Találatok a Marcus Rashford címkére

Találatok száma: 95

NL: Hollandia hosszabbításban győzte le Angliát, döntőbe jutott

2019-06-06 23:28:04

Portugália és Hollandia labdarúgó-válogatottja vívja az első Nemzetek Ligája-kiírás döntőjét vasárnap. A csütörtöki elődöntőben Hollandia hosszabbítás után 3–1-re legyőzte Angliát egy elképesztő védelmi hibákkal tarkított találkozón Guimaraesben. A harmadik helyért Svájc és Anglia mérkőzik meg.

elődöntő Ronald Koeman Quincy Promes Nemzetek Ligája NL Memphis Depay

Hihetetlen hibák, Hollandia Anglia legyőzésével NL-döntős!

2019-06-06 20:20:53

Barcelona: „Rashford olyan nekünk, mint egy férfinak Cindy Crawford”

2019-03-27 13:34:00

Marcus Rashfordban látják a Barcelona vezetői a korosodó Luis Suárez örökösét – írja az ESPN. Az amerikaiak klubközeli forrásra hivatkozva állítják, a katalán együttes hosszú ideje monitorozza Rashford teljesítményét – ám van egy bökkenő: a Manchester Unitednél hallani sem akarnak a távozásáról.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Marcus Rashford Manchester United Luis Suárez Barcelona

Anglia: nem épült fel a sérüléséből, kikerült Rashford a keretből

2019-03-22 08:06:02

Sérülés miatt kikerült az angol labdarúgó-válogatott keretéből Marcus Rashford, a Manchester United sztárja.

sérülés angol válogatott Marcus Rashford Manchester United Anglia

Ligue 1: Balotelli Rashford-mezben a PSG-ellen? „Hülyeség!”

2019-03-19 10:23:05

A francia sajtóban felkapott híresztelés szerint Mario Balotelli egy Marcus Rashford-mezben lépett pályára vasárnap este a Paris Saint-Germain elleni francia bajnokin.

PSG Marseille Mario Balotelli Marcus Rashford Ligue 1

BL: Rashford Mbappét, Lukaku Kimpembét vigasztalta – videó

2019-03-07 08:57:05

Mint beszámoltunk róla, a Manchester United 3–1-re győzött a PSG otthonában, ezzel idegenben szerzett több góllal kiharcolta a továbbjutást a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. A lefújás után a duplázó Romelu Lukaku Presnel Kimpembébe próbált lelket önteni, míg Marcus Rashford Kylian Mbappét vigasztalta.

Romelu Lukaku Presnel Kimpembe Paris Saint-Germain PSG Marcus Rashford Manchester United

BL: Szégyen! Ott van négy ember, akiknek fogalmuk sincs a futballról – Neymar

2019-03-07 00:22:30

Ismét egészen elképesztő mérkőzésen esett ki a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Paris Saint-Germain: a dúsgazdag francia klub ezúttal az igen tartalékos Manchester United ellen maradt alul hazai pályán 3–1-re, kiengedve a kezéből a biztosnak tűnő továbbjutást. Az MU-nak videózás után befújt tizenegyes és a mérkőzés jócskán szolgáltatott témát a főszereplőknek.

VAR Thomas Tuchel Romelu Lukaku PSG Ole Gunnar Solskjaer Marcus Rashford

Újabb hihetetlen PSG-kiesés, Rashford a nyolc közé lőtte az MU-t

2019-03-06 20:40:08

A Manchester United 3–1-re győzött a Paris Saint-Germain otthonában, ezzel idegenben szerzett több góllal kiharcolta a továbbjutást a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében.

Romelu Lukaku PSG Ole Gunnar Solskjaer Marcus Rashford Manchester United Juan Bernat

MU: Rashford közel a hosszabbításhoz – sajtóhír

2019-02-21 07:53:50

Angol lapértesülések szerint közel a megállapodás Marcus Rashford és a Manchester United között, így az angol támadó hamarosan 2025 nyaráig szóló szerződéshosszabbítást ír alá a labdarúgóklubbal – számolt be a Mirror.

Ole Gunnar Solskjaer Marcus Rashford Manchester United

PL: megszorongatták az MU-t, de legyőzni most sem tudták

2019-02-03 16:41:54

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 25. fordulójában a Manchester United 1–0-ra győzött a Leicester City vendégeként. A mérkőzés egyetlen gólját Marcus Rashford szerezte.

angol foci angol bajnokság Premier League Marcus Rashford Manchester United Leicester City

Videó: Rashford nagyon beültette csapattársát a hintába

2019-01-26 14:11:05

A pénteki Arsenal–Manchester United (1–3) FA-kupa mérkőzés előtti bemelegítés során Marcus Rashford alaposan befűzte Fredet. A fiatal támadó pimasz mozdulata után szegény brazil játékos egy kicsit kényelmetlenül is érezhette magát.

