Találatok a OSC címkére

Találatok száma: 166

Férfi vízi Ek: miniális hátrányba került az OSC az elődöntőben

2019-01-23 19:51:06

A sorozat eredményközlő honlapja szerint az első negyed végére az OSC 3-0-ra elhúzott, de a második felvonásban hat gólt kapott, és a nagyszünetben döntetlen (6-6) volt az állás. A folytatás kiegyenlített játékot hozott, amelynek nagyobb részében a vendégeknek kellett kapaszkodniuk. Az OSC játékosai közül Erdélyi Balázs négy, Manhercz Krisztián pedig három gólt lőtt.

OSC férfi vízilabda Eurokupa

Férfi vízi: az FTC és a Miskolc jutott a Magyar Kupa-döntőbe

2018-12-15 15:31:27

Noha vezetett, majd hátrányból majdnem egyenlített az OSC, a Ferencváros két remek sorozatának köszönhetően magabiztos sikerrel jutott be a fináléba a férfi vízilabda Magyar Kupa négyes döntőjében. A zöld-fehérek ellenfele a Miskolc lesz, amely a későbbi elődöntőben 9–8-ra verte a BVSC-t.

férfi vízilabda Magyar Kupa férfi vízi MK OSC FTC

Férfi vízi Ek: montenegrói ellenfelet kapott az OSC

2018-12-12 12:12:22

Az OSC a montenegrói Herceg Novival találkozik a férfi vízilabda Eurokupa elődöntőjében.

férfi vízilabda Eurokupa férfi vízi Eurokupa OSC Herceg Novi

Férfi vízi Ek: itthon nyert, ezzel a legjobb négyben az OSC

2018-12-05 21:07:40

A férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjének visszavágóján az OSC hazai pályán 10–7-re legyőzte a Terrassát, így bejutott a legjobb négy csapat közé.

férfi vízilabda Eurokupa OSC

Férfi vízi ob I: simán nyert a Szolnok; meglepő BVSC-vereség

2018-12-01 14:30:53

Meglepetésre a vendég Pécs egy góllal legyőzte a BVSC-t a Szőnyi úton a férfi vízilabda ob I szombati játéknapjának nyitó mérkőzésén.

vízilabda férfi vízilabda férfi vízi ob I Vasas vízilabda UVSE Szolnoki Dózsa

Férfi vízilabda Ek: spanyol ellenfelet kapott az OSC

2018-10-16 12:54:56

Az A-Híd OSC Újbuda a spanyol CN Terrassával találkozik a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjében.

Férfi vízi Eurokupa: csoportelső az OSC, kiesett a BVSC

2018-10-14 14:58:47

Az OSC a győzelmével csoportelsőként jutott tovább, míg a vereséget szenvedő BVSC-Zugló nem került be a negyeddöntőbe a férfi vízilabda Eurokupa-selejtező vasárnapi, harmadik fordulójában.

férfi vízi Eurokupa OSC BVSC-Zugló

Férfi vízi Eurokupa: az OSC simán legyőzte a Barcelonát is

2018-10-13 18:51:23

Az A-Híd-OSC-Újbuda az első csoportmérkőzése után a másodikat is magabiztosan megnyerte a férfi vízilabda Eurokupa-selejtező második fordulójában.

vízilabda férfi vízi Eurokupa OSC A-Híd OSC Újbuda

Férfi vízilabda BL: százszázalékosan jutott tovább a Ferencváros

2018-09-30 14:02:29

Vasárnapi mérkőzését is megnyerte a Ferencváros férfi vízilabdacsapata a Bajnokok Ligája franciaországi selejtezőtornáján: Varga Zsolt együttese a házigazda Pays d'Aix együttese felett diadalmaskodott és jutott tovább csoportelsőként.

férfi vízilabda Eurokupa férfi vízilabda BL férfi vízilabda OSC vízilabda OSC FTC vízilabda

Férfi vízi Eurokupa: tíz góllal verte meg az OSC a Partizant

2018-09-28 22:49:44

Az OSC-Újbuda fölényes, tízgólos győzelmet aratott pénteken a férfi vízilabda Eurokupa rijekai selejtezőjének első fordulójában.

férfi vízilabda Eurokupa OSC A Híd-OSC-Újbuda

Vízilabda: kapuslegendával erősített a nagy dobásra készülő OSC

2018-09-01 18:46:57

Vad Lajos vezetőedző után az olimpiai bajnok Kósz Zoltánt is megszerezte a medencepartra az OSC férfi vízilabdacsapata – számolt be róla a Digi Sport híradója. Az új szakmai stábbal és a hat új érkezővel igencsak jó esélyei lehetnek a bajnokságban az újbudaiaknak.

