Találatok a Milwaukee Bucks címkére

Találatok száma: 163

A Clipperset is oktatta, csaknem 30-cal nyerte a rangadót a Bucks

2019-12-07 10:04:05

Kawhi Leonardék több mint negyvennel is égtek már Milwaukee-ban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) hajnali kiemelt mérkőzésén, a száguldó Bucks zsinórban tizennegyedik győzelmét is behúzta, méghozzá tükörsimán. A Portlanden is átlépett a Lakers, megnyerte a Denver elleni rangadót a Boston, győzött a Miami, kikapott Detroitban a Pacers, hosszabbítás döntött Oklahoma Cityben és San Antonióban is.

NBA Milwaukee Bucks Los Angeles Clippers

NBA: a Spurs elkapta a Clipperst, tíznél tart a Lakers és a Bucks

2019-11-30 10:40:54

Elbukott San Antonióban a bajnokesélyesnek tartott Clippers az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, a listavezető Lakers és a keleti éllovas Bucks viszont tovább robog és zsinórban tíz győzelemnél tart már. Vereséget szenvedett Brooklynban a Celtics, nem hibázott a Sixers, a Heat és a Raptors, Luka Doncic Phoenixben is oktatott, Bojan Bogdanovic hozta a Jazz sikerét, nem tudta megverni mumusát a Detroit.

San Antonio Spurs Philadelphia 76ers NBA Milwaukee Bucks Los Angeles Lakers Los Angeles Clippers

NBA: simán nyert a Lakers, a Spurs meglepte a Clipperst

2019-11-30 08:27:49

Az észak-amerikai profi kosárligában (NBA) a Los Angeles Lakers Anthony Davis és LeBron James vezérletével simán győzött a Washington Wizards ellen, míg a városi rivális Clippers a San Antonio Spursszel szemben maradt alul. Luka Doncic ezúttal is nagyszerűen játszott a Dallas Mavericksben, csapata idegenben verte a Phoenix Suns együttesét. Nyert a Milwaukee, a Philadelphia és a regnáló bajnok Toronto Raptors is. Továbbra is szenved a sérülések által sújtott Golden State Warriors, amely továbbra is a Nyugati konferencia utolsó helyén áll.

Megszenvedett a Lakers, a Bucks és a Sixers is

2019-11-28 09:48:56

Az Anthony Davis, LeBron James páros 70 pontjával izzadta ki a győzelmet New Orleansban a Lakers, Khris Middleton visszatérése kellett a Bucks újabb sikeréhez, a Clippers pedig a cserepadjának köszönhetően tudott nyerni Memphisben. Újfent remek játékkal győzött a Pacers, megverte a Miamit a Houston, gálázott a Toronto, valami átszakadt a Portlandnél, nem hibázott a Boston és a Philadelphia.

Philadelphia 76ers NBA Milwaukee Bucks Los Angeles Lakers

Erőt demonstrált a Heat ellen a Sixers, nyert a Lakers és a Bucks

2019-11-24 09:34:44

Megsemmisítette riválisát a Philadelphia az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) legutóbbi játéknapján, de nem hibázott a Toronto, a keleti éllovas Milwaukee, illetve a ligaelső Los Angeles sem. Behúzta a győzelmet a Jazz, megtörte negatív szériáját a Spurs és a Cavs, még mélyebbre került a Portland, míg a Chicago Zach LaVine 49 pontos karriercsúcsával, 13 triplájával és meccsnyerő dobásával ünnepelhetett.

NBA: Antetokunbo klubtörténeti bravúrt ért el, száguld a Bucks

2019-11-22 06:56:51

A Milwaukee Bucks már az első félidő végén hetven pont felett járt, és végül 137–129-re le is győzte vendégét, a Portland Trail Blazerst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) magyar idő szerint péntek hajnali mérkőzésén.

NBA Milwaukee Bucks Jannisz Antetokunbo

Paul George a Clippers-Thundert, Luka Doncic a Mavs-Spurst döntötte el

2019-11-19 09:32:54

Andrew Wiggins nélkül nyert a Jazz otthonában a Minnesota, Phoenixben győzött a Boston, parádézott a Rockets, a Raptors és a Pacers, nem hibázott a Bucks, újabb hazai meccset húzott be a Knicks - ez történt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

Toronto Raptors Paul George NBA Milwaukee Bucks Luka Doncic Houston Rockets

A Bucks Utahban, a 76ers Denverben, a Heat a Lakers otthonában kapott ki

2019-11-09 10:15:18

Nem a keleti élcsapatok domináltak az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) ma hajnali játéknapján, a Bostont üldöző trió minden tagja kikapott nyugati ellenfele csarnokában - a Lakers a Heat elleni sikerrel továbbra is ligaelső. Damian Lillard 60 pontos egyéni és franchise-rekordja sem volt elég a kiegyensúlyozottabb Brooklyn ellen, ahogyan D'Angelo Russell 52 pontja is kevésnek bizonyult a Timberwolves otthonában. A Toronto könnyű sikert aratott New Orleansban, a Pacers már 50 százalék felett áll, a Dallas váratlan pofont kapott Kristaps Porzingis előző csapatától, a Knickstől, a Cavs, Magic páros önbizalom-növelő sikert aratott, a Kings pedig Atlantában kezdte meg a felzárkózást.

