Találatok a Minnesota Timberwolves címkére

Találatok száma: 91

Magára talált és legyőzte a Houstont a Minnesota

2018-04-22 09:07:20

Az első két meccs gyengélkedése után hazai pályán kiváló támadójátékot mutatott be a Wolves az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában, így le tudta győzni az alapszakaszt megnyerő Houstont és szépíteni tudott a párharcban. Ismét megverte az OKC-t a Jazz, fizikális meccset nyert Miamiban Ben Simmons vezetésével a Philadelphia, míg a New Orleans két döbbenetes egyéni teljesítménnyel kisöpörte a Portlandet.

Utah Jazz Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers NBA Minnesota Timberwolves Houston Rockets

NBA: szépített a Minnesota, fordított a Jazz a rájátszásban

2018-04-22 07:32:34

A Minnesota Timberwolves szépített a Houston Rockets elleni párharcában az NBA rájátszásában. A Utah Jazz az Oklahoma Cityben aratott győzelme után hazai pályán is nyert a Thunder ellen, és 2–1-re vezet. A New Orleans kiejtette a Portlandet.

Utah Jazz NBA Minnesota Timberwolves

NBA: dráma után lett teljes a playoff mezőnye, itt a párosítás!

2018-04-12 06:43:37

A Minnesota Timberwolves csapott le az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásának utolsó szabad helyére, miután az alapszakasz szerdán megrendezett utolsó játéknapján kiélezett csatában, hosszabbítást követően megnyerte a Denver Nuggets elleni ki-ki mérkőzést. A liga mezőnyében a Wolves várakozott a leghosszabb ideje (2004 óta) arra, hogy visszatérhessen a rájátszásba. A Nyugati főcsoport rangadóján a Portland Trail Blazers legyőzte a Utah Jazzt, ezzel az övé lett a harmadik hely, a Jazz pedig visszacsúszott az ötödikre – megelőzte, így pályaelőnyhöz jutott leendő riválisa, az Oklahoma City Thunder is.

NBA Minnesota Timberwolves Denver Nuggets

NBA: az Arsenal-fanok érthetik – Minnesota 2004 óta vár a sikerre

2018-04-05 11:48:55

Nagyon közel került a hőn áhított rájátszáshoz a Minnesota Timberwolves már az idény közepén, de 2018-as esztendeje eddig eléggé hektikus és élet-halál meccsek várnak rá, hogy tényleg ott legyen a playoffban.

NBA Minnesota Timberwolves Itt van Amerika

NBA: Derrick Rose Minnesotában folytatja a pályafutását

2018-03-08 17:39:46

Derrick Rose az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Minnesota Timberwolvesnál folytatja a pályafutását.

kosárlabda NBA Minnesota Timberwolves Derrick Rose

NBA: 24 hármast vágott be a Denver, Jokics rekordja

2018-02-16 06:48:25

Két mérkőzést rendeztek meg az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A Denver Nuggets idegenben győzte le a Milwaukee Buckst – óriásit játszott Nikola Jokics, a Nuggets centere, 30 pontja mellett kiosztott 17 asszisztot, ráadásul leszedett 15 lepattanót is. A Minnesota Timberwolves hazai pályán verte meg a Los Angeles Lakerst.

NBA Minnesota Timberwolves Los Angeles Lakers Denver Nuggets

NBA: 278 pont Clevelandben, James félelmetes győztes kosara – videó

2018-02-08 07:00:08

Óriási mérkőzést játszott a Cleveland Cavaliers a Minnesota Timberwolvesszal az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján. A felek nem tudták döntésre vinni a dolgokat a rendes játékidőben, így hát hosszabbítás döntött a győztes kilétéről – a parádésan teljesítő LeBron James volt az, aki a dudaszó pillanatában, zseniális mozdulattal talált be a gyűrűbe, amivel a Cleveland 140–138-ra behúzta az összecsapást.

