Találatok a Mattersburg címkére

Találatok száma: 47

Légiósok: hosszú távra tervez a magyar csatár az osztrák élvonalban

2018-10-27 11:25:41

Az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Mattersburg támadója, Varga Barnabás az előző fordulóban először kezdett az együttesben, majd gólpasszal hálálta meg a bizalmat. Varga az őt képviselő menedzseriroda Faceboook-oldalán nyilatkozott jelenlegi helyzetéről, jövőre vonatkozó terveiről.

légiósok Varga Barnabás Mattersburg

Felkészülés: 3–0-s vereséget szenvedett a Hali Ausztriában

2018-09-06 21:32:17

A válogatott mérkőzések miatti szünetet kihasználva a Haladás csütörtök este az osztrák élvonal 10. helyén álló SV Mattersburg ellen kötött le felkészülési mérkőzést, amelyen Michal Hipp vezetőedző csapata sima, 3–0-s vereséget szenvedett.

felkészülési mérkőzés Mattersburg Haladás

Légiósok: a 16 közé jutott a magyar játékos csapata

2017-09-26 20:58:49

A Mattersburg a harmadosztályú Parndorf 2–1-es legyőzésével bejutott a labdarúgó Osztrák Kupa legjobb 16 együttese közé.

légiósok Varga Barnabás Mattersburg Ausztria

Légiósok: Kalmár-gól és -piros, Varga-tripla, Csoboth-találat

2017-08-08 18:54:59

Fiatal légiósaink közül Csoboth Kevin, Kalmár Zsolt és Varga Barnabás is gólt szerzett az elmúlt napokban – utóbbi hármat is, míg Kalmár a jegyzőkönyv kevésbé ékes szegmensére is feliratkozott.

légiósok Varga Barnabás Mattersburg Kalmár Zsolt Csoboth Kevin Bröndby

Légiósok: Futács a szünetben állt be, sérülés miatt le kellett cserélni

2017-08-06 20:47:54

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójában a Hajduk Split 3–1-re kikapott a Dinamo Zagreb otthonában. A vendégeknél Futács Márkó a szünetben állt be, de a 72. percben megsérült, és le kellett cserélni.

Vida Kristopher Varga Barnabás Szántó Tamás Rapid Wien Pintér Ádám Palermo

Légiósok: nem jött össze Marco Rossinak a DAC-rekord

2017-08-06 20:32:34

A szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójában a DAC hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Ruzomberokkal. A dunaszerdahelyieknél Vida Kristopher kezdőként 65 percet kapott Marco Rossi vezetőedzőtől.

légiósok Vida Kristopher Varga Barnabás Szántó Tamás Rapid Wien Pintér Ádám

Felkészülés: légiósnak állt volt növendéke betalált a Halinak

2017-07-07 20:30:48

Az NB I jövő heti rajtjára készülő Haladás 1–1-re végzett az osztrák élvonalbeli Mattersburggal a két labdarúgócsapat péntek esti ausztriai felkészülési mérkőzésén.

légiósok felkészülés Varga Barnabás NB I Mattersburg Haladás

Légiósok: Futács Márkó négy (!) gólt szerzett – videó

2017-05-20 20:46:07

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 35., utolsó előtti fordulójában a Hajduk Split hazai pályán 6–0-ra kiütötte a Zapresicet. Futács Márkó négyszer volt eredményes a mérkőzésen, és ezzel átvette a vezetést a góllövőlistán!

légiósok Vécsei Bálint Varga Barnabás Pogon Szczecin Mattersburg Lugano

Légiósok: Nikolics győztes gólt lőtt, Gyurcsó gólpasszt adott

2017-04-08 22:02:03

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) szombati játéknapján a Chicago Fire Nikolics Nemanja góljával 1–0-ra legyőzte a keleti első Columbus Crew-t. A lengyel első osztályban Gyurcsó Ádám gólpasszt adott az Arka Gdynia ellen 5–1-re diadalmaskodó Pogon Szczecinben.

légiósok Waasland-Beveren Varga Barnabás Szántó Tamás Rapid Wien Pogon Szczecin

Videó: Priskin mesterhármasával nyert a Slovan Bratislava

2017-02-25 21:53:21

Mint korábban megírtuk, a Slovan Bratislava a mesterhármast szerző Priskin Tamás vezérletével 4–3-ra legyőzte a címvédő Trencínt (Trencsén) a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában. Tekintse meg a mérkőzés góljait!

