Találatok a Norwich City címkére

Találatok száma: 119

PL: éljen az ifjúság, először nyert Lamparddal a Chelsea

2019-08-24 14:23:28

Tammy Abraham két és Mason Mount egy góljával a Chelsea 3–2-re megverte idegenben a Norwich Cityt az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 3. fordulójának első szombati mérkőzésén.

angol foci Teemu Pukki Premier League Norwich City Chelsea

Pool: nagy a baj? Alisson kerekesszékben hagyta el az öltözőt

2019-08-10 06:52:31

Az ESPN Brasil a Liverpool péntek esti Premier League-sikere után arról számolt be, hogy Alisson Becker kerekesszékben hagyta el a „vörösök” öltözőjét.

sérülés Premier League Norwich City Liverpool Jürgen Klopp Alisson

PL: egy félidő parádé elég volt, kiütéssel rajtolt a Liverpool

2019-08-09 22:39:53

Fölényes sikerrel kezdte meg az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) új idényét a Liverpool, amely főleg első félidei játékának köszönhetően 4–1-re legyőzte a Norwich Cityt a pénteki szezonnyitón.

Premier League Norwich City Liverpool

Videó: elképesztő öngóllal indult az új PL-idény

2019-08-09 21:13:00

Elképesztő öngóllal indult a 2019–2020-as Premier League-idény. A Liverpool Grant Hanley öngóljával szerzett egygólos előnyt a Norwich City ellen az Anfielden az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság első fordulójának nyitó mérkőzésén.

angol labdarúgás Premier League Norwich City Norwich Liverpool Grant Hanley

Felkészülés: James Milner duplázott, a Liverpool győzött

2019-07-14 17:58:24

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Liverpool 3–1-re győzött a negyedosztályú Bradford ellen felkészülési mérkőzésen.

Premier League Norwich City Liverpool Bradford Arminia Bielefeld

Anglia: feljutott a Norwich, nagy lépést tett a Sheffield United

2019-04-27 23:10:11

Eldőlt, hogy a Norwich City 2016-ot követően ismét a Premier League-ben szerepelhet a következő idénytől az után, hogy az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Championship) szombaton 2–1-re győzött a Blackburn ellen.

Sheffield United Premier League Norwich City Leeds United Championship

Anglia: Gulácsiékéhoz hasonló büntetési módszert alkalmaz a másodosztályú klub

2019-02-26 16:45:27

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Norwich City érdekes módszert talált ki arra, hogy milyen büntetésben részesüljön egy-egy játékos bizonyos szabályok áthágása esetén. A futballistáknak egy „szerencsekereket” kell megpörgetniük, így kisorsolva saját maguk büntetését. Ezt a módszert korábban már Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata, az RB Leipzig is alkalmazta.

Norwich City Norwich

Angol Ligakupa: a Bournemouth jutott elsőként a nyolc közé

2018-10-30 21:50:38

Az élvonalbeli Bournemouth mellett a harmadosztályú Burton Albion is bejutott a legjobb nyolc közé az angol labdarúgó Ligakupában.

angol Ligakupa Nottingham Forest Norwich City Burton Albion AFC Bournemouth

FA-kupa: tizenegyespárbajban ment tovább a Chelsea

2018-01-17 21:44:05

Az angol labdarúgó FA-kupa harmadik körének megismételt meccsein a Chelsea nagy izgalmak árán, tizenegyespárbajban harcolta ki a továbbjutást a másodosztályú Norwich City ellen, nem bukott a Swansea City sem, ám a szintén Premier League-együttes Bournemouth csúnyán megégett.

angol labdarúgás Wolverhampton Wigan Athletic Swansea City Norwich City FA-kupa

FA-kupa: a Chelsea nem bírt a „kanárikkal”

2018-01-06 20:32:29

Az angol labdarúgó FA-kupa 3. fordulójában a Chelsea csak gól nélküli döntetlenre volt képes a másodosztályú Norwich City otthonában, így újrajátszásra kerül sor a párharcban.

