Franciaország 1–0-ra legyőzte Belgiumot a 2018-as labdarúgó-világbajnokság első elődöntőjében, nem csoda hát, hogy a belga kulcsemberek a találkozó után elég morózusan válaszolgattak a kérdésekre a vegyes zónában.

vb-elődöntő nyilatkozatok francia válogatott elődöntő belga válogatott Thibaut Courtois

Nyár óta összegyűlt sok-sok új nyilatkozat, Liu Shaolin Sándorral, Hosszú Katinkával, Bernd Storckkal, Philippe Coutinhóval és sok mindenki mással.

Rengeteg nyilatkozat a mögöttünk hagyott nyárról: futball, úszás, atlétika, adócsalás, olimpia és sok minden más.

vizes vb video olimpia 2028 olimpia 2024 nyilatkozatok blog

BL: Buffon és a tátott száj, Allegri és a rémálom

2017-06-03 23:10:57

A címvédő Real Madrid megtörte a Bajnokok Ligája-győztesek átkát, a sorozat történelme során először megvédte ugyanis elsőségét az előző aranyérmes. A Juventus ugyan kiegyenlítette az első félidőben Cristiano Ronaldo gólját, de a második félidőben föléje kerekedtek a sebességet váltó spanyolok. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

nyilatkozatok Zinédine Zidane Toni Kroos Sergio Ramos Real Madrid Massimiliano Allegri

Duna Aréna, Puskás Stadion – nyilatkozatok

2017-06-01 09:40:04

Ismét új nyilatkozatok, úszó vb-ről, stadionépítésről, MOB-ról, FIFA-ról és sok minden másról.

vizes vb video terrorizmus nyilatkozatok blog Tao

F1: Alonsónak ajándék a hetedik hely – reakciók az időmérő után

2017-05-13 16:36:10

A Formula–1-es Spanyol Nagydíj időmérő edzésén Lewis Hamilton 51 ezred különbséggel legyőzte Sebastian Vettelt, és megszerezte az első rajtkockát a vasárnapi futamra. A harmadik helyen a két hete Szocsiban pályafutása első futamgyőzelmét arató Valtteri Bottas ért oda, míg a hazai közönség előtt szereplő Fernando Alonso a sokszor lesajnált McLaren-Hondával a hetedik helyen végzett a spanyol drukkerek legnagyobb örömére.

nyilatkozatok időmérő Valtteri Bottas Spanyol Nagydíj Sebastian Vettel Lewis Hamilton

El: „Az MU játékosai hármat-négyet nem tudtak passzolni egymáshoz”

2017-05-12 00:00:14

Ha nem is diadalmenetben, de bejutott a Manchester United a labdarúgó Európa-liga döntőjébe: a Balaídos Stadionban aratott 1–0-s győzelmet követően az MU az Old Traffordon 1–1-re végzett a Celta Vigóval, így az Ajax csapatával találkozhat a május 24-i fináléban. José Mourinho, az MU menedzsere nem szépített, kimondta: csapata igencsak szenvedett ezen a találkozón. A vendégeknek a legkeserűbb pirula az utolsó pillanatokban elrontott ziccer.

reakció nyilatkozatok elődöntő Manchester United José Mourinho Európa-liga

BL: Különleges lesz a Juventus ellen, csodálatos finálé! – Zidane

2017-05-11 00:00:54

Juventus–Real Madrid finálét rendeznek a labdarúgó Bajnokok Ligája 2016–2017-es kiírásában, miután a szerdai BL-elődöntőn az Atlético Madrid 2–1-re legyőzte a Realt, de a blancók 4–2-es összesítéssel így is továbbjutottak. A döntőt június 3-án a cardiffi Millennium Stadionban játsszák – a két mérkőzés alapján a Real megérdemelten került be, és az egész BL-szezont tekintve is alighanem a két legerősebb csapat vívja a finálét. Nézzük, hogyan látták a madridi derbit a főszereplők!

visszavágó reakciók nyilatkozatok elődöntő Zinédine Zidane Real Madrid

Vettel majd' kiugrott a bőréből az edzés megnyerése után

2017-04-29 16:27:36

A Ferrari négyszeres világbajnok német pilótája, Sebastian Vettel nyerte meg a Formula–1-es Orosz Nagydíj időmérőjét, ami után elismerte, a pole-t érő körében gyakorlatilag teljesen a határon száguldott. Sokáig úgy állt az időmérő harmadik szakasza, hogy csapattársa, a második helyen záró Kimi Räikkönen 127 versenyt követően ismét az élről rajtolhat, így ő érthetően nem csattant ki az örömtől, míg a Mercedesszel harmadik helyen záró Valtteri Bottas leginkább abban bízik, hogy holnap a rajtnál messze lesz az első féktáv. Eközben Niki Lauda jelezte: ő a Mercedesnél logikus lépésként bevezetné a csapatutasítást.

