Találatok a MotoGP címkére

Találatok száma: 509

MotoGP: újonc rajtolhat az élről Hollandiában

2017-06-24 15:58:42

Az asseni TT az egyedüli verseny, amely 1949 óta szerepel a gyorsaságimotoros-világbajnokság naptárában. Ilyen hosszú idő alatt megfigyelhető volt, hogy egyvalami biztos Hollandiában, az pedig a bizonytalan időjárás. Ennek megfelelően a pénteki száraz edzéseket követően szombatra leszakadt az ég, így vizes pályán is megmutathatták a pilóták, hogy mit tudnak.

MotoGP  Moto3  Moto2  Assen

MotoGP: „Nem tudom, hogyan nyertük meg ezt a két versenyt”

2017-06-11 22:08:04

Mint beszámoltunk róla, Andrea Dovizioso, a Ducati versenyzője nyerte meg a gyorsaságimotoros-vb 2017-es Katalán Nagydíjának futamát a királykategóriában – az olasznak ez volt zsinórban a második sikere. A futamot követően a főszereplők értékelték a történteket.

Valentino Rossi  MotoGP  Maverick Vinales  Marc Márquez  Andrea Dovizioso

MotoGP: Doviziosóé a Katalán Nagydíj is, egyre szorosabb az állás

2017-06-11 14:50:36

Andrea Dovizioso, a Ducati versenyzője nyerte meg a gyorsaságimotoros-vb 2017-es Katalán Nagydíjának futamát a királykategóriában – az olasznak ez volt zsinórban a második sikere. Mögötte a remekül motorozó Marc Márquez ért célba, míg a harmadik az élről rajtoló Dani Pedrosa lett.

Álex Márquez  MotoGP  Moto3  Moto2  Marc Márquez  Joan Mir

MotoGP: Ez nem pálya, csak egy darab aszfalt – Rossi

2017-06-11 10:00:38

A negyedik szabadedzést követően a gyorsaságimotoros-vb Katalán Nagydíjának időmérőjét is Dani Pedrosa nyerte, aki egyértelműen a vasárnapi futam esélyese.

Valentino Rossi  MotoGP  Luis Salom  Cal Crutchlow

MotoGP: Minden olasz pilóta ilyen versenyről álmodik – Rossi

2017-06-05 07:50:18

A fenti mondatot Valentino Rossitól idéztük, aki Mattia Pasini versenyét jellemezte így, de az igazság az, hogy ez a gyorsaságimotoros-vb vasárnapi Olasz Nagydíjának az összes győzteséről elmondható. Kemény meccsek voltak, és mindegyik első helynek megvan a maga története.

gyorsaságimotoros-vb  Valentino Rossi  MotoGP  Moto3  Moto2  Mattia Pasini

MotoGP: taroltak a hazai versenyzők Mugellóban

2017-06-04 14:59:57

A gyorsaságimotoros-vb Olasz Nagydíján mind a három kategóriában hazai győzelem született. A MotoGP-t Andrea Dovizioso nyerte meg, ezzel ő lett az első itáliai versenyző, aki saját közönsége előtt egy olasz motoron diadalmaskodott. A Moto2 géposztályban óriási hajrá végén Mattia Pasini győzött, míg Moto3-ban Andre Migno ért először célba.

gyorsaságimotoros-vb  Mugello  MotoGP  Moto3  Moto2

MotoGP: Totti és Hayden előtt is tiszteleg Rossi idei sisakfestése

2017-06-04 10:05:27

Valentino Rossi szokás szerint különleges sisakfestéssel készült a gyorsaságimotoros-vb mugellói, Olasz Nagydíjára. A „Doktor" a napokban visszavonult labdarúgó, Francesco Totti, és a nemrég elhunyt versenyzőtárs, Nicky Hayden előtt is tiszteleg.

gyorsaságimotoros-vb  Valentino Rossi  Nicky Hayden  Mugello  MotoGP  Francesco Totti

MotoGP: a vb-éllovas Vinalesé a pole Mugellóban, Rossi a 2.

2017-06-03 15:44:03

A spanyol Maverick Vinales indulhat az élről a gyorsaságimotoros-vb Olasz Nagydíjának vasárnapi futamán, Mugellóban. Vinales mellől, a második helyről csapattársa, Valentino Rossi rajtolhat, míg a harmadik pozíciót a szintén olasz Andrea Dovizioso szerezte meg.

Valentino Rossi  MotoGP  Maverick Vinales  Andrea Dovizioso

MotoGP: indulhat az Olasz Nagydíjon Valentino Rossi

2017-06-01 15:13:49

Miután a csütörtöki orvosi vizsgálaton megfelelt, a kilencszeres világbajnok Valentino Rossi ott lehet a gyorsaságimotoros-világbajnokság vasárnapi Olasz Nagydíján.

