Manchester City: megvan, ki pótolja a sérült Claudio Bravót

A Manchester City labdarúgócsapata hivatalos oldalán megerősítette, hogy visszahívta Aro Muricot a holland NAC Bredától.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás NAC Breda Manchester City Claudio Bravo Aro Muric

Videó: az ellenfél közönsége vigasztalta meg a kapust

2016-04-30 21:33:41

Szép jelenet a holland másodosztályú labdarúgó-bajnokságban lejátszott Go Ahead Eagles–NAC Breda (4–1) mérkőzésen: a második félidőben a hazai közönség elénekelte a You’ll Never Walk Alone című dalt a vendégek kapusának, Jelle ten Rouwelaarnak, akinek édesanyja pár napja hunyt el.

videó NAC Breda Jelle ten Rouwelaar Go Ahead Eagles

Videó: trükkös szabadrúgásra készültek, ez lett belőle

2016-01-27 09:45:21

Újabb csapattal bővült a borzalmas szabadrúgást elvégzők listája. A holland másodosztályban szereplő NAC Breda játékosai egy trükkös pontrúgást terveztek az Ajax Jong ellen, de a kivitelezés borzalmasan rosszul sikerült. A feljutásért küzdő, jelenleg harmadik helyen álló bredaiak 2–1-es vereséget szenvedtek.

holland labdarúgás NAC Breda Eerste Divisie Ajax

Légiósok: „Babos Gábor végleg szögre akasztja a kesztyűt”

2015-06-05 16:20:52

A holland voetbalzone.nl NAC Bredával foglalkozó mai cikkében Babos Gábor kapcsán megjegyzi, a 40 éves magyar kapus végleg szögre akasztja a kesztyűjét.

visszavonulás légiósok NAC Breda Babos Gábor

Hollandia: drámai csata, Babos klubja kiesett az élvonalból

2015-05-31 17:13:42

Babos Gábor csapata, az NAC Breda a következő szezont a holland labdarúgó-bajnokság másodosztályában tölti, miután az osztályozó vasárnapi visszavágóján hazai pályán 2–1-re kikapott a Rodától.

Roda NAC Breda Eredivisie Babos Gábor

Hollandia: jöhet az Eredivisie! Vidáék újabb sikere feljutást ért

2015-05-31 14:27:08

A holland élvonalbeli tagságért folyó rájátszásban Vida Kristopher együttese, a De Graafschap 1–0-ra legyőzte idegenben a Volendamot, így feljutott az Eredivisie-be.

holland foci Vida Kristopher Roda NAC Breda Hollandia Eredivisie

Hollandia: amatőrcsapattal hozták hírbe a magyar kapust

2015-05-11 15:47:01

Holland médiainformációk szerint Babos Gábor a következő szezonban egy hollandiai amatőrcsapatban, a negyedik vonalba csoportbajnokként most feljutó RKSV Halsterenben véd majd.

légiósok NAC Breda Babos Gábor

Hollandia: eldőlt, Babosék és a „sasok” szomorkodnak

2015-05-10 17:15:16

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 33. fordulójában vasárnap az Ajax és a PSV könnyed sikert aratott, míg az Excelsior, a Go Ahead Eagles és a NAC Breda eredményeivel már tudni, melyik két csapat játszik az élvonalbeli szereplésért.

holland foci NAC Breda Hollandia Go Ahead Eagles Eredivisie Babos Gábor

Videó: a cserepad plexijén vezette le feszültségét az edző

2015-04-13 14:58:59

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Eredivisie) szereplő NAC Breda edzője nehezen vette tudomásul, hogy klubja három perc alatt elveszítette kétgólos előnyét a Dordrecht ellen. A találkozó a vendégek 67. és 69. percben szerzett góljával 2–2-es döntetlennel ért véget. Nézze meg, hogyan rongálta meg a szakember a cserepadot!

videó labdarúgás holland labdarúgás edző NAC Breda Dordrecht

Eredivisie: Otigbáék jól zártak, Babos „kiszurkolta”

2015-04-04 22:57:42

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában a magyar helyett a nigériai felnőtt válogatottat választó Otigba Kennethet a kezdőcsapatba nevező Heerenveen gól nélküli döntetlent játszott a Babos Gábort végig a kispadon tudó NAC Bredával.

