Találatok a NB III címkére

Találatok száma: 1250

NB III: Sidibe-tripla, a Debrecen 6–4-re legyőzte az MTK-t

2018-05-20 21:01:46

A labdarúgó NB III Keleti csoportjának 28. fordulójában a DEAC hazai pályán 6–4-re legyőzte az MTK II-t. A vendégek a 60. percben még 4–2-re vezettek, és a 88. percben is még mindig csak 4–4 volt az állás, de végül a triplázó Ibrahima Sidibe vezérletével fordítottak a debreceniek.

NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport NB III Liridon Lafiti Ibrahima Sidibe

NB III: meglepetések Keleten, izgalmak a Közép-csoportban

2018-05-19 17:27:25

A Putnok kikapott, a Tiszaújváros pedig ikszelt a labdarúgó NB III 28. fordulójában a Keleti csoportban. A Közép-csoportban az éllovas PMFC és a második Tiszakécske is győzött, így megmaradt az egy pont különbség a két gárda között a tabellán.

Tiszakécske Putnok PMFC NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport

NB III: a Tállya a hajrában veszített értékes pontokat

2018-05-18 19:16:48

A kiesés ellen küzdő Tállya hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Jászberénnyel a labdarúgó NB III Keleti csoportjában a 26. forduló nyitó mérkőzésén. A vendégeknél Hevesi-Tóth Tamás duplázott, aki másodszor a 87. percben egyenlített.

Tállya NB III Keleti csoport NB III Jászberény

NB III: a Tiszakécske paksi sikerével tapad az éllovas Pécsre

2018-05-13 20:31:51

A labdarúgó NB III Közép-csoportjában a Tiszakécske idegenben 3–1-re legyőzte a Paksi FC második csapatát, így egy pontra megközelítette az éllovas PMFC-t. A vendégek a 12. percben Csáki Róbert és Kalmár Ferenc találatával már 2–0-ra vezettek, és bár Zámbori Dániel öngóljával szépített a Paks a hajrában, Juhász László a végén visszaállította a kétgólos különbséget.

Tiszakécske NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport NB III

NB III: hihetetlen végjáték után bukott az éllovas Veszprémben

2018-05-12 20:00:14

Az NB III 27. fordulójának meglepetése Veszprémben született, ahol a sereghajtó Veszprém otthonába látogató éllovas Kaposvár a 84. percig vezetni tudott, ám végül a hazaiak örülhettek a három pontnak, ráadásul a somogyiak a mérkőzésen mindkét góljukat szerző Andorka Péter, valamint Sóron Tibor kiállítása miatt kilenc emberrel fejezték be a meccset.

VLS Veszprém NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport NB III Kaposvári Rákóczi

NB II: súlyos anyagi gondok Sopronban, de lesz meccs a hétvégén

2018-05-11 21:27:19

Nagyon súlyos pénzügyi gondokkal küszködik a labdarúgó NB II-től sereghajtóként búcsúzó Sopron, melynek játékosai két hónapja nem kaptak fizetést, ezen felül a vezetőség szinte a teljes idényre szóló prémiummal is tartozik. Skála János, a klub elnöke a Nemzeti Sport Online megkeresésére elmondta, az önkormányzattal karöltve dolgoznak a problémák megoldásán.

Sopron Skála János NB III NB II Mosonmagyaróvár

NB III: csak remizett a Mislennyel, így kiesett a Vecsés

2018-05-11 19:23:21

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 A labdarúgó NB III Közép-csoportjának 27. fordulójában már pénteken lejátszották a nyitó mérkőzést. Ezen a sereghajtó Vecsés hazai pályán nem bírt a Kozármislennyel, a gól nélküli döntetlen pedig azt jelenti, hogy a Pest megyeiek elbúcsúznak a harmadik ligától. A mislenyiek négy meccs óta veretlenek, viszont továbbra is fenyegeti őket a kiesés.

labdarúgó NB III Vecsés NB III Közép-csoport NB III Kozármisleny

NB III: „Az MLSZ derítse ki, melyik alkalmazottja hibázott!”

2018-05-09 09:42:40

A labdarúgó NB III-ban négypontos levonással sújtott veszprémi klub bizonyítani tudja, hogy a határidőt betartva kérte a szövetségtől a játékengedély kiadását. Ezért fellebbezett a Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottságának döntése ellen a VLS Veszprém, vagyis május 14-ig a pontlevonás nem jogerős.

VLS Veszprém Prágai Juraj NB III

MLSZ: mindegyik élvonalbeli klub megkapta az NB I-es licencet

2018-05-08 09:14:36

A Magyar Labdarúgó-szövetség elsőfokú licencadó bizottsága mind a tizenkét NB I-es klub kérelmét jóváhagyta.

licenc NB III NB II NB I MLSZ

NB III: a volt újpesti Szanyót egy volt fradista váltja

2018-05-07 08:04:16

A labdarúgó NB III-ban szereplő Balassagyarmati VSE vezetősége megtalálta az áprilisban leváltott vezetőedző, Szanyó Károly utódját.

