Találatok a Monza címkére

Találatok száma: 209

F1: Hamilton odaszúrt az olaszoknak; rózsaszín párduc szurkolt

2017-09-04 08:36:55

Vasárnap délután rendezték meg a Formula–1-es Olasz Nagydíjat. Hazai pályán kevés esélye volt a Ferrariknak a bivalyerős Mercedesekkel szemben – Sebastian Vettel a harmadik, Kimi Raikkönen az ötödik helyen végzett. A nem túlságosan eseménydús futamot Lewis Hamilton nyerte meg, aki átvette a vezetést a világbajnoki pontversenyben a maranellóiak német pilótájától. Érdekes jelenetek természetesen most is akadtak – jöjjenek az F1-legek!

Olasz Nagydíj Monza Lewis Hamilton F1-legek F1-leg Daniel Ricciardo

WTCC: megbüntették a Micheliszt kilökő pilótát

2017-05-02 08:54:28

A WTCC versenybizottsága megbüntette a Monzában Michelisz Norbertet kilökő Mehdi Bennanit.

túraautó-vb büntetés WTCC Monza Michelisz Norbert Mehdi Bennani

WTCC: Michelisz az első helyért csatázva ütközött Monzában

2017-04-30 12:37:45

Michelisz Norbert az ötödik helyről rajtolva az első helyért küzdött a túraautó-vb monzai állomásának első futamán, de összeütközött a marokkói Mehdi Bennanival. A főversenyen a hatodik helyen végzett.

túraautó-vb WTCC Monza Michelisz Norbert Mehdi Bennani

F1: még három évig Monza a házigazdája az Olasz Nagydíjnak

2016-11-29 14:40:06

Az Olasz Automobil-szövetség (ACI) bejelentette, hogy a következő három évben is Monza rendezi meg a Formula–1-es Olasz Nagydíjat.

Olasz Nagydíj Monza F1

F1: Alonso kiröhögte mérnökét és mémmé vált; Vettel a legcikibb „győztes”

2016-09-05 07:11:46

Ha körömrágást nem is hozott a Nico Rosberg győzelmével véget érő Olasz Nagydíj idei futama, érdekességet bőven szolgáltatott a Formula–1 legutóbbi hétvégéje, amelyet követően ismét teljesen nyílt lett a világbajnoki címért zajló verseny. Jöjjenek az F1-legek!

mém Sebastian Vettel Olasz Nagydíj Nico Rosberg Monza Mercedes

Videó: magyar zászló az F1 legjobb díjátadójának csúcsa

2016-09-04 16:36:56

Nem volt izgalmas az Olasz Nagydíj, már az első kanyar előtt eldőlt, hogy Nico Rosberg fogja megnyerni. A monzai pályán gyakran előfordulnak hasonlóan eseménytelen futamok, ennek ellenére szóba sem kerül, hogy unná a közönség. Hogy miért? Amiért a Ferrarinak sohasem szabad elhagynia az F1-et: a verseny utáni eredményhirdetés hangulata miatt. Ez utánozhatatlan!

Olasz Nagydíj Nico Rosberg Monza F1

F1: Monzában marad az Olasz Nagydíj, Imola fenyegetőzik

2016-09-02 16:00:00

A monzai versenypálya vezetői megegyeztek Bernie Ecclestone-nal arról, hogy további három évig a legendás pályán lesz az F1-es Olasz Nagydíj. Imola perrel fenyegetőzik.

Bernie Ecclestone F1 Imola Monza Olasz Nagydíj

F1: Imola megállapodott Ecclestone-nal az Olasz GP-ről

2016-07-18 15:26:22

Nem csitulnak a pletykák az Olasz Nagydíj jövőjéről. Angelo Sticchi Damiani, az Olasz Automobilklub elnöke továbbra is támogatja Monzát, de Uberto Selvatico Estense, a Formula Imola elnöke szerint ők már rendelkeznek egy bizonyos megállapodással Bernie Ecclestone-nal.

Olasz Nagydíj Monza Imola F1 Bernie Ecclestone

F1: Monzából Imolába költözhet a 2017-es Olasz Nagydíj

2016-06-18 13:49:50

Monza helyett Imolában rendezhetik meg jövőre a Formula–1-es Olasz Nagydíjat. A sportág kereskedelmi jogait birtokló cég által megbízott Bernie Ecclestone szombaton azt mondta, az olasz szövetség (ACI) kezében van a döntés, amelyet ő mindenképpen elfogad.

F1: Ecclestone bizalmasa szerint Monzában marad az Olasz GP

2015-09-10 13:54:17

Flavio Briatore szerint nem kell aggódniuk az F1 rajongóinak és szereplőinek a monzai Olasz Nagydíj jövője miatt. A korábbi F1-es csapatfőnök azt követően nyilatkozott hazája versenyéről, hogy a hét végén hosszasan elbeszélgetett erről jó barátjával, Bernie Ecclestone-nak, illetve az F1 vezetőjével tárgyaló olasz féllel.