videó légiósok Waasland-Beveren Vida Kristopher Varga Barnabás Trencín

Légiósok: Priskin triplázott a címvédő elleni meccsen

2017-02-25 18:54:54

A szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában a Slovan Bratislava 4–3-ra legyőzte a címvédő Trencínt (Trencsén). A hazaiaknál végig játszó Priskin Tamás mesterhármast szerzett a második félidőben.

légiósok Varga Barnabás Trencín Slovan Bratislava Priskin Tamás Novara

Felkészülés: kikapott a Haladás az osztrák sereghajtótól

2017-01-17 18:39:15

A Haladás 2–0-ra kikapott az osztrák első osztályú Mattersburgtól a két labdarúgócsapat kedd délutáni ausztriai felkészülési mérkőzésén.

felkészülés NB I Mattersburg Haladás

Eurofutball: döntetlen a „magyar rangadón”, Kádárék kiejtették Guzmicsékat

2016-11-30 22:59:10

Nem bírt egymással Varga Barnabás és Szántó Tamás csapata, a Mattersburg és a Rapid Wien (1–1). Köteles László a játékjogát birtokló Genk ellen védett, hiába, mivel a Waasland-Beveren 3–1-re kikapott otthon. A Kádár Tamást végig a soraiban tudó Lech Poznan 4–2-re legyőzte a Guzmics Richárdot ezúttal mellőző Wisla Krakówot, és 5–3-as összesítéssel továbbjutott.

légiósok Wisla Kraków Vida Kristopher Varga Barnabás Szántó Tamás Rapid Wien

Hihetetlen ugrás! Az osztrák negyedosztályból futhat be a magyar gólzsák

2016-11-23 12:02:22

A Mattersburg ugyan nem remekel az osztrák Bundesligában, hiszen 15 forduló után az utolsó, 10. helyen áll a tabellán, Varga Barnabás miatt azonban mégis érdemes odafigyelnünk az együttesre. A korábban Szombathelyen nevelkedő 22 éves csatár már évekkel ezelőtt lemondott arról az álomról, hogy profi labdarúgó váljék belőle, de az osztrák negyedosztályból hirtelen kiemelkedve ősszel már az élvonalban találta magát, a legutóbbi fordulóban, a St. Pölten ellen pedig egy perccel a becserélése után az első gólját is megszerezte.

légiósok Varga Barnabás Mattersburg Lukács Tihamér

Légiósok: karriertörténeti gól – egy perc kellett a magyarnak!

2016-11-19 20:59:19

Varga Barnabás szombaton megszerezte első gólját az osztrák labdarúgó-bajnokságban, csapata, a sereghajtó Mattersburg 2–2-re végzett a St. Pölten vendégeként.

osztrák foci légiósok Varga Barnabás Mattersburg Köteles László Korhut Mihály

Felkészülés: a Haladás két góllal kikapott az osztrák újonctól

2015-06-26 21:01:18

A labdarúgó NB I-ben szereplő Haladás első nyári felkészülési mérkőzésén 3–1-re kikapott az osztrák élvonalba feljutó Mattersburgtól. A szombathelyi csapat a mérkőzés elején Halmosi Péter góljával megszerezte a vezetést, de a nagymartoni együttes a későbbiekben két tizenegyesnek is köszönhetően fordított.

felkészülési mérkőzés felkészülés NB I Mattersburg Halmosi Péter Haladás

Felkészülés: 196 centis csatárral a soraiban nyert a DVTK

2014-06-24 19:05:37

A DVTK labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 2–0-ra nyert Bükön az osztrák másodosztályú Mattersburg ellen.

felkészülés Takács Tamás Mattersburg DVTK

DVTK: ma osztrák csapat ellen készülnek az El-re

2014-06-24 10:14:55

A csapatok nagy része hétfőn elkezdte a felkészülést az NB I 2014–2015-ös szezonjára. Kedden egy első osztályú csapat, a Diósgyőr játszik felkészülési mérkőzést.

NB I Mattersburg DVTK

Felkészülés: súlyos vereséget szenvedett a Haladás II

2014-02-07 22:58:36

A Haladás második csapata súlyos vereséget szenvedett a Mattersburg II-től a két együttes pénteki felkészülési mérkőzésén – igaz, a szombathelyieknél két-három évvel fiatalabb játékosok léptek pályára, mint az osztrákoknál.

felkészülés NB II Mattersburg Haladás II

Felkészülés: kikapott osztrák ellenfelétől a Sopron

2014-01-28 18:11:01

Egygólos vereséget szenvedett a labdarúgó NB II-ben szereplő Soproni VSE az osztrák másodosztályban szereplő Mattersburgtól. A soproniaknál csereként pályára lépett a Paksról újonnan szerződtetett középpályás, Heffler Norbert is.