Szanyó Károly Rob Kornél NB III Balassagyarmat

NB III: Vanczák szerezte a Puskás Akadémia II első gólját

2018-05-06 20:05:03

A 79-szeres válogatott Vanczák Vilmos szerezte a Puskás Akadémia II első gólját a Dunaharaszti ellen az NB III Nyugati csoportjában. A felcsútiak 3–1-re nyertek.

NB III

NB III: Szalai testvére öngólt lőtt, 5–1 után jöttek az izgalmak

2018-05-05 20:37:29

A feljutását a múlt hét végén biztossá tévő Monor az utolsó negyedórában szerzett góloknak köszönhetően 3–1-es győzelmet aratott a Tállya vendégeként a labdarúgó NB III Keleti csoportjának 26. fordulójában. A DEAC hazai pályán 3–2-re nyert a Nyírbátor ellen, a debreceniek második gólját Ibrahima Sidibe szerezte.

Vecsés Szalai Vilmos PMFC NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport

NB III: megvan az első feljutó, biztos a Monor bajnoki címe

2018-04-29 19:39:48

A labdarúgó NB III 25. fordulójának vasárnapi játéknapján a Keleti csoport listavezetője, a Monor 2–0-ra legyőzte a DVTK második csapatát, így öt körrel a vége előtt behozhatatlan előnyre tett szert a tabellán. A bajnoki cím egyben feljutást is jelent, hiszen a monoriak korábban már megkapták a licencet az NB II-re. A három csoportban összesen 12 mérkőzést játszottak, de csak három hozott hazai győzelmet: a már említett Monor mellett a Közép-csoportban a Dabas, míg nyugaton a Dunaharaszti szerzett saját otthonában három pontot.

NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport NB III Monor

NB III: a Kaposvár nyerte a Nyugati csoport rangadóját

2018-04-28 15:02:41

Íme, a labdarúgó NB III 25. fordulójának eredményei a szombati játéknapról!

labdarúgó NB III NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport NB III

MLSZ: három élvonalbeli klub egyelőre nem kapott NB I-es licencet

2018-04-27 08:35:57

A Magyar Labdarúgó-szövetség elsőfokú licencadó bizottsága kilenc klubnak nemzetközi és nemzeti első osztályú, négynek NB I-es, további 14 egyesületnek pedig NB II-es licencet adott.

NB III: megnyerte a Csank-csapat az elmaradt meccsét

2018-04-25 19:31:03

Pótolták a felek az NB III Keleti csoportjának 21. fordulójából elmaradt Füzesgyarmat–Gyöngyös mérkőzést, amely a Csank János szakmai igazgató iránymutatásai alapján működő vendégek 4–1-es győzelmével zárult.

NB III Keleti csoport Gyöngyös Füzesgyarmat

NB III: a hajrában döntött, újra élen a Pécs; monori kiütés

2018-04-22 19:23:39

A labdarúgó NB III Közép-csoportjában a Hódmezővásárhely az 57. percig beírta a PMFC tempóját, a hajrában háromszor is eredményes pécsiek a sikerükkel visszaálltak az első helyre.

PMFC NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport NB III

NB III: 5–0-s kiütés a nyugati rangadón, nyert a Kaposvár is

2018-04-21 19:17:52

Az éllovas Kaposvár és üldözője, az Ajka is győzött a labdarúgó NB III 24. fordulójának szombati játéknapján, továbbra is két pont a különbség közöttük a Nyugati csoport tabelláján. A Közép-csoportban a Tiszakécske 5–2-re megverte a Dabast, és átvette az első helyet.

labdarúgó NB III NB III

NB III: fölényes ajkai siker; vásárhelyi bravúr; kikapott az ESMTK

2018-04-18 22:57:29

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 A labdarúgó NB III-ban a mai napon a 19. forduló azon mérkőzéseit pótolták be, amelyeket a rossz pályaviszonyok miatt elhalasztottak korábban. A Nyugati csoportban az Ajka tartja a lépést a Kaposvárral, a bakonyiak otthon simán megverték a PAFC II-t. A Közép-csoportban a Hódmezővásárhely bravúros győzelmet aratott az FC Dabas otthonában, míg Keleten az ESMTK nem tudta csökkenteni a listavezető Monorral szembeni pontkülönbségét.

Tiszaújváros Puskás Akadémia II NB III Nyugati csoport NB III Közép-csoport NB III Keleti csoport NB III

NB III: nyolcgólos meccset játszott a Honvéd MFA

2018-04-15 18:48:41

A labdarúgó NB III Keleti csoportjában nagy győzelmet aratott a DVTK II, nem hibázott a listavezető Monor. A Közép-csoportban nyolcgólos döntetlent játszott a Honvéd MFA. A Nyugati csoportban a Csepel a Videoton II-t verte meg, megint nyert a jó formában lévő BKV Előre.