Találatok a Mo Farah címkére

Találatok száma: 56

Tokió 2020: Mo Farah visszatér, címet védene 10 ezer méteren

2019-11-29 10:41:29

Mo Farah, a szám 2012-es és 2016-os győztese rajthoz áll 10 000 méteren a jövő nyári tokiói olimpián.

Tikói 2020 Olimpia 2020 Mo Farah

Atlétika: fellebbez eltiltása ellen Mo Farah volt edzője

2019-11-11 15:55:18

A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) megerősítette, hogy Alberto Salazar, Mo Farah olimpiai és világbajnok hosszútávfutó korábbi edzője fellebbezett a doppingszabályok elleni vétség miatt kiszabott négyéves eltiltása ellen.

dopping Mo Farah Alberto Salazar

Doppingügy: Mo Farah volt edzője négyéves eltiltást kapott

2019-10-01 09:34:38

A doppingszabályok elleni vétség miatt négyéves eltiltást kapott Alberto Salazar, Mo Farah olimpiai és világbajnok hosszútávfutó korábbi edzője.

hosszútávfutás atlétika Mo Farah Alberto Salazar

Atlétika: Mo Farah sorozatban hatodszor nyerte meg a világ legnagyobb félmaratoniját

2019-09-08 19:34:40

A négyszeres olimpiai bajnok brit Mo Farah sorozatban hatodszor nyerte meg a világ legnagyobb félmaratoni futóversenyének tartott nagy-britanniai Great North Runt.

atlétika Mo Farah

Atlétikai vb: Mo Farah nem indul a maratonin

2019-05-01 15:19:30

A négyszeres olimpiai bajnok Mo Farah nem indul a maratonon a szeptember végén Dohában sorra kerülő atlétikai világbajnokságon.

atlétikai vb atlétika Mo Farah

Atlétika: Mo Farah jövőre is rajthoz áll a London maratonin

2018-11-20 11:04:56

Jövőre is rajthoz áll a London Marathonon Mo Farah négyszeres olimpiai bajnok brit hosszútávfutó.

atlétika Mo Farah London maratoni

Atlétika: Farah Európa-csúccsal győzött Chicagóban

2018-10-07 19:35:51

A négyszeres olimpiai bajnok brit Mo Farah 2:05:11 órás új Európa-csúccsal nyerte meg vasárnap a Chicago Marathont.

maratoni atlétika Mo Farah

Atlétika: Kipchoge és Cheruiyot győzött a London Maratonin

2018-04-22 14:37:54

Kenyai győzelmek születtek a vasárnapi London Maratonin: a férfiaknál – 2015 és 2016 után harmadszor – Eliud Kipchoge, a nőknél pedig Vivian Cheruiyot nyert.

atlétika Vivian Cheruiyot Mo Farah London Maratoni Eliud Kipchoge

Atlétika: fantasztikus mezőny indul a London Marathonon

2018-01-21 17:29:20

Kenenisa Bekele is megerősítette részvételi szándékát az áprilisi London Marathonon, melyen a férfiak mezőnye - a hagyományoknak megfelelően – egészen parádés lesz.

maratoni atlétika Mo Farah Kenenisa Bekele

Atlétika: Mo Farah lett az év brit sportszemélyisége

2017-12-18 11:57:05

Először választották meg a hosszútávfutó Mo Farah-t az év brit sportszemélyiségének a BBC szavazói.

Atlétika: a királynő miatt Sir a britek kiválósága

2017-11-14 16:53:12

Az atlétikáért tett szolgálatai elismeréseként II. Erzsébet brit királynő kedden lovaggá ütötte Mo Farah-t.

Atlétika: Mo Farah nem a doppingvádak miatt vált edzőt

2017-10-31 09:49:26

Edzőt vált Mo Farah olimpiai és világbajnok brit hosszútávfutó, akinek a felkészülését ezentúl már nem Alberto Salazar irányítja.

atlétia Mo Farah Gary Lough Alberto Salazar

Gyémánt Liga: Márton Anita ezüstérmes a zürichi döntőben

2017-08-24 22:54:52

A súlylökő Márton Anita ezüstérmet szerzett csütörtökön a Gyémánt Liga-sorozat zürichi döntőjében, amelyben győzelemmel búcsúzott az atlétikai pályaversenyektől Mo Farah, aki 5000 méteren nyert.

súlylökés atlétika Márton Anita Mo Farah Gyémánt Liga

Atlétikai vb: Bolt letérdelésében minden benne van – képek

2017-08-14 15:18:00

Megérte megnézni az atlétikai világbajnokságot Londonban. Fantasztikus hangulatot varázsoltak a szervezők és a nézők, a vb mindent tartalmazott, aminek egy ilyen eseménynek tartalmaznia kell. Dráma és öröm, két szenzációs magyar érem, búcsú a sportág történetének két kiemelkedő klasszisától.

atlétikai vb atlétika Usain Bolt Márton Anita Mo Farah Justin Gatlin

Atlétikai vb: Mo Farah a London Eye tetején vett búcsút – képek

2017-08-13 12:36:14

Usain Bolt mellett a másik legendának, Mo Farah-nak sem sikerült tökéletesre a búcsú, ugyanis kikapott 5000 méteren a londoni atlétikai világbajnokságon. A brit klasszist már a rajt előtt „megfenyegették", majd az ő védjegyévé vált mozdulattal ünnepelt a győztes, miközben Farah könnyek között feküdt a földön. Vasárnap reggel aztán a „Mobotot visszaszerezve", a London Eye tetején búcsúzott el.

Atlétikai vb: hat év után kikapott, ezüsttel búcsúzott Mo Farah

2017-08-12 21:41:44

Legutóbb 2011-ben, a tegui vébén fordult elő, hogy Mo Farah világversenyen elveszített volna egy futóversenyt, azonban hazai közönség előtt, utolsó döntőjében nem bírt az etióp Muktar Edrisszel, és csupán ezüstérmet szerzett 5000 méteren.

Atlétikai vb: Fel sem tudtam fogni, mi történik – Mo Farah

2017-08-05 18:47:23

Mo Farah megnyerte az aranyérmet 10 000 méteren az atlétikai világbajnokságon. A vb után visszavonuló brit szerint nagyon kellett koncentrálnia, mert nem volt könnyű futama.

atlétikai vb Mo Farah

Atlétikai vb: Mo Farah megint megnyerte a 10 000 méter aranyát

2017-08-04 22:57:58

Sorozatban harmadszor is világbajnok lett Mo Farah 10 000 méteren. A brit klasszis 43 százados előnnyel, a világ idei legjobb időeredményével végzett az élen, ezzel megszerezte a londoni atlétikai vb első aranyérmét. Usain Bolt simán elődöntőbe jutott, viszont Kővágó Zoltánnak nem jött össze a döntő diszkoszban.

atlétikai vb atlétika Usain Bolt Mo Farah Kővágó Zoltán

Gyémánt Liga: Farah a világ idei legjobbjával nyert 5000-en

2017-05-28 13:31:01

Mo Farah az idei legjobb idővel nyerte meg az 5000 méteres versenyt az atlétikai Gyémánt Liga sorozat eugene-i versenyének szombati napján.

atlétika Mo Farah Gyémánt Liga

Atlétika: Mo Farah-nak nem elég hosszú az 1500 méter

2017-05-19 09:48:05

A négyszeres olimpiai bajnok Mo Farah a számára szokatlan 1500 méteres távon állt rajthoz a Los Angelesben rendezett atlétikai versenyen, s a második helyen ért célba a szám riói győztese, Matthew Centrowitz mögött.