nyilatkozatok időmérő Valtteri Bottas Szocsi Sebastian Vettel Orosz Nagydíj

BL: „A Juventus most már mindenkiben félelmet ébreszt” – reakciók

2017-04-19 23:48:34

A Juventus szurkolóinak izgulniuk sem kellett: az olasz rekordbajnok simán elért egy 0–0-s döntetlent a barcelonai Camp Nouban, ezzel bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája legjobb négy csapata közé az Atlético Madrid, a Real Madrid és a Monaco mellett. Vajon érett-e egy BL-győzelemre is Massimiliano Allegri csapata? Könnyen elképzelhető, hogy igen.

reakciók nyilatkozatok negyeddöntő Massimiliano Allegri Luis Enrique Leonardo Bonucci

BL: „Fel kell tennünk a kérdést, milyen előrelépés történt Guardiola alatt”

2017-03-15 23:55:14

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Monaco az idegenbeli 5–3-as vereség után hazai pályán 3–1-re legyőzte a Manchester Cityt, 6–6-os összesítéssel, idegenben szerzett több góljának köszönhetően továbbjutott. Vadul lengő ingaként lehetne jellemezni a találkozót: az első félidőben csak a Monaco volt a pályán, a második félidő első felében csak a City, hogy aztán Tiemoué Bakayoko fejese után a hercegségbeliek oldalán állapodjon meg az inga. Nézzük, mit mondtak a főszereplők és a szakértők!

visszavágó reakciók nyolcaddöntő nyilatkozatok Monaco Manchester City

BL: Ramos hősként jött le, de a hibákról beszélt – ezért (is) nagy játékos

2017-03-07 23:57:19

Hat egymás utáni nyolcaddöntős kiesés után a Real Madrid immár zsinórban hetedszer jutott be a labdarúgó Bajnokok Ligájában a legjobb nyolc közé, miután a hazai 3–1 után a San Paolo Stadionban is 3–1-re legyőzte a Napolit. Azért az eredmény simább párharcot sugall, mint amilyen a meccs volt – legalábbis 50 percig...

visszavágó visszapillantó reakció nyolcaddöntő nyilatkozatok Zinédine Zidane

Gyárfástól az olimpiáig – nyilatkozatok

2017-02-23 22:57:07

Rengeteg új nyilatkozat az elmúlt pár hónapból (és bónuszként két régebbi), tele olyan emberekkel és eseményekkel, akiket és amelyeket közben rég elsodort az idő…

úszó-vb video olimpia nyilatkozatok labdarúgó-világbajnokság blog

BL: Simeone nagy mosollyal, Griezmann rekorderként tér vissza Madridba

2017-02-21 23:40:57

Az Atlético Madrid megérdemelt, 4–2-es győzelmet aratott a kicsit naiv és szertelen futballt bemutató Bayer Leverkusen otthonában a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén – a párharc sorsa alighanem eldőlt.

Ömer Toprak reakciók nyolcaddöntő nyilatkozatok Roger Schmidt Diego Simeone

BL: Nem keresek kifogásokat, sokkoló a vereség – Wenger

2017-02-15 23:34:35

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Bayern München hazai pályán 5–1-es győzelmet aratott az Arsenal felett – a londoni „ágyúsok” legutóbbi bajorországi látogatásuk alkalmával ugyanekkora pofont kaptak. Arsene Wenger csapata „szokás szerint” a búcsú felé tart a legjobb tizenhat között – a második félidőben az Arsenal védelme látványosan összeomlott, az angoloknak szemernyi esélye sem volt.

reakciók nyolcaddöntő nyilatkozatok Thiago Alcántara Martin Keown Carlo Ancelotti

BL: Az eredmény hűen tükrözi azt, ami a pályán történt – Enrique

2017-02-14 23:58:12

Az eredmény hűen tükrözi azt, ami a pályán történt – vonta meg a mérleget Luis Enrique, a Barcelona labdarúgócsapatának vezetőedzője a katasztrofális, 4–0-s párizsi BL-vereség után. Unai Emery, a diadalmas PSG trénere nagyon visszafogott volt, kilencven perc verejtékre számít a Camp Nouban. A Barcelonának sosem látott fordítást kellene véghezvinnie – az első mérkőzésen látottak alapján erre vajmi kevés esélye van.

nyilatkozatok Unai Emery PSG PSG Nasszer al-Kelaifi Luis Enrique

BL: 0–4? Soha nem tudott csapat még innen fordítani

2017-02-14 23:05:29

A Paris Saint-Germain szenzációs futballal 4–0-s vereséget mért a Barcelonára a Parc des Princes-ben, ezzel nagyon könnyen lehet, hogy el is döntötte a két sztárcsapat BL-nyolcaddöntőjét. A múlt alapján nincs esélye a Barcelonának.