Találatok a Nick Kyrgios címkére

Találatok száma: 75

Tenisz: Djokovics veresége ellenére tartja előnyét Európa

2018-09-23 07:16:32

Megőrizte kétpontos előnyét Európa a teniszezők Laver-kupáján Chicagóban, ahol az öreg kontinens válogatottja a földkerekség többi tájáról összeverbuvált játékosokkal vív meg.

Roger Federer Novak Djokovics Nick Kyrgios Laver-kupa Kevin Anderson Jack Sock

Tenisz: eltiltották a Kyrgiosnak segítséget kínáló bírót

2018-09-18 22:45:13

Eltiltották Mohamed Lahyani székbírót, aki megsajnálta a gyengén játszó Nick Kyrgiost az amerikai nemzetközi teniszbajnokságon (US Open), és segíteni akart neki.

US Open Nick Kyrgios Mohamed Lahyani

Tenisz: Kyrgios sem hitte el, mit adott vissza Federer – videó

2018-09-02 09:37:42

Roger Federer szombaton három szettben legyőzte Nick Kyrgiost a US Open harmadik fordulójában. A 37 éves svájci klasszis sok fiatalt megszégyenítő módon adta vissza az ausztrál elérhetetlennek tűnő labdáját az utolsó játszmában. Érdemes megnézni a reakciókat!

US Open Roger Federer Nick Kyrgios

US Open: Federernek két óra sem kellett a Kyrgios-veréshez

2018-09-01 22:53:53

A 20-szoros Grand Slam-bajnok svájci Roger Federer sima mérkőzésen lépett túl az ausztrál Nick Kyrgioson az amerikai nemzetközi teniszbajnokságon.

tenisz férfi tenisz US Open 2018 US Open Roger Federer Nick Kyrgios

Videó: Kyrgios elfelejtett cipőt vinni a teniszmeccsre

2018-08-15 18:45:20

Nick Kyrgios kedden a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna első fordulójában Denis Kudlát győzte le. A találkozó azonban nem úgy indult mint egy átlagos teniszmeccs, ugyanis az ausztrál elfelejtette kihozni a cipőit. Ezt jelezte is a mérkőzés játékvezetőjének és ellenfelének is, hamarosan azonban megjött a segítség és bár egy kis késéssel, de elkezdődhetett a meccs.

tenisz Nick Kyrgios

Tenisz: Stan Wawrinka lesz Fucsovics következő ellenfele

2018-08-07 20:36:26

Stan Wawrinka szetthátrányból felállva megverte az ausztrál Nick Kyrgiost a torontói kemény pályás férfi tenisztorna, a Rogers Cup első fordulójában, így a svájci kiválóság lesz Fucsovics Márton ellenfele a második körben.

tenisz Stan Wawrinka Nick Kyrgios Fucsovics Márton

Tenisz: Fucsovics nyert, jöhet Wawrinka vagy Kyrgios

2018-08-06 20:29:47

Fucsovics Márton két játszmában, 6:4, 7:6-ra legyőzte a portugál Joao Sousát a torontói kemény pályás férfi tenisztorna, a Rogers Cup első fordulójában, így bejutott a legjobb 32 közé. A magyar játékos következő ellenfele a svájci Stan Wawrinka vagy az ausztrál Nick Kyrgios lesz.

tenisz Stan Wawrinka Nick Kyrgios Joao Sousa Fucsovics Márton

Tenisz: a címvédő sorozatban kilencedszer az elődöntőben

2018-07-28 12:36:47

Megszakítás nélkül kilencedszer jutott be az elődöntőbe az atlantai kemény pályás férfi tenisztornán John Isner.

tenisz Nick Kyrgios John Isner

Videó: Kyrgios szenzációs ütéssel nyerte meg a labdamenetet

2018-06-22 10:33:00

Nick Kyrgios tehetségéhez nem férhet kétség, ha az ausztrál jó formában van, bárkit képes legyőzni – más kérdés, hogy a motivációjával néha gondok akadnak… A Queen'sben zajló férfi tornán Kyle Edmund ellen szemmel láthatóan volt kedve játszani, a láb közötti átemelése pedig kifejezetten parádésra sikeredett – ezt az ütésformát amúgy többször is meghúzta a meccs során. A negyeddöntőben a spanyol Feliciano Lópezzel találkozik.

