Találatok a Norwich City címkére

Találatok száma: 111

FA-kupa: tizenegyespárbajban ment tovább a Chelsea

2018-01-17 21:44:05

Az angol labdarúgó FA-kupa harmadik körének megismételt meccsein a Chelsea nagy izgalmak árán, tizenegyespárbajban harcolta ki a továbbjutást a másodosztályú Norwich City ellen, nem bukott a Swansea City sem, ám a szintén Premier League-együttes Bournemouth csúnyán megégett.

angol labdarúgás Wolverhampton Wigan Athletic Swansea City Norwich City FA-kupa

FA-kupa: a Chelsea nem bírt a „kanárikkal”

2018-01-06 20:32:29

Az angol labdarúgó FA-kupa 3. fordulójában a Chelsea csak gól nélküli döntetlenre volt képes a másodosztályú Norwich City otthonában, így újrajátszásra kerül sor a párharcban.

PL Norwich City Chelsea

Eurofutball: a Brighton még nem bajnok; Adorjánék fontos meccset veszítettek el

2017-04-21 23:56:57

A Brighton & Hove Albion abban a tudatban lépett pályára a Norwich City vendégeként az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 44. fordulójának pénteki mérkőzésén, hogy ha nyer, akkor a feljutás után a bajnoki címet is biztossá teszi. Nos, Chris Hughton csapata 2–0-s vereséget szenvedett, így a második helyezett Newcastle United hátránya – amelynek még három meccse van hátra – változatlanul hét pont.

légiósok eurofutball Serie B Novara Norwich City Championship

Videó: nem mindenkiből lehet Neuer – iszonyú potyát kapott

2017-02-15 15:46:01

Karl Darlow, a Newcastle United labdarúgócsapatának kapusa (is) hibáztatható, amiért a „szarkák” csak 2–2-es döntetlent értek el a Norwich City otthonában az angol másodosztályú bajnokin.

videó Norwich City Newcastle United Championship

Videó: szombaton kísértetiesen lemásolták Scholes 11 éve lőtt gólját

2017-02-12 10:27:57

Szombaton az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 31. fordulójában a Norwich 5–1-re legyőzte a Nottinghamet. Jonny Howson szerezte a mérkőzést első gólját, a 28 éves játékos a 10. percben volt eredményes. A találat azért is különleges, mert 2006-ban Paul Scholes kísértetiesen hasonló gólt lőtt az Aston Villának.

angol foci Paul Scholes Nottingham Forest Norwich City Championship

FA-kupa: a Liverpool kiszenvedte a továbbjutást – videó

2017-01-18 22:54:26

A labdarúgó angol FA-kupa harmadik fordulójának megismételt mérkőzésén a Liverpool Lucas Leiva góljával 1–0-ra nyert és továbbjutott a negyedosztályú Plymouth otthonában. Az este másik két mérkőzésén a Southampton szintén 1–0-ra nyert a Norwich ellen, míg a másodosztályú csapatok összecsapásán a Newcastle United 3–1-re verte hazai pályán a Birmingham Cityt.

angol labdarúgás Southampton Plymouth Norwich City Newcastle United Liverpool

Anglia: ilyen csak a mesében történhet, vagy mégsem?

2016-10-26 12:37:19

A keddi Leeds United–Norwich City angol Ligakupa-mérkőzésen szokatlan dolog történt – persze véletlenül. A számmisztikusok azonban egyből kiszúrták az adatokat. A találkozó döntetlennel ért véget, majd a hosszabbítás után 2–2 állt az eredményjelzőn. A játékvezető helyi idő szerint 22.22-kor fújta le a 22 222 néző előtt megrendezett találkozót.

angol foci Norwich City Leeds United

Videó: a 93. percig vesztésre állt a Newcastle – naná, hogy nyert

2016-09-29 07:53:11

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság 10. fordulójának záró mérkőzésén a Newcastle United hazai pályán 4–3-ra legyőzte a Norwich Cityt – úgy, hogy a 93. percben még a vendégek vezettek.

videó Norwich City Newcastle United Dwight Gayle Championship Anglia

Championship: Bogdán óriási hibája, kikapott a Wigan – videó

2016-09-13 20:58:07

A Wigan labdarúgócsapata már a 3. percben hátrányba került a Norwich vendégeként az angol másodosztály keddi játéknapján. A hazaiak gólja sajnos Bogdán Ádám lelkén szárad, aki nagyot hibázott egy hazaadás után.

