Találatok a Monza címkére

Találatok száma: 217

F1: Vettel még mindig pörög, Norris és Sainz ledobta a haját

2019-09-08 17:15:10

Vasárnap egymás után a második F1-es győzelmét aratta Charles Leclerc, hiszen a Belga Nagydíjat követően a Ferrari hazájában, Olaszországban is győzött. Érdekes vagy éppen vicces jelenetekben most is bővelkedtünk – jöjjenek az F1-legek!

Valtteri Bottas Sebastian Vettel Olasz Nagydíj Monza Mercedes Lewis Hamilton

F1: Leclerc a 11.! A monacói, aki nyudíjba küldte Vettelt – sajtóvisszhangok

2019-09-09 12:06:10

Charles Leclerc, a Ferrari monacói pilótája nyerte a vasárnapi Formula–1-es Olasz Nagydíjat, ezzel 2010 után először diadalmaskodott a maranellói istálló autója Monzában. A nemzetközi sajtó a következőképpen kommentálta a 21 éves versenyző pályafutásának második futamgyőzelmét.

Sebastian Vettel Olasz Nagydíj Monza Mercedes Lewis Hamilton Formula–1

F3: óriási baleset a monzai versenyen – videó

2019-09-07 11:32:34

Alex Peroni óriásit bukott a Formula–3 monzai versenyhétvégéjének első versenyén, amikor ráhajtott egy kerékvetőre, amitől autója felrepült a levegőbe, többször is megforgott, majd a pálya széli gumifalba csapódott. A versenyző szerencsére magától szállt ki a kocsijából, majd a pályakórházba szállították. A futamon Robert Shwartzman nyert.

Monza F3

F1: Monza szerződést hosszabbított – hivatalos

2019-09-04 19:55:24

A Formula–1 vezetői az idei Olasz Nagydíj előtt jelentették be, Monza helye legalább 2024-ig biztos a versenynaptárban.

Olasz Nagydíj Monza F1

Atlétika: Kipchoge ősszel két óra alá vinné a maratoni idejét

2019-05-06 11:05:55

Eliud Kipchoge, a maratonfutás világcsúcstartója ősszel ismét megkísérli áttörni a kétórás álomhatárt a klasszikus távon.

világcsúcs maratoni Monza London Eliud Kipchoge

F1: öt évvel meghosszabbítják Monza szerződését

2019-04-30 14:40:43

A fontos kérdésekben már megszületett a megegyezés, így öt évvel, 2024-ig meghosszabbítja a monzai Formula–1-es versenypálya szerződését az elitkategória kereskedelmi jogait birtokló Liberty Media.

Monza Formula–1 F1

Olaszország: Kaká a harmadosztályban térhet vissza

2018-09-30 15:36:06

A tavaly visszavonult brazil aranylabdás, Kaká reaktiválása lehet Silvio Berlusconi első nagy dobása a Monza tulajdonosaként.

Silvio Berlusconi Serie C Monza Kaká AC Milan

Olaszország: Berlusconi feljuttatná a Monzát a Serie C-ből

2018-09-28 13:28:53

Nem tud futball nélkül élni Silvio Berlusconi, az AC Milan egykori tulajdonosa, aki tavaly áprilisban eladta milánói részesedését, most viszont megvásárolta a harmadosztályú Monza labdarúgócsapatát.

olasz foci Silvio Berlusconi Serie C Monza

F1: Hamilton odaszúrt az olaszoknak; rózsaszín párduc szurkolt

2017-09-04 08:36:55

Vasárnap délután rendezték meg a Formula–1-es Olasz Nagydíjat. Hazai pályán kevés esélye volt a Ferrariknak a bivalyerős Mercedesekkel szemben – Sebastian Vettel a harmadik, Kimi Raikkönen az ötödik helyen végzett. A nem túlságosan eseménydús futamot Lewis Hamilton nyerte meg, aki átvette a vezetést a világbajnoki pontversenyben a maranellóiak német pilótájától. Érdekes jelenetek természetesen most is akadtak – jöjjenek az F1-legek!

Olasz Nagydíj Monza Lewis Hamilton F1-legek F1-leg Daniel Ricciardo

WTCC: megbüntették a Micheliszt kilökő pilótát

2017-05-02 08:54:28

A WTCC versenybizottsága megbüntette a Monzában Michelisz Norbertet kilökő Mehdi Bennanit.

túraautó-vb büntetés WTCC Monza Michelisz Norbert Mehdi Bennani

WTCC: Michelisz az első helyért csatázva ütközött Monzában

2017-04-30 12:37:45

Michelisz Norbert az ötödik helyről rajtolva az első helyért küzdött a túraautó-vb monzai állomásának első futamán, de összeütközött a marokkói Mehdi Bennanival. A főversenyen a hatodik helyen végzett.

túraautó-vb WTCC Monza Michelisz Norbert Mehdi Bennani

F1: még három évig Monza a házigazdája az Olasz Nagydíjnak

2016-11-29 14:40:06

Az Olasz Automobil-szövetség (ACI) bejelentette, hogy a következő három évben is Monza rendezi meg a Formula–1-es Olasz Nagydíjat.

