Találatok a online! címkére

Találatok száma: 27

Gól nélküli döntetlennel kezdett a Real Madrid

2020-09-20 18:16:34

A La Liga 2. fordulójában a címvédő, első idénybeli bajnokiját vívó Real Madrid gól nélküli döntetlent játszott a Real Sociedad otthonában.

online! közvetítés Real Sociedad Real Madrid La Liga

Gazdag-gólokban gazdag mérkőzésen jutott tovább a Honvéd

2020-09-20 12:07:19

A hét utolsó napján folytatódott a labdarúgó Magyar Kupa 6. fordulója, a címvédő Budapest Honvéd 7–1-re nyert a harmadosztályú, jól kezdő, de a végére nagyon elfáradó Tiszaújváros otthonában.

online! közvetítés Tiszaújváros Magyar Kupa Gazdag Dániel Budapest Honvéd

A negyedik fordulóban sem tudott győzni a Sepsi

2020-09-19 17:37:25

A román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójában a Sepsi 1–1-es döntetlent játszott odahaza a Viitorul együttesével, így mindkét csapat továbbra is nyeretlen a bajnokságban.

online! közvetítés Viitorul Constanta Viitorul Sepsi

Hat gólt rúgott a Fradi a Ráckevének, egy találatig eljutott a kiscsapat is

2020-09-19 12:19:49

A Magyar Kupa 6. fordulójában a Ferencváros 6–1-re nyert a megyei II. osztályú Ráckeve otthonában.

online! közvetítés Szanyó Tibor Ráckeve Magyar Kupa Fradi

Őrült mérkőzésen a 95. percben egyenlített Sepsi

2020-09-13 17:52:25

A román bajnokság 3. fordulójában a Sepsi OSK az FC Astra Giurgiu vendégeként a 95. percben szerzett találattal megszerezte első pontját a bajnokságban!

online! közvetítés Sepsi OSK Sepsi Rasid Buhenna Gyurgyevó

A 22 éves Oszaka nyerte az US Opent, ez a harmadik GS-győzelme

2020-09-12 15:18:33

A japán Oszaka Naomi lett a 2020-as US Open női egyesének győztese, miután a finéléban három játszmában legyőzte a fehérorosz Viktorija Azarenkát.

online! Viktorija Azarenka US Open Oszaka Naomi Grand Slam

Bjelica győzelemmel debütált az Eszék kispadján

2020-09-12 14:43:04

Horvátországban az Eszék a Rijekát fogadta a bajnokság 4. fordulójában, és Kleinheisler Lászlóék 3–0-ra nyertek odahaza.

online! közvetítés Rijeka Petar Bockaj NK Osijek Kleinheisler László

Franciaország–Horvátország: mint a világbajnoki döntőben

2020-09-08 20:15:00

Franciaország 4–2-re legyőzte Horvátországot a Nemzetek Ligája 2. fordulójában, az A-liga 3. csoportjában.

online! közvetítés horvát válogatott francia válogatott Olivier Giroud Nemzetek Ligája

C. Ronaldo: 101! Portugália – kettőből kettő

2020-09-08 17:16:12

A Nemzetek Ligájában az A-liga 3. csoportjában az első találkozón hazai vereséggel nyitó Svédország a horvátokat nagy különbséggel legyőző Portugáliát fogadta Solnában. A portugál csapat végig jobban játszott, bár a biztos győzelméhez sokat tett hozzá, hogy a svédek egy félidőt emberhátrányban futballoztak Svensson kiállítása miatt.

svéd válogatott portugál válogatott online! közvetítés Svédország Portugália

A hollandok otthon kikaptak a sokkal motiváltabb olaszoktól

2020-09-07 20:27:44

A Nemzetek Ligájában az A-liga 1. csoportjának rangadóján a hollandok  hazai pályán kikaptak a motiváltabb olaszoktól, a lengyelek pedig fordítottak Boszniában.

online! olasz válogatott lengyel válogatott közvetítés holland válogatott bosnyák válogatott

Griezmann kihagyta, Mbappé belőtte, nyertek a franciák

2020-09-05 17:01:26

A Nemzetek Ligájában az A-liga 3. csoportjának első fordulójában a franciák Kylian Mbappé góljával 1–0-ra győztek Svédországban.

