Találatok a MLS címkére

Találatok száma: 841

MLS: Németh 12 percet kapott; Ibráék otthon kaptak ki

2018-04-22 07:20:50

Németh Krisztián csereként 12 percet játszott az észak-amerikai profi labdarúgóliga vasárnap hajnali Columbus–New England mérkőzésén.

légiósok Zlatan Ibrahimovic Németh Krisztián New England Revolution MLS Los Angeles Galaxy

MLS: Nikolics gólt lőtt, győzött a Chicago – videó

2018-04-22 00:01:38

Nikolics Nemanja tizenegyesből szerzett góllal járult hozzá ahhoz, hogy a Chicago Fire 2–1-re győzzön a New York Red Bulls vendégeként az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) szombati játéknapján.

légiósok Nikolics Nemanja MLS Chicago Fire

MLS: Sallóiék 6–0-val küldték haza a Vancouvert

2018-04-21 06:45:28

A Sallói Dánielt végig a soraiban tudó Sporting Kansas City hazai pályán 6–0-ra nyert a Vancouver Whitecaps ellen az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) péntek esti mérkőzésén.

Vancouver Whitecaps Sporting Kansas City Sallói Dániel MLS

MLS: felfoghatatlan – U13-as játékosát gyászolja a Galaxy

2018-04-19 17:55:57

U13-as csapatának játékosát, Tommy Markot gyászolja az MLS-ben szereplő Los Angeles Galaxy.

halálhír gyász MLS Los Angeles Galaxy

Vb 2018: Ha ennél többet mondok, felakasztanak… – Ibra

2018-04-18 10:04:31

Zlatan Ibrahimovic, a Los Angeles Galaxy svéd klasszisa az egyik legnagyobb amerikai talk show-ban Jimmy Kimmel vendége volt, és a sok viccelődés mellett azt is elárulta, biztosan ott lesz a 2018-as világbajnokságon!

világbajnokság vb 2018 svéd válogatott Zlatan Ibrahimovic Svédország MLS

MLS: Sallói és Nikolics klubja is sorban áll a világbajnokért

2018-04-16 13:28:48

Fernando Torres biztosan nem marad az Atlético Madridnál a következő szezonban, és a világbajnok csatár már elhatározta, hogy az MLS-ben folytatja pályafutását – írja a Marca.

nemzetközi átigazolás Sporting Kansas City Sallói Dániel Nikolics Nemanja MLS Chicago Fire

Légiósok: Nikolics chicagói sportlegendával találkozott – kép

2018-04-16 12:58:45

Nikolics Nemanja, az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Chicago Fire magyar válogatott támadója a városi jégkorongcsapat sztárjával, Marián Hossával posztolt közös képet.

légiósok Nikolics Nemanja NHL Marián Hossa MLS Chicago Fire

MLS: Sallóiék döntetlennel folytatják a veretlenségi sorozatot

2018-04-16 00:02:55

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban szereplő Sporting Kansas City Sallói Dániellel a kezdőcsapatában 2–2-es döntetlent játszott a Seattle Soundersszel – a magyar támadó végig a pályán volt a találkozón. Ezzel a Sporting folytatja sorozatát, immár 6. bajnokija óta nem talál legyőzőre, és továbbra is az élen áll a Nyugati konferenciában, ahol egyébként a Seattle ezzel a döntetlennel megszerezte első pontját és góljait az alapszakaszban.

Sporting Kansas City Seattle Sounders Sallói Dániel MLS Légiósok

MLS: Lamah-gólpassz után jött Németh, de már hiába

2018-04-15 07:13:43

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban Németh Krisztián csapata, a New England Revolution hazai pályán 1–0-s vereséget szenvedett az FC Dallastól.

Stieber Zoltán Roland Lamah Németh Krisztián MLS

MLS: Ibrahimovic okozta Nikolicsék vesztét

2018-04-14 23:47:07

Zlatan Ibrahimovic góljával 1–0-ra győzött a Los Angeles Galaxy a Nikolics Nemanjával felálló Chicago Fire otthonában az MLS legutóbbi játéknapján.

légiósok Zlatan Ibrahimovic Nikolics Nemanja MLS Los Angeles Galaxy Chicago Fire

MLS: Az előző évben nagyon sok sztárt megelőztem – Nikolics

2018-04-09 08:28:18

Két vereség és egy döntetlen után szombat este megszületett a Chicago Fire idei első győzelme az MLS-ben. A Columbus elleni bajnoki egyetlen gólját Nikolics Nemanja szerezte, aki a Digi Sport híradójának adott exkluzív interjújában azt mondta: a célja, hogy idén Zlatan Ibrahimovicot is megelőzve legyen gólkirály.

