Találatok a Michelisz Norbert címkére

Találatok száma: 412

WTCC: Micheliszé a pole pozíció Portugáliában!

2017-06-24 18:21:40

96 Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Michelisz Norbert szerezte meg a pole pozíciót Vila Realban, a túraautó-világbajnokság (WTCC) portugáliai állomásának időmérőjén. A Honda gyári csapatának magyar versenyzője új pályacsúccsal végzett az első helyen. Mögüle Rob Huff és Thed Björk rajtolhat a holnapi főfutamon, melyet Nagy Dániel a 16. pozícióból kezdhet meg a Zengő Motorsporttal.

Zengő Motorsport  WTCC  Portugália  Nagy Dániel  Michelisz Norbert

WTCC: Michelisz a második a délutáni edzésen Portugáliában

2017-06-24 14:50:41

A túraautó-világbajnokság portugáliai versenyhétvégéjének második szabadedzésén Michelisz Norbert a második legjobb idővel zárt, miután az edzés vége felé Rob Huff 27 ezredmásodperccel gyorsabb időt autózva megelőzte a Honda pilótáját, aki továbbra is szűk hat tizeddel volt gyorsabb csapattársánál Tiago Monteirónál. A mezőny másik magyar versenyzője Nagy Dániel a Zengő Motorsport Hondájával a 14. csapattársa, Aurélien Panis a 16. időt autózta.

WTCC  Portugália  Michelisz Norbert

WTCC: Michelisz az élen a bizarr balesetet hozó első edzésen – videó

2017-06-24 12:39:57

A túraautó-világbajnokság portugáliai futamának első szabadedzésén Michelisz Norbert bizonyult a leggyorsabb, majdnem hat tizedmásodperccel megelőzve csapattársát, a szintén Hondával versenyző hazai kedvencet, Tiago Monteirót, valamint a Volvóban ülő Thed Björköt.

szabadedzés  WTCC  Tom Coronel  Portugália  Michelisz Norbert

TCR − Tassi Michelisz ellen versenyez a Hungaroringen

2017-06-16 03:06:20

Tassi Attila  TCR  Michelisz Norbert

DTM: a sorozat élvezeti értékét növelhetik a szabályváltozások

2017-06-15 13:20:06

Augusto Farfus, a BMW brazil pilótája a mogyoródi versenyhétvége előtt elmondta, hogy a német túraautó-bajnokság (DTM) szórakoztatóértékének növelését szolgálják a szabályváltozások.

Tassi Attila  TCR  Michelisz Norbert  Gyulay Zsolt  DTM

WTCC: Michelisz második lett a legendás német pályán

2017-05-27 13:08:25

Michelisz Norbert az élről indulva a második helyen ért célba a túraautó-világbajnokság (WTCC) nürburgringi állomásának második versenyén. A gyári Honda magyar pilótája az első versenyen a hetedik lett. Nagy Dániel a második futamon kicsúszott a pályáról, és a korlátnak ütközött.

túraautó-vb  WTCC  Michelisz Norbert

WTCC: Michelisz hetedik lett az első futamon

2017-05-27 11:48:48

Michelisz Norbert hetedikként ért célba a túraautó-világbajnokság (WTCC) Német Nagydíjának első futamán.

DTM: Michelisz rajthoz áll a Hungaroringen a betétfutamon

2017-05-26 15:05:15

Michelisz Norbert vendégpilótaként versenyez a TCR-sorozatban, a DTM felvonultatja a világ legjobb túraautóit, és kísérő eseményekben sem lesz hiány a német túraautó-bajnokság hungaroringi hétvégéjén, június 16-18-án.

WTCC  Michelisz Norbert  DTM

WTCC: Michelisz a végén odalépett – pole pozíció!

2017-05-26 14:30:48

Michelisz Norbert megszerezte a pole pozíciót a szombati főversenyre a túraautó-világbajnokság (WTCC) németországi versenyhétvégéjén. A magyar pilóta volt a leggyorsabb a pénteken kora délután rendezett időmérőn a Nürburgringen.

túraautó-vb  WTCC  Nagy Dániel  Michelisz Norbert  Honda  Aurélien Panis

WTCC: így állítanak emléket Haydennek Micheliszék – fotó

2017-05-26 10:33:32

A technikai sportok képviselői közül rengetegen megemlékeztek a múlt heti tragikus balesete után hétfőn elhunyt korábbi motoros világbajnokról, Nicky Haydenről. A túraautó-világbajnokságban (WTCC) szereplő Honda csapatánál is megtették ezt.

túraautó-vb  WTCC  Nicky Hayden  Michelisz Norbert

WTCC: Michelisz száguldott, épphogy megúszta a balesetet

2017-05-25 21:13:46

Michelisz Norbert volt a leggyorsabb a túraautó-világbajnokság (WTCC) Német Nagydíjának első szabadedzésén csütörtök este. A biztató kezdés azonban kicsit sem volt zökkenőmentes...