Olasz Nagydíj Monza Flavio Briatore Bernie Ecclestone

F1: brit győzelem, de olasz ünnep Monzában – képgaléria

2015-09-07 14:19:23

Lewis Hamilton győzelmet ünnepelt az Olasz Nagydíjon, ám a Mercedes brit pilótáját is elhalványította Sebastian Vettel, aki második helyre hozta be a Ferrarit. Több sem kellett a sportág és az olasz nagycsapat hazai szerelmeseinek, akik hatalmas ünneplést rendeztek a monzai pályán. Kattintson a képre, és tekintse meg a futam legjobb képeiből készített galériánkat!

képgaléria Sebastian Vettel Olasz Nagydíj Monza Lewis Hamilton F1

F1: Hamilton, a szőke ciki; Vettel félti a szívét; Räikkönen elaludt?

2015-09-07 08:46:25

Az új frizurája miatt (is) kellemetlen perceket átélő Lewis Hamilton futamgyőzelmét hozta a 2015-ös Olasz Nagydíj Monzában. A pályán sima volt a brit sikere, de a futam után azért izgulhatott a pontokért. Rendkívül boldog volt a másik két dobogós, Sebastian Vettel és Felipe Massa is, miközben az elátkozott hétvégét záró Nico Rosberg világbajnoki címről dédelgetett álmai vélhetően elfüstöltek – a Mercedesszel együtt. Nézzük a monzai hétvége legemlékezetesebb momentumait, azaz újra itt az F1-legek!

Sebastian Vettel Olasz Nagydíj Monza Mercedes Lewis Hamilton Kimi Räikkönen

Videó: így bukta el Rosberg az első helyet

2014-09-07 15:30:16

Nico Rosberg az Olasz Nagydíj 29. körében elrontotta az első kanyarkombinációt, így Lewis Hamilton átvette a vezetést, és meg is nyerte monzai futamot. Íme, az eset!

videó Nico Rosberg Monza Hamilton F1 F1

F1: a pilóták kérték, enyhítsenek a híres monzai kanyaron

2014-09-04 13:29:32

Bár rengeteg F1-es rajongó felháborodva fogadta, hogy a Nemzetközi Automobil-szövetség leaszfaltoztatta a Parabolica bukóterét Monzában az Olasz Nagydíj szervezőivel, Charlie Whiting, az FIA versenyigazgatója elárulta, hogy ezzel a pilóták kérésének tettek eleget.

Romain Grosjean Olasz Nagydíj Monza FIA

Az Olasz Kupa szépségei - két piros lap a tizenegyespárbajban

2014-08-17 21:06:54

Mint arról korábban már beszámoltunk, a Modena gól nélküli rendes játékidőt követően tizenegyespárbajban búcsúztatta a Monzát a labdarúgó Olasz Kupa második fordulójában, a harmadik körben pedig az élvonalbeli Palermóval találkozik. A szétlövésben történtek azonban eddig nem kaptak nagy nyilvánosságot. Eddig.

olasz foci Olasz Kupa Monza Modena

F1: átépítették a világ egyik leghíresebb kanyarját - fotó

2014-08-15 13:10:38

Átépítették a szeptember 7-i Olasz Nagydíjnak otthont adó monzai versenypálya egyik leghíresebb kanyarját, a célegyenesre fordító Parabolicát.

F1: Hülyeség lenne törölni Monzát - Räikkönen

2014-07-04 09:27:50

Az F1-es pilóták értetlenül fogadták Bernie Ecclestone ama nyilatkozatát, amely szerint hamarosan megszabadul Monzától az F1. Kimi Räikkönen szerint ez „hülyeség” lenne, míg Fernando Alonso szerint nem kell komolyan venni.

Olasz Nagydíj Monza Kimi Räikkönen Fernando Alonso F1

Formula-1: Monza kikerülhet a versenynaptárból

2014-07-01 15:49:19

Kikerülhet a Formula–1-es versenynaptárból az Olasz Nagydíj helyszíne, a monzai pálya – jelezte az F1 kereskedelmi jogait birtokló Bernie Ecclestone.

Monza F1 F1

AutoGP: Öröm volt lány mellett állni a dobogón - Kiss P. T.

2014-06-03 07:29:20

Kiss Pál Tamás a hét végén Monzában versenyzett, az AutoGP-sorozat legutóbbi állomásán egy-egy második és ötödik helyezést szerzett, az összetett pontversenyben a 3. helyen áll, csupán 13 pontra az éllovas, monzai hétvégét kihagyó Szato Kimija mögött. A magyar versenyző a Nemzeti Sportnak írt naplójában tekint vissza a hétvége eseményeire.

Monza Kiss Pál Tamás AutoGP

AutoGP: Kiss Pál Tamás 5. Monzában a 2. futamon

2014-06-01 15:23:55

Kiss Pál Tamás rossz rajtot követően az 5. helyen végzett az AutoGP World Series 2. monzai futamán, melyet a pole pozícióból rajtoló, magabiztosan versenyző Kevin Giovesi nyert meg. Az összetettben a magyar pilótával versengő Markus Pommer a 3. helyen zárt, így 4 ponttal Kiss Pál Tamás elé került. Összetettben a monzai futamokat kihagyó Szato Kimija vezet 114 ponttal, Pommer (105) és Kiss Pál Tamás (101) előtt.