Találatok a Olivier Giroud címkére

Találatok száma: 182

Serie A: Giroud igent mondott az olasz klubnak – sajtóhír

2019-11-14 12:35:52

Olivier Giroud régóta elégedetlen játékperceivel a Chelsea-nél, ráadásul Frank Lampard nem számol vele hosszú távon, így télen minden bizonnyal távozik. A La Gazzetta dello Sport információi szerint már meg is állapodott a Serie A trónkövetelőjével.

Tammy Abraham Serie A Premier League Olivier Giroud Michy Batshuayi Inter

Giroud ismét betalált, de ez még kevés volt a franciáknak az Eb-hez

2019-10-14 17:28:54

Franciaország hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott Törökországgal a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjének H-csoportjában, ezzel mindkét együttes 19 pontos nyolc fordulót követően. Izland még őrzi matematikai reményét: 2–0-ra nyert Andorra ellen. A csoport harmadik mérkőzésén Albánia idegenben ütötte ki Moldovát.

foci Eb 2020 Törökország Olivier Giroud Kaan Ayhan Izland Franciaország

Kibrusztolta a győzelmet Izlandon a világbajnok

2019-10-11 16:15:06

A világbajnok Franciaország egyetlen góllal nyerni tudott Izlandon a labdarúgó Európa-bajnoki selejtezők H-csoportjában, de nyertek a törökök és az andorraiak is.

onlive közvetítés izlandi válogatott francia válogatott Törökország Olivier Giroud

Európai Szuperkupa: 11-esek után a Liverpoolé a trófea

2019-08-14 22:30:15

Tizenegyesekkel a Liverpool nyerte meg az Európai Szuperkupát 2019-ben Isztambulban, 120 percnyi játékot követően 2–2-re végzett a Chelsea ellen, majd a szétlövést megnyerte. Jürgen Klopp ismét történelmet írt: az első német edző lett, aki magasba emelheti a trófeát.

UEFA Sadio Mané Olivier Giroud Liverpool Európai Szuperkupa Európa-liga

Európai Szuperkupa: Giroud góljával szerzett vezetést a Chelsea – videó

2019-08-14 21:40:31

Az európai Szuperkupa-mérkőzés 36. percében Christian Pulisic remek kiugratása után Olivier Giroud góljával szerzett vezetést a Chelsea a Liverpool ellen. Íme, a francia csatár gólja!

európai Szuperkupa Olivier Giroud Liverpool Chelsea

Adrián hibája után hőssé vált: újabb trófeát nyert a Liverpool

2019-08-14 20:33:19

Tizenegyesekkel a Liverpool nyerte meg az Európai Szuperkupát 2019-ben Isztambulban, 120 percnyi játékot követően 2–2-re végzett a Chelsea ellen, majd a szétlövést megnyerte. A Pool mind az öt tizenegyesét belőtte, a túloldalon pedig az utolsóként érkező Tammy Abraham hibázott. Az edzőként 800. mérkőzését vívó Jürgen Klopp ismét történelmet írt: az első német edző lett, aki magasba emelheti a trófeát.

közvetítés Tammy Abraham Sadio Mané Olivier Giroud Liverpool Európai Szuperkupa

El: Giroud a csapatbuszon trollkodott az Arsenallal – videó

2019-05-30 11:55:27

Mint ismert, a Chelsea 4–1-re kiütötte az Arsenalt, így megnyerte a labdarúgó Európa-liga döntőjét. Az Arsenal korábbi csatára, a Chelsea első gólját szerző Olivier Giroud a pályán visszafogottan ünnepelt, a csapatbuszon azonban trollkodott egyet a korábbi csapatával.

Olivier Giroud Európa-liga Chelsea Arsenal

El: Hazard szerint ez volt a búcsúmeccse a Chelsea-ben!

2019-05-29 23:13:30

A tizedik Európa-liga-döntőt Azerbajdzsán fővárosában, Bakiban rendezték, ahol a gól nélkül lejátszott első félidő után a másodikban a Chelsea négy gólt lőtt az Arsenalnak, így megnyerte a trófeát. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Unai Emery Pedro Olivier Giroud Maurizio Sarri Európa-liga El-nyilatkozatok

El: ezzel a góllal szerezte meg a vezetést a Chelsea – videó

2019-05-29 22:12:31

A 49. percig kellett várni az első gólra az Európa-liga döntőjében, ekkor egy remek beadást követően Olivier Giroud fejelt bevetődve,  így megszerezve a vezetést a Chelsea-nek az Arsenal ellen.

videó Olivier Giroud Európa-liga-döntő Európa-liga El Chelsea

Chelsea: a világbajnok csatár marad még egy évet – hivatalos

2019-05-21 13:25:57

Olivier Giroud egy évvel meghosszabbította a nyáron lejáró szerződését, így a 2019–2020-as idényre is marad a Chelsea-nél – számolt be a londoni klub hivatalos honlapja.

