Találatok a Paksi FC címkére

Találatok száma: 408

NB I: Könyves-gól második labdaérintésből, majd újpesti pontmentés

2019-08-17 20:52:18

1–1-es döntetlent játszott egymással az Újpest és a Paks a labdarúgó NB I harmadik fordulójában az Illovszky Rudolf Stadionban. Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Újpest FC magyar foci labdarúgó NB I Paksi FC

NB I: Ha gólt rúgok a Fradinak, nem fogok ünnepelni – Böde

2019-07-31 22:46:01

Szezon előtti szurkolói ankéttal egybekötött sajtótájékoztatót tartott az NB I-re készülő Paks csapata, amelyen bemutatták az új játékosokat, köztük a Ferencvárosból hazatérő csapatkapitányt, Böde Dánielt is. Az NSO Tv stábja beszélgetett a csatárral az előttünk álló szezonról, a hazaigazolásának a körülményeiről és a Fradi elleni mérkőzésekről.

videó labdarúgó NB I Paksi FC NSO Tv Böde Dániel

NB I: „A fiatalszabálynak kevés klubnál tudnak megfelelni”

2019-07-24 08:12:47

Hétfőn a Nemzeti Sport Online-on számoltunk be arról, hogy a Magyar Labdarúgó-szövetség az új idényben visszavezeti díjazási rendszerébe a tavaly megszüntetett fiatalszabályt és a légiósajánlást, vagy más néven hazai szabályt. Lapunk szerdai számában a klubokat kérdeztünk a változásokról.

légiós ajánlás hazai szabály fiatalszabály ZTE Waltner Róbert Sallói István

Paks: „Eddig mi tartottunk Böde Danitól, most tartson tőle az ellenfél”

2019-07-06 17:35:37

A labdarúgó NB I-re készülő Paksi FC 2–0-s győzelmet aratott az NB III-as PMFC felett felkészülési mérkőzésen. A találkozó félidejében a paksiak védőjével, Bobál Dáviddal beszélgetett az NSO Tv stábja. Szóba került Böde Dániel, a csalódást keltő külföldi kalandja, illetve a rá váró csaták a ZTE-ben játszó ikertestvére, Bobál Gergely ellen.

videó labdarúgó NB I Paksi FC PMFC NSO Tv Böde Dániel

Videó: Böde még mindig tank – védővel a nyakában szerzett gólt

2019-07-06 13:09:04

A labdarúgó NB I-re készülő Paksi FC 2–0-s győzelmet aratott az NB III-as PMFC ellen felkészülési mérkőzésen. A második gólt a csapat régi-új igazolása, Böde Dániel szerezte, nem is akárhogyan, hanem ahogy tőle megszokhattuk: egy védővel a nyakában. Nézze meg a találatot az NSO Tv videójában!

Felkészülés: Böde jött, a Paks a második meccsét is megnyerte

2019-07-03 18:49:18

Böde Dániel 26. percben született góljával 1–0-ra legyőzte a Paks a skót Livingston FC-t Telkiben, nemzetközi felkészülési mérkőzésen. Az atomvárosi együttes ezzel második felkészülési mérkőzésén a második sikerét érte el a nyáron. A Kisvárda az ukrán FK Minajt verte meg 4–1-re.

Paksi FC NB I felkészülés Böde Dániel

AZ NB I 2019–2020-AS IDÉNYÉNEK TELJES MENETRENDJE ÉS EREDMÉNYEI

2019-06-27 15:20:17

A Magyar Labdarúgó-szövetség elkészítette a labdarúgó NB I 2019–2020-as kiírásának menetrendjét. Az új idény is 33 fordulóból áll, augusztus 3-án kezdődik, az utolsó fordulót május 16-án rendezik meg. Az NB I-ben pontegyenlőség esetén továbbra is a győzelmek száma rangsorolt. A 12 csapatból a 11. és a 12. helyezett esik ki az NB II-be.

