Találatok a NHL-alapszakasz címkére

Találatok száma: 18

NHL-rajt Las Vegas első csúcscsapatával

2017-10-04 12:52:32

Az utóbbi napokban Las Vegas nem a szerencsejáték vagy éppen a sport miatt került a címlapokra, a nevadai város az Egyesült Államok történetének legvéresebb merényletén van túl. Pedig néhány nap múlva rajtol az NHL az első vegasi profi jégkorongcsapattal, a Vegas Golden Knights tulajdonosai már elnyerték a helyiek szimpátiáját azzal, hogy 300 ezer dollárt adományoztak a tömeggyilkosság áldozatainak.

jégkorong  Vegas Golden Knights  Pittsburgh Penguins  NHL-alapszakasz  NHL  Las Vegas

46! Pau Gasol karriercsúcsával újra nyert a Bulls

2015-01-11 08:28:19

Pau Gasol, a Chicago erőcsatára hatalmas meccsel vezette győzelemre csapatát a Bucks ellen az észak-amerikai profi kosárliga szombati játéknapján. A Clippers kereken húszat vert a Dallasra, Vucsevics 34 pontja kevés volt Portlandben, a Sixers viszont ismét nyert, most az Indianát kapta el. Gyalázatosan játszott a New York, megint győzni tudott viszont a Pistons, a Raptors, a Spurs és a Rockets is. Íme, a részletek!

kosárlabda  Pau Gasol  NHL-alapszakasz  NBA  Chicago Bulls

NHL: Crosby ismét betalált; Ovecskiné a szezon gólja?

2014-12-21 08:50:29

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) szombati játéknapján tizenkét mérkőzést rendeztek meg. A címvédő Los Angeles Kings a St. Louis Blues után az Arizonát is legyőzte, a Capitals négyet vágott a Devilsnek, Alekszandr Ovecskin pedig minden bizonnyal az idény egyik legszebb gólját szerezte. A Penguins sorozatban ötödik hazai összecsapásán is nyerni tudott, Sidney Crosby nyolc meccs után volt ismét eredményes.

Washington Capitals  Sidney Crosby  Pittsburgh Penguins  NHL-alapszakasz  NHL  Los Angeles Kings

NHL: a hosszabbítást nem bírta a címvédő; felállt a Canadiens

2014-10-12 07:09:14

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) szombati játéknapján összesen 15 találkozót rendeztek. A Montreal Canadiens háromgólos hátrányból állt fel, Alekszandr Ovecskin megszerezte szezonbeli első találatát, a címvédő Los Angeles Kings pedig újabb vereséget szenvedett, most hosszabbításban.

jégkorong  NHL-alapszakasz  NHL

NHL: a Ducksnak egy gól is elég volt a Blues ellen

2014-03-01 07:10:06

Az Anaheim Ducks 1–0-ra legyőzte a St. Louis Bluest az észak-amerikai profi jégkorongliga alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A nyugati rangadó egyetlen gólját Andrew Cogliano ütötte még az első harmadban.

St. Louis Blues  NHL-alapszakasz  NHL  Anaheim Ducks

Most az Anaheim volt a király, hetet vágott a címvédőnek

2013-02-03 11:16:42

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság alapszakaszának legutóbbi játéknapján az Anaheim Ducks 7–4-re legyőzte a címvédő Los Angeles Kingst.

Nick Bonino  NHL-alapszakasz  NHL  Los Angeles Kings  Anaheim Ducks

NHL: most az Anaheim volt a király, hetet vágott a címvédőnek

2013-02-03 07:40:07

NHL-alapszakasz  NHL  Los Angeles Kings  Anaheim Ducks

Harmadszor is kikapott a címvédő Kings, ezúttal Edmontonban

2013-01-25 10:28:07

Az észak–amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának 6. játéknapján tizenegy gól született Torontóban, amiből a vendég New York Islanders hetet vállalt, három góllal jobbnak bizonyulva a Maple Leafsnél. A címvédő Los Angeles Kings továbbra is nyeretlen, miután elbukta a harmadik mérkőzését: ezúttal Edmontonban kapott ki az Oilerstől a hosszabbításban.

Toronto Maple Leafs  New York Islanders  NHL-alapszakasz  NHL  Los Angeles Kings  Edmonton Oilers

NHL: harmadszor is kikapott a Kings, 11 gól Torontóban

2013-01-25 06:45:21

Az észak–amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának 6. játéknapján tizenegy gól született Torontóban, amiből a vendég New York Islanders hetet vállalt, három góllal jobbnak bizonyulva a Maple Leafsnél. A címvédő Los Angeles Kings továbbra is nyeretlen, miután elbukta a harmadik mérkőzését is, ezúttal Edmontonban kapott ki az Oilerstől a hosszabbításban.

