Találatok a NHL címkére

Találatok száma: 2004

NHL: Bärtschi beindult, idegenben nyert a Canucks

2017-10-23 07:14:59

Megszerezte szezonbeli első két gólját a svájci Sven Bärtschi, vezetésével a Vancouver Canucks 4–1-re győzött a Detroit Red Wings vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL)  legutóbbi játéknapján.

Vancouver Canucks  NHL  Detroit Red Wings

NHL: hatalmas verést mért a Tampa a bajnok Pittsburghre

2017-10-22 07:41:18

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság legutóbbi játéknapján a ligaelső Tampa Bay hazai jégen, Nyikita Kucserov vezérletével 7–1-re legyőzte a bajnoki címvédő Pittsburgh Penguinst. Ugyanakkor nemcsak ez a mérkőzés hozott sok találatot. A Buffalo például kilencgólos meccsen, hosszabbításban nyert a Boston vendégeként, a Los Angeles Kings a Columbus otthonában győzött 6–4-re, míg az Ottawa 6–3-ra verte meg a kanadai rangadón a Keleti főcsoportban 2. helyen álló Torontót.

Tampa Bay Lightning  Pittsburgh Penguins  NHL

Csak most alakultak, máris NHL-történelmet írnak

2017-10-19 17:50:37

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) legújabb csapata, a Vegas Golden Knights parádésan kezdte az újoncszezonját. A nevadaiak egyik legjobb játékosa, James Neal tudja, csapata miben különbözik a korábban csatlakozóktól.

jégkorong  Vegas Golden Knights  NHL  James Neal  Itt van Amerika!

NHL: elfelejtette a himnusz szövegét, kisegítették a szurkolók

2017-10-21 07:40:24

Apró baki előzte meg az észak-amerikai profi jégkorongliga legutóbbi fordulójának New Jersey Devils–San Jose Sharks mérkőzését: az amerikai himnuszt éneklő fiatal lány izgalmában elfelejtette a szöveget, de a Prudential Center közönsége kisegítette. A mérkőzést a Sharks nyerte meg 3–0-ra.

himnusz  New Jersey Devils  NHL

NHL: Ovecskinnél nincs jobb hosszabításbeli gólszerző

2017-10-21 06:55:38

Két vereség után ismét győzött a Washington Capitals jégkorongcsapata, amely Alekszandr Ovecskin hosszabbításban ütött góljával 4–3-ra nyert a Detroit Red Wings vendégeként az NHL legutóbbi játéknapján.

Washington Capitals  NHL  Alekszandr Ovecskin

NHL: véget ért Nyikita Kucserov nagy sorozata, ám...

2017-10-20 07:37:45

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) szerdai játéknapján a Boston Bruins, a New Jersey Devils (hosszabbítás után) és a Dallas Stars is kilencgólos meccsen nyert.

jégkorong  NHL

NHL: tovább menetel a Maple Leafs és a Kings

2017-10-19 07:48:53

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) szerdai játéknapján, a Toronto Maple Leafs és a Los Angeles Kings is folytatta jó szereplését – mindkét együttes a konferenciája élén zárta a napot. A St. Louis Blues a Chicago Blackhawkst verte meg.

Toronto Maple Leafs  St. Louis Blues  NHL

NHL: megállíthatatlan a Golden Knights; szenved a Rangers

2017-10-18 08:12:54

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) keddi játéknapján folytatta remek szereplését a Columbus Blue Jackets és Vegas Golden Knights is, a Pittsburgh Penguins hosszabbításban győzte le New York Rangerst, míg a New Jersey Devils szétlövésben múlta fölül a Tampa Bay Lightningot.

jégkorong  Vegas Golden Knights  New York Rangers  NHL

NHL: csak háromszor történt ilyesmi az elmúlt 30 évben

2017-10-17 07:42:22

Nyikita Kucserov lankadatlanul termeli a gólokat: az orosz jobbszélső két találatára alapozva a Tampa Bay Lightning 3–2-re győzött a Detroit Red Wings vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) kedd hajnali mérkőzésén.

