Találatok a OSC címkére

Találatok száma: 175

Férfi vízi BL: az OSC gyakorlatilag feljutott a főtáblára

2019-09-21 20:41:14

Az OSC nyolcgólos előnnyel utazhat Görögországba, ezzel gyakorlatilag már ott van a férfi vízilabda Bajnokok Ligája főtábláján.

vízilabda férfi vízilabda BL férfi vízi BL OSC

Férfi vízi: görög ellenfelet kapott az OSC a BL-selejtezőben

2019-09-17 13:40:13

A görög Vuliagmeni együttesével találkozik az OSC a férfi vízilabda Bajnokok Ligája-selejtező utolsó fordulójában. A címvédő Ferencváros és a szabadkártyás Szolnok már biztosan főtáblás.

vízilabda férfi vízilabda Eurokupa férfi vízilabda Bajnokok Ligája ZF-Eger Szolnok OSC

Férfi vízilabda BL: első selejtezőjén 26-ot lőtt az OSC

2019-09-13 21:12:36

Az OSC 26–4-re legyőzte a német Potsdamot a férfi vízilabda Bajnokok Ligája budapesti selejtezőcsoportjában. Szombaton és vasárnap is orosz ellenfél vár Vad Lajos együttesére.

férfi vízilabda BL férfi vízi BL OSC A Híd-OSC-Újbuda

Férfi vízi BL: német és két orosz riválist kapott az OSC

2019-09-02 13:16:06

Az ob I-ben ezüstérmes OSC egy német és két orosz együttessel csap majd össze a férfi vízilabda Bajnokok Ligája selejtezőjének második körében, Budapesten.

férfi vízilabda férfi vízi BL OSC

Söpréssel védte meg a bajnoki címét az FTC vízilabdacsapata

2019-05-22 18:29:00

A  férfi vízilabda ob I döntőjének harmadik mérkőzésén az FTC-Telekom a 8–8-as rendes játékidő után ötméteresekkel 4–1-re legyőzte az A-Híd OSC Újbudát a Komjádi uszodában, így 3–0-s összesítéssel megnyerte a párharcot, és megvédte a bajnoki címét. A Fradi ezzel a 23. bajnoki elsőségét szerezte meg.

férfi vízilabda ob I férfi vízi ob I OSC vízilabda OSC Ferencváros vízilabda FTC-Telekom

Férfi vízi ob I: a győzelem a Ferencvárosé, de a bajnoki cím még nem

2019-05-18 14:51:52

Az FTC-Telekom 15–10-re nyert az A-Híd OSC Újbuda otthonában a férfi vízilabda ob I döntőjének második mérkőzésén, így már csak egy győzelemre van a bajnoki cím megszerzésétől.

vízilabda férfi vízi ob I OSC FTC-Telekom A Híd-OSC-Újbuda

Férfi vízi ob I: Egy döntő mindig új fejezet – Vámos Márton

2019-05-09 16:48:20

Vámos Márton, a címvédő Ferencváros vízilabdázója szerint az eltiltott Varga Dénest nélkülözve is magabiztosan legyőzik majd az OSC-t a férfi vízilabda ob I fináléjának első, pénteki felvonásán.

vízilabda négyes döntő férfi vízilabda ob I Vámos Márton OSC FTC vízilabda

Férfi vízi ob I: az OSC legyőzte a címvédő FTC-t, és élre állt

2019-03-20 21:43:42

Az OSC nyerte meg a százszázalékos csapatok csatáját a férfi vízilabda ob I középszakaszának negyedik fordulójában: az újbudai együttes szerdán 9–7-re győzött a címvédő Ferencváros vendégeként.

vízilabda ob I OSC Ferencváros

Férfi vízi ob I: 1–8-cal kezdett, kikapott a Szolnok Debrecenben

2019-02-23 19:05:59

Nagy meglepetésre a Szolnoki Dózsa 10–8-ra kikapott Debrecenben a férfi vízilabda ob I alapszakaszának utolsó fordulójában a B-csoportban. A Honvéd a BVSC ellen elért döntetlenjével bejutott a felsőházi rájátszásba, míg az OSC magabiztos győzelmet aratott Miskolcon.

férfi vízilabda férfi vízi ob I Szolnoki Dózsa OSC Honvéd vízilabda DVSE

Férfi vízi Ek: miniális hátrányba került az OSC az elődöntőben

2019-01-23 19:51:06

A sorozat eredményközlő honlapja szerint az első negyed végére az OSC 3-0-ra elhúzott, de a második felvonásban hat gólt kapott, és a nagyszünetben döntetlen (6-6) volt az állás. A folytatás kiegyenlített játékot hozott, amelynek nagyobb részében a vendégeknek kellett kapaszkodniuk. Az OSC játékosai közül Erdélyi Balázs négy, Manhercz Krisztián pedig három gólt lőtt.