Toronto Raptors NBA Minnesota Timberwolves Milwaukee Bucks Los Angeles Lakers Golden State Warriors

A negyedik negyedben fordított Houstonban a Bucks

2019-10-25 08:30:22

A hajrát Jannisz Antetokunbo nélkül nyerte a Milwaukee a Harden-Westbrook páros vezette Rockets ellen, 140 pont fölé jutott a GSW csarnokavatóján a Clippers, Trae Young szenzációs teljesítményével győzött az Atlanta – ez történt hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában.

NBA Milwaukee Bucks Los Angeles Clippers Jannisz Antetokunbo Houston Rockets Golden State Warriors

NBA: 45 éve mutatkozott be minden idők egyik legjobb centere

2019-10-17 15:55:57

Negyvenöt éve mutatkozott be, négy éve nincs köztünk minden idők egyik legjobb centere, akinek NBA-pályafutása úgy indult, hogy két csapat is lepasszolta – ma már tudjuk, ennél nagyobb bakot nem is lőhettek volna.

San Antonio Spurs Philadelphia 76ers Moses Malone Milwaukee Bucks Itt van Amerika Houston Rockets

NBA: Janisz után Thanasszisz Andetokumbo is Milwaukee-ban

2019-07-07 20:08:53

Egybevágó amerikai sajtóhírek szerint az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Milwaukee Bucks kétéves szerződést köt Thanasszisz Andetokumbóval.

Thanasszisz Andetokumbo NBA Milwaukee Bucks Janisz Andetokumbo

NBA: a „görög szörny” lett az MVP, Doncic az év újonca

2019-06-25 09:33:04

Jannisz Antetokunbót választották meg az az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) 2018–2019-es idényében a legértékesebb játékosnak (MVP).

Pascal Siakam NBA 2019 NBA Milwaukee Bucks Luka Doncic Lou Williams

NBA: története első nagydöntőjére készül a Toronto Raptors

2019-05-26 06:52:14

Óriásit fordult a világ a Toronto Raptors kosárlabdacsapatával, amely az első két mérkőzését elveszítette a Milwaukee Bucks ellen az NBA keleti főcsoportfináléjában, majd miután a harmadik meccset kétszeri hosszabbítás után megnyerte, sorozatban még három sikert hozzátéve bejutott története első nagydöntőjébe, ahol a Golden State Warriors lesz az ellenfele.

Toronto Raptors NBA-rájátszás NBA Milwaukee Bucks

Parádés játékkal, 120 dobott ponttal egyenlített a Toronto

2019-05-22 08:17:37

Elolvadt a Milwaukee Bucks 2–0-s előnye, a szerda hajnali negyedik mérkőzésen végig a Toronto Raptors diktált, és sima győzelmével (120–102) egálra hozta az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) keleti döntőjének állását.

Toronto Raptors NBA Milwaukee Bucks

NBA: magabiztos Raptors-siker, húzódik a keleti döntő

2019-05-22 06:31:23

Kyle Lowry 25 és Kawhi Leonard 19 pontjára építve a Toronto Raptors – az első negyed hajrájától végig vezetve – 120–102-re legyőzte vendégét, a Milwaukee Buckst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) keddi játéknapján, ezzel összesítésben 2–2-re alakította a Keleti főcsoport döntőjének állását – azaz a csata eldöntése még legalább két mérkőzést igényel.

Dupla hosszabbítás után harcolta ki a szépítést a Toronto

2019-05-20 08:17:39

Végig a Raptors diktált, de nagyon nehezen adta meg magát a Bucks – végül azonban muszáj volt neki, így 2–1-re áll az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) keleti döntője.

Toronto Raptors Milwaukee Bucks

NBA: Kawhi Leonard-parádé a ráadásban, szépített a Toronto

2019-05-20 06:34:52

A rendes játékidőben szinte végig vezetett a Toronto Raptors, végül mégis csupán két hosszabbítás után tudta maga alá gyűrni (118–112) a Milwaukee Bucks legénységét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Keleti főcsoportjának döntőjében, a párharc magyar idő szerint hétfőre virradóra rendezett harmadik mérkőzésén. A Raptors ezzel 2–1-re szépített összesítésben.

Toronto Raptors NBA Milwaukee Bucks Kawhi Leonard

Nagy csatában, a végén fordítva nyert a Milwaukee

2019-05-16 08:30:49

Szinte végig vezetett, de az utolsó negyedben összeomlott a Raptors, a Bucks pedig köszönte szépen a lehetőséget és 1–0-s előnyt szerzett az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) keleti döntőjében.

NBA: óriási hajrával fordított a Bucks a keleti döntő nyitányán

2019-05-16 06:26:58

Három és fél perccel a befejezés előtt még a meccs nagy részében vezető Toronto Raptors állt jobban, de több pontot nem szerzett, és a Milwaukee Bucks egy 10–0-s hajrával fordított: a 29 pontos playoffbeli karriercsúcsot elérő Brook Lopez vezette hazai csapat 108–100-ra behúzta az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Keleti főcsoportdöntőjének első mérkőzését.

NBA: nem számíthat sztárjára a playoffban a főcsoportdöntős

2019-05-10 23:46:04

Fáradásos törés miatt a rájátszás további részében nem számíthat spanyol centerére, Pau Gasolra az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) Keleti főcsoportjában döntős Milwaukee Bucks.