Találatok a PPD Zagreb címkére

Találatok száma: 91

Férfi kézi BL: a Vardar nyerte a megfogyatkozottak csatáját

2020-02-15 22:15:16

Az északmacedón Vardar Szkopje hazai pályán tíz góllal legyőzte az ukrán Motor Zaporizzsját a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 12. fordulójában, a Veszprémet is a soraiban tudó nyolcasban.

férfi kézilabda férfi kézi BL Vardar Szkopje PPD Zagreb Motor Zaporizzsja

Férfi kézi BL: életbe lépett Vujovics 2018-as eltiltása

2020-02-15 07:16:09

Eltiltás miatt nem lehet ott a PPD Zagreb kispadján Veszelin Vujovics, a horvát csapat montenergói vezetőedzője szombaton a férfi kézilabda Bajnokok Ligája barcelonai csoportmérkőzésén.

férfi kézi BL Veszelin Vujovics PPD Zagreb

Férfi kézi: a Tatabánya átlövője aláírt a Zagrebhez

2019-12-28 18:36:57

A korábbi híreknek megfelelően már januárban csatlakozik a PPD Zagreb férfi kézilabdacsapatához a Grundfos Tatabányát elhagyó Milos Bozsovics. A 25 éves montenegrói válogatott balátlövő két és fél éves szerződést kötött a horvát együttessel.

kézilabda átigazolás férfi kézilabda PPD Zagreb Milos Bozsovics Grundfos Tatabánya

Férfi kézi: már januárban távozhat a Tatabánya átlövője

2019-12-22 12:11:15

Montenegrói sajtóhír szerint a tervezettnél fél évvel korábban, már januárban a PPD Zagreb játékosa lesz a Grundfos Tatabánya férfi kézilabdacsapatának montenegrói balátlövője, Milos Bozsovics. A 25 éves légiósért kompenzációt fizet a horvát együttes.

SEHA-liga: győzelemmel zárta a Veszprém az alapszakaszt

2019-12-14 22:24:05

Győzelemmel zárta a Telekom Veszprém a férfi kézilabda SEHA-liga alapszakaszát, és biztosan az élen zárja a B-csoport küzdelmeit, amivel továbbjutott a negyeddöntőbe.

Telekom Veszprém SEHA-liga PPD Zagreb

Férfi kézi BL: újabb szegedi győzelem hazai pályán

2019-11-30 19:05:09

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 10. fordulójában a Szeged a Zagrebet fogadta a Tisza-parton. A forduló előtt a harmadik helyen álló hazaiak biztos, tízgólos győzelmet arattak a csoport egyik leggyengébb csapata ellen.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézilabda férfi kézi BL PPD Zagreb Mol-Pick Szeged

Parádés szegedi játék, biztos győzelem a Zagreb ellen

2019-11-30 16:37:24

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 10. fordulójában a Szeged a Zagrebet fogadta a Tisza-parton. A forduló előtt a harmadik helyen álló hazaiaknak biztos, tízgólos győzelmet (33–23) arattak a csoport egyik leggyengébb csapata ellen.

Férfi kézi: két montenegrói távozik Tatabányáról – hivatalos

2019-11-26 09:07:54

Milos Bozsovics és Milos Vujovics is távozik a férfi kézilabda NB I-ben szereplő Tatabányától – erősítette meg a hírt Marosi László klubelnök a kemma.hu-nak.

kézilabda PPD Zagreb Milos Vujovics Milos Bozsovics Grundfos Tatabánya Füchse Berlin

Férfi kézi: Bozsovics Zágrábba tart Tatabányáról – sajtóhír

2019-11-25 11:31:41

Szerb sajtóhírek szerint a Grundfos Tatabánya férficsapatának montenegrói válogatott játékosa, Milos Bozsovics Zágrábban folytatja karrierjét. A balátlövő kétéves szerződést köt a új csapatával.

férfi kézilabda Tatabánya PPD Zagreb Milos Bozsovics Grundfos Tatabánya kézilabda átigazolás

Férfi kézi BL: háromgólos PSG-siker Dániában

2019-11-24 19:04:56

Az Aalborg ugyan többször is egy gólra felzárkózott a PSG-vel szemben, az egyenlítés csak nem akart összejönni számukra a találkozó második félidejében – a franciák 32–29-re nyertek Dániában. Mivel az A-csoport harmadik mai mérkőzésén a Szeged győzött, így tovább nyílik az olló a csoport első három helyezettje és a többi csapat között.

