Találatok a Marcus Rashford címkére

Találatok száma: 98

PL: az MU nagy pofont adott Lampard Chelsea-jének

2019-08-11 19:25:58

A Manchester United 4–0-s győzelmet aratott az Old Traffordon a Chelsea felett az angol labdarúgó Premier League 1. fordulójának záró mérkőzésén.

Premier League Paul Pogba Ole Gunnar Solskjaer Marcus Rashford Manchester United Frank Lampard

Kiütés, az MU egy négyessel küldte haza a Chelsea-t!

2019-08-11 17:14:43

MU: meghosszabbította Rashford szerződését a klub

2019-07-01 15:37:46

A Manchester United hivatalos honlapján jelentette be, hogy 3+1 évvel meghosszabbította Marcus Rashford szerződését, amely így 2023 nyarán jár le. Az új szerződése értelmében a 21 éves támadó heti 250 000 fontot keres.

angol foci Marcus Rashford Manchester United szerződéshosszabbítás

NL: Hollandia hosszabbításban győzte le Angliát, döntőbe jutott

2019-06-06 23:28:04

Portugália és Hollandia labdarúgó-válogatottja vívja az első Nemzetek Ligája-kiírás döntőjét vasárnap. A csütörtöki elődöntőben Hollandia hosszabbítás után 3–1-re legyőzte Angliát egy elképesztő védelmi hibákkal tarkított találkozón Guimaraesben. A harmadik helyért Svájc és Anglia mérkőzik meg.

elődöntő Ronald Koeman Quincy Promes Nemzetek Ligája NL Memphis Depay

Hihetetlen hibák, Hollandia Anglia legyőzésével NL-döntős!

2019-06-06 20:20:53

Barcelona: „Rashford olyan nekünk, mint egy férfinak Cindy Crawford”

2019-03-27 13:34:00

Marcus Rashfordban látják a Barcelona vezetői a korosodó Luis Suárez örökösét – írja az ESPN. Az amerikaiak klubközeli forrásra hivatkozva állítják, a katalán együttes hosszú ideje monitorozza Rashford teljesítményét – ám van egy bökkenő: a Manchester Unitednél hallani sem akarnak a távozásáról.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Marcus Rashford Manchester United Luis Suárez Barcelona

Anglia: nem épült fel a sérüléséből, kikerült Rashford a keretből

2019-03-22 08:06:02

Sérülés miatt kikerült az angol labdarúgó-válogatott keretéből Marcus Rashford, a Manchester United sztárja.

sérülés angol válogatott Marcus Rashford Manchester United Anglia

Ligue 1: Balotelli Rashford-mezben a PSG-ellen? „Hülyeség!”

2019-03-19 10:23:05

A francia sajtóban felkapott híresztelés szerint Mario Balotelli egy Marcus Rashford-mezben lépett pályára vasárnap este a Paris Saint-Germain elleni francia bajnokin.

PSG Marseille Mario Balotelli Marcus Rashford Ligue 1

BL: Rashford Mbappét, Lukaku Kimpembét vigasztalta – videó

2019-03-07 08:57:05

Mint beszámoltunk róla, a Manchester United 3–1-re győzött a PSG otthonában, ezzel idegenben szerzett több góllal kiharcolta a továbbjutást a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. A lefújás után a duplázó Romelu Lukaku Presnel Kimpembébe próbált lelket önteni, míg Marcus Rashford Kylian Mbappét vigasztalta.

Romelu Lukaku Presnel Kimpembe Paris Saint-Germain PSG Marcus Rashford Manchester United

BL: Szégyen! Ott van négy ember, akiknek fogalmuk sincs a futballról – Neymar

2019-03-07 00:22:30

Ismét egészen elképesztő mérkőzésen esett ki a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Paris Saint-Germain: a dúsgazdag francia klub ezúttal az igen tartalékos Manchester United ellen maradt alul hazai pályán 3–1-re, kiengedve a kezéből a biztosnak tűnő továbbjutást. Az MU-nak videózás után befújt tizenegyes és a mérkőzés jócskán szolgáltatott témát a főszereplőknek.

VAR Thomas Tuchel Romelu Lukaku PSG Ole Gunnar Solskjaer Marcus Rashford

Újabb hihetetlen PSG-kiesés, Rashford a nyolc közé lőtte az MU-t

2019-03-06 20:40:08

A Manchester United 3–1-re győzött a Paris Saint-Germain otthonában, ezzel idegenben szerzett több góllal kiharcolta a továbbjutást a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében.

