Találatok a Petr Cech címkére

Találatok száma: 188

Kép: szombaton még kesztyű, másnap zászló volt Cech kezében

2018-09-17 20:42:25

A szombati, Newcastle United elleni győzelem után meglepő fordulatot vett az Arsenal kapusa, Petr Cech hétvégéje. A siker másnapján a cseh kapuvédő ismét feltűnt a futballpályán, de ezúttal nem az ellenfelek lövéseit hárította, hanem egy alacsonyabb osztályú mérkőzésen partjelzőként tevékenykedett!

kép angol labdarúgás Premier League Petr Cech Arsenal

Arsenal: a Leverkusen üzent Cechnek, sértődés lett belőle

2018-08-14 16:46:20

Mint arról beszámoltunk, a Manchester City az angol Premier League első fordulójában 2–0-ra legyőzte az Arsenalt. Aki látta a meccset, vagy akár a találkozó összefoglalóját, biztosan emlékszik Petr Cech váratlan megmozdulására, amelyből kis híján óriási öngól lett. A sztori azonban nem ért véget a pályán…

vicces trollkodás troll Twitter Petr Cech Bernd Leno

Videó: Cech a szívbajt hozta az Arsenal-szurkolókra

2018-08-12 17:28:42

Petr Cech az Arsenal–Manchester City találkozó 22. percében alaposan ráijesztett a hazai szurkolókra. A rutinos kapus egy hazaadás után ért bele rosszul a labdába, és majdnem öngólt szerzett.

Premier League Petr Cech Manchester City Arsenal

ICC: a 93. percig a Chelsea vezetett, de az Arsenal nyert

2018-08-01 23:22:51

Az Arsenal az 1–1-es rendes játékidőt követően tizenegyesekkel 6–5-re legyőzte a Chelsea-t az International Champions Cup (ICC) elnevezésű felkészülési torna dublini mérkőzésén.

felkészülés Petr Cech Lyon International Champions Cup ICC Chelsea

Arsenal: Emery és Cech is felszólalt Özil védelmében

2018-07-25 14:49:40

Az Arsenal új vezetőedzője, Unai Emery, illetve a londoniak kapusa, Petr Cech is védelmébe vette a válogatottságot lemondó Mesut Özilt.

német válogatott Unai Emery Petr Cech Németország Mesut Özil Arsenal

Real: megegyeztek, Courtois Madridban folytatja – sajtóhír

2018-07-18 09:54:11

A francia RMC információi szerint a Real Madrid és a Chelsea mindenben megegyezett, Thibaut Courtois a spanyoloknál folytatja pályafutását!

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Thibaut Courtois Real Madrid Petr Cech

Videó: Roma-effektus? Újabb gólt lőtt a CSZKA az Arsenalnak

2018-04-12 22:21:37

A labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjében, a párharc visszavágóján az orosz CSZKA Moszkva hazai pályán Fjodor Csalov góljával szerzett vezetést az első félidőben az Arsenal ellen, majd a fordulás után nem sokkal Kirill Nababkin is beköszönt, így az oroszok hátránya már csak egy gól összesítésben.

Petr Cech Európa-liga El CSZKA Moszkva Arsenal

Videó: hiába a Cech-bravúr, vezetést szerzett a CSZKA

2018-04-12 21:54:07

A labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjében, a párharc visszavágóján az orosz CSZKA Moszkva hazai pályán Fjodor Csalov góljával vezetést szerzett az Arsenal ellen. Íme, a találat!

PL: túl az 1000 gólon – az Arsenal elintézte a Watfordot

2018-03-11 16:15:07

Az Arsenal 3–0-ra legyőzte a Watfordot az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 30. fordulójában.

videó Watford Premier League Pierre-Emerick Aubameyang Petr Cech PL

PL: Tottenham-siker az észak-londoni derbin

2018-02-10 15:25:09

A Tottenham Hotspur nyerte meg az észak-londoni derbit az angol labdarúgó Premier League 27. fordulójában – a Spurs Harry Kane fejes góljával 1–0-ra legyőzte az Arsenalt. A rangadót 83 222 drukker tekintette meg a Wembleyben, ez új PL-rekord.

