Találatok a Nairo Quintana címkére

Találatok száma: 39

Vuelta: Valverde faragott a hátrányából; Quintana elszállt

2018-09-12 18:06:09

A kanadai Michael Woods nyerte meg a spanyol országúti kerékpáros-körverseny, a Vuelta a Espana 17. szakaszát. A hat kategorizált emelkedőt is tartalmazó etapon Alejandro Valverde nyolc másodperccel csökkentette hátrányát az összetettben vezető Simon Yatesszel szemben, csapattársa, Nairo Quintana viszont egy percet kapott a riválisaitól.

országúti kerékpár kerékpár Vuelta a Espana Vuelta Simon Yates Nairo Quintana

Vuelta: Pinot a Covadonga királya, Yates növelte az előnyét

2018-09-09 18:03:19

A francia Thibaut Pinot nyerte meg a spanyol országúti kerékpáros-körverseny, a Vuelta a Espana 15. szakaszát. A kiemelt kategóriás Lagos de Covadongán záruló vasárnapi etapon a piros trikós brit Simon Yates néhány másodperccel növelte az előnyét az összetettben a legnagyobb riválisaival szemben.

kerékpár Vuelta a Espana Vuelta Thibaut Pinot Simon Yates Nairo Quintana

Tour de France: Dumoulin megelőzte Froome-ot

2018-07-25 17:46:00

A kolumbiai Nairo Quintana nyerte meg a Tour de France 17. szakaszát. Az összetett versenyben vezető Geraint Thomas növelte előnyét, miközben Tom Dumoulin feljött a második helyre, megelőzve a címvédő Chris Froome-ot.

kerékpár Tour de France Tom Dumoulin Nairo Quintana Geraint Thomas Chris Froome

Tour de France: Gaviria győzelemmel kezdett, Froome bukott

2018-07-07 15:42:59

Az élete első Tour de France-án induló kolumbiai Fernando Gaviria nyerte meg a 2018-as francia országúti kerékpáros-körverseny első szakaszát, így természetesen azonnal a sárga trikót is megszerezte. Az összetett esélyesek közül többeknek is rosszul indult a verseny: a címvédő Chris Froome elesett, Nairo Quintana a szakasz végén defektet kapott, és időt veszített.

kerékpár Tour de France Nairo Quintana Fernando Gaviria Chris Froome

Giro: Dumoulin az időfutammal megnyerte a versenyt

2017-05-28 17:37:21

Tom Dumoulin a negyedik helyről várta az idei, centenáriumi Giro d’Italia utolsó napját, ám a 29.3 km-es egyéni időfutamon olyan sok időt vert az előtte állókra, hogy ezzel megnyerte az összetett versenyt. A Sunweb 26 éves kerékpárosa az első holland, aki az olasz körversenyen az élen végzett.

kerékpár Vincenzo Nibali Tom Dumoulin Nairo Quintana Giro d’Italia

Giro: Landa szakaszsikere, Quintana átvette a rózsaszín trikót

2017-05-26 17:57:59

Mikel Landa nyerte a centenáriumi Giro d'Italia olasz országúti kerékpáros körverseny 19., pénteki szakaszát, míg az összetettben Nairo Quintana átvette a vezetést.

Nairo Quintana Giro d'Italia

Giro d'Italia: Nibalié a királyetap; Dumoulinnek a dráma jutott

2017-05-23 15:59:16

Vincenzo Nibali (Bahrain-Merida) nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny tizenhatodik etapját, ezzel megszerezte az olaszok az első szakaszgyőzelmét a centenáriumi viadalon. A nap vesztese egyértelműen a holland Tom Dumoulin, aki gyomorbántalmai miatt kis híján elveszítette elveszítette a rózsaszín trikót: előnye nagyjából kettő perccel csökkent az összetettben.

kerékpár Vincenzo Nibali Tom Dumoulin Nairo Quintana Giro d’Italia Giro d'Italia

Giro d'Italia: Dumoulin óriásit ment, és az élre állt

2017-05-16 16:57:20

Tom Dumoulin (Sunweb) nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny tizedik etapját. A holland versenyző a 39.8 kilométeres egyéni időfutamon óriási előnnyel végzett az első helyen, így amellett, hogy megszerezte az első szakaszgyőzelmét a centenáriumi olasz viadalon, a rózsaszín trikót is átvette a kolumbiai Nairo Quintanától (Movistar).

kerékpár Tom Dumoulin Nairo Quintana Giro d'Italia

Giro: Quintana nem tágít, megismételné a legendás duplát

2017-05-15 21:46:08

Nairo Quintana nem tágít tervétől: példaképe, Marco Pantani után duplázna, azaz ugyanabban az évben megnyerné az olasz és a francia körversenyt is. A legelső lépést vasárnap megtette.

