Találatok a olimpiai bajnok címkére

Találatok száma: 22

Rp. gyorskori: így játszik gitáron Metallicát olimpiai bajnokunk!

2019-05-09 16:36:17

Burján Csabának eddig leginkább a lábát figyeltük, pedig az olimpiai bajnok rövid pályás gyorskorcsolyázó keze is jól mozog, különösen ha gitár kerül bele. A Sportkrém stábjával elvittük a neki Csodák Palotájaként ható Mezzoforte Hangszeráruházba, ahol meg is mutatta, zeneileg mit tud.

rövid pályás gyorskorcsolya olimpiai bajnok gitározás Sportkrém Metallica Burján Csaba

Gyász: meghalt Ausztrália négyszeres olimpiai bajnoka

2017-08-07 07:55:56

79 éves korában meghalt Betty Cuthbert, az ausztrálok négyszeres olimpiai bajnok futója. Az egykori kiváló sportoló 1969 óta küzdött gyógyíthatatlan betegségével, a sclerosis multiplexszel.

olimpiai bajnok atlétika Betty Cuthbert

Kép: egy e-mail a ráktól mentette meg az olimpiai bajnokot

2016-10-22 08:36:50

Valószínűleg a világ legjobb szurkolója címet is átnyújthatjuk annak, aki észrevett valami furcsát az ausztrál olimpiai bajnokon, Mack Hortonon.

rák olimpiai bajnok olimpia kép fotó e-mail

Sírja szerint olimpiai bajnok, de mégsem az. Hogy is van ez?

2016-08-19 07:50:04

Érdekes történeteket rejt az érmekben és példaképekben is gazdag magyar olimpiatörténet, ebből emelünk ki egy olyat, amely a nagyközönség számára talán kevésbé ismert.

olimpiatörténet olimpiai bajnok olimpia Somfay Elemér 1924-es olimpia 1924

Ügyesség 12, Életerő 24: Szilágyi Áron kilépett egy kalandjátékból

2016-08-11 05:30:46

Emlékeznek a Kaland-Játék-Kockázat lapozgatós fantasykönyvekre? Van egy kerettörténet, megalkotjuk a saját hősünket, aztán végigkardozzuk magunkat az összes létező szörnyön, gonoszon, megúszunk ezernyi csapdát, bemegyünk olyan helyekre, ahonnan élő ember nem jött még ki, kijövünk onnan (mert mi ennél jobbak vagyunk), felmarkoljuk a zsákmányt, elnyerjük a királylány kezét, közben melléktevékenységként megmentjük a világot, mert megtehetjük. Na, amikor Szilágyi Áron vívását néztük, pont ez jutott eszünkbe.

vívás szubjektív olimpiai bajnok olimpia magyar csapat magyar arany

Videó: nincs tolerancia Berkiéknél, a karácsony a családé

2014-12-27 09:22:15

Berki Krisztián olimpiai bajnok tornászunknak több okból is különleges volt a 2014-es év. A sportolónak kislánya született, majd újabb világbajnoki címmel gyarapította sikereit. Gál Mária, a tornász felesége az NSO Tv-nek elmondta: a Berki család első közös karácsonyán már nincs tolerancia, a tornaterem várhat. Az összeállításból az is kiderül, hogy a közeljövőben a pár tervez-e kistestvért Liának.

olimpiai bajnok karácsony 2014 ez volt 2014 NSO Tv Gál Mária Berki Krisztián

Gyász: 62 évesen elhunyt a sakkolimpiai bajnok Sax Gyula

2014-01-28 20:58:24

Életének 63. évében, 2014. január 25-én szívinfarktusban meghalt Sax Gyula nemzetközi nagymester sakkozó – adta hírül a Magyar Sakkszövetség honlapja, a chess.hu.

sakk olimpiai bajnok Sax Gyula

Gyász: 92 éves korában elhunyt az olimpiai bajnok futó

2013-06-28 12:44:39

Kilencvenkét éves korában elhunyt a Melbourne-ben olimpiai bajnoki címet szerző francia hosszútávfutó, Alain Mimoun.

olimpiai bajnok maratoni futás gyász Alain Mimoun

Videó: Szilágyi Áron olyat tett, amit pályafutása során még nem

2013-03-13 12:40:20

Több mint hét hónapja, hogy Szilágyi Áron bevitte az utolsó tust és olimpiai bajnok lett a kardozók mezőnyében Londonban. A Vasas sportolójának az ötkarikás játékok óta volt ideje pihenni, emellett az NSO Tv-nek azt is elárulta, hogy olyat is megtett, amire 13 és fél éves pályafutása alatt még nem került sor.

