Találatok a PAOK címkére

Találatok száma: 163

Európa-liga: „Ez a két vereség sokk volt a PAOK-nak”

2018-11-09 10:53:15

Nem csoda, hogy a görög sajtó nem volt elégedett a PAOK csütörtöki, Mol Vidi elleni budapesti vendégjátékával. A helyi sportújságok felkészületlenségről, rossz taktikáról, gyenge teljesítményről írnak – sajtószemle.

Razvan Lucescu PAOK Mol Vidi FC Kovács István Fiola Attila Európa-liga

A Vidi köszöni az „aggódást”, de ebből már nem lesz rémálom!

2018-11-09 09:13:06

A csütörtöki, budapesti Európa-liga-mérkőzés fontos tanulságokkal szolgált, amiket érdemes pontokba szedni – Vidi–PAOK (1–0), ahogy mi láttuk…

Vidi PAOK Mol Vidi Európa-liga

Vidi: ezért lehet most nagyobb esély a továbbjutásra, mint a Sousa-korszak alatt

2018-11-09 00:10:05

A Mol Vidi 1–0-ra legyőzte Budapesten a PAOK-ot az Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában. Az NSO Tv stábja a találkozó után Loic Negóval és Kovács Istvánnal is beszélgett. Utóbbi már hat évvel ezelőtt is szerepelt a Vidiben az Európa-liga főtábláján, s elmondta, miért lehet most nagyobb esélyük a továbbjutásra.

videó Videoton PAOK NSO Tv Mol Vidi FC Loic Nego

El: Nem fáztam, mert elég sokan voltak a stadionban – Kovácsik

2018-11-08 22:39:01

A Mol Vidi 1–0-ra legyőzte Budapesten a PAOK-ot az Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában. Az NSO Tv stábja a találkozó után Juhász Rolanddal és Kovácsik Ádám kapussal beszélgetett, utóbbinak egyetlen kapura tartó lövést sem kellett hárítania.

videó Videoton PAOK NSO Tv Mol Vidi FC Kovácsik Ádám

El: Hiába a jobb kvalitások, a Vidi megtréfált minket – Lucescu

2018-11-08 21:42:20

A Vidi FC–PAOK (1–0) El-csoportmeccs után a Nemzeti Sport Online arról kérdezte Razvan Lucescut, a vendégek szakvezetőjét, egyetért-e azzal, amit a két meccs eredménye mutat (hiszen Szalonikiben is győzött a Vidi), vagyis hogy a magyar bajnok a jobbik csapat a két gárda közül.

Vidi Razvan Lucescu PAOK Mol Vidi FC Európa-liga

El: Nem dekorációnak jöttünk, a magyar futballt képviseljük – Nikolics

2018-11-08 21:22:32

„Taktikailag tökéletesek voltunk" – mondta a Mol Vidi mestere, Marko Nikolics, miután csapata 1–0-ra legyőzte Budapesten a PAOK-ot az Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában.

Videoton PAOK Mol Vidi FC Európa-liga

El: legyőzte a Vidi a PAOK-ot, továbbjutott a Chelsea

2018-11-08 20:32:53

A Mol Vidi Georgi Milanov 50. percben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte a görög PAOK-ot a Groupama Arénában, s nagy lépést tett a továbbjutás felé az Európa-liga L-csoportjának 4. fordulójában. A másik meccsen a Chelsea 1–0-ra nyert a BATE Boriszov otthonában, így már biztos, hogy továbbkerül a négyesből.

Vidi PAOK Mol Vidi FC Európa-liga Chelsea BATE Boriszov

Videó: ezzel a góllal győzte le a Vidi a PAOK-ot

2018-11-08 20:09:42

Georgi Milanov szép támadás után szerezte meg a vezetést a Vidinek a PAOK elleni Európa-liga-mérkőzés 50. percében. Az állás már nem változott a találkozón, a magyar csapat 1–0-ra nyert, ezzel pedig továbbjutásra áll a csoportjában.

