Találatok a Marco Reus címkére

Találatok száma: 208

BVB: hét hónap után góllal tért vissza a németek sztárja

2020-09-07 19:00:32

Hét hónap elteltével ismét pályára léphetett Marco Reus: a Borussia Dortmund sztárja a hétfői, Sparta Rotterdam elleni felkészülési mérkőzésen góllal tért vissza.

sérülés német foci Marco Reus Bundesliga Borussia Dortmund

Dortmund: újabb gond Reusnál – nem tudni, mikor térhet vissza

2020-07-30 15:32:17

A Borussia Dortmund hivatalos honlapján közölte, hogy csapatkapitánya, Marco Reus ismét megsérült, és határozatlan ideig nem léphet pályára.

sérülés német labdarúgás Mats Hummels Marco Reus Bundesliga Borussia Dortmund

Dortmundi sztárgyár: nagy fogások Metzeldertől Kolleren át Lewandowskiig

2020-06-29 20:41:28

Európa egyik legjobb érzékkel igazoló klubja a Dortmund. Ez a Képes Sport összeállításából is kiderül, amelyben rangsorolták az együttes top 10 szerzeményét az elmúlt húsz évből.

német labdarúgás Tomás Rosicky Robert Lewandowski Pierre-Emerick Aubameyang Mats Hummels Marco Reus

Bundesliga: Reus kihagyhatja a Bayern elleni rangadót

2020-05-19 18:49:23

A Bild információi szerint Marco Reus minden bizonnyal nem lép pályára csapata szombati, Wolfsburg elleni bajnoki mérkőzésén, majd utána kedden sem, a Bayern München elleni találkozón.

Marco Reus Bundesliga Borussia Dortmund Bayern München

Bundesliga: Reus várhatóan nem épül fel az újrakezdésig

2020-05-05 10:12:37

Elhúzódó sérülése miatt várhatóan nem lehet ott a német labdarúgó-bajnokság tervezett, illetve remélt májusi újrakezdésekor Marco Reus, a Borussia Dortmund csapatkapitánya.

német bajnokság Marco Reus Bundesliga Borussia Dortmund

Női kézi: a dortmundi futballisták kiálltak a kézicsapat mellett

2020-04-25 10:37:38

A férfiakkal ellentétben a nőknél nem hirdettek bajnokot a kézilabda Bundesligában, így hiába vezették a tabellát a dortmundiak nyolc fordulóval a vége előtt, nem örülhettek az aranyéremnek.

női kézilabda Bundesliga Mats Hummels Marco Reus Bundesliga Borussia Dortmund

Dortmund: Reus szerint még behozatják a Bayernt, ha folytatják az idényt

2020-04-08 11:29:34

A bajnokság megnyerését tűzte ki célul a sérüléséből lábadozó Marco Reus, a Borussia Dortmund válogatott csapatkapitánya, aki szerint a címvédő Bayern Münchennel szembeni négypontos hátrány egyáltalán nem lesz ledolgozhatatlan, amikor a koronavírus-járvány miatt szünetelő német labdarúgó-bajnokság újraindul.

Marco Reus Bundesliga Borussia Dortmund Bayern München német foci

Dortmund: a csapatkapitány félmillió euróval segíti a várost

2020-03-28 18:36:55

A dw.com beszámolója szerint Marco Reus, a Borussia Dortmund csapatkapitánya a koronavírus-járvány okozta nehéz helyzetben jelentős adománnyal járul hozzá városa gazdaságához.

koronavírus adomány Marco Reus Dortmund Borussia Dortmund

Dortmund: Reus megsérült, a PSG ellen sem játszhat

2020-02-05 16:18:40

Izomsérülés miatt legalább négy hétig nem futballozhat és nem is edzhet Marco Reus, a Bundesligában harmadik helyen álló Borussia Dortmund válogatott csapatkapitánya.

sérülés PSG Marco Reus Bundesliga Borussia Dortmund Bajnokok Ligája

Bundesliga: kiütéssel nyert a Dortmund, Haaland csereként duplázott

2020-01-24 22:26:29

A német élvonal 19. fordulójának nyitó mérkőzésén a Borussia Dortmund hazai pályán a kölnieket fogadta, és már az első percben gólt szerzett, amit további négy követett (5–1). Erling Haaland ezúttal két gólt szerzett csereként beállva. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

