Találatok a PTE-PEAC címkére

Találatok száma: 18

Asztalitenisz Ek: győzelemmel búcsúzott a Pécs

2019-12-13 23:22:32

A PTE-PEAC ugyan 3:2-re győzött pénteken a Wiener Neustadt vendégeként a férfi asztalitenisz Európa-kupa negyedik szakaszának visszavágóján, de a múlt heti első mérkőzésen elszenvedett 3:1-es veresége miatt nem jutott a legjobb nyolc közé.

asztalitenisz Ek asztalitenisz PTE-PEAC

Asztalitenisz Európa-kupa: kikaptak a pécsiek hazai pályán

2019-12-06 20:37:46

A PTE-PEAC 3–1-re kikapott pénteken osztrák vendégétől, a Wiener Neustadttól a férfi asztalitenisz Európa-kupa negyedik szakaszának első mérkőzésén.

asztalitenisz PTE-PEAC

Röpi: csabai siker a nőknél, kecskeméti a férfiaknál

2019-10-23 22:29:38

A Békéscsaba hazai pályán háromjátszmás mérkőzésen múlta felül az UTE együttesét szerdán a női röplabda Extraligában. A Kecskemét magabiztosan verte a PTE-PEAC csapatát a férfi NB I szerdai meccsén.

női röplabda Extraliga férfi röplabda NB I UTE PTE-PEAC Kecskeméti RC Békéscsabai RSE

Asztalitenisz Ek: nem hibázott a Pécs, csoportelső lett

2019-09-15 14:28:41

A házigazda PTE-PEAC csapata harmadik mérkőzését is megnyerte, így százszázalékos teljesítménnyel, csoportelsőként jutott tovább a férfi asztalitenisz Európa-kupa selejtezőköréből.

Férfi röplabda NB I: győztes rajtot vett a címvédő

2018-10-01 20:03:47

Győzelemmel kezdte az új idényt a férfi röplabda NB I-ben címvédő Vegyész RC Kazincbarcika: a borsodiak az A-csoport első fordulójában Pécsen nyertek három játszmában.

férfi röplabda NB I Vegyész RC Kazincbarcika PTE-PEAC

Női kosár NB I: a Sopron nyerte a forduló rangadóját

2018-03-03 18:04:13

A címvédő Sopron hazai pályán 77–65-re legyőzte a Szekszárdot a női kosárlabda NB I 19. fordulójának szombat esti rangadóján, és átvette riválisától a vezetést a tabellán.

női kosár NB I kosárlabda ZTE NKK Sopron Basket PTE-PEAC PINKK Pécsi 424

Férfi röplabda NB I: a Kazincbarcika simán nyert Pécsen

2018-01-26 20:02:39

A Kazincbarcika három játszmában nyert Pécsen a férfi röplabda NB I pénteki találkozóján.

röplabda férfi röplabda NB I Vegyész RC Kazincbarcika PTE-PEAC

Asztalitenisz: bajnok a Pécs; szekszárdi címvédés a nőknél

2017-06-11 18:47:23

A férfiaknál a PTE PEAC-Kalo Méh, a nőknél pedig a címvédő Szekszárd nyerte az asztaliteniszezők csapatbajnokságát, az Extraligát, amelynek négyes döntőjét szombaton és vasárnap rendezték Szigetszentmiklóson.

asztalitenisz Extraliga asztalitenisz Szekszárd asztalitenisz PTE-PEAC

Férfi röpi NB I: a Pénzügyőr legyőzte a Kazincbarcikát

2016-11-11 22:23:24

A Pénzügyőr SE meglepetésre 3:1-re legyőzte az előző idényben döntős Kazincbarcika csapatát a férfi röplabda NB I alapszakaszának pénteki játéknapján.

röplabda férfi röplabda Pénzügyőr PTE-PEAC MAFC Kazincbarcika

Férfi röplabda NB I: a Dunaferr négy játszmában nyert Pécsen

2016-02-13 18:45:49

A Dunaferr négy – rendkívül szoros – játszmában győzött a Pécs vendégeként a férfi röplabda NB I szombati mérkőzésén.

röplabda röp férfi röplabda NB I PTE-PEAC Dunaferr SE Dunaferr

Női kosár Ek: a Győr vereséggel, a PEAC győzelemmel búcsúzott

2015-12-17 22:07:08

Utolsó csoportmérkőzésén a PEAC-Pécs 73–63-ra nyert a svájci Fribourg vendégeként, míg a CMB Cargo UNI Győr 69–51-re kikapott a francia Angers otthonában a női kosárlabda Európa-kupában. A továbbjutásra már egyik magyar csapatnak sem volt esélye.

női kosárlabda Európa-kupa PTE-PEAC CMB Cargo UNI Győr

Férfi röplabda NB I: győzött a Dág és a Kecskemét

2015-10-17 20:15:25

A Kecskemét a Pécs otthonában, a Dág pedig hazai pályán a Pénzügyőr felett aratott sima győzelmet szombaton a férfi röplabda NB I-ben.

röplabda férfi röplabda NB I Pénzügyőr PTE-PEAC Kecskeméti RC Dág

Asztalitenisz: simán nyert a PTE-PEAC idegenben

2014-10-10 21:18:40

A PTE-PEAC fölényes győzelmet aratott a Félegyházi ASI ellen a férfi asztalitenisz Extraliga pénteki játéknapján.

Röplabda: Vasas-siker a nőknél; meglepetés a férfiaknál

2014-01-12 20:35:13

A Vasas 3:1-re nyert Kaposváron a női röplabda NB I vasárnapi mérkőzésén. A férfiaknál az esélyesebb Dunaferr simán győzött a PTE-PEAC ellen.

röplabda Vasas Óbuda PTE-PEAC Dunaferr SE

Férfi röplabda NB I: a MAFC végzett a hetedik helyen

2013-04-18 22:26:30

A MAFC végzett hetedikként a férfi röplabda NB I-ben, ugyanis a helyosztó párharc csütörtöki, második mérkőzésén idegenben is legyőzte a Pécset.

röplabda PTE-PEAC MAFC

Férfi röplabda NB I: simán győzött a Kazincbarcika

2013-03-12 20:31:30

A Kazincbarcika könnyedén, 3:0-ra legyőzte a vendég MAFC-ot a férfi röplabda NB I 5-8. helyéért zajló rájátszásának első mérkőzésén.

férfi röplabda NB I Vegyész RC Kazincbarcika Szolnoki Főiskola RKSI PTE-PEAC MAFC-BME MAPEI

Férfi röplabda NB I: csak a Szolnok tudott otthon nyerni

2013-01-27 20:58:20

Az élvonalbeli férfi röplabdabajnokságban a vasárnapi játéknapon csak a Szolnok tudott hazai pályán győzni, hiszen a Dunaferr, a PTE-PEAC és a Kecskemét vendégeként nyert.

röplabda férfi röplabda Sümegi RC Szolnoki Főiskola RKSI PTE-PEAC MAFC-BME MAPEI

Férfi röplabda NB I: 0:2-ről állt fel a Vegyész, hiába

2013-01-06 18:12:04

A Kazincbarcika kétszettes hátrányból még egyenlített, a döntő felvonást azonban elveszítette Pécsen a férfi röplabda NB I vasárnapi mérkőzésén.