Találatok a Pau címkére

Találatok száma: 6

Francia Kupa: negyedosztályú csapat búcsúztatta a Lille-t

2020-01-29 21:29:09

A PSG ugyan könnyedén nyert, ám akadt meglepetés is a labdarúgó Francia kupa nyolcaddöntőjének szerdai játéknapján, ugyanis a Lille 2–1-re kikapott a negyedosztályú Epinaltól, így búcsúzott a sorozattól.

Strasbourg Pau PSG Marseille Lille Francia Kupa

Francia Kupa: harmadik ligás klub ejtette ki Paulo Sousáékat

2020-01-16 22:18:31

Meglepetéssel kezdődött meg a labdarúgó Francia Kupa aktuális fordulója: a harmadik ligás Pau csütörtök este hosszabbításban 3–2-re legyőzte Paulo Sousa csapatát, a Girondins Bordeaux-t, ezzel bejutott a legjobb 16 közé.

Pau Francia Kupa Bordeaux

Autósport: F3-as futamot nyert az amputált lábú pilóta

2019-05-20 10:14:41

Az akkor 17 esztendős autóversenyző, Billy Monger két éve egy brit F4-es versenyen szenvedett súlyos balesetet, amely miatt mindkét lábszárát amputálni kellett. A pilóta a balesete után visszatért az együlésesek világába és több mint két év után az elmúlt hétvégén ismét futamot nyert: az esős időben rendezett Pau-i Nagydíjon győzött Franciaországban.

Pau F3 Euroformula Open Billy Monger

Eb 2016: képek a magyar válogatott lehetséges szálláshelyéről, a pályáról és a városról

2015-12-13 09:56:09

Nagy a valószínűsége annak, hogy a magyar labdarúgó-válogatottnak Pau-ban lesz a főhadiszállása a franciaországi Európa-bajnokság alatt, összegyűjtöttünk néhány képet, hogy a kedves olvasó is átérezze a hely szellemét. Fotók a szállásról, az edzőpályáról és magáról a városról. Nézze meg őket!

magyar válogatott Pau Eb 2016

Festői környezet, ötcsillagos kényelem – itt lakhatnak majd Dzsudzsákék!

2015-12-13 10:07:44

Szombaton kiderült, hogy a magyar labdarúgó-válogatott az Európa-bajnokságon Ausztriával, Izlanddal és Portugáliával mérkőzik meg, és már azt is tudjuk Bernd Storck M4 Sportnak adott nyilatkozatából, hogy a festői szépségű Pau-ban lehet a magyar válogatott főhadiszállása. Nézzük meg közelebbről, hol lakhat majd a magyar csapat a franciaországi kontinenstornán.