatóján.

Nyíregyháza rali rali

Katalán rali: Loeb több mint öt év után ismét nyert

2018-10-28 14:25:09

A francia Sébastien Loeb nyerte a vasárnap zárult Katalán ralit, a világbajnoki sorozat 12. futamát.

rali Sébastien Loeb Katalán-rali

Rali: „Még élek és lélegzem, ami ebben a korban egész jó eredmény”

2018-10-22 22:07:13

Négyszeres ralivilágbajnok. És olyan korban aratta győzelmeit (ráadásul három különböző márkával), amely legendás pilótákkal volt teli. Azt mondja, ha valaki gyors, bármilyen autóval gyors tud lenni, s ezt az ő Dakar-győzelme is bizonyítja. Juha Kankkunen finn fegyelemmel és humorral idézte fel a múltat, miközben a Rally Legend-viadalon maga is időutazás részese volt.

rali Juha Kankkunen

Mecsek rali: Hadik Andrásék győztek

2018-10-14 20:52:18

A Hadik András, Deák Attila kettős nyerte meg vasárnap az 52. alkalommal megrendezett Mecsek ralit, az országos bajnokság hetedik futamát.

rali Mecsek-rali

Wales-rali: a címvédő Ogier sikere, közelít az éllovashoz

2018-10-07 19:41:46

A címvédő Sebastien Ogier győzelmét hozta a vasárnap zárult Wales-rali, a világbajnoki sorozat 11. futama.

rali Sébastien Ogier

Mecsek-rali: erős mezőny, több mint 110 induló

2018-10-05 12:19:33

A szervezők szerint látványos és izgalmas versenynek ígérkezik az 52. Aquaprofit Mecsek rali, amelyet október 12. és 14. között rendeznek meg az országos bajnokság utolsó előtti futamaként.

Rali Eb: Herczigék borultak, de folytatni tudták a versenyt

2018-09-23 20:41:23

Herczig Norbert a 10. helyen végzett a rali Európa-bajnokság (ERC) lengyelországi futamán.