Találatok a NHL címkére

Találatok száma: 2226

NHL: keleti klasszikus; újonccsoda – így folytatódik a rájátszás

2018-04-26 11:27:49

A franchise újkori története során először nyert párharcot a rájátszásban a liga egyik legjobb szurkolótábora által támogatott Winnipeg Jets.

NHL Itt van Amerika

NHL: óriási meccsen fordított, elődőntős Keleten a Boston

2018-04-26 07:25:02

Az utolsó harmad elején még kiesésre állt, de az utolsó húsz percet 4–0-ra megnyerve 7–4-es győzelmet aratott a Boston Bruins a Toronto Maple Leafs ellen, ezzel 4–3-ra megnyerve a párharcot bejutott a Keleti főcsoport elődöntőjébe. Ellenfele a Tampa Bay Lightning lesz, az első mérkőzésre szombaton, Tampában kerül sor.

jégkorong NHL Boston Bruins

NHL: térdszalagszakadással ért el öt pontot a Flyers-center

2018-04-25 17:42:28

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásából ugyan már két napja elbúcsúzott a Philadelphia Flyers – a nagy rivális Pittsburgh Penguins búcsúztatta 8–5-ös győzelem utáni 4–2-es összesítéssel –, ám a párharcot lezáró meccs után kiderült, hogy a találkozó történelmi részéért felelős két hokis közül az egyiknek nem is kellett volna ott lennie a pályán.

Sean Couturier Philadelphia Flyers NHL

NHL: Ovecskin duplázott, 0–2-ről jutott tovább a Washington

2018-04-24 07:46:31

A Washington Capitals idegenben 6–3-ra legyőzte a Columbus Blue Jacketset az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) főcsoport-negyeddöntőjében, ezzel 4–2-es összesítéssel megnyerte a párharcot, és bejutott a következő körbe.

jégkorong Washington Capitals Toronto Maple Leafs NHL Columbus Blue Jackets Boston Bruins

NHL: vb-győztes kapitány lesz a Calgary Flames edzője

2018-04-23 21:13:22

Három nappal a Carolina Hurricanestől való távozása után az ugyancsak az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) érdekelt Calgary Flames csapatának vezetőedzője lett Bill Peters.

NHL Carolina Hurricanes Calgary Flames Bill Peters

NHL: továbbment a Pittsburgh, Jake Guentzel négyet lőtt

2018-04-23 07:47:25

Hétfőre virradóra a Pittsburgh Penguins lezárta a nagy riválisa, a Philadelphia Flyers elleni playoff-csatát az észak-amerikai jégkorongbajnokság rájátszásának első körében: a Penguins 8–5-re győzött, Jake Guentzel négy gólt vágott. A nap másik meccsén a Nashville Predators 5–0-ra verte a Colorado Avelanche-t és került a következő körbe.

Pittsburgh Penguins Pekka Rinne Nashville Predators NHL Jake Guentzel

NHL: a Tampa továbbment, a Washington 0–2-ről már vezet

2018-04-22 08:09:25

A Tampa Bay lezárta hazai pályán a New Jersey elleni párharcát az NHL rájátszásának első körében, a Bostonnak viszont nem sikerült ugyanez a Toronto ellen. A Washington újabb hosszabbításos meccset nyert meg, ezzel 0–2-ről 3–2-re megfordította a Columbus elleni párharcot.

Washington Capitals Toronto Maple Leafs Tampa Bay Lightning NHL rájátszás NHL Boston Bruins

NHL: a Philadelphia és a Colorado életben maradt

2018-04-21 07:28:05

A Philadelphia Flyers 4–2-re legyőzte a címvédő Pittsburgh Penguinst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásában, ezzel 3–2-re szépített az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban.

jégkorong Winnipeg Jets Pittsburgh Penguins Philadelphia Flyers NHL

NHL: aki miatt átköltötték a himnuszt – Gretzky 19 éve hagyta abba

2018-04-19 11:45:22

Tizenkilenc éve, 1999. április 18-án játszotta utolsó meccsét a valaha volt legnagyszerűbb jégkorongozó, Wayne Gretzky – a Madison Square Gardenben mindenki, még Michael Jordan is őt ünnepelte.

jégkorong Wayne Gretzky NHL Itt van Amerika

Videó: az NHL-újoncnál a játék és a körítés is fantasztikus

2018-04-19 12:42:45

Tovább írja saját tündérmeséjét az újonc Vegas: a Golden Knights első csapatként jutott tovább az NHL rájátszásában, miután története első playoffjában söpréssel indított!