Vad Lajos OSC vízilabda OSC Kósz Zoltán

Vízilabda: az OSC Rijekában, a BVSC Barcelonában selejtez az EK-ban

2018-08-09 16:52:06

A skóciai Glasgow-ban az Európai Úszószövetség illetékesei megtartották a férfi Bajnokok Ligája és az Eurokupa első selejtezőkörének a sorsolását.

vízilabda OSC Eurokupa Bajnokok Ligája BVSC

Vízilabda: az OSC-nél minden fronton a döntő a cél

2018-06-21 09:28:34

Remek játékosokkal erősítette meg keretét a bajnoki negyedik OSC vízilabdacsapata, amelynek edzője Vad Lajos lesz.

vízilabda OSC

Férfi vízi BL: az Eger a végére darálta be a bukarestieket

2018-05-09 19:48:22

A ZF Eger végzett a férfi vízilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 2. helyén, mivel az utolsó fordulóban – ha nem is tükörsima meccsen – legyőzte a bukaresti Steauát, így a címvédő Szolnok harmadikként jutott a nyolcas döntőbe.

férfi vízi BL ZF-Eger Szolnoki Dózsa-Közgép OSC

Férfi vízi BL: nyert és nyolcas döntőben az Eger és a Szolnok

2018-04-18 17:46:04

A Szolnoki Dózsa 9–8-ra legyőzte a német Spandaut, az Eger pedig 8–4-re megverte montenegrói ellenfelét a férfi vízilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 12. fordulójában, így mindkét magyar csapat bejutott a nyolcas döntőbe. Az OSC az A-csoportban újabb vereséget szenvedett.

férfi vízilabda BL ZF-Eger Szolnoki Dózsa-Közgép OSC

Vízi: Nem tudom, mihez kezdjek a „való világban” – Gór-Nagy

2018-04-18 09:47:26

Mint megírtuk, kikerült az OSC vízilabdacsapatából a csapatkapitány Gór-Nagy Miklós. A 2013-ban világbajnok játékos a Borsnak elmondta, hogy egyelőre nem tudja, mihez kezdjen, ám Märcz Tamás szövetségi kapitánnyal már beszélt.

vízilabda férfi vízilabda ob I OSC Gór-Nagy Miklós A-Híd OSC Újbuda

Vízilabda: meglepő! Az OSC elküldte a csapatkapitányát

2018-04-15 13:33:55

Egyik napról a másikra kikerült az OSC-ből a csapatkapitány, 2013-ban világbajnok Gór-Nagy Miklós, aki az idényben már nem is játszik a klubban. Az elválás békés, de mindenképpen meglepő.

Férfi vízi ob I: későn ébredt a Debrecen az OSC ellen

2018-04-13 20:53:48

A férfi vízilabda ob I középszakaszának 7. fordulójában az OSC egy gyakorlatilag tét nélküli meccset nyert meg a Debreceni VSE otthonában.

vízilabda férfi vízilabda ob I OSC Debreceni VSE A-Híd OSC-Újbuda

Férfi vízi BL: a Szolnok és az OSC is kikapott Olaszországban

2018-03-31 22:21:39

A címvédő Szolnok, valamint az OSC is kikapott Olaszországban a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati játéknapján.

vízilabda férfi vízi BL Szolnok OSC

Férfi vízi ob: újabb rangadót nyert meg a Szolnok

2018-03-25 21:18:32

A férfi vízilabda ob I középszakaszának 6. fordulójában a Szolnoki Dózsa az első félidei lehengerlő játékával eldöntötte az OSC elleni rangadót, s 15–8 nyert.