Találatok a Nisikori Kei címkére

Találatok száma: 165

Wimbledon: Djokovics hengerelt, Federer–Nadal csata a döntőért!

2019-07-10 16:41:16

A wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének 5. fordulójában, azaz a negyeddöntőben az első helyen kiemelt Novak Djokovics három játszmában legyőzte a 21. helyen rangsorolt David Goffint. A legjobb négy között az argentin Guido Pellát négy szettben búcsúztató Roberto Bautista Agut lesz az ellenfele. A nyolcadik kiemelt Nisikori Kei az első szettben meglepte Roger Federert, ám a svájci legenda magabiztosan hozta a következő három játszmát, így 13. wimbledoni elődöntőjére készül. Federer az elődöntőben régi riválisával, Rafa Nadallal találkozik, aki három játszmában búcsúztatta az amerikai Sam Querreyt. A két klasszis legutóbb a 2008-as fináléban találkozott egymással Wimbledonban.

tenisz Wimbledon Sam Querrey Roger Federer Rafael Nadal Novak Djokovics

Wimbledon: Serena Williams simán győzve a 16 között

2019-07-06 16:23:10

Magabiztos győzelemmel jutott be a legjobb 16 közé Serena Williams a wimbledoni teniszbajnokság női versenyében.

Wimbledon Tenisz Serena Williams Petra Kvitová Nisikori Kei

Roland Garros: Nadal–Federer csata jöhet a döntőért!

2019-06-04 19:04:51

A francia nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének negyeddöntőjében a 11-szeres győztes és címvédő, 2. kiemelt Rafael Nadal három szettben győzte le a 7. helyen kiemelt Nisikori Keit. A szintén korábbi világelső, a svájci Roger Federer honfitársát, Stan Wawrinkát győzte le négy játszmában 3 óra 40 perc alatt. A két győztes egymás ellen lép pályára a döntőbe jutásért.

Roland Garros Rafael Nadal Nisikori Kei

Roland Garros: félbeszakadt Federer és Nadal meccse is

2019-06-04 17:37:48

Kedden is folytatódik a küzdelem a francia nemzetközi teniszbajnokságon, ám délután fél hat előtt néhány perccel eleredt az eső, ezért félbeszakadt a folyamatban lévő két férfi negyeddöntő. A 2. kiemelt Rafael Nadal 6:1, 6:1, 4:2-re vezetett a 7. kiemelt japán Nisikori Kei ellen, míg a svájci párharcban a 3. kiemelt Roger Federer 7:6, 4:6, 7:6, 3:3-ra állt honfitársa, a 24. kiemelt Stan Wawrinka ellen. Innen folytatják, ha a körülmények is engedik.

Stan Wawrinka Roland Garros Roger Federer Rafael Nadal Nisikori Kei

Roland Garros: Nisikori a kiesés széléről kapaszkodott vissza

2019-06-03 13:05:01

Kiesett az amerikai Sofia Kenin és a cseh Katerina Siniaková a Francia nemzetközi teniszbajnokság női versenyének nyolcaddöntőjében.

tenisz Sofia Kenin Serena Williams Roland Garros Oszaka Naomi Novak Djokovics

Roland Garros: Federer a 400. GS-meccsét is 3:0-ra nyerte meg

2019-05-31 16:31:50

Bejutott a legjobb 16 közé a francia nyílt teniszbajnokságon Roger Federer, aki a párizsi salakpályás Grand Slam-torna harmadik fordulójában a norvég Casper Ruudot győzte le három játszmában.

Roland Garros Roger Federer Rafael Nadal Nisikori Kei Györe László David Goffin

Tenisz: a címvédő Nadal is a nyolc közé került Barcelonában

2019-04-25 15:43:54

A Barcelonában zajló salakpályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében a címvédő, és első helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal két szettben legyőzte honfitársát, David Ferrert, így bejutott a legjobb nyolc közé.

Rafael Nadal Nisikori Kei Dominic Thiem ATP Barcelona

Tenisz: Nisikori továbbment, Cilic kiesett Dubaiban

2019-02-26 19:43:58

Az első helyen kiemelt Nisikori Kei magabiztosan jutott be a nyolcaddöntőbe a dubai kemény pályás férfi tenisztornán, mivel az első fordulóban két szettben a francia Benoit Paire fölé kerekedett.

tenisz Nisikori Kei Marin Cilic Gaël Monfils

Tenisz: Nisikori magabiztosan jutott be a nyolcaddöntőbe

2019-02-26 15:26:53

Az első helyen kiemelt Nisikori Kei magabiztosan jutott be a nyolcaddöntőbe a dubai kemény pályás férfi tenisztornán: az első fordulóban két szettben kerekedett a francia Benoit Paire fölé.