Tampa Bay Lightning  Nyikita Kucserov  NHL

NHL: egyre közelebb saját rekordjához a Los Angeles

2017-10-16 08:07:41

Idénybeli ötödik mérkőzésén is szerzett pontot a Los Angeles Kings, méghozzá kettőt: a kaliforniaiak hazai jégen 3–2-re győztek a New York Islanders ellen az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) vasárnapi játéknapján, és kilenc pontjukkal – a Chicagóval holtversenyben – vezetik a ligát.

jégkorong  NHL  Los Angeles Kings

NHL: gólzáporos meccsek, Ovecskinék nyolcat kaptak

2017-10-15 07:42:35

Az észak-amerikai profi jégkorongliga legutóbbi játéknapja több gólzáporos meccset is hozott. Alekszandr Ovecskinék, vagyis a Washington Capitals 8–2-es vereséget szenvedett Philadelphiában, a Columbus Blue Jackets 5–4-re nyert a Minnesota vendégeként, a Boston az Arizona otthonában győzött 6–2-re, a Calgary pedig Vancouverben 5–2-re. Ugyanakkor a Pittsburgh és a Florida csatája is hét gólt hozott.

jégkorong  Washington Capitals  Philadelphia Flyers  NHL

NHL: az Ottawa kiütötte a Flamest, Ovecskinék ötöt vágtak

2017-10-14 06:55:48

Az Ottawa Senators 6–0-ra győzött a Calgary Flames vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján.

jégkorong  Ottawa Senators  NHL

NHL: a Pittsburgh az ötödik meccsén harmadszor kapott ki

2017-10-13 07:35:32

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján a címvédő Pittsburgh Penguins idegenben 5–4-re kikapott a Tampa Bay Lightningtól, ezzel az ötödik meccsén a harmadik vereségét szenvedte el.

jégkorong  Tampa Bay Lightning  Pittsburgh Penguins  NHL

NHL: repülőrajtot vett a New Jersey Devils

2017-10-12 07:15:32

A 2014–15-ös szezonban kezdett olyan nagyszerűen a  New Jersey Devils, mint az idén, a jégkorongcsapat harmadik meccsét is megnyerte az NHL-ben, ezúttal a fordulóig szintén veretlen Toronto Maple Leafs otthonában győzött.

jégkorong  New Jersey Devils  NHL

NHL: hazai pályán is győzelemmel kezdett a Vegas

2017-10-11 08:51:37

Azután, hogy két idegenbeli sikerrel debütált az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) a Vegas Golden Knights, kedden hazai pályán is győzelemmel mutatkozott be.

jégkorong  Vegas Golden Knights  St. Louis Blues  NHL

NHL: borzasztóan hosszú rossz szériát tört meg a Calgary

2017-10-10 07:25:25

A Calgary Flames 2–0-ra győzött az Anaheim Ducks vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) hétfői játéknapján. A kanadai csapat több mint 11 év után nyert a Ducks otthonában.

jégkorong  NHL  Calgary Flames  Anaheim Ducks

NHL: két zakó után itt az első Rangers-győzelem

2017-10-09 07:02:25

Az idény első két mérkőzését elveszítő New York Rangers 2–0-ra legyőzte a Montreal Canadienst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) vasárnapi játéknapján.

jégkorong  New York Rangers  NHL

NHL: Ovecskin történelmi triplával kezdte a szezont

2017-10-08 13:27:14

A Washington Capitals 6–1–re legyőzte a vendég Montrealt az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szombati játéknapján. Alekszandr Ovecskin három gólt lőtt.

jégkorong  Washington Capitals  NHL  Alekszandr Ovecskin

NHL: megható emlékezés és újoncgyőzelem Las Vegasban

2017-10-07 07:10:03

Az NHL harmadik játéknapján megszerezte fennállása első győzelmét a Vegas Golden Knights, amely a Dallas Starst győzte le James Neal duplájával.

NHL  Las Vegas Golden Knights  Dallas Stars

NHL: tízet számoltak a bajnok Penguinsre Chicagóban

2017-10-06 06:29:03

Az NHL-szezon első játéknapján hazai pályán a St. Louistól öt gólt beszedve kikapó bajnoki címvédő Pittsburgh Penguins egy nappal később Chicagóban ráduplázott, 10–1-es vereséget szenvedett a Blackhawkstól.