F1: Alonso kiröhögte mérnökét és mémmé vált; Vettel a legcikibb „győztes”

2016-09-05 07:11:46

Ha körömrágást nem is hozott a Nico Rosberg győzelmével véget érő Olasz Nagydíj idei futama, érdekességet bőven szolgáltatott a Formula–1 legutóbbi hétvégéje, amelyet követően ismét teljesen nyílt lett a világbajnoki címért zajló verseny. Jöjjenek az F1-legek!

mém Sebastian Vettel Olasz Nagydíj Nico Rosberg Monza Mercedes

Videó: magyar zászló az F1 legjobb díjátadójának csúcsa

2016-09-04 16:36:56

Nem volt izgalmas az Olasz Nagydíj, már az első kanyar előtt eldőlt, hogy Nico Rosberg fogja megnyerni. A monzai pályán gyakran előfordulnak hasonlóan eseménytelen futamok, ennek ellenére szóba sem kerül, hogy unná a közönség. Hogy miért? Amiért a Ferrarinak sohasem szabad elhagynia az F1-et: a verseny utáni eredményhirdetés hangulata miatt. Ez utánozhatatlan!

Olasz Nagydíj Nico Rosberg Monza F1

F1: Monzában marad az Olasz Nagydíj, Imola fenyegetőzik

2016-09-02 16:00:00

A monzai versenypálya vezetői megegyeztek Bernie Ecclestone-nal arról, hogy további három évig a legendás pályán lesz az F1-es Olasz Nagydíj. Imola perrel fenyegetőzik.

Bernie Ecclestone F1 Imola Monza Olasz Nagydíj

F1: Imola megállapodott Ecclestone-nal az Olasz GP-ről

2016-07-18 15:26:22

Nem csitulnak a pletykák az Olasz Nagydíj jövőjéről. Angelo Sticchi Damiani, az Olasz Automobilklub elnöke továbbra is támogatja Monzát, de Uberto Selvatico Estense, a Formula Imola elnöke szerint ők már rendelkeznek egy bizonyos megállapodással Bernie Ecclestone-nal.

Olasz Nagydíj Monza Imola F1 Bernie Ecclestone

F1: Monzából Imolába költözhet a 2017-es Olasz Nagydíj

2016-06-18 13:49:50

Monza helyett Imolában rendezhetik meg jövőre a Formula–1-es Olasz Nagydíjat. A sportág kereskedelmi jogait birtokló cég által megbízott Bernie Ecclestone szombaton azt mondta, az olasz szövetség (ACI) kezében van a döntés, amelyet ő mindenképpen elfogad.

F1: Ecclestone bizalmasa szerint Monzában marad az Olasz GP

2015-09-10 13:54:17

Flavio Briatore szerint nem kell aggódniuk az F1 rajongóinak és szereplőinek a monzai Olasz Nagydíj jövője miatt. A korábbi F1-es csapatfőnök azt követően nyilatkozott hazája versenyéről, hogy a hét végén hosszasan elbeszélgetett erről jó barátjával, Bernie Ecclestone-nak, illetve az F1 vezetőjével tárgyaló olasz féllel.

Olasz Nagydíj Monza Flavio Briatore Bernie Ecclestone

F1: brit győzelem, de olasz ünnep Monzában – képgaléria

2015-09-07 14:19:23

Lewis Hamilton győzelmet ünnepelt az Olasz Nagydíjon, ám a Mercedes brit pilótáját is elhalványította Sebastian Vettel, aki második helyre hozta be a Ferrarit. Több sem kellett a sportág és az olasz nagycsapat hazai szerelmeseinek, akik hatalmas ünneplést rendeztek a monzai pályán. Kattintson a képre, és tekintse meg a futam legjobb képeiből készített galériánkat!

képgaléria Sebastian Vettel Olasz Nagydíj Monza Lewis Hamilton F1

F1: Hamilton, a szőke ciki; Vettel félti a szívét; Räikkönen elaludt?

2015-09-07 08:46:25

Az új frizurája miatt (is) kellemetlen perceket átélő Lewis Hamilton futamgyőzelmét hozta a 2015-ös Olasz Nagydíj Monzában. A pályán sima volt a brit sikere, de a futam után azért izgulhatott a pontokért. Rendkívül boldog volt a másik két dobogós, Sebastian Vettel és Felipe Massa is, miközben az elátkozott hétvégét záró Nico Rosberg világbajnoki címről dédelgetett álmai vélhetően elfüstöltek – a Mercedesszel együtt. Nézzük a monzai hétvége legemlékezetesebb momentumait, azaz újra itt az F1-legek!