tenisz Nisikori Kei

Tenisz: Wawrinka lesz Monfils ellenfele a rotterdami döntőben

2019-02-16 22:39:11

A svájci Stan Wawrinka lesz a francia Gaël Monfils ellenfele a rotterdami kemény pályás férfi tenisztorna döntőjében, miután előbbi szombaton legyőzte az első helyen kiemelt japán Nisikori Keit.

rotterdami tenisztorna Stan Wawrinka Nisikori Kei Gaël Monfils ATP-Rotterdam

Tenisz: Nisikori túl nagy falat volt Fucsovicsnak

2019-02-15 22:50:00

Fucsovics Márton az első szettben brékhátrányból is felállt, de végül megtörte őt a japán Nisikori Kei, aki 6:3, 6:2-re legyőzte őt a rotterdami ATP-torna negyeddöntőjében.

Nisikori Kei Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Fucsovics nem bírt az első kiemelt Nisikorival

2019-02-15 20:40:50

Nem sikerült a bravúr, Fucsovics Márton két szettben vereséget szenvedett az első helyen kiemelt japán Nisikori Kei ellen az 1.96 millió euró összdíjazású rotterdami kemény pályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében.

tenisz Nisikori Kei Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Fucsovics remek játékkal nyert, Nisikori következik

2019-02-14 22:43:37

Fucsovics Márton két játszmában legyőzte a grúz Nikoloz Baszilasvilit a rotterdami ATP-torna nyolcaddöntőjében.  A magyar teniszezőre az elsőként kiemelt Nisikori Kei vár a negyeddöntőben.

Nisikori Kei Nikoloz Baszilasvili Fucsovics Márton ATP Rotterdam

Tenisz: Nisikori a nyolc között, Fucsovicsékra vár

2019-02-14 21:16:57

Az első helyen kiemelt Nisikori Kei negyeddöntőbe jutott csütörtökön a rotterdami férfi tenisztornán.

Aus. Open: ezért balhézott Carreno-Busta a székbíróval

2019-01-21 14:45:57

Nem akármilyen mérkőzést vívott egymással a nyolcadik kiemelt, japán Nisikori Kei és a 23. helyen rangsorolt spanyol, Pablo Carreno Busta: az öt óra, öt percen át tartó, ötszettes mérkőzést a japán nyerte meg, úgy, hogy a döntő játszma rövidítésében 8–5-ös hátrányból jött vissza, és aratott 10–8-as győzelmet. Igaz, ehhez a székbíró, Thomas Sweeney közreműködése is szükséges volt – legalábbis a spanyol és szurkolói egész biztos így érezték a meccs után.

tenisz Pablo Carreno-Busta Nisikori Kei Australian Open Aus. Open

Tenisz: a világranglista 9.-je csaknem három év után nyert tornát

2019-01-06 13:20:28

Nisikori Kei három játszmában (6:4, 3:6, 6:2) legyőzte az orosz Danyiil Medvegyevet a brisbane-i kemény pályás férfi teniszverseny döntőjében, így 2016 februárja óta először nyert tornát az ATP Touron.

tenisz Nisikori Kei Danyiil Medvegyev

Tenisz: két győzelem egy napon, trófea a jutalom

2019-01-05 13:23:44

Az első helyen kiemelt Arina Szabalenka nyerte meg a sencseni női tenisztornát, mivel a döntőben legyőzte az amerikai Alison Riske-et.

WTA Oszaka Naomi Nisikori Kei Leszja Curenko Arina Szabalenka Alison Riske

Tenisz: Babos Tímea kiejtője legyőzte Caroline Wozniackit

2019-01-03 13:37:11

Az ausztráliai Brisbane-ben zajló női és férfi tenisztornán is továbbjutott a második kiemelt japán versenyző, Oszaka Naomi, illetve Nisikori Kei.

tenisz WTA Brisbane Oszaka Naomi Nisikori Kei Caroline Wozniacki Bianca Andreescu

Tenisz: már a nyolc között megismétlődik a 2017-es döntő

2019-01-02 10:40:10

A 2017-es döntő két résztvevője, az akkori győztes Grigor Dimitrov, valamint a japán Nisikori Kei is bejutott a nyolc közé a brisbane-i kemény pályás tenisztorna férfiversenyében. A második helyen kiemelt japán, illetve a hatodikként rangsorolt bolgár a negyeddöntőben egymással csatázik majd.

tenisz Nisikori Kei Kyle Edmund Grigor Dimitrov

ATP-vb: Federer nyerte meg a Hewitt-csoportot

2018-11-15 16:50:58

A férfi teniszezők Londonban zajló ATP-világbajnokságának csoportkörös harmadik fordulójában az osztrák Dominic Thiem két játszmában szűk másfél óra alatt győzött a japán Nisikori Kei ellen, Roger Federer pedig megverte Kevin Andersont, így a svájci lett a csoportgyőztes.