PL Norwich City Chelsea

Eurofutball: a Brighton még nem bajnok; Adorjánék fontos meccset veszítettek el

2017-04-21 23:56:57

A Brighton & Hove Albion abban a tudatban lépett pályára a Norwich City vendégeként az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 44. fordulójának pénteki mérkőzésén, hogy ha nyer, akkor a feljutás után a bajnoki címet is biztossá teszi. Nos, Chris Hughton csapata 2–0-s vereséget szenvedett, így a második helyezett Newcastle United hátránya – amelynek még három meccse van hátra – változatlanul hét pont.

légiósok eurofutball Serie B Novara Norwich City Championship

Videó: nem mindenkiből lehet Neuer – iszonyú potyát kapott

2017-02-15 15:46:01

Karl Darlow, a Newcastle United labdarúgócsapatának kapusa (is) hibáztatható, amiért a „szarkák” csak 2–2-es döntetlent értek el a Norwich City otthonában az angol másodosztályú bajnokin.

videó Norwich City Newcastle United Championship

Videó: szombaton kísértetiesen lemásolták Scholes 11 éve lőtt gólját

2017-02-12 10:27:57

Szombaton az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 31. fordulójában a Norwich 5–1-re legyőzte a Nottinghamet. Jonny Howson szerezte a mérkőzést első gólját, a 28 éves játékos a 10. percben volt eredményes. A találat azért is különleges, mert 2006-ban Paul Scholes kísértetiesen hasonló gólt lőtt az Aston Villának.

angol foci Paul Scholes Nottingham Forest Norwich City Championship

FA-kupa: a Liverpool kiszenvedte a továbbjutást – videó

2017-01-18 22:54:26

A labdarúgó angol FA-kupa harmadik fordulójának megismételt mérkőzésén a Liverpool Lucas Leiva góljával 1–0-ra nyert és továbbjutott a negyedosztályú Plymouth otthonában. Az este másik két mérkőzésén a Southampton szintén 1–0-ra nyert a Norwich ellen, míg a másodosztályú csapatok összecsapásán a Newcastle United 3–1-re verte hazai pályán a Birmingham Cityt.

angol labdarúgás Southampton Plymouth Norwich City Newcastle United Liverpool

Anglia: ilyen csak a mesében történhet, vagy mégsem?

2016-10-26 12:37:19

A keddi Leeds United–Norwich City angol Ligakupa-mérkőzésen szokatlan dolog történt – persze véletlenül. A számmisztikusok azonban egyből kiszúrták az adatokat. A találkozó döntetlennel ért véget, majd a hosszabbítás után 2–2 állt az eredményjelzőn. A játékvezető helyi idő szerint 22.22-kor fújta le a 22 222 néző előtt megrendezett találkozót.

angol foci Norwich City Leeds United

Videó: a 93. percig vesztésre állt a Newcastle – naná, hogy nyert

2016-09-29 07:53:11

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság 10. fordulójának záró mérkőzésén a Newcastle United hazai pályán 4–3-ra legyőzte a Norwich Cityt – úgy, hogy a 93. percben még a vendégek vezettek.

videó Norwich City Newcastle United Dwight Gayle Championship Anglia

Championship: Bogdán óriási hibája, kikapott a Wigan – videó

2016-09-13 20:58:07

A Wigan labdarúgócsapata már a 3. percben hátrányba került a Norwich vendégeként az angol másodosztály keddi játéknapján. A hazaiak gólja sajnos Bogdán Ádám lelkén szárad, aki nagyot hibázott egy hazaadás után.

angol foci Wigan Norwich City Championship Bogdán Ádám

Anglia: a magyarokat sokkoló csatár nagy bajba kerülhet

2016-07-29 16:41:07

Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) fogadási csalással vádolta meg az élvonalbeli bajnokság 2015–2016-os szezonjának végén kieső Norwich City északír támadóját, Kyle Laffertyt.

fogadás angol labdarúgás Norwich City Kyle Lafferty FA

Kép: nem láttál ronda mezt, míg nem láttad az angol csapatét

2016-07-22 14:41:44

A Premier League-ből kieső, a következő idényben már az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Norwich Citynél bemutatták a „kanárik” új mezét, ami a közösségi oldalakról érkező kommentek alapján jelenleg Anglia egyik legrondább trikója.