Találatok a Mauricio Pochettino címkére

Találatok száma: 117

BL: Simeonét megszégyenítő ünneplést mutatott be Pochettino – videó

2019-04-19 12:27:01

A spanyol As hozta le a Tottenham játékosai által készített videót a Manchester City kiejtését követő öltözői ünneplésről. Mint beszámoltunk róla, a Spurs ugyan 4–3-ra kikapott, de idegenben lőtt több góllal továbbjutott a Bajnokok Ligája elődöntőjébe, ahol május elején az Ajax vár majd a londoni együttesre. A gárda vezetőedzője, Mauricio Pochettino pedig – a spanyolok szerint – néhány mozdulatot honfitársától, Diego Simeonétól „kölcsönözve” ünnepelt.

videó Tottenham Mauricio Pochettino Diego Simeone Bajnokok Ligája BL

BL: Nem ez volt a legszebb pillanatom edzőként – Pochettino

2019-04-18 09:31:23

Mint ismert, rendkívül fordulatos mérkőzésen 4–3-ra kikapott, de továbbjutott a Tottenham a Bajnokok Ligájában a Manchester Cityvel szemben. A Spurs menedzsere, Mauricio Pochettino a találkozó után elmondta, nem az elődöntőbe jutás volt edzői karrierje legnagyobb sikere.

Tottenham Mauricio Pochettino Bajnokok Ligája

BL: Guardiola – Kegyetlen!; Pochettino – Hihetetlen!

2019-04-17 23:58:15

Elképesztő mérkőzésen 4–3-ra győzött ugyan a Manchester City a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, de a továbbjutásnak idegenben szerzett több gólja révén a Tottenham Hotspur örülhetett. Így látták a hétgólos őrületet a főszereplők!

Tottenham Pep Guardiola Mauricio Pochettino Manchester City Bajnokok Ligája BL

Tottenham: Kane sérülése súlyos, ebben az idényben aligha játszhat

2019-04-11 21:30:28

Mint beszámoltunk róla, a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében a Tottenham Hotspur–Manchester City összecsapáson a hazaiak csapatkapitányát, Harry Kane-t komolynak tűnő sérülés miatt le kellett cserélni. A londoni klub csütörtök este közleményben erősítette meg, a játékos bokasérülése súlyos, ami arra enged következtetni, hogy ebben az idényben már nem lép pályára.

Tottenham Mauricio Pochettino Manchester City Harry Kane Bajnokok Ligája

BL: Attól tartunk, véget érhet Kane idénye – Pochettino

2019-04-10 00:16:58

Győzelmet ünnepelhetett új stadionja első európai kupacsatája végén a Tottenham: a Spurs Szon Hung Min góljával 1–0-ra felülmúlta a Manchester Cityt a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. A szurkolók a győzelem ellenére aggódhatnak: Harry Kane sérülten hagyta el a pályát, márpedig a sorozatos bokasérülésekkel küszködő csatár kiesése nagy érvágás lenne.

negyeddöntő Tottenham Szon Hung Min Pep Guardiola Mauricio Pochettino Manchester City

BL: Szon gólja döntött, előnyben a Spurs a Manchester City ellen!

2019-04-09 22:56:27

Győzelmet ünnepelhetett új stadionja első európai kupacsatája végén a Tottenham: Szon Hung Min góljával 1–0-ra felülmúlta a tizenegyest hibázó Manchester Cityt a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

Agüero elhibázta, Szon büntetett – előnyben a Spurs a Man. City ellen

2019-04-09 20:02:35

Habár Sergio Agüero révén már a mérkőzés elején megszerezhette volna a vezetést a Manchester City, az argentin elhibázta a VAR segítségével megítélt büntetőt, Szon Hung Min viszont a hajrában betalált, így a Tottenham 1–0-ra legyőzte Pep Guardiola együttesét a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán.

negyeddöntő Tottenham Pep Guardiola Mauricio Pochettino Manchester City Bajnokok Ligája

BL: Életem egyik legfontosabb mérkőzése lesz – Pochettino

2019-04-08 22:32:56

Angliai rangadóval, Tottenham–Manchester City mérkőzéssel folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntője.

PL: Pochettino szerint a világ legjobb stadionja jelenleg a Tottenhamé

2019-04-04 13:00:44

Mauricio Pochettino, az angol labdarúgó-bajnokságban harmadik és Bajnokok Ligája-negyeddöntős Tottenham Hotspur vezetőedzője szerint a londoni klub szerda este felavatott stadionja a világ legjobb arénája.

Tottenham Mauricio Pochettino Crystal Palace

PL: Pochettino egyelőre nem tudja, meddig marad a Tottenham élén

2019-03-31 08:46:37

Nehéz helyzetben van Mauricio Pochettino. A Tottenham argentin menedzsere négy mérkőzés óta nyeretlen csapatával a Premier League-ben, és ha vereséget szenved a bajnoki elsőségre hajtó Liverpooltól, nemcsak a trófeáért való küzdelemből száll ki, hanem még a Bajnokok Ligája-indulást érő helyekről is lemaradhat.

