Találatok a maratoni címkére

Találatok száma: 106

Maratoni: hazamehet a kórházból az újraélesztett futó

2018-10-18 10:28:29

Kiengedték a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikájáról a futó Herendi Pétert, aki október 7-én a Spar-maratonin lett rosszul, s akit három futótársa – végzettségük szerint orvosok – élesztett újra a pesti alsó rakparton.

maratoni

Atlétika: négyéves eltiltás az athéni maraton tavalyi bajnokának

2018-10-11 10:05:45

Az athéni maratonon tavaly győztes kenyai Samuel Kalalei négy évre szóló eltiltást kapott, miután a tavasszal adott egyik mintájában EPO nyomaira bukkantak az ellenőrök.

maratoni atlétika Samuel Kalalei

Atlétika: Farah Európa-csúccsal győzött Chicagóban

2018-10-07 19:35:51

A négyszeres olimpiai bajnok brit Mo Farah 2:05:11 órás új Európa-csúccsal nyerte meg vasárnap a Chicago Marathont.

maratoni atlétika Mo Farah

Atlétika: világcsúcs a maratonin és 44 ezer futó Berlinben

2018-09-16 12:15:53

A kenyai Eliud Kipchoge 2:01:39 órás eredménnyel megjavította a világcsúcsot a vasárnapi Berlin Marathonon.

maratoni Eliud Kipchoge Berlin

Atlétika: rajt Balatonfüreden, indul a Maratonman

2018-04-21 10:21:33

Várhatóan több mint kétezer futó teljesíti a 6.2, 10.5, 21.1 és 42 kilométeres távot április 22-én a balatonfüredi Generali Runner’s World Run versenyen, amellyel hivatalosan elrajtol a Maratonman sorozat 2018-as évada.

maratoni Maratonman

Atlétika: kenyai címvédés történt a párizsi maratonin

2018-04-08 14:05:04

Paul Lonyangata megvédte a címét a párizsi maratonin, a kenyai atléta 2:06:25 órával győzött.

maratoni atlétika

2018 LEGNAGYOBB MARATONI VERSENYEI ÉS A GYŐZTESEK

2018-02-24 22:25:25

A hat legnagyobb maratoni (Tokió, Boston, London, Berlin, Chicago, New York) mellett jó néhány nagy presztízsű versenyt rendeznek a mitikus 42 195 méteres távon 2018-ban is – íme, a legfontosabb időpontok és a győztesek!

Atlétika: Keitany Radcliffe abszolút csúcsára hajt Londonban

2018-01-25 14:23:29

A kenyai Mary Keitany tavaly megdöntötte a tisztán női mezőnyben futott világcsúcsot a londoni maratonin. Idén áprilisban Paula Radcliffe vegyes mezőnyben elért abszolút rekordját szeretné átadni a múltnak a brit fővárosban.

világcsúcs maratoni Paula Radcliffe Mary Keitany

Atlétika: fantasztikus mezőny indul a London Marathonon

2018-01-21 17:29:20

Kenenisa Bekele is megerősítette részvételi szándékát az áprilisi London Marathonon, melyen a férfiak mezőnye - a hagyományoknak megfelelően – egészen parádés lesz.

maratoni atlétika Mo Farah Kenenisa Bekele

Atlétika: kenyai sikerek az athéni, az isztambuli és a bejrúti maratonin

2017-11-12 13:34:57

A kenyai Samuel Kalalei nyerte vasárnap az athéni maratoni futóversenyt a férfiak mezőnyében. Isztambulban és Bejrútban is kenyai sikerek születtek.

Atlétika: négyéves eltiltás Rio olimpiai bajnokának

2017-11-07 13:17:14

Doppingvétség miatt négyéves eltiltást kapott Jemima Sumgong, a riói olimpia maratoni futásának női győztese.

maratoni dopping atlétika Rio 2016 Jemima Sumgong

Maratoni: a teljes élmezőny eltévedt a velencei versenyen – videó

2017-10-23 18:35:48

Egészen különlegesre sikeredett a Velencében rendezett maratoni verseny befutója, a győztes ugyanis a helyi Eyob Faniel lett. Igaz, nem csak gyorsaságának köszönhette a sikert…

videó vicces maratoni futás Velence Eyob Faniel

Gyász: 500 métert futott az egészségügyi miniszter, meghalt

2017-10-09 17:42:24

Meghalt Szlim Saker, Tunézia egészségügyi minisztere, miután vasárnap egy jótékony célú maratoni futás rövid szakaszán csatlakozott a résztvevőkhöz.

maratoni halálhír gyász atlétika Szlim Saker

Atlétika: Dibaba kiváló idővel nyerte meg a chicagói maratonit

2017-10-08 18:09:01

Egészen kiváló eredménnyel érte el karrierje első maratoni győzelmét az etióp Tirunesh Dibaba, 2:19 órán belüli idővel elsőként ért célba a vasárnapi chicagói maratonin.

maratoni atlétika Tirunesh Dibaba Galen Rupp Chicago maratoni Chicago Marathon

Budapest Maratoni: 30 ezernél is többen indulhatnak

2017-10-05 12:57:57

Akár 30 ezer fölött is lehet az indulók száma jövő szombaton és vasárnap a 32. SPAR Budapest Maraton Fesztivál – V4 futóhétvégén.

maratoni futás atlétika Budapest Maraton Budapest

Videó: kibukott a férfiassága, mégis élete legjobbját futotta

2017-10-04 19:48:32

Jozef Urban szlovák futó élete legjobb idejét érte el a kassai Békemaratonin, amelyet így a tizedik helyen zárt. Ezzel meglehetősen nehezen került volna be a nemzetközi híradásokba, ám egy, a befutónál készült videónak köszönhetően a története mégis bejárta az internetet.

maratoni Jozef Urban

Atlétika: az olimpiai bajnok nyerte a berlini maratonit

2017-09-24 13:47:21

A férfiaknál az olimpiai bajnok Eliud Kipchoge nyerte meg a vasárnap rendezett 44. berlini maratonit.

atlétika Eliud Kipchoge Berlini Maratoni maratoni

Képek: így még egészen biztosan nem futott maratonit!

2017-09-21 21:02:23

Bár a lusta emberek nem tartoznak ebbe a kategóriába, ettől még tény: sokan szeretnek futni. Ami szintén tény: maratonit is elég sokan szeretnek futni. Azonban olyanról, ami a minap Ausztráliában történt, ritkán hallani: Matt Whitaker öltönyben teljesítette a több mint 42 kilométeres távot. Sőt, még világrekordot is döntött!