légiósok Zlatan Ibrahimovic Nikolics Nemanja MLS Chicago Fire

MLS: Sallói betalált, csapata legyőzte Ibráékat – videó

2018-04-09 06:58:51

Hatodik bajnokiján a negyedik sikerét aratta a Sallói Dániellel felálló Sporting Kansas City, amely a Zlatan Ibrahimovicot csereként bevető Los Angeles Galaxyt győzte le 2–0-ra az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) alapszakaszában.

légiósok Sporting Kansas City Sallói Dániel MLS Los Angeles Galaxy

MLS: Nikolics gólja meghozta a Chicago első győzelmét

2018-04-08 06:48:14

Nikolics Nemanja góljával 1–0-ra felülmúlta a Columbust a Chicago Fire az MLS alapszakaszában. A chicagói csapatnak ez volt az első győzelme az észak-amerikai profi labdarúgóliga 2018-as idényében.

Kép: ki az, aki mellett még Ibrahimovic is eltörpül?

2018-04-07 09:05:04

Két népszerű sportág két kiemelkedő és szórakoztató személyisége találkozott a minap a Staples Centerben, a Los Angeles Lakers–Minnesota Timberwolves NBA-mérkőzésen. A Lakers korábbi játékosáról, Shaquille O'Nealről, és a nemrég a Los Angeles Galaxyba igazoló futballistáról, Zlatan Ibrahimovicról van szó, akik a pálya mellett váltottak néhány szót egymással.

Zlatan Ibrahimovic Staples Center Shaquille O’Neal NBA MLS Los Angeles Galaxy

MLS: Németh a hajrában állt be, csapata simán nyert

2018-04-07 07:05:47

A New England Revolution hazai pályán magabiztos, négygólos győzelmet aratott a Montreal Impact felett az észak-amerikai profi labdarúgóligában. A vendégek már a 14. percben emberhátrányba kerültek, a New England pedig mindkét félidőben két gólt jegyezve nyert.

légiósok Németh Krisztián New England Revolution MLS

MLS: Nikolics a csapatának ajánlotta az Aranycipőt – kép

2018-04-03 23:20:59

Nikolics Nemanja a múlt szombaton vette át az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) gólkirályának járó Aranycipőt, amelyet most a csapattársainak és a klub alkalmazottjainak ajánlott.

légiósok Nikolics Nemanja MLS

Légiósok: Te vagy a következő! – Sallói Némethnek üzent

2018-04-02 20:52:32

Mint ismert, vasárnap hajnalban Sallói Dániel együttese, a Sporting Kansas City Stieber Zoltán csapatát, a D. C. Unitedet fogadta az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS). A „magyaros” rangadót a házigazda 1–0-ra megnyerte, Sallói kezdőként 77 percet kapott, míg Stieber pont ekkor érkezett a pályára a vendégeknél.

légiósok Stieber Zoltán Sallói Dániel Németh Krisztián Nikolics Nemanja MLS

MLS: Ibra csak ennyit mondott az elképesztő bemutatkozás után

2018-04-01 08:42:05

Mint arról beszámoltunk, finoman szólva is jól sikerült Zlatan Ibrahimovic bemutatkozása az MLS-ben: a svéd klasszis csereként pályára lépve döntötte el a Los Angeles-i derbit a Galaxy és a Los Angeles FC között. És az első, meccs utáni interjúja sem lett rossz…

videó vicces Zlatan Ibrahimovic MLS Los Angeles Galaxy LA Galaxy

MLS: Nikolics átvette az Aranycipőt, majd gólt szerzett

2018-04-01 08:10:52

A válogatottól visszatérő Nikolics Nemanja góllal folytatta szereplését a Chicago Fire együttesében: a magyar csatár a hazai, Portland Timbers elleni mérkőzés előtt átvette a tavaly gólkirályi címért kapott Aranycipőt, majd az új szezonban harmadik bajnokiján megszerezte a harmadik gólját.

MLS: igazi zlatanos kezdés, Ibra bombagóllal debütált – videó

2018-03-31 22:51:58

Zlatan Ibrahimovic az első MLS-meccsén csereként pályára lépve döntötte el a Los Angeles-i derbit a Galaxy és a Los Angeles FC között: a 71. percben beálló svéd támadó két góljával fordítottak a hazaiak (4–3). A 36 éves csatár első találata ráadásul nem akármilyenre sikerült...