Találatok a Mario Balotelli címkére

Találatok száma: 760

Videó: Balotelli beállt, majd nyolc percre rá kiállították

2020-01-19 21:40:04

Nem mondhatni, hogy élete meccsét játszotta Mario Balotelli a Brescia–Cagliari (2–2) olasz bajnokin. A hazaiak támadója a 74. percben lépett pályára, a 81. percben megkapta első sárga lapját, majd a 82. percben a második sárgája már kiállítást ért.

kiállítás Serie A Mario Balotelli Cagliari Brescia

Eurofutball: öt évre kitiltották a Balotellit sértegető szurkolót

2020-01-09 18:18:28

Öt évre kitiltották az európai stadionokból azt a futballszurkolót, aki rasszista rigmusokkal sértegette Mario Balotellit, a Brescia volt válogatott játékosát.

rasszizmus Serie A Mario Balotelli Brescia

Serie A: Immobile 61 éve nem látott formában, a Lazio legyűrte a Bresciát

2020-01-05 13:36:31

A Lazio a 91. percben született Immobile-góllal 2–1-re legyőzte a mérkőzés jelentős részét emberhátrányban töltő Bresciát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 18. fordulójában.

olasz labdarúgás Serie A Mario Balotelli Lazio Ciro Immobile Brescia

Olaszország: balesettel indította az évet Balotelli

2020-01-01 20:45:53

Nem indult ideálisan az új év Mario Balotelli számára: a Serie A-ban szereplő Brescia futballistája január 1-jén hajnalban autóbalesetet szenvedett.

baleset autóbaleset Serie A Olaszország Mario Balotelli Brescia

Serie A: hiába Balotelli gólja, ikszelt a Brescia

2019-12-22 16:00:42

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának vasárnapi játéknapján a Brescia az utolsó percekben bukta el a győzelmet, míg a Bologna ötgólos mérkőzésen verte meg a Leccét.

Serie A Parma Mario Balotelli Lecce Brescia Bologna

Serie A: Balotelli 50. góljával szakadt meg a pocsék sorozat

2019-12-08 16:57:59

A Brescia Mario Balotelli góljával 1–0-ra nyert a SPAL otthonában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

Serie A SPAL Mario Balotelli Brescia

Serie A: Mario Balotelli januárban távozik a Bresciától

2019-12-03 10:48:37

Mario Balotelli a januári átigazolási időszakban elhagyja a Brescia labdarúgócsapatát.

Serie A Mario Balotelli Brescia

Brescia: áll a bál, balul sikerült nyilatkozat Balotelliről

2019-11-25 20:47:52

Saját klubjának elnöke nyilatkozott kellemetlenül Mario Balotelliről – ráadásul az olasz élvonalbeli Brescia első embere, Massimo Cellino igen érzékeny pontra tapintott rá.

olasz labdarúgás Serie A Massimo Cellino Mario Balotelli Brescia

Brescia: újabb balhé, Balotellit az öltözőbe küldte edzője

2019-11-21 18:35:35

Öltözőbe küldte edzés közben Mario Balotellit Fabio Grosso, az olasz élvonalban szereplő Brescia labdarúgócsapatának vezetőedzője.

Serie A Mario Balotelli Fabio Grosso Brescia AS Roma

Man. City: Balotelli így haragította magára a vezetőséget

2019-11-21 10:21:10

Egykori csapattársa, Micah Richards szerint Mario Balotelli több tízmillió forintos büntetést fizetett be lustasága miatt a Manchester City labdarúgócsapatánál.

angol labdarúgás Micah Richards Mario Balotelli Manchester City

Serie A: Balotelli „labdának használt egy kamerát” – kép

2019-10-28 09:26:10

Mint arról beszámoltunk, a Brescia 3–1-es vereséget szenvedett a Genoától az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) a hétvégén, így visszacsúszott a kiesőzónába. A találkozón Mario Balotelli, a vendégek támadója sokat nem tudott hozzátenni a meccshez, le is cserélték az olasz támadót a 72. percben. Aminek persze nem örült igazán…

olasz foci olasz bajnokság kép kamera fotó Serie A

Serie A: Balotelli betalált, de a VAR nem segített a Brescián Nápolyban

2019-09-29 13:50:49

A Napoli hazai pályán 2–1-re legyőzte a Bresciát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójában. A vendégeknél hazatérése óta másodszor kezdett Mario Balotelli, aki hiába szerzett gólt, ez pontot nem ért. Igaz, a Bresciának a videobíróval sem volt szerencséje: a második félidő elején Sandro Tonalli látványos gólját nem adták meg.

olasz labdarúgás Serie A Napoli Mario Balotelli Brescia

Serie A: „A bírók mindig összesz*rják magukat a Juve ellen”

2019-09-25 09:14:03

Mint arról korábban beszámoltunk, a Juventus 2–1 győzelmet aratott a Brescia otthonában. A hazaiak színeiben először léphetett pályára Mario Balotelli, aki a lefújás utáni pillanatokban feldúltan fejezte ki elégedetlenséget a játékvezetőkkel szemben.

Serie A Mario Balotelli Juventus Brescia

Serie A: C. Ronaldo kikerült a Brescia elleni keretből

2019-09-23 19:06:07

Ma több honlap is beszámolt róla, hogy kisebb húzódással bajlódik az olasz élvonalbeli labdarúgócsapat, a Juventus első számú sztárja, Cristiano Ronaldo, és a hír annyira igaznak bizonyult, hogy a portugál csillag a kispadra sem ül majd le a Brescia elleni hétközi bajnokin.

sérülés Mario Mandzukic Mario Balotelli Juventus Brescia

Serie A: Balotelli elárulta, mennyire hozza lázba C. Ronaldo

2019-09-23 16:14:45

Mario Balotelli az első tétmérkőzésére készül új csapatában, a Bresciában. A 29 éves olasz labdarúgó a Juventus ellen térhet vissza a Serie A-ban, a pályán pedig Cristiano Ronaldóval is összecsaphat. No, ez utóbbi az, ami nem igazán érdekli...

olasz labdarúgás Serie A Mario Balotelli Juventus Cristiano Ronaldo Brescia

Man. City: Balotelli „hivatalosan is klublegenda” lett

2019-08-20 20:23:14

A Manchester City labdarúgócsapata hivatalos honlapján közölte, hogy Mario Balotelli ismét égszínkékbe öltözik – az olasz támadó is játszik majd Vincent Kompany jótékonysági mérkőzésén, amelyen a „manchesteri legendák” a PL All-Stars ellen lépnek pályára.

Vincent Kompany Sergio Agüero Premier League Mario Balotelli Manchester City David Silva

Serie A: könnyek, álom, nemzeti csapat – tömeg várta Balotellit