Valentino Rossi  MotoGP

MotoGP: csütörtökön döntenek Rossi indulásáról

2017-05-31 16:45:12

A csütörtöki orvosi vizsgálat eredményétől függ, hogy Valentino Rossi indulhat-e a gyorsaságimotoros-világbajnokság vasárnapi Olasz Nagydíján.

MotoGP: Valentino Rossi kórházban töltötte az éjszakát

2017-05-26 07:27:44

Csütörtök késő este érkeztek az első sajtóhírek, majd a Movistar Yamaha csapata is megerősítette, hogy Valentino Rossi tegnap krosszedzés közben elesett a Cross Club Cavallara pályán.

sérülés  Valentino Rossi  MotoGP

MotoGP: ezzel a képpel búcsúzott Rossi Nicky Haydentől

2017-05-25 14:45:28

„Nehéz szavakat találni, csak hatalmas ürességet érzek…” – ezekkel a szavakkal búcsúzott az Instagramon Valentino Rossi a tragikus hirtelenséggel elhunyt, 2006-os MotoGP-világbajnoktól, Nicky Haydentől.

kép  gyász  fotó  Valentino Rossi  Nicky Hayden  MotoGP

Nicky Hayden, a szívek bajnoka

2017-05-23 20:35:17

Hétfőn, öt nappal olaszországi kerékpárbalesete után elhunyt a MotoGP 2006-os világbajnoka, Nicky Hayden. Írásunkban rá emlékezünk.

gyász  Nicky Hayden  MotoGP

Gyász: elhunyt a korábbi világbajnok Nicky Hayden

2017-05-22 17:55:31

Öt nappal súlyos balesete után elhunyt a MotoGP 2006-os világbajnoka, Nicky Hayden. A tavalyi szezon óta a Superbike-világbajnokságban versenyző motorost múlt szerdán gázolta el egy személygépkocsi Olaszországban kerékpározás közben.

halálhír  halál  gyász  Nicky Hayden  MotoGP

MotoGP: dráma Le Mans-ban – Rossi az utolsó körben bukta el a győzelmet

2017-05-21 13:52:42

Óriási hajrá után Maverick Vinales nyerte meg a gyorsaságimotoros-vb Francia Nagydíját, miután a spanyol a verseny utolsó körében megelőzte az addig éllovas hétszeres világbajnok Valentino Rossit, aki nem sokkal később a győzelemért zajló csatában ki is csúszott. Az olasz hibájának köszönhetően a második Johann Zarco, a harmadik pedig Dani Pedrosa lett. A spanyol Marc Márquez Rossihoz hasonlóan bukott.

Valentino Rossi  MotoGP  Moto3  Moto2  Marc Márquez

MotoGP: megúszta a horrorbukást, a motor nem – videó

2017-05-20 18:46:54

Szerencsés kimenetelű balesetet úszott meg Jack Miller a gyorsaságimotoros-vb Francia Nagydíjának negyedik szabadedzésén. Hatalmas szerencséjére semmi baja nem lett, ugyanez nem mondható el a motorról.

Valentino Rossi  MotoGP  Jack Miller  Francia Nagydíj

MotoGP: továbbra is életveszélyes Hayden állapota

2017-05-19 19:05:06

Fagyos hangulatban telik a MotoGP Le Mans-i hétvégéje. Persze mindenki teszi a dolgát, és igyekszik maximálisan arra koncentrálni, miközben valami pozitív hírre vár Nicky Haydenről.

Valentino Rossi  Nicky Hayden  MotoGP  Marc Márquez  Andrea Dovizioso

MotoGP: Hayden továbbra is életveszélyben, nem tudják műteni

2017-05-18 09:28:00

A cesenai kórház szóvivőjének csütörtök reggeli tájékoztatása szerint nincs változás a szerda délután súlyos balesetet szenvedő Nicky Hayden állapotában. A MotoGP 2006-os világbajnoka továbbra is életveszélyben van, így az intenzív osztályon megfigyelésen tartják.

baleset  Nicky Hayden  MotoGP

MotoGP: súlyos baleset érte a korábbi világbajnokot – az életéért küzdenek az orvosok

2017-05-17 17:07:32

Súlyos baleset érte szerda délután Olaszországban a MotoGP 2006-os világbajnokát, Nicky Haydent.

MotoGP: Pedrosát megszorítani sem lehetett Jerezben

2017-05-07 14:53:29

Ez a hétvége valóban Dani Pedrosáról szólt: a spanyolok klasszisa a gyorsaságimotoros-vb Spanyol Nagydíján az időmérő után a versenyen is a legjobbnak bizonyult. Moto2-ben kiesett a vb-pontversenyben vezető Franco Morbidelli, míg Moto3-ban első versenyét nyerte meg a mindössze 17 éves  Arón Canet.