Tour de France Nairo Quintana Marco Pantani Giro d'Italia Chris Froome

Giro: elképesztő izgalmak és egy bukás – Quintana az élen

2017-05-14 17:06:02

A kolumbiai Nairo Quintana (Movistar) nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny kilencedik etapját, szakaszgyőzelme mellett pedig összetettben is átvette a vezetést a centenáriumi olasz viadalon. A pihenőnap előtti hegyi befutós szakasz rendkívüli izgalmakat tartogatott, valamint egy nagyobb bukás is borzolta a kedélyeket.

kerékpár Vincenzo Nibali Nairo Quintana Giro d’Italia Giro d'Italia

Giro: 19 éve nem látott bravúr a centenáriumi versenyen?

2017-05-04 08:46:27

Elsősorban Vincenzo Nibali és Nairo Quintana versengésére lehet számítani a pénteken rajtoló, 100. Giro d'Italia országúti kerékpáros körversenyen.

országúti kerékpár kerékpár Vincenzo Nibali Nairo Quintana Giro d'Italia

Kerékpár: szerződést hosszabbít a Vuelta-győztes

2016-09-12 16:17:16

Nairo Quintana, a vasárnap zárult Vuelta a Espana kerékpáros körverseny győztese megállapodott klubjával, a Movistarral, hogy a 2019-es idény végéig meghosszabbítja szerződését.

szerződéshosszabbítás kerékpár Vuelta Nairo Quintana

Vuelta: Quintana nyerte a 71. spanyol körversenyt

2016-09-11 21:14:12

A kolumbiai Nairo Quintana nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körversenyt, melynek utolsó, vasárnapi szakaszán Magnus Nielsen győzött.

országúti kerékpár kerékpár Vuelta Nairo Quintana

Vuelta: Quintana gyakorlatilag megnyerte a versenyt

2016-09-10 18:30:05

Nairo Quintana visszaverte Chris Froome összes támadását, sőt a végén még növelte is előnyét, ezzel az utolsó szakasz előtt gyakorlatilag megnyerte a Spanyol kerékpáros-körversenyt (Vuelta).

kerékpár Vuelta Nairo Quintana Chris Froome

Vuelta: csökkentette hátrányát Froome, de Quintana az élen

2016-09-09 19:07:22

Chris Froome nyerte meg a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny pénteki, 19. szakaszát, amely egyéni időfutam volt.

Vuelta: svájci szakaszsiker, Quintana megőrizte előnyét

2016-09-07 18:29:34

Mathias Frank nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny 17., szerdai szakaszát, amelyen a kolumbiai Nairo Quintana megőrizte előnyét összetettben.

kerékpár Vuelta Nairo Quintana

Vuelta: luxemburgi szakaszsiker, az élen nincs változás

2016-09-05 18:16:16

Jempy Drucker nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny 16. szakaszát, amelyen Nairo Quintana megtartotta előnyét összetettben.

kerékpár Vuelta a Espana Vuelta Nairo Quintana

Vuelta: Brambilla nyert, Quintana nagy előnybe került

2016-09-04 18:19:28

Az olasz Gianluca Brambilla nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny 15. szakaszát, amelyen a mögötte második Nairo Quintana jelentősen növelte előnyét összetettben.

kerékpár Vuelta Nairo Quintana Gianluca Brambilla Chris Froome

Vuelta: olasz részsiker, Quintana őrzi előnyét

2016-09-02 18:58:36

Hosszú szökés után az olasz Valerio Conti nyerte meg a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny 13., pénteki szakaszát. Az összetettben élen álló kolumbiai Nairo Quintana megőrizte előnyét.

Vuelta: Froome szakaszt nyert, de Quintana tartja előnyét

2016-08-31 18:49:10

A Tour de France-győztes Chris Froome nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny szerdai, 11. szakaszát, összetettben viszont továbbra is a kolumbiai Nairo Quintana vezet.