Találatok a NHL címkére

Találatok száma: 1954

NHL: megvan a Predators-bravúr és az első Stanley-kupa-döntő

2017-05-23 06:52:39

A Nashville Predators hazai jégen 6–3-ra legyőzte az Anaheim Ducksot az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Nyugati főcsoportdöntőjének hatodik találkozóján, ezzel 4–2-re megnyerte a párharcot, és elsőként jutott be a 2017-es Stanley-kupa döntőjébe.

jégkorong  Stanley-kupa  Nashville Predators  NHL-rájátszás  NHL  Anaheim Ducks

NHL: ez nagyon sima volt – a Pittsburgh átgázolt az Ottawán

2017-05-22 07:43:42

A Pittsburgh Penguins saját közönsége előtt 7–0-ra megverte az Ottawa Senatorst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Keleti főcsoportdöntőjének ötödik mérkőzésén, ezzel összesítésben 3–2-re vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.

Pittsburgh Penguins  Ottawa Senators  NHL

NHL: ismét vezet a Predators a Ducks ellen

2017-05-21 08:41:22

Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), a nyugati döntőben a Nashville Preadators 2–2 után harmadszor is megszerezte a vezetést az Anaheim Ducks elleni párharcban, miután idegenben 3–1-re győzött.

jégkorong  Nashville Predators  NHL  Anaheim Ducks

NHL: bejött a kapuscsere, későn nyitott hajrát az Ottawa

2017-05-20 06:44:45

A Pittsburgh Penguins 5–1-es veresége után 3–2-re nyert Ottawában, így kiegyenlítette a Keleti főcsoport döntőjének állását az NHL rájátszásában.

NHL: drámai meccsen, hosszabbítás után egyenlített a Ducks

2017-05-19 06:34:28

Az Anaheim Ducks drámai mérkőzésen, hosszabbítás után 3–2-re legyőzte a Nashville Predatorst, ezzel 2–2-re egyenlített a két csapat párharcában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) nyugati döntőjében.

Nashville Predators  NHL rájátszás  NHL  Anaheim Ducks

NHL: nagyon kikapott Ottawában a címvédő

2017-05-18 06:59:29

Az első negyedben négy gólt szerzett, végül 5–1-es győzelmet aratott az Ottawa Senators jégkorongcsapata a címvédő Pittsburgh Penguins ellen az NHL Keleti főcsoportdöntőjének harmadik mérkőzésén.

jégkorong  Pittsburgh Penguins  Ottawa Senators  NHL rájátszás  NHL

NHL: lehetetlen helyzetben a nashville-i vendégek

2017-05-17 07:14:04

A hazai pályán jó ideje legyőzhetetlen Nashville Predators egy hajrában született góllal 2–1-re legyőzte az Anaheim Ducks legénységét szerdára virradóra, ezzel összesítésben 2–1-re vezet az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) nyugati döntőjében.

NHL: egyetlen gól döntött, egyenlített a címvédő

2017-05-16 06:58:56

Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), a Keleti főcsoport döntőjének második meccsén a Pittsburgh Penguins 1–0-ra nyert hazai jégen az Ottawa Senators ellen.

jégkorong  NHL rájátszás  NHL

Pjongcsang 2018: még bíznak, hogy az NHL-játékosok is jönnek

2017-05-15 22:16:55

A jövő februári, pjongcsangi téli játékok szervezőbizottságának vezetője továbbra is abban reménykedik, hogy az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) megváltoztatja korábbi döntését és elengedi a játékosokat az olimpiára.

jégkorong  Pjongcsang 2018  NHL

Jégkorong: Vay előtt jelenleg öt kapus van a Minnesotánál

2017-05-15 12:21:53

Vay Ádám, a magyar jégkorong-válogatott kapusa elégedett első tengerentúli szezonjával és azt mondta: türelmesen kivárja, amíg az NHL-ben is lehetőséget kap.

Minnesota Wild  NHL  Vay Ádám  jégkorong

NHL: megint bejött a kétgólos mínusz az Anaheimnek

2017-05-15 07:02:22

Az Anaheim Ducks álmosan kezdett, de a második harmadban ütött három góllal fordított, és 5–3-ra legyőzte vendégét, a Nashville Predatorst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) hétfő hajnali mérkőzésén, kiegyenlítve a Nyugati főcsoport döntőjének állását.

NHL: a Senators máris elvette a Penguins pályaelőnyét

2017-05-14 08:16:35

Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL), a Keleti főcsoport döntőjének első meccsén az Ottawa Senators hosszabbításban 2–1-re győzött a Pittsburgh Penguins vendégeként.

jégkorong  Sidney Crosby  Pittsburgh Penguins  NHL  Bobby Ryan

NHL: történelmi siker a konferenciadöntő első meccsén

2017-05-13 07:08:19

A Nashville Predators hosszabbításban 3–2-re legyőzte az Anaheim Duckst a Nyugati főcsoport konferenciadöntőjének első mérkőzésén az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásában.

Jégkorong-vb: összeállnak a svéd Lundqvist ikrek

2017-05-12 10:20:35

Csatlakozik a jégkorong-világbajnokságon szereplő svéd válogatott keretéhez Henrik Lundqvist, az észak-amerikai profiliga (NHL) egyik legjobb kapusa.

svéd jégkorong-válogatott  jégkorong-vb  jégkorong  NHL  Joel Lundqvist  Henrik Lundqvist

NHL: kialakult a konferenciadöntők párosítása

2017-05-11 07:05:41

Keleten a Pittsburgh Penguins, míg Nyugaton az Anaheim Ducks jutott be saját konferenciacsoportjának döntőjébe az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásában.

NHL: 2007 után először konferenciadöntőben a Senators

2017-05-10 07:04:04

Bejutott a Keleti főcsoport döntőjébe az Ottawa Senators jégkorongcsapata, amely a hatodik mérkőzésén 4–2-re verte a New York Rangers az NHL legutóbbi játéknapján.

NHL: őrület! 1–3-ról egyenlített a Capitals, jöhet a 7. meccs

2017-05-09 07:59:02

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásában a Washington Capitals 5–2-re győzött a Pittsburgh Penguins otthonában, így 3–3-ra egyenlített a párharcban.

NHL: történelmet írt a Nashville, parádézott az Edmonton

2017-05-08 07:38:25

Vasárnap a Nashville 3–1-re legyőzte a St. Louist hazai jégen, ezzel megnyerte a két csapat párharcát, és bejutott az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) Nyugati főcsoportjának döntőjébe. Még kérdéses, ki lesz az ellenfele, hiszen az Edmonton kiütötte (7–1) az Anaheimet, így ebben a párviadalban a hetedik mérkőzés dönt majd.

jégkorong  St. Louis Blues  Nashville Predators  NHL  Edmonton Oilers  Anaheim Ducks

NHL: életben maradt a Capitals, ismét előnyben a Senators

2017-05-07 08:28:09

Életben tartotta továbbjutási reményeit a Washington Capitals jégkorongcsapata, amely a Keleti főcsoport elődöntőjének 5. mérkőzésén 4–2-re verte a címvédő Pittsburgh Penguinst az NHL legutóbbi játéknapján, ezzel 3–2-re szépített.

Washington Capitals  Stanley-kupa  Pittsburgh Penguins  Ottawa Senators  New York Rangers  NHL