svéd válogatott online! közvetítés francia válogatott Svédország Nemzetek Ligája

Az angolok nyerték meg az izlandi „tizenegyespárbajt”

2020-09-05 16:44:34

A Nemzetek Ligája A-ligájának 2. csoportjában nem sok izgalmat hozott a 90. percig az Izland–Anglia mérkőzés, de aztán mindkét csapat lőhetett egy-egy büntetőt – a párbajt a vendégek bírták jobban idegekkel, és győzelem lett a jutalmuk.

online! közvetítés izlandi válogatott angol válogatott Nemzetek Ligája NL-selejtező

Nem ment az olaszoknak, majdnem kikaptak odahaza a bosnyákoktól

2020-09-04 20:34:20

A Nemzetek Ligája A-divíziójának 1. csoportjában Hollandia 1–0-ra legyőzte Lengyelországot Amszterdamban. A csoport másik mérkőzésén Olaszország hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott Bosznia-Hercegovinával.

percről percre online! olasz válogatott bosnyák válogatott Olaszország Nemzetek Ligája

Tovább menetel a Crvena zvezda: öt gól a Topolyának!

2020-08-30 19:35:51

A Topolya sem tudta megszakítani a szerb bajnok győzelmi sorozatát a 2020–2021-es idényben: a Crvena zvezda a szerb Szuperliga 6. fordulójában Belgrádban 5–0-ra nyert a topolyai együttes ellen, amely így második vereségét szenvedte el a bajnokságban.

szerb Szuperliga online! közvetítés Topolya Szerbia Crvena zvezda

Elhoztak egy pontot Kolozsvárról a lelkes sepsiszentgyörgyiek

2020-08-29 19:08:06

Nagy rangadót rendeztek a román Liga 1 második fordulójában Kolozsváron a CFR és a Sepsiszentgyörgy között, a meccs gól nélküli döntetlenre végződött. Története során először tudott pontot szerezni Kolozsváron, a CFR otthonában a Sepsi OSK – ezt azonban egy kapufára lőtt hazai büntetőnek is köszönhette.

online! közvetítés Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Sepsi Kolozsvár

Az Arsenal legyőzte a Liverpoolt, Arteta újabb trófeát szerzett csapatával

2020-08-29 17:16:00

A hétvége első napján angol Szuperkupát rendeztek: az FA-kupa-aranyérmes Arsenal tizenegyesekkel legyőzte a Premier League első helyén végző Liverpoolt.

online! közvetítés angol Szuperkupa Pierre-Emerick Aubameyang Liverpool Arsenal

Női BL: a Lyon lesz a Wolfsburg ellenfele a döntőben

2020-08-26 21:55:32

A női Bajnokok Ligája bilbaói elődöntőjében a PSG sokáig egyenrangú ellenfele volt a jóval esélyesebb Lyonnak, de egy buta kiállítás után azonnal góllal büntetett Marozsán Dzsenifer csapata. A párizsiak előtt is felcsillant a remény, mert a Lyontól is kiállítottak egy játékost. Végül azonban ez már nem fordított a meccs menetén, mert a Lyon mérsékelt teljesítménnyel is biztosan jutott a döntőbe (0–1), amelyben Jakabfi Zsanett csapata, a német Wolfsburg lesz az ellenfele.

percről percre online! női BL PSG Marozsán Dzsenifer Lyon

Marozsán Dzsenifer BL-döntőbe jutott a Lyonnal

2020-08-26 19:19:57

BL-döntőbe jutott Jakabfi Barcelonát legyőző Wolfsburgja

2020-08-25 19:44:52

A női labdarúgó Bajnokok Ligájában Jakabfi Zsanett klubja, a német bajnok Wolfsburg a Barcelonát 1–0-ra legyőzve bejutott a sorozat döntőjébe.

percről percre online! női BL Wolfsburg Jakabfi Zsanett Barcelona

Klubrekord: sorozatban negyedik bajnokiját is megnyerte a Dunaszerdahely

2020-08-22 17:28:26

A szlovák Fortuna ligában a listavezető DAC hazai pályán 2–1-re megverte a forduló előtt a második helyen álló Nagyszombat együttesét (Spartak Trnava), ezzel a dunaszerdahelyiek klubrekordot döntöttek, ugyanis négyből négy győzelemmel kezdték a bajnokságot!

közvetítés Schäfer András Fortuna liga Eric Davis DAC online!