NBA Minnesota Timberwolves LeBron James Cleveland Cavaliers

Nagy meccset nyert a Boston, Atlantában is betlizett a Wolves

2018-01-30 09:29:09

Fordulatos, izgalmas találkozón aratott győzelmet Denverben a keleti listavezető Boston, a Minnesota viszont újabb idegenbeli vereséget könyvelhetett el az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában: Jimmy Butlerék ezúttal a holtversenyben sereghajtó Atlanta otthonában maradtak alul. Győzni tudott a Miami és az Indiana, sorozatban negyedszer nyert a Bucks, a Memphis pedig 120 pontot szórt a Sunsnak.

NBA Minnesota Timberwolves Denver Nuggets Boston Celtics Atlanta Hawks

A Minnesota és a Boston sikerszériája is megszakadt

2018-01-17 08:30:39

A keleti listavezető Boston Celtics zsinórban hét, a nagy formában lévő Minnesota sorozatban öt siker után szenvedett vereséget az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában– Jimmy Butlerék a játéknap előtt még ligautolsó Orlando otthonában, míg Kyrie Irvingék hazai pályán, hosszabbításban, a New Orleans ellen maradtak alul. Nem hibázott viszont a Denver és a Portland sem saját közönsége előtt, nézzük, hogy mi történt!

Orlando Magic New Orleans Pelicans NBA Minnesota Timberwolves Boston Celtics

Nagyon megfázott a Cleveland Minnesotában

2018-01-09 08:21:19

Egy pillanatig sem volt esélye a Clevelandnek a Wolves otthonában az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának kedd hajnali rangadóján, Jimmy Butlerék végül 28 pontot vertek ellenfelükre. Nem hibázott a Warriors, nyerni tudott a Houston, nagy hajrával győzött a Spurs, hosszabbításban gyűrte le a Brooklynt a Toronto, parádézott az Indiana - nézzük, hogy mi történt!

kosárlabda NBA Minnesota Timberwolves Cleveland Cavaliers

NBA: gödörbe került a Houston Rockets

2017-12-26 08:11:57

Sorozatban 14 mérkőzést nyert meg a Houston Rockets kosárlabdacsapata, amely éppen az ünnepekre zuhant mély gödörbe. A Nyugati főcsoport másidk helyén álló együttes a két Los Angeles-i csapattól elszenvedett vereség után ezúttal az Oklahoma City Thunder otthonában kapott ki öt ponttal.

kosárlabda Oklahoma City Thunder NBA Minnesota Timberwolves Houston Rockets

NBA: Wiggins 148 millióért marad Minnesotában

2017-07-21 10:12:16

Öt évre 148 millió dollárért hosszabbított szerződést Andrew Wiggins az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Minnesota Timberwolvesszal.

kosárlabda NBA Minnesota Timberwolves Andrew Wiggins

NBA: Westbrook csalóka tripla duplája – Rubio volt az ász

2017-01-14 07:11:03

A Minnesota Timberwolves 96–86-ra legyőzte az Oklahoma City Thundert az NBA legutóbbi játéknapján, nagyban Ricky Rubiónak köszönhetően. A spanyol a második félidőben egyetlen mezőnygólt sem engedett Russell Westbrooknak, amikor ő fogta, és ötször is elvette tőle a labdát. Westbrook 7/23-as mezőnymutatóval zárt, s bár 21 pontja mellé 11 lepattanót és 12 gólpasszt is kiosztott, azaz tripla duplát ért el, legalább ennyire beszédes, hogy közben tízszer el is adta a labdát.

Russell Westbrook Ricky Rubio Oklahoma City Thunder NBA Minnesota Timberwolves

NBA: újabb legendával lett szegényebb a liga, Kevin Garnett is visszavonult

2016-09-24 16:13:37

Az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) elmúlt húsz évének egyik legemblematikusabb figurája, Kevin Garnett bejelentette a visszavonulását. A minden bizonnyal Hall of Fame-be kerülő játékos Kobe Bryant és Tim Duncan után a harmadik legenda, aki idén fejezi be a pályafutását.

visszavonulás NBA Minnesota Timberwolves Kevin Garnett Boston Celtics

NBA: Townst egyhangúlag választották az Év újoncának

2016-05-16 16:51:26

Egyhangúlag Karl-Anthony Townst, a Minnesota Timberwolves játékosát választották meg az Év újoncának az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA).