Romelu Lukaku PSG Ole Gunnar Solskjaer Marcus Rashford Manchester United Juan Bernat

MU: Rashford közel a hosszabbításhoz – sajtóhír

2019-02-21 07:53:50

Angol lapértesülések szerint közel a megállapodás Marcus Rashford és a Manchester United között, így az angol támadó hamarosan 2025 nyaráig szóló szerződéshosszabbítást ír alá a labdarúgóklubbal – számolt be a Mirror.

Ole Gunnar Solskjaer Marcus Rashford Manchester United

PL: megszorongatták az MU-t, de legyőzni most sem tudták

2019-02-03 16:41:54

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 25. fordulójában a Manchester United 1–0-ra győzött a Leicester City vendégeként. A mérkőzés egyetlen gólját Marcus Rashford szerezte.

angol foci angol bajnokság Premier League Marcus Rashford Manchester United Leicester City

Videó: Rashford nagyon beültette csapattársát a hintába

2019-01-26 14:11:05

A pénteki Arsenal–Manchester United (1–3) FA-kupa mérkőzés előtti bemelegítés során Marcus Rashford alaposan befűzte Fredet. A fiatal támadó pimasz mozdulata után szegény brazil játékos egy kicsit kényelmetlenül is érezhette magát.

Marcus Rashford Manchester United Fred

PL: De Gea volt a hős, az MU győzött a Spurs vendégeként!

2019-01-13 19:30:08

Kitart a Solskjaer-mágia: a Manchester United újabb mérkőzést nyert meg a norvég megbízott tréner irányításával, az angol labdarúgó Premier League 22. fordulójának rangadóján 1–0-ra múlta felül a Wembleyben a Tottenham csapatát. A mérkőzés egyetlen gólját az első félidő hajrájában Marcus Rashford lőtte, az MU sokat köszönhet a második félidőben bravúrok sorozatát bemutató David de Geának.

Tottenham Premier League Paul Pogba PL Ole Gunnar Solskjaer Mauricio Pochettino

Tovább szárnyal az MU, Londonban győzte le a Tottenhamet!

2019-01-13 17:13:55

Kitart a Solskjaer-mágia: a Manchester United újabb mérkőzést nyert meg a norvég megbízott tréner irányításával, az angol labdarúgó Premier League 22. fordulójának rangadóján 1–0-ra múlta felül a Wembleyben a Tottenhamet. A mérkőzés egyetlen gólját az első félidő hajrájában Marcus Rashford lőtte, az MU sokat köszönhet a második félidőben bravúrok sorozatát bemutató David de Geának.

MU: még csak 21 éves, de már a karrierje utánra is gondol

2019-01-10 09:57:16

Sok futballistáról hallani, hogy bármilyen sok pénzt keresnek a pályafutásuk alatt, hagyják kifolyni a kezük közül. De vannak azért olyanok is, akik ennél racionálisabban gondolkodnak.

angol labdarúgás Premier League Marcus Rashford Manchester United

Kép: „A többi már történelem” – Rashfordé a legjobb képaláírás

2019-01-07 22:47:36

Zseniális képaláírást talált ki hétfőn feltöltött képéhez a Manchester United labdarúgója, Marcus Rashford. A Dubaiban készülő klub edzésén készített fotón az látható, ahogy Ole Gunnar Solskjaer Rashfordnak és társainak magyaráz – minden bizonnyal a taktikáról. Az MU fiatalja azonban egészen más kontextusba helyezte a fotó történetét.

kép angol labdarúgás Ole Gunnar Solskjaer Marcus Rashford Manchester United

MU: látni kell, hogy küldött el két embert Rashford! – videó

2018-12-31 08:32:16

Mint arról beszámoltunk, a 2018-as esztendő utolsó Premier League-mérkőzésén a Manchester United 4–1-re legyőzte a Bournemoutht. A meccs leginkább talán Paul Pogbáról szólt, aki José Mourinho távozása óta megtáltosodott, de kár lenne megfeledkezni a találkozón egy gólt szerző Marcus Rasfordról is, aki bemutatott egy elképesztő cselkombinációt…

videó csel Marcus Rashford Manchester United

PL: Solskjaer 5–1-es győzelemmel mutatkozott be az MU-nál

2018-12-22 20:24:28

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 18. fordulójában a Manchester United idegenben 5–1-re kiütötte a Cardiff Cityt.

Sir Alex Ferguson Paul Pogba Ole Gunnar Solskjaer Marcus Rashford Manchester United José Mourinho