PSV Otigba Kenneth NAC Breda Heerenveen Eredivisie Babos Gábor

Eredivisie: kilenc tétmeccs után nyert ismét Babos csapata

2015-02-20 21:55:51

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 24. fordulójának nyitó mérkőzésén Babos Gábor együttese, az NAC Breda hazai pályán 2–1-re legyőzte a 92. percben szépítő Cambuurt.

NAC Breda Eredivisie Cambuur Babos Gábor

Hollandia: amatőr szerződést kapott a vb-ezüstérmes

2015-02-08 13:28:04

Amatőr szerződéssel a NAC Breda labdarúgócsapatában szerepel az idény hátralévő részében Demy de Zeeuw.

NAC Breda LinkedIn Hollandia Demy de Zeeuw

Holland Kupa: az Ajax négy, az NAC hat gólt kapott

2014-12-18 22:37:47

A hat mérkőzés óta nyeretlen Vitesse idegenben 4–0-ra kiütötte az Ajaxot a labdarúgó Holland Kupa nyolcaddöntőjében.

Vitesse NAC Breda Holland Kupa Excelsior Ajax

Hollandia: eseménydús időket él a 40 éves magyar légiós

2014-10-22 12:55:21

Pénteken ünnepli 40. születésnapját Babos Gábor, a holland élvonalbeli NAC Breda magyar kapusa, aki a labdarúgóklub hivatalos honlapjának minapi beszámolója szerint igen dolgos napokat él.

Eredivisie: a sereghajtó óriási verést mért Babos csapatára

2014-10-04 22:46:32

A mérkőzést pont nélküli sereghajtóként kezdő Heracles 6–1-re legyőzte Babos Gábor csapatát, a NAC Bredát a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 8. fordulójának szombati játéknapján.

Varga Szabolcs Otigba Kenneth NAC Breda Heerenveen Eredivisie Babos Gábor

Eredivisie: öt gólig jutott Babosék otthonában az Ajax

2014-09-27 20:50:47

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 7. fordulójában a címvédő Ajax 5–2-re nyert Babos Gábor csapata, az NAC Breda otthonában. A magyar kapus a kispadon kapott helyet a találkozón, amelyen Kolbeinn Sigthórsson triplázott, Davy Klaassen pedig három találatot készített elő.

NAC Breda Eredivisie Babos Gábor Ajax

Eredivisie: a nigériai csatár triplájára nagy szükség volt

2014-09-14 19:49:56

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) ötödik fordulójában a Vitesse hazai pályán 3–1-re megverte az Excelsiort, ezzel idénybeli első győzelmét aratta. A vendéglátóknál a mesterhármast jegyző Abiola Dauda jobbal, ballal és fejjel is eredményes volt, erre holland első osztályú mérkőzésen a nigériai csatárt megelőzően 2013 szeptemberében Mark Uth volt képes.

Vitesse Utrecht NAC Breda Hollandia Excelsior Eredivisie

Hollandia: csak Babos Gábor posztján, a kapuban van rend

2014-07-29 10:53:40

Legalábbis így véli Jelle ten Rouwelaar, a holland élvonalbeli labdarúgócsapat másik kapusa, aki a napokban többször is hangot adott aggodalmának: veszélyesen meggyengül a bredai egylet.

Légiósok: Németh Krisztián nem volt elég jó a Bredának?

2014-07-22 09:12:25

A holland NAC Breda szurkolói honlapja szerint a Roda az elmúlt időszakban „felajánlotta” Németh Krisztiánt a klubnak, ám a vezetés nem tartott rá igényt.