Koronavírus: a holland válogatott csatár is megfertőződött

Vincent Janssen, a Tottenham Hotspur korábbi holland válogatott labdarúgója is megfertőződött a koronavírussal.

labdarúgás koronavírus Vincent Janssen Tottenham Monterrey

Mexikó: 13 év után teljesítette fia utolsó kívánságát, bajnok lett!

2019-12-31 11:20:53

Szívszaggató utolsó kívánságot váltott most valóra a korábbi argentin válogatott futballista, Antonio Mohamed, aki edzőként bajnoki címet ünnepelhetett csapatával, a Monterrey együttesével a mexikói élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban.

mexikói bajnokság gyász Monterrey Mexikó Liga MX Antonio Mohamed

Klub-vb: tizenegyespárbaj után a Monterreyé a bronzérem

2019-12-21 15:14:28

A mexikói Monterrey 2–2-es rendes játékidő után tizenegyesekkel legyőzte a szaúdi al-Hilalt a klubvilágbajnokság bronzmérkőzésén a katari Dohában.

klubvilágbajnokság klub-vb al-Hilal Monterrey

Klub-vb: heves szócsata a partvonal mellett, Kloppot kihozták a sodrából

2019-12-19 09:42:18

Mint beszámoltunk róla, a Liverpool küzdelmes mérkőzésen az utolsó percekben harcolta ki a győzelmet a Monterrey ellen, és jutott a klubvilágbajnokság döntőjébe. Az összecsapáson nemcsak a pályán, hanem a partvonalon túl is tetőfokára hágott a feszültség: a liverpooliak edzője, Jürgen Klopp igencsak heves szópárbajba keveredett a mexikói klub trénerével, Antonio Mohameddel. A játékvezető sárga lappal „jutalmazta” tettükért a feleket.

klubvilágbajnokság Monterrey Liverpool Jürgen Klopp Antonio Mohamed

Klub-vb: Firmino döntött, fináléba jutott a Liverpool

2019-12-18 19:11:36

A klubvilágbajnokság második elődöntőjében a Liverpool izgalmas mérkőzésen 2–1-re legyőzte a mexikói Monterreyt, így bejutott a fináléba.

klubvilágbajnokság klub-vb Monterrey Liverpool

Nagyot harcolt a Monterrey, de Firmino klub-vb-döntőbe lőtte a Poolt

2019-12-18 17:37:20

Végletekig kiélezett mérkőzésen 2–1-es győzelmet aratott a Liverpool a Monterrey felett a klubvilágbajnokság elődöntőjében a katari Dohában. Ezzel az angol klub bejutott a döntőbe, amelyben a brazil Flamengo vár rá.

klubvilágbajnokság klub-vb Roberto Firmino Monterrey Liverpool

Klub-vb: elkészült az ágrajz, Monterrey–Pool elődöntő lehet

2019-09-16 19:42:21

A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség Zürichben elkészítette a december 11–21-e között esedékes klub-vb ágrajzát.

klub-vb Monterrey Liverpool FIFA klubvilágbajnokság

CONCACAF BL: a Némethéket kiütő Monterrey nyerte a kupát

2019-05-02 07:38:42

A mexikói Monterrey nyerte meg az észak- és közép-amerikai zóna, valamint a karibi térség csapatai számára kiírt Bajnokok Ligáját, miután a döntő második mérkőzésén 1–1-es döntetlent játszott a szintén mexikói Tigresszel, összesítésben pedig 2–1-re diadalmaskodott.

Tigres Monterrey CONCACAF BL André-Pierre Gignac

CONCACAF BL: Némethék otthon is ötöt kaptak, nem jutottak döntőbe

2019-04-12 07:21:28

Otthon is súlyos vereséget szenvedett, így nem jutott be az észak- és közép-amerikai zóna, valamint a karibi térség csapatai számára kiírt Bajnokok Ligája döntőjébe a Baráth Botondot, Németh Krisztiánt és Sallói Dánielt is foglalkoztató Sporting Kansas City, amely az elődöntő visszavágóján 5–2-re kapott ki a mexikói Monterreytől.

Tigres Sporting Kansas City Sallói Dániel Németh Krisztián Monterrey CONCACAF BL

Női tenisz: Azarenka először döntős a fia megszületése óta

2019-04-07 09:56:59

Fia 2016 decemberi megszületése óta először jutott be WTA-torna döntőjébe Viktorija Azarenka, a fehérorosz teniszező a monterreyi kemény pályás női tenisztorna elődöntőjében három szettben győzött a német Angelique Kerber ellen.

tenisz WTA Monterrey Viktorija Azarenka Monterrey Angelique Kerber

Légiósok: Baráth gólpasszt adott a duplázó Némethnek – videó

2019-03-15 07:19:27

A Sporting Kansas City mindhárom magyar légiósával a kezdőben 3–0-ra legyőzte hazai pályán a panamai Independientét a CONCACAF Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján, így 4–2-es összesítéssel bejutott a legjobb négy közé. Németh Krisztián duplázott, Baráth Botond gólpasszt jegyzett.