tenisz Nick Kyrgios Kyle Edmund

Tenisz: Federer és Djokovics nyert, Murray vereséggel tért vissza

2018-06-19 17:31:48

A világelső Roger Federer a hallei, míg Novak Djokovics a londoni Queen’s Clubban zajló füves pályás tenisztornán jutott be a második fordulóba: a svájci a szlovén Aljaz Bedenét, a szerb pedig az ausztrál John Millmant intézte el két szettben.

tenisz Roger Federer Novak Djokovics Nick Kyrgios John Millman Andy Murray

Roland Garros: mogorva sztárvendég Babosék meccsén

2018-05-30 19:53:35

Hosszú sor várakozott arra, hogy a nyolcas pálya viszonylag szűkös lelátójára felférjen az idei Roland Garros első szerdai játéknapján. Bár tucatnyi magyar érdeklődött a program negyedik mérkőzése, tehát Babos Tímea szereplése iránt, azért a legtöbben párja, a francia Kristina Mladenovic miatt igyekeztek megkaparintani az üres székek valamelyikét.

tenisz Roland Garros Nick Kyrgios Alja Tomljanovic

Roland Garros: „11-kor már játszom…” – rohannia kellett Dimitrov ellenfelének

2018-05-27 18:13:46

A Roland Garros főtáblájáról hullanak a férfiak, mint a legyek. Még az első játéknapon, vasárnap is ketten, a szerb Viktor Troicki és az ausztrál Nick Kyrgios jelentette be visszalépését sérülés miatt, így a selejtező nyolc szerencsés vesztese is a legjobbak között játszhat – pontosabban játszhatna.

tenisz Viktor Troicki Roland Garros Nick Kyrgios Mohamed Szafvat Marco Trungelliti

Tenisz: Kyrgios visszalépett a Roland Garroson

2018-05-27 15:51:40

Könyöksérülése miatt visszalépett a Francia nemzetközi teniszbajnokságtól a világranglista 23. helyén álló ausztrál Nick Kyrgios.

tenisz Roland Garros Nick Kyrgios

Tenisz: Fucsovics Márton orosz ellenféllel kezd Monte-Carlóban

2018-04-13 23:51:48

Fucsovics Márton a világranglista 48. helyén álló orosz Danyiil Medvegyevvel találkozik a vasárnap kezdődő monte-carlói salakpályás Masters-torna első fordulójában. Ha a magyar teniszező továbbjut, akkor a második körben a japán Nisikori Kei vagy a 2015-ös döntős cseh Tomás Berdych lesz az ellenfele.

tenisz Rafael Nadal Nick Kyrgios Monte-Carlo Ivo Karlovic Fucsovics Márton

Aus. Open: Dimitrov nagy csatában legyőzte Kyrgiost

2018-01-21 13:41:25

A harmadik helyen kiemelt Grigor Dimitrov négy játszmában legyőzte a hazaiak reménységét, Nick Kyrgiost az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság nyolcaddöntőjében.

tenisz Nick Kyrgios Grigor Dimitrov Australian Open

Australian Open: Nadal és Kyrgios is továbbjutott

2018-01-17 12:50:39

A világelső Rafael Nadal és a hazai közönség előtt versenyző Nick Kyrgios is bejutott a harmadik fordulóba, a legjobb 32 közé a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon (Australian Open).

Rafael Nadal Nick Kyrgios Australian Open

Tenisz: Nick Kyrgios először nyert tornát hazájában

2018-01-07 12:49:38

A férfiaknál az ausztrál Nick Kyrgios nyerte meg a brisbane-i kemény pályás tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben magabiztosan verte meg az amerikai Ryan Harrisont.

tenisz Nick Kyrgios Julia Görges

Tenisz: Halep gyenge kezdés után negyeddöntős Sencsenben

2018-01-03 14:17:03

A világranglista-vezető Simona Halep a vártnál nehezebben, három játszmában győzött a hazai közönség előtt szereplő Tuan Jing-jing ellen a 750 ezer dollár (194 millió forint) összdíjazású, sencseni kemény pályás női tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz WTA Simona Halep Nick Kyrgios Milos Raonic ATP

Tenisz: Kyrgios továbbra is főállású edző nélkül készül

2017-12-20 12:32:36

Továbbra is főállású edző nélkül készül Nick Kyrgios ausztrál teniszező.

Nick Kyrgios tenisz

Tenisz: Kyrgiosnak fizetnie kell az újabb balhéja után

2017-10-11 14:04:52

Nick Kyrgiosnak 31 ezer dollárt kell fizetnie az 5.9 millió dollár (1.56 milliárd forint) összdíjazású sanghaji kemény pályás férfi tenisztornán okozott újabb botránya miatt.