Találatok a Pjongcsang 2018 címkére

Találatok száma: 517

Téli olimpia: a Liu testvérek nevelőedzője mesélt a kezdetekről

2018-02-18 09:48:38

Liu Shaolin Sándor és Liu Shaoang mára a rövid pályás gyorskorcsolya élvonalába tartoznak, ám idáig természetesen kemény munka volt eljutni. A testvérek nevelőedzője, Erőss Julianna emlékezett vissza a kezdetekre, és árult el néhány érdekességet a Magyar Olimpiai Bizottság honlapjának.

téli olimpia  rövid pályás gyorskorcsolya  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang  Liu Shaolin Sándor

Téli olimpia: tovább zárkózik a három vereséggel rajtoló címvédő

2018-02-18 09:28:34

A címvédő Kanadának nem indult jól a curlingtorna a nőknél, de a három vereség után már a második győzelmét aratta, az ötödik meccsén Svájcot múlta felül.

téli olimpia  curling  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang

Téli olimpia: behúzták a norvégok a váltóversenyt sífutásban

2018-02-18 09:05:03

A norvég váltó nyerte meg az aranyérmet a férfi sífutók 4x10 km-es váltóversenyében a pjongcsangi téli olimpián.

téli olimpia  sífutás  Simen Hegstad Krüger  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang

Téli olimpia: Kjetil Jansrud ott lehet Pekingben is

2018-02-18 08:46:42

Kjetil Jansrud alpesi síző szerint van esély arra, hogy ott lesz négy év múlva a pekingi téli olimpián is.

téli olimpia  alpesi sí  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Kjetil Jansrud

Téli olimpia: a németek szétlövéssel nyertek a férfiak hokitornáján

2018-02-18 08:16:19

A német jégkorong-válogatott 1–1-es rendes játékidő és gól nélküli hosszabbítás után szétlövéssel győzte le Norvégiát. A nőknél Svájc két góllal jobbnak bizonyult a koreaiak közös hokicsapatnál az 5–8. helyért zajló keresztbejátszás során.

téli olimpia  jégkorong  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang

Téli olimpia: a győztes is meglepődött a bírák pontszámán

2018-02-18 07:32:43

Oystein Braaten nyerte meg a férfi síakrobaták versenyét slopestyle-ban a pjongcsangi téli olimpián.

téli olimpia  síakrobatika  slopestyle  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang

Téli olimpia: a tizedik nap eseményei egy helyen – élő

2018-02-18 07:20:24

A Pjongcsangban zajló téli olimpia vasárnapi versenynapján hat aranyérem talál majd gazdára, köztük lesz a férfi óriás-műlesiklásé is, amelyben két magyar versenyzőnek, Kékesi Mártonnak és Samsal Dalibornak szurkolhatunk. Ezenkívül gyorskorcsolyázásban, sífutásban, sílövészetben és szabadstílusú sízésben rendeznek döntőket.

téli olimpia  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang  Marcel Hirscher

Téli olimpia: megvan Marcel Hirscher második aranya is

2018-02-18 07:07:59

Marcel Hirscher nyerte meg a férfiak óriás-műlesiklását a pjongcsangi téli olimpián. Az osztrák ezzel már a második aranyérmét szerezte meg Dél-Koreában.

versenyző neve  téli olimpia  alpesi sí  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang

Téli olimpia: Ledeckáék lerántották a leplet Shiffrin léceiről

2018-02-18 06:36:00

A kétszeres olimpiai bajnok amerikai Mikaela Shiffrin korábbi síléceivel nyerte meg a pjongcsangi téli olimpián a női szuperóriás-műlesiklást a cseh Ester Ledecká.

téli olimpia  PyeongChang  Pjongcsang 2018  Pjongcsang

Téli olimpia: rangadót buktak a kanadaiak férfi curlingben

2018-02-18 04:45:24

Vasárnap délelőtt újabb három mérkőzést rendeztek a férfi curlingtornán a Pjongcsangban zajló téli olimpián. A címvédő kanadaiak már a második vereségüket szenvedték el az alapszakasz során.

téli olimpia  curling  Pjongcsang 2018  Pjongcsang

Téli olimpia: versenyben maradtak a mieink óriás-műlesiklásban

2018-02-18 04:37:45

A férfi alpesi sízők óriás-műlesiklásának első futamát rendezték meg vasárnap délelőtt a Pjongcsangban zajló téli olimpián. A leggyorsabb az osztrák Marcell Hirscher volt, de két magyar versenyzőért is szurkolhatunk majd a második futamban.