Sporting Kansas City Sallói Dániel SKC Németh Krisztián Monterrey CONCACAF BL

Videó: a kapufa egymás után kétszer is kibabrált a mexikóiakkal

2019-03-14 10:50:59

Az észak- és közép-amerikai zóna, valamint a karibi térség csapatai számára kiírt CONCACAF Bajnokok Ligájában a Monterrey és az Atlanta United találkozott a negyeddöntőben. Az összecsapás első mérkőzése után a Monterrey háromgólos előnnyel várhatta a visszavágót. A mexikóiak a mérkőzés 73. percében növelhették volna a különbséget, de a keresztléc kétszer is megakadályozta őket ebben. A meccset az Atlanta United 1–0-ra megnyerte, így 3–1-es összesítéssel a Monterrey jutott tovább.

Monterrey CONCACAF BL Atlanta United

Tenisz: Piros Zsombor is főtáblás Mexikóban

2018-10-01 21:59:12

A mexikói Monterreyben rendezett 100 000 dollár összdíjazású ATP Challenger-tenisztorna selejtezőjének utolsó fordulójában a világranglista 409. helyén álló Piros Zsombor három szettben 6:3, 3:6, 6:3-ra legyőzte az 1167. helyen álló, 30 éves ecuadori Ivan Endarát, és felkerült a viadal főtáblájára.

Piros Zsombor Monterrey ATP Challenger Monterrey

Videó: ilyen, amikor a vizes pálya adja a „gólpasszt”

2018-09-30 13:27:47

A mexikói élvonalbeli labdarúgó-bajnokság legutóbbi fordulójában a Monterrey hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Tijuanát. A mérkőzés harmadik gólja igazán különlegesre sikeredett: a hazai csapatot többször is kisegítette a nagy eső miatt a játékra szinte alkalmatlanná váló pálya…

mexikói bajnokság Tijuana Monterrey

Mexikó: eszméletlenre rugdostak egy drukkert a rangadó előtt

2018-09-24 13:08:32

Brutális jelentekre került sor a mexikói élvonalban – magyar idő szerint hétfő hajnalban – lejátszott Tigres–Monterrey rangadó előtt. A két csapat szurkolói jó 6 kilométerre a Tigres meccsnek otthont adót stadionjától találkoztak egymással, amelynek végén Monterrey-mezes elkövetők agyba-főbe rugdostak egy Tigres mezes szurkolót, akit szúrt sebekkel, eszméletlenül szállítottak kórházba. Megrázó felvételek.

szurkolói rendbontás Tigres Monterrey

Tenisz: Babos bejutott a monterreyi torna döntőjébe

2018-04-07 22:28:55

Babos Tímea az első szettbeli gyengélkedés után remek játékkal, 1:6, 6:2, 6:2-re legyőzte az amerikai Sachia Vickeryt a mexikói Monterreyben zajló 250 ezer dollár összdíjazású kemény pályás női tenisztorna elődöntőjében. A fináléban a spanyol Garbine Muguruza vár rá.

tenisz Sachia Vickery Monterrey Babos Tímea

Tenisz: Babos két játszmában legyőzte az olimpiai bajnokot

2018-04-07 00:53:20

Babos Tímea két szettben, mindössze 65 perc alatt legyőzte a riói olimpiai bajnok Mónica Puigot a mexikói Monterreyben zajló 250 ezer dollár összdíjazású kemény pályás tenisztorna negyeddöntőjében.

tenisz Mónica Puig Monterrey Babos Tímea

Videó: döbbenetes látvány, 36 ezren mentek ki az edzésre

2017-12-09 22:16:27

A mexikói élvonalbeli labdarúgó-bajnokság fináléjában az 1–1-re végződő első meccs után magyar idő szerint hétfő hajnalban játssza a visszavágót a Monterrey a Tigres ellen. Utóbbi csapat drukkerei szerették volna biztosítani kedvenceiket a támogatásukról, így az edzésen 36 ezer drukker jelent meg és buzdította a tréning során meccshangulatban a futballistákat.

videó szurkolók mexikói foci mexikói bajnokság Tigres Monterrey

Tenisz: Babos legyőzője nyerte a monterreyi tornát

2017-04-10 00:43:11

Az orosz Anasztaszija Pavljucsenkova nyerte meg a monterreyi kemény pályás női tenisztornát, a döntőben három játszmában legyőzve a világelső Angelique Kerbert.

tenisz Monterrey Angelique Kerber Anasztaszija Pavljucsenkova

Videó: ennél hosszabb „góóóóóóóóóólt” még nem hallott!

2016-06-01 18:28:37

Hol máshol, mint Mexikóban megdőlt a helyi kommentátorok körében közkedvelt leghosszabb „gól-kiáltás”. A mexikói labdarúgó-bajnokság döntőjének visszavágóján a Pachuca Víctor Guzmán 93. percben született fejesével egyenlített a Monterrey otthonában és mivel hazai pályán 1–0-ra győzött, megnyerte a bajnokságot. Az egyenlítő gól után pedig kezdődött a kommentátor 14 másodperces egyedülálló előadása.