Újpest Zalaegerszeg ZTE Puskás Akadémia Paksi FC NB I

Paks: Böde „bemutatkozott”; új szabályok az öltözőben

2019-06-24 21:51:25

A 13-as szám hét év után újra gazdára lelt, a kispadra visszatérő Tomiszlav Szivics pedig kibővítette a házirendet. Edzésriport Paksról.

labdarúgó NB I Tomiszlav Szivics Paksi FC Paks NB I Böde Dániel

NB I: a Paks ukrán, szerb és skót élvonalbeli klubbal játszik

2019-06-19 13:29:53

Edzőtábor Szlovéniában, egyelőre hat lekötött felkészülési mérkőzés – ez a Paksi FC labdarúgócsapatának eddig ismert programja az NB I augusztusi rajtjáig.

felkészülés Paksi FC Paks NB I

FTC: „Ha Bödének váltania kell, valószínűleg visszamegy Paksra”

2019-05-21 13:16:09

Böde Dániel menedzsere, Stijacic Radovan a Borsnak megerősítette a Nemzeti Sport Online hétfői értesülését, mely szerint a csatár, amennyiben valóban távozik a Ferencváros labdarúgócsapatától, úgy nevelőegyesületéhez, a Paksi FC-hez szerződhet.

magyar átigazolás Paksi FC Paks Ferencváros FTC Böde Dániel

MTK: „Amíg a kövér nő énekel, nincs vége az operának”

2019-05-05 12:37:48

A labdarúgó NB I 31. fordulóját követően az FTC–Újpest derbi mestermérlegével már jelentkeztünk, most lássuk, hogy a többi meccs után hogyan értékeltek a szakvezetők.

Paksi FC MTK Lucsánszky Tamás Horváth Ferenc Fernando Fernández DVTK

Videó: Remili a 93. percben, szögletből lőtt gólt Királynak

2019-05-05 09:12:21

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB I 31. fordulójában a sereghajtó Haladás majdnem legyőzte hazai pályán a Paksot, amely a 93. percben Remili Mohamed szögletből lőtt góljával mentett pontot Szombathelyen (1–1). Íme, a paksi támadó nem mindennapi gólja!

Remili Mohamed Paksi FC Paks NB I 31. forduló NB I Haladás

NB I: ikszelt a Haladás a Paks ellen

2019-05-04 18:26:36

Gól nélküli első félidő után a Haladás tizenegyesből szerzett vezetést a Paksi FC ellen az NB I 31. fordulójában Priskin révén, ám a hosszabbításban Remili egy pontot megmentett a vendégeknek.

labdarúgó NB I Szombathelyi Haladás Paksi FC Paks Haladás

Majdnem nyert a Haladás: a Paks szögletből lőtt gólt az utolsó percben

2019-05-04 10:31:38

Gól nélküli első félidő után a Haladás tizenegyesből szerzett vezetést a Paks ellen az NB I 31. fordulójában Priskin révén, ám a hosszabbításban Remili egy pontot megmentett a vendégeknek.

tudósítás labdarúgó NB I Paksi FC NB I 31. forduló NB I Haladás

NS Hosszabbítás: gyászoljuk az elvesztését, de ünnepeljük az életét

2019-03-22 19:59:18

Hihetetlen, de már tíz év eltelt a tragédia óta. A tragédia óta, amely azokat is sokkolta, akik nem jégkorongrajongók, és semmiféle érzelmi szál nem kötötte őket ifjabb Ocskay Gáborhoz. A 2009. március 25-én szívelégtelenségben elhunyt ifjabb Ocskay Gábor a magyar jégkorongsport egyik legjobb játékosa, a szapporói hősök karizmatikus vezére volt, az aranygeneráció egyetlen tagja, aki feljutott a válogatottal az A-csoportba, de sohasem esett ki onnan.

asztalitenisz Wéber Gábor Paksi FC Ocskay Gábor NS Hosszabbítás Hátsó füves

Paks: Bartha László további 3-4 hetet hagyhat ki

2019-03-11 21:29:03

A Paksi FC meghatározó játékosa, a legutóbbi, Vidi elleni bajnokiról sérülés miatt hiányzó Bartha László további három-négy hetet hagyhat ki.

Paksi FC NB I Bartha László

NB I: két góllal legyőzte a Mezőkövesd a Paksot

2019-03-02 18:53:32

Az NB I. 23. fordulójában a Mezőkövesd legyőzte a Paksot. Hosszú taktikai játék után a 66. percben Simon szabálytalankodott a tizenhatoson belül Molnár Gáborral szemben. A büntetőt Koszta váltotta gólra (1–0). A hajrában Molnár Gábor szerzett még egy találatot, eldöntve ezzel a meccset (2–0). A Paks elveszítette hosszú ideje tartó idegenbeli veretlenségét.