angol foci Wigan Norwich City Championship Bogdán Ádám

Anglia: a magyarokat sokkoló csatár nagy bajba kerülhet

2016-07-29 16:41:07

Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) fogadási csalással vádolta meg az élvonalbeli bajnokság 2015–2016-os szezonjának végén kieső Norwich City északír támadóját, Kyle Laffertyt.

fogadás angol labdarúgás Norwich City Kyle Lafferty FA

Kép: nem láttál ronda mezt, míg nem láttad az angol csapatét

2016-07-22 14:41:44

A Premier League-ből kieső, a következő idényben már az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Norwich Citynél bemutatták a „kanárik” új mezét, ami a közösségi oldalakról érkező kommentek alapján jelenleg Anglia egyik legrondább trikója.

mez kép fotó angol foci Norwich City Championship

Premier League: gólt lőtt a franciáknak, vinné a bajnok

2016-06-28 16:54:40

Angol lapértesülés szerint a Premier League legutóbbi kiírását megnyerő Leicester City a Norwich City védőjével, Robbie Bradyvel erősítené meg a keretét.

angol átigazolás Robbie Brady Norwich City Leicester City

Videó: nem vitás, ez a futballtörténelem „legcsúnyább” gólja

2016-05-21 09:47:59

A futballtörténelem legcsúnyább gólja. Ezzel a címmel töltöttek fel egy videót a német 11Freunde YouTube-csatornájára. Kissé hitetlenkedve kattintottunk a lejátszás gombra, de nem kellett csalódnunk. Garantáljuk, hogy ön sem fog!

gól Sheffield United Norwich City

PL: nyert a Sunderland, kiesett a Norwich és a Newcastle

2016-05-11 22:22:25

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban három elhalasztott mérkőzést pótoltak szerda este. Hazai pályán nyert a Norwich a Watford ellen, de ez is kevés volt a csapatnak, hiszen a Sunderland Everton elleni győzelme azt jelenti, hogy a Norwich egy, a Newcastle hat év után búcsúzik a Premier League-ből.

angol labdarúgás Watford Sunderland Premier League Norwich City Liverpool

MU: Martial kinevette pórul járt csapattársát – videó

2016-05-07 18:11:56

Louis van Gaal kétszer is elküldte melegíteni Adnan Januzajt a Norwich City–Manchester United (0–1) mérkőzésen, ám végül nem cserélte be. A meccs előtti bemelegítésen megsérülő Anthony Martial jót nevetett csapattársán, de úgy tűnt, a belga játékos nem vette ezt zokon.

Norwich City Manchester United MU Anthony Martial Adnan Januzaj

PL: Mata góljával győzött az MU a Norwich otthonában

2016-05-07 15:40:32

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 37. fordulójában a Manchester United Juan Mata góljával 1–0-ra győzött a Norwich City otthonában.

Premier League Norwich City Manchester United Juan Mata

Mata góljával győzött az MU, tovább élnek a BL-álmok

2016-05-07 12:34:42

Premier League Norwich City Norwich Manchester United MU Juan Mata

Videó: A. Sánchez dühöngött, Wenger magyarázkodott

2016-05-01 14:19:38

Érdekes eset történt az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 36. fordulójában rendezett Arsenal–Norwich City (1–0) mérkőzésen. Az „ágyúsok” menedzsere, Arsene Wenger a 84. percben lecserélte a csapat sztárját, Alexis Sánchezt, aki ezt dühösen vette tudomásul, és egyből az öltözőbe sétált.

angol labdarúgás Premier League Norwich City Arsene Wenger Arsenal Alexis Sánchez

PL: Arsenal-győzelem Arsene Wenger 750. PL-meccsén

2016-04-30 20:16:51

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 36. fordulójában az Arsenal 1–0-ra legyőzte hazai pályán a Norwichot, ezzel még nehezebb helyzetbe hozta a bennmaradásért küzdő „pintyeket”.

Premier League Norwich City Arsene Wenger Arsenal

PL: a Sunderland nyerte meg a „kiesési rangadót”

2016-04-16 15:27:21

A Sunderland 3–0-ra legyőzte a Norwich Cityt az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 34. fordulójában.