NBA Minnesota Timberwolves Karl-Anthony Towns

NBA: három csapat is megvált edzőjétől az alapszakasz után

2016-04-15 10:32:32

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának szerdai zárónapját követően több csapat is megvált edzőjétől.

amerikai sportok Washington Wizards Sacramento Kings NBA Minnesota Timberwolves

A GSW megdöntötte a Bulls rekordját, Curry átlépte a 400-as határt

2016-04-14 09:47:34

Méltóképpen búcsúzott pályafutásától az utóbbi húsz év egyik legmeghatározóbb NBA-játékosa: Kobe Bryant 60 ponttal és győzelemmel zárta le csodálatos karrierjét az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) ma hajnali, alapszakaszzáró játéknapján. Nem ez volt az egyetlen nagy esemény, a Golden State Warriors a Memphis legyőzésével megszerezte idei 73. győzelmét, és megdöntötte a legendás Chicago Bulls rekordját, Steph Curry pedig 46 pontos estéje közben átlépte a 400-as határt a bedobott triplák tekintetében. Hihetetlen harc folyt Keleten és négyes holtverseny alakult ki a 3-6. hely között, amelyből a Miami jött ki legjobban és a Charlotte legrosszabbul. Nyugaton nem hibázott, így ott lesz a rájátszásban a Houston.

Washington Wizards Utah Jazz Toronto Raptors San Antonio Spurs Sacramento Kings Portland Trail Blazers

Megizzadt a Warriors, egy győzelemre a rekordtól

2016-04-10 10:57:14

A nagyot játszó Paul Millsap vezérletével a Bostont is lenyomta az Atlanta az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, így karnyújtásnyira került a keleti harmadik hely megszerzésétől. A Golden State gyengén játszott és nagyon megszenvedett Memphisben, de végül kiizzadta a győzelmet, amellyel megmaradt az esélye a Chicago rekordjának megdöntésére. A Bulls némi meglepetésre legyőzte a szinte teljes kerettel felálló Clevelandet, az OKC kikapott Sacramentóban, a Minnesota pedig bravúrgyőzelmet aratott Portlandben – íme a részletek!

kosárlabda Sacramento Kings Portland Trail Blazers Phoenix Suns Oklahoma City Thunder New Orleans Pelicans

A Minnesotától is kikapott a GSW, oda a rekord?

2016-04-06 09:49:11

Hosszabbítás után ismét vereséget szenvedett a Golden State az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, ezúttal a Minnesota nevéhez fűződik a bravúr – így már nem kaphatnak ki többet Curryék, ha rekordot szeretnének dönteni. A Spurs győzni tudott a Jazz otthonában, simán nyert a Cleveland és az OKC, remekelt a Heat, hozta a kötelezőt az Atlanta, a Bulls viszont tükörsimán maradt alul Memphisben, így valószínűleg nem lesz ott a rájátszásban.

amerikai sportok NBA Minnesota Timberwolves Golden State Warriors

NBA: újabb hazai Warriors-vereség, elmarad a csúcsdöntés?

2016-04-06 07:30:09

A Minnesota hosszabbítás után legyőzte a ligaelső Golden State-et az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszában. A Warriors a Timberwolvestól ugyanúgy hazai pályán kapott ki (114 meccs óta először 15 pontos vezetésről), mint öt napja a Bostontól, így a kilencedik vereségét szenvedte el az alapszakaszban, és csökken az esélye, hogy megdöntse a Chicago 72–10-es alapszakaszrekordját. Ehhez a hátralévő összes mérkőzését meg kell nyernie.