Olivier Giroud Chelsea angol átigazolás nemzetközi átigazolás szerződéshosszabbítás

Chelsea: Giroud játszani akar, ezért akár vissza is lépne

2019-03-21 11:38:27

Olivier Giroud úgy érzi, mellőzik a Chelsea-nél: a világbajnok francia labdarúgó a több játéklehetőség érdekében attól sem riad vissza, hogy Angliából egy szintet visszalépjen.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Premier League Olivier Giroud Chelsea

El: Giroud sarokkal adott gólpasszt Kádárék ellen – videó

2019-03-07 21:25:38

Pedro góljával szerezte meg a Chelsea a vezetést hazai pályán a Dinamo Kijev ellen az Európa-liga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A találatot különlegessé teszi, hogy azt megelőzően Olivier Giroud sarokkal továbbította a labdát a spanyol szélsőnek. A vége 3–0 lett a londoniak javára.

Pedro Olivier Giroud Európa-liga Dinamo Kijev Chelsea

El: a Chelsea kettős sikerrel búcsúztatta a Malmőt

2019-02-21 22:39:33

A Chelsea kettős sikerrel jutott be az Európa-liga nyolcaddöntőjébe, mivel az idegenbeli 2–1-es győzelme után otthon Olivier Giroud, Ross Barkley és Callum Hudson-Odoi góljával 3–0-ra megverte a Malmőt.

Ross Barkley Olivier Giroud Malmö Európa-liga El Chelsea

Egy félidőt aludt, egy félidőt gálázott a Chelsea

2019-02-21 19:03:21

Ross Barkley Olivier Giroud Malmö Európa-liga 2018-2019 Európa-liga El

Gólt szerzett idegenben a Chelsea! És nyert is Malmőben

2019-02-14 20:08:58

A labdarúgó Európa-liga 16 közé jutásáért zajló fordulójának első mérkőzésén a Chelsea Ross Barkley és Olivier Giroud találatával 2–1-re nyert a Malmö vendégeként.

Ross Barkley Olivier Giroud Malmö Európa-liga 2018–2019 Európa-liga El

Premier League: Giroud gáláns ajánlatot kapott, nemet mondott

2019-01-30 10:26:24

Olivier Giroud, a Chelsea francia labdarúgója mesés kínai ajánlatot utasított vissza abban a reményben, hogy szerződése nyári lejárta után is valamelyik európai topbajnokságban futballozhat majd.

nemzetközi átigazolás Olivier Giroud Memphis Depay Lyon Chelsea

Chelsea: Sarri nem elégedett támadói teljesítményével

2019-01-03 11:22:03

Az angol élvonalbeli Chelsea menedzsere, Maurizio Sarri csapata támadójátékára panaszkodott, miután a kékek szerdán a kieső helyen álló Southampton ellen csak egy sovány 0–0-t tudtak elérni.

Álvaro Morata Southampton Olivier Giroud Maurizio Sarri Chelsea

Vidi: Ha előbb elindulok, talán ki tudtam volna védeni – Kovácsik

2018-12-13 22:01:58

A Mol Vidi FC hazai pályán 2–2-es döntetlen játszott az Európa-liga csoportkörének utolsó fordulójában, a Chelsea ellen. A mérkőzés után a londoniaktól Olivier Giroud, a magyar csapattól pedig Juhász Roland, Loic Nego, Kovácsik Ádám és Vinícius nyilatkozott a Sport Tv-nek.

Vinícius Olivier Giroud Mol Fehérvár FC Loic Nego Kovácsik Ádám Juhász Roland

Videó: négy gól, döntetlen a Vidi–Chelsea meccsen

2018-12-13 19:51:20

A Mol Vidi FC hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a labdarúgó Európa-liga csoportkörének utolsó fordulójában a Chelsea-vel. A vendégek szerezték meg a vezetést, a fehérváriak fordítottak, majd Olivier Giroud állította be a végeredményt. Nézze meg a találkozó góljait videón!

Willian Olivier Giroud Mol Fehérvár FC Loic Nego Európa-liga Chelsea

Négy góllal ünnepelte csoportelsőségét a Chelsea

2018-11-29 20:46:25

A 7. perctől emberelőnyben játszó Chelsea nagyon könnyed, 4–0-s győzelmet aratott a PAOK felett a labdarúgó Európa-liga L jelű csoportjának csütörtök esti mérkőzésén. A Chelsea öt forduló után is százszázalékos és elsőként megy tovább, a PAOK maradt az utolsó helyen, a záró kört a BATE Boriszov várja a második, a Fehéroroszországban 2–0-ra alulmaradó Mol Vidi FC pedig a harmadik helyről.