Mike Modano első detroiti lövéséből gól született

2010-10-09 08:40:18

Az NHL második játéknapján „két és fél" idegenbeli győzelem született (a San Josétól Stockholmban kikapó Columbus csak papíron volt pályaválasztó), és a legmeglepőbb a Stanley-kupa megnyerésére is esélyesnek tartott New Jersey hazai veresége a Dallastól. Detroitban góllal mutatkozott be a Dallasból szerződtetett Mike Modano.

New Jersey Devils  NHL-alapszakasz  Detroit Red Wings  Dallas Stars  Anaheim Ducks

Az NHL valóban nemzetközi liga, a játékosok harmada európai

2010-10-06 19:55:40

Csütörtök este 18 órakor a hagyományoknak megfelelően Európában indul útjára az NHL-idény. Helsinkiben a Minnesota Wild és a Carolina Hurricanes csap össze egymással, mielőtt a tengerentúlon további négy találkozóval beindul a nagyüzem. Idénybeharangozónk második részében az NHL „nemzetközivé válása" mellett a Nyugati főcsoport kerül fókuszba.

jégkorong  Stanley-kupa  NHL-alapszakasz  NHL

Örökrangadókkal rajtol az NHL-idény - fókuszban a Keleti főcsoport

2010-10-06 16:57:23

Csütörtök este 18 órakor a hagyományoknak megfelelően Európában indul útjára az NHL-idény. Helsinkiben a Minnesota Wild és a Carolina Hurricanes csap össze egymással, mielőtt a tengerentúlon további négy találkozóval beinduljon a nagyüzem. Idénybeharangozónk első részében a nagy rivalizálások mellett a Keleti főcsoport kerül fókuszba.

jégkorong  Pittsburgh Penguins  NHL-alapszakasz  NHL

NHL: a Phoenix szétlövésben győzött a Dallas vendégeként

2010-03-22 07:00:26

Az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának 149. játéknapján a Phoenix Coyotes szétlövésben győzött a Dallas Stars vendégeként. Hazai pályán lőtt öt góllal nyert az Edmonton Oilers, az Anaheim Ducks és a Florida Panthers, idegenben pedig a Buffalo Sabres.

„Szétlőtte” a Nashville a bajnokcsapatot

2010-02-15 07:53:14

A címvédő Pittsburgh Penguins hazai pályán szétlövésben vereséget szenvedett a Nashville Predatorstól az észak-amerikai profi jégkorongliga, az NHL legutóbbi játéknapján. A bajnokcsapat klasszisa, Sidney Crosby könnyebb sérülést szenvedett, ennek ellenére ott lehet a kanadai válogatottal a téli olimpián.

Megszakadt a Washington győzelmi sorozata

2010-02-11 07:26:04

Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszának 126. játéknapján megszakadt a Washington Capitals 14 mérkőzést számláló győzelmi sorozata: a hazai pályán játszó Montreal Canadiens hosszabbításban 6–5-re legyőzte riválisát. A Washington három mérkőzéssel maradt el az NHL-rekordnak számító 17 egymás utáni sikertől.

A Pittsburgh alaposan kitömte a New Jersey-i "ördögöket"

2008-03-27 00:00:21

Az észak-amerikai jégkorong-bajnokság (NHL) legutóbbi, 163. játéknapján az utolsó harmadbeli káprázatos játékával (5–0) a Pittsburgh 7–1-re kiütötte a New Jersey-t, és ezzel megelőzte a táblázaton.

New_Jersey_Devils    Pittsburgh_Penguins

Kikapott a liagaelső Detroit, a Buffalo leigázta a Torontót

2008-03-20 00:00:29

Az észak-amerikai profi jégkorong-liga legutóbbi játéknapján a Toronto Maple Leafs hazai környezetben szenvedett 6–2-es vereséget a rájátszásért küzdő Buffalo Sabrestől. Kikapott a ligaelső Detroit is: a Red Wings legyőzője a Nashville Predators volt.

Detroit Red Wings

Kiütéssel nyert a Toronto és a San Jose

2007-01-09 00:00:23

Már-már megalázó, 10-2-es vereséget mért a Toronto Maple Leafs csapata idegenben a Boston Bruins együttesére az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság alapszakaszának 90. játéknapján. Hazai pályán 1-3-ról 9-4-re nyert a San Jose a Detroit ellen. Martin Straka mesterhármasával hazai pályán győzött a New York Rangers a Philadelphia Flyers ellen.