észak-londoni derbi Tottenham Premier League Petr Cech PL Mauricio Pochettino

A Spurs Kane fejesével győzte le a derbin a halovány Arsenalt

2018-02-10 13:13:20

PL: ezért kérte el a Swansea menedzsere Cech mezét

2018-02-02 09:25:04

A keddi Swansea City–Arsenal (3–1) Premier League-találkozó után Carlos Carvalhal, a walesi gárda menedzsere elkérte Petr Cech mezét. Az 52 éves szakember később elárulta, miért.

Swansea Petr Cech Carlos Carvalhal

PL: kapitális Cech-hiba, Mhitarjan vereséggel debütált az Arsenalban

2018-01-30 21:54:24

A Liverpool után az Arsenalt is megtréfálta a Swansea City, amely hátrányból felállva 3–1-re legyőzte a londoniakat az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 25. fordulójában.

West Ham United Swansea Premier League Petr Cech Liverpool Huddersfield

PL: Cech óriásit hibázott, Ayew azonnal megbüntette – videó

2018-01-30 22:14:14

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 25. fordulójában Petr Cech óriásit hibázott, ezt azonnal megbüntette a Swansea-t erősítő Jordan Ayew. Az Arsenal cseh kapusa egy bedobás után nem találta el a labdát a vizes füvön, a ghánai játékos azonnal kihasználta az adódó lehetőséget. Íme!

angol labdarúgás Premier League Petr Cech Jordan Ayew

Száz százalék őrület: káprázatos iksz az Arsenal–Chelsea-n!

2018-01-03 19:52:33

Egészen kitűnő mérkőzést vívott egymással az angol labdarúgó Premier League 22. fordulójában az Arsenal és a Chelsea: az Emirates Stadionban megrendezett londoni rangadón Jack Wilshere góljával a hazaiak szereztek vezetést, ám Eden Hazard és Marcos Alonso találatával fordítottak a vendégek. Az utolsó szó Héctor Belleríné volt, aki a 92. percben 2–2-es döntetlenre mentette a meccset.

Álvaro Morata Thibaut Courtois Premier League Petr Cech PL Marcos Alonso

Arsenal: Cech kipróbálta magát a jégen, meglepően jól sült el

2017-08-11 14:12:06

Petr Cech, az Arsenal labdarúgócsapatának kapusa gyermekkorában arról álmodozott, hogy egy nap jégkorongozóként viszi sokra. Csak aztán jött a futball, és megváltozott minden. Most azonban végre valóra vált a cseh kapus eredeti álma is!

videó jégkorong Petr Cech Martin Havlát Arsenal

Arsenal: légiósuk 11-edszer lett hazája legjobb labdarúgója

2017-05-31 16:51:57

Tizenegyedik alkalommal is Petr Cech lett a szezon legjobb labdarúgója Csehországban.

Petr Cech Arsenal

Cruyff, Maradona, Messi és a többiek – magyarok ellen debütáló legendák

2017-03-28 19:06:17

A Marca képes összeállításában összeszedte, hogy legendás kapusok melyik felnőttválogatott ellen mutatkoztak be a nemzetközi színtéren, és mivel többnél is felbukkant Magyarország neve, elgondolkodtunk, milyen lenne egy álomcsapat a mieink ellen debütáló klasszisokból.

válogatott rajt magyar válogatott debütálás Theo Walcott Sztevan Jovetics

Arsenal: Petr Cech kidőlt, fontos meccsekről maradhat le

2017-03-22 13:33:21

Vádlisérülés miatt várhatóan négy hét kihagyás vár Petr Cech-re, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Arsenal kapusára, aki így a londoniak több fontos mérkőzéséről lemaradhat.

Premier League Petr Cech FA-kupa Arsenal

Csehország: Petr Cech 9-edszer lett az év labdarúgója

2017-03-21 09:56:34

Petr Cechet, az angol élvonalbeli Arsenal 34 esztendős kapusát választották meg 2016 legjobb labdarúgójának Csehországban.