OSC férfi vízilabda Eurokupa

Férfi vízi: az FTC és a Miskolc jutott a Magyar Kupa-döntőbe

2018-12-15 15:31:27

Noha vezetett, majd hátrányból majdnem egyenlített az OSC, a Ferencváros két remek sorozatának köszönhetően magabiztos sikerrel jutott be a fináléba a férfi vízilabda Magyar Kupa négyes döntőjében. A zöld-fehérek ellenfele a Miskolc lesz, amely a későbbi elődöntőben 9–8-ra verte a BVSC-t.

férfi vízilabda Magyar Kupa férfi vízi MK OSC FTC

Férfi vízi Ek: montenegrói ellenfelet kapott az OSC

2018-12-12 12:12:22

Az OSC a montenegrói Herceg Novival találkozik a férfi vízilabda Eurokupa elődöntőjében.

férfi vízilabda Eurokupa férfi vízi Eurokupa OSC Herceg Novi

Férfi vízi Ek: itthon nyert, ezzel a legjobb négyben az OSC

2018-12-05 21:07:40

A férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjének visszavágóján az OSC hazai pályán 10–7-re legyőzte a Terrassát, így bejutott a legjobb négy csapat közé.

férfi vízilabda Eurokupa OSC

Férfi vízi ob I: simán nyert a Szolnok; meglepő BVSC-vereség

2018-12-01 14:30:53

Meglepetésre a vendég Pécs egy góllal legyőzte a BVSC-t a Szőnyi úton a férfi vízilabda ob I szombati játéknapjának nyitó mérkőzésén.

vízilabda férfi vízilabda férfi vízi ob I Vasas vízilabda UVSE Szolnoki Dózsa

Férfi vízilabda Ek: spanyol ellenfelet kapott az OSC

2018-10-16 12:54:56

Az A-Híd OSC Újbuda a spanyol CN Terrassával találkozik a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjében.

Férfi vízi Eurokupa: csoportelső az OSC, kiesett a BVSC

2018-10-14 14:58:47

Az OSC a győzelmével csoportelsőként jutott tovább, míg a vereséget szenvedő BVSC-Zugló nem került be a negyeddöntőbe a férfi vízilabda Eurokupa-selejtező vasárnapi, harmadik fordulójában.

férfi vízi Eurokupa OSC BVSC-Zugló

Férfi vízi Eurokupa: az OSC simán legyőzte a Barcelonát is

2018-10-13 18:51:23

Az A-Híd-OSC-Újbuda az első csoportmérkőzése után a másodikat is magabiztosan megnyerte a férfi vízilabda Eurokupa-selejtező második fordulójában.

vízilabda férfi vízi Eurokupa OSC A-Híd OSC Újbuda

Férfi vízilabda BL: százszázalékosan jutott tovább a Ferencváros

2018-09-30 14:02:29

Vasárnapi mérkőzését is megnyerte a Ferencváros férfi vízilabdacsapata a Bajnokok Ligája franciaországi selejtezőtornáján: Varga Zsolt együttese a házigazda Pays d'Aix együttese felett diadalmaskodott és jutott tovább csoportelsőként.

férfi vízilabda Eurokupa férfi vízilabda BL férfi vízilabda OSC vízilabda OSC FTC vízilabda

Férfi vízi Eurokupa: tíz góllal verte meg az OSC a Partizant

2018-09-28 22:49:44

Az OSC-Újbuda fölényes, tízgólos győzelmet aratott pénteken a férfi vízilabda Eurokupa rijekai selejtezőjének első fordulójában.

férfi vízilabda Eurokupa OSC A Híd-OSC-Újbuda

Vízilabda: kapuslegendával erősített a nagy dobásra készülő OSC

2018-09-01 18:46:57

Vad Lajos vezetőedző után az olimpiai bajnok Kósz Zoltánt is megszerezte a medencepartra az OSC férfi vízilabdacsapata – számolt be róla a Digi Sport híradója. Az új szakmai stábbal és a hat új érkezővel igencsak jó esélyei lehetnek a bajnokságban az újbudaiaknak.