Találatok a Miami címkére

Találatok száma: 99

Girona: a klub fizetheti 1500 szurkoló Amerikába utazását

2018-09-06 18:28:49

Mint korábban beszámoltunk róla, a Girona–Barcelona lehet az első olyan spanyol élvonalbeli labdarúgó bajnoki mérkőzés, amit a tengerentúlon játszanak. Spanyol sajtóhírek szerint a klub kész fizetni 1500 gironai szurkoló utazási költségét és szállását egy éjszakára egy hotelben. Ennyire azért nem egyszerű a sztori, hiszen 500 euró (mintegy 160 ezer forint) visszatérítendő foglaló befizetésére van szüksége ennek igénybe vételéhez.

Miami La Liga Girona Egyesült Államok Barcelona

Kép: rózsaszín, fekete – ilyen lesz Beckham csapatának logója?

2018-08-19 09:41:55

Az angol válogatott és a Manchester United korábbi középpályása, David Beckham Indonéziában, Sumba szigetén tanította futballozni a helyi gyerekeket, akik lelkesen figyelték a volt klasszis tanácsait és mozdulatait.

Miami MLS David Beckham

F1: egy évvel később debütál a Miami Nagydíj – hivatalos

2018-07-24 15:03:24

Mivel az első tervek a Miamiban kialakított utcai pályáról sokak tetszését nem nyerték el, a Liberty Media úgy döntött, hogy átgondolja a vonalvezetést, és 2020-ra tolja el a második amerikai verseny tervezett debütálását.

Sean Bratches Miami Liberty Media F1

Tenisz: Wozniacki jövőre bojkottálhatja a Miami Opent

2018-04-19 13:29:48

Caroline Wozniacki jövőre bojkottálhatja a Miami Opent, a női tenisz-világranglista második helyén álló dán játékos ugyanis úgy ítélte meg, hogy a szervezők nem vették komolyan az őt és családját ért halálos fenyegetéseket.

tenisz WTA Miami WTA Miami Caroline Wozniacki

Tenisz: Sloane Stephens a női bajnok Miamiban

2018-04-01 00:10:13

A hazai közönség előtt szereplő Sloane Stephens nyerte a miami kemény pályás tenisztorna női versenyét, mivel a szombati fináléban két játszmában legyőzte a lett Jelena Ostapenkót.

tenisz Sloane Stephens Miami Jelena Ostapenko

Tenisz: Ostapenko nagy küzdelemben a négy között Miamiban

2018-03-28 23:12:45

Jelena Ostapenko elődöntőbe jutott a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz Miami Jelena Ostapenko

Tenisz: Kevin Anderson sima győzelemmel mutatkozott be

2018-03-25 13:34:27

A hatodik helyen kiemelt dél-afrikai Kevin Anderson sima győzelemmel mutatkozott be a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán, a második fordulóban két szettben legyőzte a grúz Nikoloz Baszilasvilit.

tenisz Miami Kevin Anderson Garbine Muguruza

Tenisz: Benoit Paire legyőzte Novak Djokovicsot

2018-03-23 22:47:21

A francia Benoit Paire két szettben legyőzte a kilencedik kiemelt szerb Novak Djokovicsot a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna férfiversenyének második fordulójában.

tenisz Novak Djokovics Miami

F1: Miami, Vietnam és Buenos Aires is bekerülhet a naptárba

2018-03-01 11:20:13

Német sajtóértesülések szerint Miamiban és Vietnam fővárosában, Hanoiban is rendeznek futamot a jövő évtől a Formula–1-ben, s visszatérhet az Argentin Nagydíj is.

Miami Hanoi F1 F1 Buenos Aires

MLS: eldőlt, David Beckham Miamija csatlakozik a ligához!

2018-01-29 21:46:08

Miami csapattal bővül az észak-amerikai labdarúgó-bajnokság (MLS) mezőnye: az új klub – amely a David Beckhamhez köthető cégcsoport tulajdonában lesz – várhatóan 2020-ban játszhatja első összecsapását, és az élvonalbeli liga 25. csapata lehet.