PSG Handball PPD Zagreb Elverum Aalborg

Férfi kézi: „Dögölj meg!” – üvöltötte az időkérés alatt az edző – videó

2019-11-21 15:01:57

Miha Zvizej, az Esbjerg szlovén kézilabdázója a Twitter-oldalán osztott meg egy videót arról, hogy a szlovén válogatott korábbi szövetségi kapitánya, a jelenleg a horvát PPD Zagreb edzőjeként dolgozó Veszelin Vujovics milyen stílusban beszél a játékosaival egy időkérés alatt.

férfi kézilabda férfi kézi SEHA-liga Veszelin Vujovics SEHA-liga PPD Zagreb

Férfi kézi BL: elhozta a pontokat Zágrábból a Szeged

2019-10-20 18:34:41

A Mol-Pick Szeged 26–21-re nyert a PPD Zagreb vendégeként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában. A magyar csapat az első félidő derekán magához ragadta a kezdeményezést, és a mérkőzés végéig nem engedte ki kezéből az előnyét.

férfi kézi BL PPD Zagreb Mol-Pick Szeged

Néha kicsit döcögött a szekér, de a Szeged is győzött Zágrábban

2019-10-20 15:05:20

férfi kézilabda BL férfi kézi BL PPD Zagreb Mol-Pick Szeged

Férfi kézi BL: a Flensburgnak a 20 gól és Röd 1/8-a is belefért

2019-10-09 21:31:45

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 4. fordulójában a Flensburg 20–17-re legyőzte a továbbra is pont nélküli PPD Zagrebet.

férfi kézi BL PPD Zagreb Magnus Röd Flensburg

Férfi kézi BL: nagy verést kapott a Zagreb, meglepetés Portóban

2019-09-28 19:05:06

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában a PSG idegenben győzte le a norvég Elverumot, a Barcelona nagy verést mért a PPD Zagrebre, a Kielce idegenben kapott ki Portugáliában.

férfi kézi BL Porto PSG kézilabda PSG PPD Zagreb Kielce

Férfi kézi: olimpiai bajnok a Szeged BL-ellenfelének új edzője

2019-09-24 15:20:30

Edzőt váltott a PPD Zagreb férfi kézilabdacsapata: a klub hivatalos honlapjának közleménye szerint Branko Tamse távozott, a helyét Veszelin Vujovics vette át. A montenegrói szakember három évre írt alá.

férfi kézilabda férfi kézi BL Veszelin Vujovics PPD Zagreb

Férfi kézi BL: a Porto mínusz 7-ről, a PSG nyolc góllal nyert

2019-09-14 18:13:50

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája D-csoportjának 1. fordulójában a Csehovszkije Medvegyi otthon 25–23-ra legyőzte a Wisla Plockot.

férfi kézi BL Wisla Plock Vardar Szkopje Szita Zoltán Renato Sulic Porto

SEHA-liga: a Veszprém a hajrában kiütötte a PPD Zagrebet

2019-09-07 20:29:27

A férfi kézilabda SEHA-liga 2. fordulójában a Telekom Veszprém kiváló hajrával 36–28-ra legyőzte a PPD Zagrebet. A magyar csapatban Manuel Strlek és Blaz Blagotinsek is öt találatig jutott.

férfi kézilabda Telekom Veszprém SEHA-liga PPD Zagreb

Férfi kézi BL: időn túli hetessel egyenlített a Zaporizzsja

2019-03-23 20:42:00

Végletekig kiélezett mérkőzést vívott egymással a Zaporizzsja és a Kielce a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőbe jutásért rendezett párharcának első felvonásán, amely 33–33-as döntetlennel zárult.

férfi kézilabda férfi kézi BL Vardar Szkopje PPD Zagreb Motor Zaporizzsja Meskov Breszt

A Szeged hazai döntetlennel zárta a BL-csoportkört

2019-03-03 16:36:06

A Mol-Pick Szeged hazai pályán 26–26-os döntetlent játszott a PPD Zagrebbel a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában. A Tisza-parti csapat a lengyel Wisla Plockkal találkozik a nyolcaddöntőben.