PAOK Mol Vidi FC Georgi Milanov Európa-liga

Így, ahogy vagytok! 1. Chelsea 2. Mol Vidi FC

2018-11-08 10:14:31

A Mol Vidi Georgi Milanov 50. percben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte a görög PAOK-ot a Groupama Arénában az Európa-liga L-csoportjának 4. fordulójában, és ezzel nagy lépést tett a továbbjutás felé. A másik meccsen a Chelsea 1–0-ra nyert a BATE Boriszov otthonában és így már biztos, hogy továbbkerül a négyesből.

Videoton PAOK Mol Vidi FC Juhász Roland Georgi Milanov Európa-liga

El: Kovács István nélkül kezd a Vidi a PAOK ellen

2018-11-08 17:41:32

Az UEFA honlapjának tájékoztatása szerint a Mol Vidi az alábbi kezdő tizeneggyel veszi fel a küzdelmet a görög PAOK ellen az Európa-liga-csoportkör 4. fordulójában. Marko Nikolics a jól megszokott alapcsapatának szavazott bizalmat, az egyetlen apróbb meglepetés, hogy Kovács István a kispadra szorult.

kezdőcsapatok kezdőcsapat PAOK Mol Vidi FC Európa-liga

A PAOK korábbi magyarja: Kívánom a Vidinek, hogy másodszor is nyerjen!

2018-11-08 09:50:16

A diósgyőri karrierjét csak a PAOK kedvéért megszakító korábbi válogatott labdarúgó, Salamon József Lóránt Gyula emlékéről, a Vidiről és egy gyerekkori görög barátról is beszélt.

Videoton Salamon József PAOK DVTK

El: a PAOK edzője szerint még egyszer nem fogják lenézni a Vidit

2018-11-07 21:18:23

Nem fogják elkövetni még egyszer azt a hibát, amit két hete Szalonikiben, amikor lenézték a Vidit - mondta a görög PAOK román vezetőedzője a csütörtöki Európa-liga mérkőzést megelőző szerdai, budapesti sajtótájékoztatóján

PAOK Mol Vidi Európa-liga El

El: Szeretnénk továbbjutni, mindegy, hogy a Chelsea vagy a PAOK az ellenfél – Kovács I.

2018-11-07 12:42:08

Marko Nikolics teljesen más PAOK-ra számít, mint a szaloniki összecsapáson látott együttes az Európa-liga csütörtöki fordulójában. A Mol Vidi szerb vezetőedzője, valamint Kovács István, a székesfehérváriak középpályása szeretné bizonyítani, hogy hazai pályán is képes a csapat jó teljesítményre.

PAOK Mol Vidi Marko Nikolics Kovács István Európa-liga El

El: Hihetetlen egység és összetartás jellemez minket – Hadzic

2018-11-07 08:23:58

A PAOK ellen újabb sikerben reménykedő középpályás egy nyári ígéretről, a hideg fej fontosságáról és a fehér mez előnyéről is beszélt a Nemzeti Sportnak.

PAOK Mol Vidi FC Európa-liga Anel Hadzic

Vidi: telt ház lehet a PAOK ellen; hamarosan stadionavató

2018-11-06 08:39:29

A Mol Vidi megkeresésünkre arról tájékoztatott, hogy hétfőre már csak ötszáz eladó jegy maradt a PAOK elleni csütörtöki Európa-liga-meccs előtt, vagyis minden bizonnyal telt ház előtt játszhatnak a csapatok a Groupama Arénában, miközben Székesfehérváron hamarosan az új stadionját is birtokba veheti a klub.

Sóstói Stadion PAOK Mol Vidi Európa-liga

El: török játékvezető a Mol Vidi FC–PAOK meccsen

2018-11-05 11:39:00

Az európai szövetség (UEFA) döntésének értelmében a török Ali Palabiyik vezeti a csütörtöki Mol Vidi FC–PAOK összecsapást a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 4. fordulójában.

PAOK Mol Vidi FC Európa-liga Ali Palabiyik

Stopira: Megcsináltuk, és kész!

2018-10-27 12:10:46

A fontos gólok mesterévé előlépő Vidi-hátvéd, Stopira honfitársa szomorúságáról, a hétközi munka fontosságáról, az átjött üzenetről és a Loic Nego által benyújtott számláról is beszélt lapunknak a PAOK elleni győzelem után.