téli olimpia  alpesi sí  Samsal Dalibor  Pjongcsang 2018  Pjongcsang  Marcel Hirscher

Téli olimpia: ezért özönlötték el a jégpályát a Micimackók

2018-02-17 13:19:55

Látványos akcióval készültek a japán műkorcsolyázó, Hanju Juzuru rajongói. Miután kedvencük teljesítette rövid programját, Micimackó-figurák lepték el a Gangneung Jégcsarnok jegét. Íme, mi áll az akció mögött!

téli olimpia  műkorcsolya  Pjongcsang 2018  Pjongcsang  Hanju Juzuru

Videó: ezért zárták ki az olimpiai döntőben Liu Shaolint

2018-02-17 17:11:48

Mint arról beszámoltunk, Liu Shaolin Sándort kizárták a pjongcsangi téli olimpián a rövid pályás gyorskorcsolyaverseny férfi 1000 méteres távjának döntőjében, így csak a 8. helyen végzett. Íme, az eset, amely miatt nem vált valóra – egyelőre – a magyar gyorskorcsolyázó olimpiai álma!

videó  téli olimpia  gyorskorcsolya  Pjongcsang 2018  Liu Shaolin Sándor

Téli olimpia: öt új ország szerzett aranyat – éremtáblázat

2018-02-17 16:32:34

Kilenc aranyérmet osztottak ki szombaton a Pjongcsangban zajló téli olimpián. Ez a nap azonban nem az éremtáblázat éllovasairól szólt, hiszen az első három közül csak a norvégok tudtak begyűjteni egy aranyérmet. Ezzel szemben öt olyan ország is volt – Csehország, Japán, Lengyelország, Nagy-Britannia és Szlovákia –, amely szombaton iratkozott fel az aranyérmesek közé.

éremtáblázat  téli olimpia  Pjongcsang 2018  Pjongcsang

Téli olimpia: óriás-műlesiklás magyarokkal – a vasárnapi program

2018-02-17 16:12:16

téli olimpia  Pjongcsang 2018  Pjongcsang

Téli olimpia: Kovalcsuk-dupla fél perc alatt az amerikaiaknak

2018-02-17 15:54:36

A férfi jégkorongtorna B-csoportjának záró fordulóját rendezték meg szombaton a Pjongcsangban zajló téli olimpián. Az örökrangadón az oroszok fölényesen megverték az Egyesült Államokat, míg a szlovák–szlovén meccsen a szétlövés döntött.

téli olimpia  jégkorong  Pjongcsang 2018  Pjongcsang

Téli olimpia: duplázás helyett címvédés síugrásban

2018-02-17 15:25:36

A férfi síugrók nagysáncversenyét rendezték meg szombaton a Pjongcsangban zajló téli olimpián. A győzelmet a címvédő lengyel Kamil Stoch szerezte meg a normálsáncon győztes német Andreas Wellingert megelőzve.

téli olimpia  síugrás  Pjongcsang 2018  Pjongcsang  Kamil Stoch

Téli olimpia: a címvédő Kanada először nyert női curlingben

2018-02-17 14:57:14

Újabb négy mérkőzést játszottak le a női curlingtorna alapszakaszában a Pjongcsangban zajló téli olimpián. A japánok megszerezték negyedik sikerüket is, így tartják a második helyüket a most pihenő svédek mögött.

Téli olimpia: pályacsúccsal védte meg címét szkeletonban Yarnold

2018-02-17 14:37:01

A női szkeletonosok két záró futamát rendezték szombaton a Pjongcsangban zajló téli olimpián. A győzelmet a címvédő brit Lizzy Yarnold szerezte meg a német Jacqueline Lölling és az ugyancsak brit Laura Deas előtt.

téli olimpia  szkeleton  Pjongcsang 2018  Pjongcsang  Lizzy Yarnold

Téli olimpia: Liu Shaolin Sándort kizárták a döntőben

2018-02-17 13:06:17

Liu Shaolin Sándort kizárták a pjongcsangi téli olimpián a rövid pályás gyorskorcsolyaverseny férfi 1000 méteres távjának döntőjében, így csak a 8. helyen végzett.