WTCC – „Bármit megteszünk, hogy Norbit felvidítsuk”

2017-05-15 18:05:57

szurkolók  Zengő Motorsport  WTCC  Michelisz Norbert  Hungaroring  ETCC

WTCC: „Bármit megteszünk, hogy Norbit felvidítsuk”

2017-05-15 17:48:14

Michelisz Norbert a WTCC hungaroringi versenyhétvégéjén csalódott volt amiatt, hogy nem ajándékozhatta meg a magyar szurkolókat legalább egy dobogós helyezéssel. Ez azonban a népszerűségén mit sem változtat, az érte szorítók továbbra is bíznak benne, sőt, az NSO TV kameráján keresztül üzentek kedvencüknek, illetve Zengő Motorsportot irányító Zengő Zoltánnak is.

WTCC: Michelisz negyedik a hungaroringi főversenyen

2017-05-14 14:33:20

A peches első futam után sikerült a javítás a hazai közönség előtt versenyző Michelisz Norbertnek a túraautó-világbajnokság (WTCC) főversenyén a Hungaroringen. Az első helyet a marokkói Mehdi Bennani szerezte meg a Citroënnel.

túraautó-vb  WTCC  Michelisz Norbert  Hungaroring

WTCC: Micheliszért fél körig izgulhattunk az első futamon

2017-05-14 13:01:44

Michelisz Norbert a túraautó-vb első hungaroringi versenyén az 5. helyről rajtolva az első körben feljött a 3. pozícióba, de többször is koccant Thed Björkkel, megsérült az autója, így gyakorlatilag fél kör után véget ért a versenye. Az első futóművénél megsérülő Hondát később megjavították, Norbi többkörös hátrányban már a második futamra tesztelgette a Civicet. A főversenyen a hatodik pozícióból rajtolva a negyedik helyet szerezte meg.

túraautó-vb  WTCC  Tiago Monteiro  Szabó Zsolt  Nagy Norbert  Nagy Dániel

WTCC: Michelisz hatodik lett a hungaroringi időmérőn

2017-05-13 14:20:04

Michelisz Norbert a 6. helyen zárta a túraautó-világbajnokság magyarországi hétvégéjének időmérő edzését, így vasárnap az első futamot az 5., a másodikat a 6. helyről kezdheti. A 2. szabadedzést a 9. helyen záró Nagy Dániel a Zengő Motorsport Hondájával a 16. helyen végzett, így onnan kezdi meg a vasárnapi futamokat. Az elsőt 12.35-kor, a másodikat 13.45-kor.

túraautó-vb  WTCC  Nagy Dániel  Michelisz Norbert  Hungaroring

WTCC: a Honda megjavult, a 2. edzésen Michelisz zárt az élen

2017-05-13 12:27:53

Michelisz Norbert Hondáját a túraautó-vb magyarországi állomásának 2. szabadedzésére megjavították, a magyar versenyző pedig meg is hálálta azt az esős Hungaroringen: az élen zárta a 45 perces tréninget.

WTCC: nehezen indult a magyarok hétvégéje a Hungaroringen

2017-05-13 09:59:23

Nem indult tökéletesen a túraautó-világbajnokság magyar versenyzőinek versenyhétvégéje a Hungaroringen, a WTCC első szabadedzésén a 16 pilótából Michelisz Norbert a 15., Nagy Dániel a 16. helyen zárt. Mindketten műszaki hibával bajlódtak.

WTCC: mit lát Michelisz, amit mi nem? – képgaléria

2017-05-12 17:02:26

Az előttünk álló hétvégén a Hungaroringen kerül sor a túraautó-világbajnokság magyarországi futamára. A magyar versenyzők, Michelisz Norbert és Nagy Dániel, valamint a WTCC egyik betétfutamán, az ETCC-n induló Nagy Norbert pénteken már felkeresték a mogyoródi pályát. Tekintse meg a helyszín készült fotóinkból összeállított képgalériánkat!

túraautó-vb  képgaléria  WTCC  Nagy Norbert  Michelisz Norbert  Hungaroring

WTCC: Micheliszék palacsintasütéssel melegítettek a Hungaroringre

2017-05-11 20:32:42

Ha Gundel Étterem, akkor Gundel palacsinta. Persze a WTCC hungaroringi hétvégéje előtti sajtótájékoztatón résztvevő pilóták, Michelisz Norbert, Nagy Dániel, Nagy Norbert, Nicky Catsburg illetve a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatója, Gyulay Zsolt sem gondolta, hogy a palacsintát nekik kell megsütniük. Kisebb-nagyobb sikerrel teljesítették a feladatot, ahogy hellyel-közzel a Hungaroring pályáját is pontosan le tudták rajzolni. A versenyzők emellett az NSO Tv stábjának beszéltek az előttük álló versenyhétvégéről illetve a Hungaroringen mindig fantasztikus hangulatot teremtő szurkolókról is.