Vegas Golden Knights NHL Itt van Amerika

NHL: söpréssel elődöntős a San Jose Sharks

2018-04-19 07:41:11

Negyedik mérkőzését is megnyerte a San Jose Sharks jégkorongcsapata az Anaheim Ducks ellen az NHL Nyugati főcsoportjának negyeddöntőjében, így 4–0-s összesítéssel továbbjutott. A Ducks 16–4-gyel esett ki, legutóbb 1999-ben fordult vele elő, hogy söpréssel búcsúzott a rájátszásban.

Sidney Crosby San Jose Sharks Pittsburgh Penguins NHL Anaheim Ducks

NHL: ligatörténelmi tettet vitt véghez az újonc Vegas

2018-04-18 06:53:01

Brayden McNabb második harmadbeli góljával a Vegas Golden Knights 1–0-ra győzött a Los Angeles Kings vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásának keddi játéknapján, ezzel megnyerte a nyugati negyeddöntőben zajló párharcot, és bejutott a főcsoport négy legjobb csapata közé.

jégkorong Vegas Golden Knights NHL Calgary Flames

NHL: irgalmatlanul nagy sebet ejtett ellenfelén a „cáparaj”

2018-04-17 06:46:50

A San Jose Sharks hazai pályán nagyon megverte (8–1) az Anaheim Ducks legénységét az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásának hétfői játéknapján, így már csak egy lépés hiányzik neki a főcsoport-negyeddöntő megnyeréséhez. A másik három párban is hazai győzelem született, ezekben azonban más a képlet: az eddig nyeretlen New Jersey, Toronto, Colorado hármas tagjai szépítettek a maguk párharcában.

jégkorong San Jose Sharks NHL Anaheim Ducks

Légiósok: Nikolics chicagói sportlegendával találkozott – kép

2018-04-16 12:58:45

Nikolics Nemanja, az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Chicago Fire magyar válogatott támadója a városi jégkorongcsapat sztárjával, Marián Hossával posztolt közös képet.

légiósok Nikolics Nemanja NHL Marián Hossa MLS Chicago Fire

NHL: több mint ötven éve ütöttek így két gólt – videó

2018-04-16 07:09:40

Az újonc Vegas Golden Knights remek harmadik harmaddal harmadszor is legyőzte a Los Angeles Kings legénységét az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL), és vasárnapi sikere után már csak egylépésnyire van a továbbjutástól. A Pittsburgh Penguins egy ligarekordot is beállítva visszaszerezte a pályaelőnyt a Philadelphia Flyersszel szemben, a Columbus Blue Jackets másodszor is nyert a Washington Capitals otthonában, míg a Minnesota Wild szépített a Winnipeg Jets ellen.

jégkorong Pittsburgh Penguins NHL

NHL: tíz gól Bostonban, egyre nagyobb bajban a Ducks

2018-04-15 09:06:00

Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának legutóbbi játéknapján kivétel nélkül azok a csapatok nyerték meg a főcsoport negyeddöntők második felvonását, melyek az első meccsen is győztek.

jégkorong NHL Boston Bruins Anaheim Ducks

NHL: egyenlített a Philadelphia a címvédő ellen

2018-04-14 08:39:40

A Philadelphia Flyers 5–1-re nyert az elmúlt két évben Stanley Kupa-győztes Pittsburgh Penguins otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásában, így 1–1-re alakította az állást az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban, a Keleti főcsoport negyeddöntőjében.

jégkorong Pittsburgh Penguins Philadelphia Flyers NHL

NHL: Hitchcock 22 év edzősködés után visszavonul

2018-04-13 19:11:51

Huszonkét éves pályafutás után visszavonult Ken Hitchcock, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Dallas Stars vezetőedzője.

jégkorong NHL Ken Hitchcock Dallas Stars

NHL: Filip Forsberg ritka szép trükkös gólt ütött – videó

2018-04-13 06:53:50

Két csapat is megkaparintotta a pályaelőnyt az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) csütörtöki játéknapján: a Columbus hosszabbítás után 4–3-ra nyert a Washington vendégeként, míg a San Jose az Anaheimet verte idegenben 3–0-ra. További három párban magabiztos hazai győzelemmel kezdődött a playoff, Filip Forsberg két góllal – az egyik gyönyörű volt – vezette győzelemre a Nashville-t.