Tottenham Premier League PL Mauricio Pochettino Liverpool

PL: Pochettino kétmeccses eltiltást kapott a kirohanásáért

2019-03-06 11:18:12

Mauricio Pochettino, az angol élvonalbeli Tottenham argentin menedzsere két mérkőzésre szóló eltiltást és tízezer fontos pénzbírságot kapott, mert a Burnley elleni találkozó után letámadta Mike Dean játékvezetőt – számolt be róla az angol Labdarúgó-szövetség (FA) a hivatalos honlapján.

eltiltás Tottenham Premier League Mauricio Pochettino

BL: a kiesés ellenére Reus libabőrös lett a lefújás után

2019-03-06 00:18:02

Habár az első félidőben több lehetősége is volt a Borussia Dortmundnak, hogy faragjon a háromgólos hátrányából a Tottenham ellen, az angol gárda a második játékrész elején Harry Kane révén végleg eldöntötte a párharcot, így a Spurs lépett tovább a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjéből. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Tottenham Mauricio Pochettino Lucien Favre Hugo Lloris Harry Kane Borussia Dortmund

BL: Pochettinónak nem tetszik, hogy a Dortmund többet pihenhetett

2019-03-05 08:53:05

Háromgólos előnnyel várja a Tottenham a Borussia Dortmund elleni visszavágót a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. Mauricio Pochettino, az angol együttes menedzsere nehezményezte, hogy német riválisuk már pénteken lejátszotta hétvégi bajnoki mérkőzését, míg a londoniak szombat délután léptek pályára.

Tottenham Mauricio Pochettino Marco Reus Lucien Favre Borussia Dortmund Bajnokok Ligája

PL: az Arsenal elpuskázta az esélyt, döntetlen a Spurs ellen

2019-03-02 15:27:29

Nem bírt egymással az angol labdarúgó Premier League 29. fordulójában a Tottenham Hotspur és az Arsenal: az észak-londoni derbin a vendégek a hajráig vezetettek Aaron Ramsey góljával, de Harry Kane büntetőből egyenlített. A 90. percben az Arsenal is tizenegyest rúghatott, ám Pierre-Emerick Aubameyang lövését Hugo Lloris védeni tudta. A két csapat között maradt a négypontos különbség a tabellán az 1–1-es döntetlen után.

Unai Emery Tottenham Premier League PL Mauricio Pochettino Arsenal

Aubameyang a 90. percben büntetőt rontott, iksz az észak-londoni derbin

2019-03-02 13:16:50

Unai Emery Tottenham Premier League Pierre-Emerick Aubameyang PL Mauricio Pochettino

Tottenham: Végre nyertem egy trófeát – Pochettino

2019-03-01 11:19:13

Mauricio Pochettinót (Tottenham) választották a 2018–2019-es Premier League szezon legjobb menedzserének az ez évi London Football Awardson. A díjátadón még elismerték az egyik játékosát, Szon Hung Mint és a West Ham fiatalját, Declan Rice-t is.

Tottenham Szon Hung Min Premier League Mauricio Pochettino

PL: a Chelsea simán elintézte a Spurst a rangadón

2019-02-27 22:59:43

Az angol labdarúgó Premier League 28., hétközi fordulójának londoni rangadóján a Chelsea Pedro góljával és Kieran Trippier öngóljával 2–0-ra legyőzte a Tottenham Hotspurt – teljesen megérdemelten. A Spurs egymás után második vereségét szenvedte el a bajnokságban. Az észak-londoni derbi előtt csak négy pont a különbség a Tottenham és ősi riválisa, az Arsenal között.

Tottenham Premier League Pedro PL Maurizio Sarri Mauricio Pochettino

Pedro találata és Trippier komikus öngólja végzett a Spursszel

2019-02-27 20:30:09

Az angol labdarúgó Premier League 28., hétközi fordulójának londoni rangadóján a Chelsea Pedro góljával és Kieran Trippier öngóljával 2–0-ra legyőzte a Tottenham Hotspurt – teljesen megérdemelten. A Spurs egymás után a második vereségét szenvedte el a bajnokságban. Az észak-londoni derbi előtt csak négy pont a különbség a Tottenham és ősi riválisa, az Arsenal között.

PL: Pochettino letámadta a bírót a vesztes meccs után – videó

2019-02-23 16:09:02

Érdekes jelenetek játszódtak le a 2–1-re végződő Burnley–Tottenham mérkőzés után. A vendégek menedzsere, Mauricio Pochettino letámadta az összecsapás játékvezetőjét, Mike Deant, hogy számon kérje döntéseit. Az argentin tréner verbálisan inzultálta a bírót, ám fizikai kontaktus nem történt.

Tottenham Mike Dean Mauricio Pochettino Burnley

BL: Ajándékba adtuk a vezetést, megfizettünk érte – Favre

2019-02-13 23:40:00

Ellentétes félidőket, végül mégis magabiztos hazai sikert hozott a Tottenham Hotspur és a Borussia Dortmund összecsapása a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében – a két szakvezető ennek megfelelően értékelte a látottakat. A vendégcsapat edzője, Lucien Favre szerint az első játékrészben megérdemelten domináltak, majd ajándékba adták a vezetést a Spursnek, amivel megpecsételték a saját sorsukat. Mauricio Pochettino szerint lehet, hogy szerencséjük volt abban, hogy 3–0 lett a vége, ám játékosai tettek is a szerencséjükért.