Találatok a Peterborough címkére

Találatok száma: 15

FA-kupa: a Leicester a végére nagyon megszórta ellenfelét

2018-01-27 15:27:09

Az angol labdarúgó FA-kupa 4. fordulójában a Leicester City idegenben 5–1-re legyőzte a harmadosztályú Peterborough-t.

Peterborough Leicester City Fousseni Diabaté FA-kupa

FA-kupa: nyolc perc alatt eldőlt Bajner volt klubjának sorsa

2016-12-20 22:40:24

A Peterborough bejutott a harmadik fordulóba az angol labdarúgó FA-kupában, miután 2–0-ra legyőzte a Notts Countyt (Bajner Bálint korábbi csapatát). Az első meccsen a Notts otthonában 2–2-re végeztek a csapatok, így megismételt meccsen dőlt el a párharc sorsa, de kedden már a Peterborough játszhatott hazai pályán.

Peterborough Notts County FA-kupa

Videó: azt hitte, a társának passzol, a stadion felháborodott

2016-11-21 13:41:56

Michael Bostwick, az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Peterborough United játékosa egy ideig biztosan nem felejti el a Northampton Town elleni mérkőzést. A középpályás indítani akarta a bal oldalon induló társát, de összetévesztette a pálya mellett, a csapata mezéhez hasonló színben, rikító sárga láthatósági mellényben sétáló biztonsági emberrel. A szurkolók hangot is adtak az elégedetlenségüknek.

biztonsági őr angol labdarúgás Peterborough

Anglia: belőtte a döntő büntetőt, majd kicsúfolta a kapust

2016-08-23 11:27:19

Biztosan nem terjesztik fel fair play díjra Chris Maguire-t, az Oxford United labdarúgóját. Az angol harmadosztályú bajnokságban a Peterborough United elleni bajnokin 1–1-es állásnál a 93. percben belőtte a mindent eldöntő büntetőt, majd játszott egy kicsit a kapus idegeivel.

videó Peterborough Oxford United League One Chris Maguire

Videó: 45 m-ről hazaküldte a labdát, csodát tett a kapus

2016-02-20 22:22:08

Hatalmasat védett Jordan Archer a Millwall–Peterborough (3–0) angol harmadosztályú labdarúgó-mérkőzésen. A hazaiak kapusa csapattársa, Mark Beevers hazaadását hárította a gólvonalról hétköznapinak egyáltalán nem mondható módon. Remek megoldás!

videó kapus angol labdarúgás Peterborough Millwall Jordan Archer

FA-kupa: Angol-hiba, a WBA tizenegyesekkel jutott tovább

2016-02-10 23:32:31

Utolsóként a West Bromwich Albion jutott az angol labdarúgó FA-kupa 5. fordulójába, miután a megismételt mérkőzésen a harmadosztályú  Peterborough otthonában tizenegyesekkel győzött.

West Bromwich Albion Peterborough FA-kupa

FA-kupa: kidurrant a labda, összeesett a menedzser – videó

2016-01-31 08:25:11

Graham Westley furcsa humorával néhány pillanatra megijesztette a West Bromwich Albion–Peterborough United (2–2) angol FA-kupa-mérkőzés résztvevőit. A labda kidurrant, majd a félpályánál a vendégek menedzsere Oscar-díjas alakítást nyújtott.

videó menedzser edző West Bromwich Albion Peterborough Graham Westley

Videó: íme, Bajner egyenlítést érő gólpassza

2015-01-24 16:56:14

Az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban (League One) szereplő Notts County 2–1-es vereséget szenvedett hazai pályán a Peterborough-tól. A nottinghami együttes góljánál Bajner Bálint adta a gólpasszt. A klub a Twitter-oldalán fantasztikusnak nevezte az átadást. Íme!

légiósok Peterborough Notts County League One Bajner Bálint

Videó: 32 méterről lőtt óriási gólt a 15 éves játékos

2014-11-13 11:50:32

Ritkán látható nagy gólt lőtt a Peterborough U18-as labdarúgócsapatának játékosa a Notts County ellen. A mindössze 15 éves Leo Da Silva Lopes 32 méterről lőtt védhetetlenül, a kapusnak esélye sem volt. Nézze meg az ígéretes fiatal óriási gólját!

videó utánpótlás angol labdarúgás U18 Peterborough Notts County

Roma: az angol harmadosztályig trollkodták Ashley Cole-t - kép

2014-08-04 22:07:36

Ashley Cole, az AS Roma labdarúgócsapatának nyáron szerződtetett bekkje most az angol harmadosztályban tűnt fel egy kép erejéig.

troll olasz foci csapatkép angol foci Peterborough League One

Videó: zsonglőrök - zseniális passzsorozat az öltözőben

2014-02-03 18:43:16

Nem akármilyen bravúrt hajtottak végre a Peterborough United ifjúsági labdarúgói. Az alábbi, öltözői felvételen a padokon ülve egymásnak passzolgatják a labdát lábbal, majd fejjel, hogy aztán végül a kukában kössön ki.

videó angol labdarúgás Peterborough

Videó: izzott a levegő - három kapufa 4 mp alatt

2014-01-06 09:19:34

Az angol FA-kupa harmadik fordulójában a Kidderminster 0–0-s döntetlent játszott a Peterborough csapatával. A találkozón a vendég harmadosztályú együttes négy másodperc leforgása alatt három kapufát ért el, de gólt nem tudott szerezni. Íme!

videó Peterborough Kidderminster

Nagyapás szülés - unokáját segítette világra a sportigazgató

2013-08-21 17:02:15

Barry Frynak, az angol harmadosztályban szereplő Peterborough sportigazgatójának különösen nehezen indult a hete, neki kellett segédkeznie ugyanis lánya szülésénél.

szülés Peterborough Craig Mackail-Smith Barry Fry

Championship: Bogdán lehúzta a rolót, nyert a Bolton

2013-02-26 23:08:12

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 29. fordulójából elhalasztott mérkőzésén Bogdán Ádám csapata, a Bolton hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Peterborough Unitedet. A magyar kapus végigvédte a mérkőzést, és több védést is bemutatott.