Tenisz: több néző és esti meccs – elköltözik a miami torna

2017-12-20 18:55:17

Elköltözik 2019-ben jelenlegi színhelyéről a minden év márciusában megrendezett miami kemény pályás tenisztorna.

tenisz Miami

MLS: Beckham Cristiano Ronaldót vinné új csapatába?

2017-09-02 15:59:45

Mint ismert, David Beckham a tengerentúlon – egészen pontosan Miami-ban – új franchise-t alapít, amellyel az MLS-ben is szeretne elindulni. Az egykori nagyszerű angol labdarúgó érthetően szeretné minél népszerűbbé tenni új csapatát, ehhez a Daily Mirror újságírója, John Cross szerint Cristiano Ronaldót igazolná le.

Miami MLS David Beckham Cristiano Ronaldo

Tenisz: Federer a miami döntőben is legyőzte Nadalt

2017-04-02 20:48:15

Roger Federer 6:3, 6:4-re legyőzte Rafael Nadalt a Miamiban megrendezett kemény pályás tenisztorna döntőjében.

tenisz Roger Federer Rafael Nadal Miami

Tenisz: Konta Johanna nyerte meg a miami versenyt

2017-04-01 20:54:02

A magyar származású, ausztrál születésű, brit színekben versenyző Konta Johanna nyerte meg a kemény pályás miami női tenisztornát, a döntőben 6:4, 6:3-ra megverve a dán Caroline Wozniackit.

tenisz Miami Konta Johanna Caroline Wozniacki

Kép: nézzen be – ilyen lesz Djokovics tengerparti lakása!

2017-03-31 12:07:13

A miami ATP-tornáról könyöksérülése miatt visszalépő szerb teniszcsillag, Novak Djokovics elképesztő ingatlant vásárolt a floridai városban, Miami Beach-ben. A még épülő házban helyet foglaló, 5.9 millió dollárt érő lakás egészen hihetetlen panorámát kínál az Atlanti-óceánra, három hálószobával rendelkezik. Djokovics azt mondta: ez a lakás tökéletesen megfelel majd az ő és felesége életstílusának. Megértjük…

tenisz luxus Novak Djokovics Miami ATP Miami

Tenisz: Szela nem Federer – Nadal nem remegett meg

2017-03-25 08:07:02

Rafael Nadal két szettben legyőzte az izraeli Dudi Szelát a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában.

tenisz Rafael Nadal Miami

Tenisz: Babos megnyerte az első szettet, aztán összeomlott

2017-03-24 19:42:12

A 24. helyen kiemelt Babos Tímea 6:7, 6:2, 6:0-ra kikapott a francia Pauline Parmentier-től a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna 2. fordulójában.

tenisz Pauline Parmentier Miami Babos Tímea

Tenisz: leguánnal szelfizett, kiesett a német veterán

2017-03-22 23:35:06

Az április 3-án már a 39. születésnapját ünneplő Tommy Haas, valamint a nála 16 évvel fiatalabb Eugenie Bouchard is az első fordulóban búcsúzott a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán.

leguán Tommy Haas Miami Eugenie Bouchard tenisz

Real: kapaszkodjon, ennyi egy jegy a Real–Barca meccsre!

2017-03-17 10:29:17

Az el Clásico az el Clásico, Spanyolországban is megkérik az árat egy Real Madrid–Barcelona összecsapásra, most azonban a nyáron az Egyesült Államokban csap össze a két gigász, és ahogy az várható volt, a jegyárak már most elképesztőek…

jegyár jegy el Clásico Real Madrid Miami Egyesült Államok

Barcelona: júliusban el Clásico a tengerentúlon – hivatalos

2017-03-10 20:46:33

Júliusban Miamiban előszezon-mérkőzést játszik egymással a Real Madrid és az FC Barcelona labdarúgócsapata.