vívás videó olimpiai bajnok olimpia Vasas Szilágyi Áron

Atlétika: nem indul fedett pályán az olimpiai bajnok

2013-02-04 19:00:11

Az augusztusi, moszkvai világbajnokságra való minél jobb felkészülés jegyében kihagyja a fedett pályás szezont Jessica Ennis, a hétpróba brit olimpiai bajnoka.

olimpiai bajnok fedett pálya Jessica Ennis Atlétika

Berki Krisztián olimpiai bajnok megházasodott Kubában

2012-12-12 21:36:58

Berki Krisztián teljes titokban, a kubai tengerparton vette feleségül kedvesét, Gál Máriát. A Felix Promotion sportmenedzser-irodával együttműködő olimpiai bajnok tornász eredetileg úgy tervezte, hogy meglepi kedvesét az esküvővel, az egyik tanú azonban elszólta magát a menyasszony előtt, így borult minden.

torna olimpiai bajnok esküvő Berki Krisztián

Kozák Danuta, Risztov Éva: a valódi aranylányok - galéria

2012-08-09 18:56:45

Újabb két aranyéremmel – no meg két ezüstéremmel – gazdagodott a magyar olimpiai küldöttség kollekciója a londoni játékokon csütörtök késő délutánig. Kozák Danuta szerezte a magyar csapat hetedik, Risztov Éva a nyolcadik aranyát, a férfi kajak négyes és a Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa kettős pedig ezüstjével még fényesebbé tette a napot. Élje át az újabb remek napot Szabó Miklós és a Reuters felvételei segítségével!

olimpiai bajnok olimpia női kajak kettes női kajak egyes magyar arany férfi kajak négyes

Pars Krisztián olimpiai bajnok kalapácsvetésben

2012-08-05 20:48:33

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 Pars Krisztián nyerte meg a férfi kalapácsvetés döntőjét a londoni olimpián. A magyar sportoló mögött a címvédő szlovén Primoz Kozmus végzett másodikként, míg a bronzérem a japán Murofusi Kodzsié lett.

magyar aranyérem magyar arany kalapácsvetés kalapács atlétika arany

Berki a lovasúr, London harmadik magyar olimpiai bajnoka!

2012-08-05 11:43:10

Magyar a lovasúr: Berki Krisztián a lólengés olimpiai bajnoka, egyben London harmadik magyar olimpiai aranyérmese Szilágyi Áron és Gyurta Dániel után. A lólengésdöntőben döbbenetesen szoros verseny volt Berki Krisztián és a brit Louis Smith között, mindkét szerspecialista 16.066 pontot kapott gyakorlatára, de a jobb kivitelezési érték (9.166 a 9.066-tal szemben) döntött, Berki Krisztián a lehető legkisebb különbséggel lett aranyérmes. Hidvégi Vid rontott gyakorlatában, leesett a szerről, így a nyolcadik helyen zárt. Férfi talajon a kínai Cou Kaj, női ugrásban a rontó, fenékre huppanó McKayla Maroney-t megelőző román Sandra Izbasa győzött. Berkié a magyar tornasport történetének tizenötödik olimpiai aranyérme.

torna olimpiai bajnok olimpia magyar aranyérem lólengés aranyérem

Éjfél után kocsiztatta riválisát, aranyat kapott

2012-07-20 00:18:34

Közeledik az olimpia, amelyen sok éven át majdnem mindig számolhattunk birkózó-elsőséggel. De nem szabadfogásban! Kárpáti Károly is kötöttben kezdte, aztán átnyergelt a másik stílusra, és kitartása gyümölcsét végül ötkarikás aranyérem formájában arathatta le. Nem mellesleg több tekintetben is ő volt hazánkban „az" első!

szabadfogás sportnaptár olimpiai bajnok birkózás Kárpáti Károly Berlin 1936

Mélybe zuhant és elhunyt az olimpiai bajnok kenyai maratonista

2011-05-16 08:56:42

Egy családi vitát követően kizuhant háza erkélyéről, és belehalt sérüléseibe Samuel Wanjiru, a pekingi olimpia maratoni futóversenyének győztese. 24 éves volt.