Marcus Rashford Manchester United Fred

PL: De Gea volt a hős, az MU győzött a Spurs vendégeként!

2019-01-13 19:30:08

Kitart a Solskjaer-mágia: a Manchester United újabb mérkőzést nyert meg a norvég megbízott tréner irányításával, az angol labdarúgó Premier League 22. fordulójának rangadóján 1–0-ra múlta felül a Wembleyben a Tottenham csapatát. A mérkőzés egyetlen gólját az első félidő hajrájában Marcus Rashford lőtte, az MU sokat köszönhet a második félidőben bravúrok sorozatát bemutató David de Geának.

Tottenham Premier League Paul Pogba PL Ole Gunnar Solskjaer Mauricio Pochettino

Tovább szárnyal az MU, Londonban győzte le a Tottenhamet!

2019-01-13 17:13:55

Kitart a Solskjaer-mágia: a Manchester United újabb mérkőzést nyert meg a norvég megbízott tréner irányításával, az angol labdarúgó Premier League 22. fordulójának rangadóján 1–0-ra múlta felül a Wembleyben a Tottenhamet. A mérkőzés egyetlen gólját az első félidő hajrájában Marcus Rashford lőtte, az MU sokat köszönhet a második félidőben bravúrok sorozatát bemutató David de Geának.

MU: még csak 21 éves, de már a karrierje utánra is gondol

2019-01-10 09:57:16

Sok futballistáról hallani, hogy bármilyen sok pénzt keresnek a pályafutásuk alatt, hagyják kifolyni a kezük közül. De vannak azért olyanok is, akik ennél racionálisabban gondolkodnak.

angol labdarúgás Premier League Marcus Rashford Manchester United

Kép: „A többi már történelem” – Rashfordé a legjobb képaláírás

2019-01-07 22:47:36

Zseniális képaláírást talált ki hétfőn feltöltött képéhez a Manchester United labdarúgója, Marcus Rashford. A Dubaiban készülő klub edzésén készített fotón az látható, ahogy Ole Gunnar Solskjaer Rashfordnak és társainak magyaráz – minden bizonnyal a taktikáról. Az MU fiatalja azonban egészen más kontextusba helyezte a fotó történetét.

kép angol labdarúgás Ole Gunnar Solskjaer Marcus Rashford Manchester United

MU: látni kell, hogy küldött el két embert Rashford! – videó

2018-12-31 08:32:16

Mint arról beszámoltunk, a 2018-as esztendő utolsó Premier League-mérkőzésén a Manchester United 4–1-re legyőzte a Bournemoutht. A meccs leginkább talán Paul Pogbáról szólt, aki José Mourinho távozása óta megtáltosodott, de kár lenne megfeledkezni a találkozón egy gólt szerző Marcus Rasfordról is, aki bemutatott egy elképesztő cselkombinációt…

videó csel Marcus Rashford Manchester United

PL: Solskjaer 5–1-es győzelemmel mutatkozott be az MU-nál

2018-12-22 20:24:28

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 18. fordulójában a Manchester United idegenben 5–1-re kiütötte a Cardiff Cityt.

Sir Alex Ferguson Paul Pogba Ole Gunnar Solskjaer Marcus Rashford Manchester United José Mourinho

PL: megtört Lukaku hazai átka, gálázott a Manchester United

2018-12-08 17:55:05

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 16. fordulójában a Manchester United hazai pályán 4–1-re legyőzte a sereghajtó Fulhamet.

Romelu Lukaku Premier League PL Marcus Rashford Manchester United Lucas Torreira

Videó: Sterling, Rashford – bajban a spanyolok Anglia ellen

2018-10-15 21:06:53

Remek góllal szerzett vezetést Anglia a Spanyolország elleni Nemzetek Ligája-mérkőzésen Sevillában. Raheem Sterling egy kiugratást követően a jobb felsőbe bombázott, nem sokkal később pedig Marcus Rashford is betalált. A 38. percben Sterling ismét gólt szerzett, így egy félidő alatt háromgólos a spanyol hátrány.

videó Spanyolország Raheem Sterling Nemzetek Ligája Marcus Rashford Anglia

MU: „Üzenem a szurkolóknak, tudjuk, mit csináljunk Rashforddal”

2018-09-14 13:16:49

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság szokásos, hétvégi forduló előtti sajtótájékoztatóján ismét José Mourinho nyilatkozatára kapták fel sokan a fejüket. A portugál menedzser szerint játékosa, Marcus Rashford nem említhető egy lapon más ígéretes angol futballistákkal.