Marco Reus Jadon Sancho Erling Haaland Bundesliga Borussia Dortmund

Dortmund: Reus kidőlt, nem játszik az utolsó őszi meccsen

2019-12-19 19:23:49

Lucien Favre, a Borussia Dortmund vezetőedzője csütörtöki sajtótájékoztatóján elmondta, Marco Reus nem játszhat a Hoffenheim ellen pénteken, az őszi szezon utolsó fordulójának nyitó mérkőzésén.

német foci Marco Reus Jadon Sancho Hoffenheim Bundesliga Borussia Dortmund

BL: nagy a bizonytalanság Reus körül; Conte nem épít falat

2019-11-04 21:09:31

Egyelőre a második helyért csatázik a labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjában két korábbi BL-győztes, a Dortmund és az Internazionale; a hazája bajnokságában egyaránt második helyen álló két csapat keddi, németországi összecsapásának győztese nagy lépést tesz a továbbjutás felé.

Marco Reus Lucien Favre Inter Borussia Dortmund Bajnokok Ligája Antonio Conte

Dortmund: nem tudni, mennyire súlyos Reus sérülése

2019-11-03 11:20:59

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 10. fordulójának szombati játéknapján a Borussia Dortmund 3–0-ra legyőzte a Wolfsburgot. Marco Reust a 28. percben le kellett cserélni, azt nem tudni, játszhat-e kedden az Inter elleni BL-meccsen.

Marco Reus Lucien Favre Bundesliga Borussia Dortmund

BL: nem játszhat a BVB csapatkapitánya Milánóban

2019-10-22 18:22:25

Nem játszhat Marco Reus, a Borussia Dortmund labdarúgóklubjának csapatkapitánya az Inter elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen.

Paco Alcácer Marco Reus Inter Borussia Dortmund Bajnokok Ligája

Bundesliga: legyőzte a listavezetőt a Dortmund

2019-10-19 18:38:26

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 8. fordulójában a Borussia Dortmund 1–0-ra legyőzte a Borussia Mönchengladbachot.

német foci Thorgan Hazard Marco Reus Bundesliga Borussia Mönchengladbach Borussia Dortmund

Bundesliga: Ne jöjjenek már folyton ezzel a s**rsággal! – Reus

2019-09-23 09:45:47

Marco Reus, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Borussia Dortmund sztárja kifakadt, miután csapata vasárnap este egy hajrában esett öngóllal veszített pontokat a Frankfurt otthonában (2–2).

német foci Marco Reus Eintracht Frankfurt Bundesliga Borussia Dortmund

Reus egymaga eldönthette volna – ikszelt a Dortmund és a Barcelona

2019-09-17 11:14:16

A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjának első fordulójában a Borussia Dortmund hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott az FC Barcelonával.

Marco Reus Marc-André ter Stegen Dortmund Borussia Dortmund Barcelona Bajnokok Ligája

Bundesliga: a Dortmund kiütötte a Leverkusent; nyertek Szalaiék

2019-09-14 17:27:16

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 4. fordulójában a Borussia Dortmund hazai pályán 4–0-ra kiütötte a Bayer Leverkusent, Szalai Ádám csapata, a Mainz pedig otthon 2–1-re legyőzte a Herthát.

Szalai Ádám Marco Reus Mainz Jadon Sancho Hertha Bundesliga

Német Kupa: Reus és Paco góljával simán győzött a BVB

2019-08-09 22:37:25

A Borussia Dortmund takarékos, de biztos győzelemmel kezdte a Német Kupa-szereplését, idegenben 2–0-ra legyőzte a harmadosztályú Uerdingen csapatát.

Uerdingen Paco Alcácer Német Kupa Marco Reus Borussia Dortmund

Német Szuperkupa: Megérdemelte a BVB, de nem volt jobb – Kimmich

2019-08-04 09:49:02

Mint arról beszámoltunk, a Borussia Dortmund 2–0-ra legyőzte a Bayern Münchent szombaton a német Szuperkupa-mérkőzésen. A fekete-sárgák öt év után nyerték meg ismét a trófeát, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők.