Találatok a Maccabi Tel-Aviv címkére

Találatok száma: 187

El: ha a Fradit kiejtő Maccabi otthon nyer, bejut a playoffkörbe

2018-08-07 21:40:40

A Maccabi Tel-Aviv gól nélküli döntetlenre végzett a Pjunik vendégeként a labdarúgó Európa-liga harmadik selejtezőkörének első mérkőzésén.

Pjunik Maccabi Tel-Aviv Európa-liga El-selejtező El

El: az FTC máris elbúcsúzott a nemzetközi kupaporondtól

2018-07-19 20:55:44

A labdarúgó Európa-liga első selejtezőkörében a Ferencváros az első félidő utolsó percében hátrányba került Netanyában a Maccabi Tel-Aviv ellen. A második félidőben elmaradtak a magyar rohamok, viszont az ellenfél két kapufával és több óriási helyzettel jelentkezett, így lényegében könnyedén jutott be az Európa-liga következő fordulójába.

Maccabi Tel-Aviv Ferencváros FTC Európa-liga El-selejtező El

Alighogy elkezdődött, máris véget ért a Fradi kupakalandja

2018-07-19 18:12:38

El: A fiúk tudják, hogy mi kell a sikerhez – Doll

2018-07-18 23:49:44

A Ferencváros labdarúgócsapatát irányító Thomas Doll szerint játékosai tudják, hogyan vívhatják ki a továbbjutást a Maccabi Tel-Aviv vendégeként az Európa-liga 1. selejtezőkörének visszavágóján.

Thomas Doll Maccabi Tel-Aviv Ferencváros Európa-liga El-selejtező

El: kiürítették a repteret, de a Fradi megérkezett Izraelbe

2018-07-18 18:34:20

A Ferencváros labdarúgócsapata megérkezett Netanyába, ahol csütörtökön a Maccabi Tel-Aviv vendégeként lép pályára az Európa-liga első selejtezőkörének visszavágóján.

Maccabi Tel-Aviv Fradi Ferencváros FTC Európa-liga El-selejtező

El: a Fradi középpályása győzelemre számít Izraelben

2018-07-18 15:35:55

Fernando Gorriarán, a Ferencváros uruguayi középpályása úgy érzi, csapata nehéz meccsen kiharcolja a győzelmet – így pedig a továbbjutást Izraelben az Európa-liga selejtezőjének 1. fordulójában.

Maccabi Tel-Aviv Fradi Fernando Gorriarán Ferencváros FTC Európa-liga

El: a rasszizmus ellen küzdő szervezet gratulált a Fradinak

2018-07-17 14:46:37

A FARE (Football Against Racism in Europe – Futball a Rasszizmus Ellen Európában) szervezet kedden Twitter-üzenetben gratulált a Ferencváros labdarúgócsapatának a Maccabi Tel-Aviv elleni múlt heti Európa-liga-selejtező (1–1) példás lebonyolításáért.

rasszizmus Maccabi Tel-Aviv Fradi FTC FARE El-selejtező

Fradi: Leandro bizakodó az izraeli El-visszavágó előtt

2018-07-16 20:26:40

A Ferencváros rutinos labdarúgója, Leandro szerint jól játszottak hazai pályán a Maccabi Tel-Aviv elleni mérkőzésen, az Európa-liga első selejtezőkörének visszavágóját pedig reményei szerint kapott gól nélkül zárják, miközben elöl egyszer-kétszer betalálnak.

Maccabi Tel-Aviv Leandro Fradi Ferencváros FTC Európa-liga

FTC: Ez nagyon rendben volt – Dibusz a szurkolókról

2018-07-12 23:09:29

Mint ismert, a labdarúgó Európa-liga első selejtezőkörében a Ferencváros hazai pályán Sztefan Szpirovszki 61. percben szerzett góljával sokáig vezetett a párharc első mérkőzésén, ám az izraeli Maccabi Tel-Aviv Eliran Atar találatával a 91. percben egyenlített (1–1). A találkozó után Dibusz Dénessel és Botka Endrével beszélgetett az NSO Tv stábja. Mindketten elismerésüket fejezték ki a szurkolóknak, s bíznak a továbbjutásban. A védő szerint a hajrában kapott góllal nem sok minden változott: így is, úgy is be kellett volna találniuk idegenben.

videó NSO Tv Maccabi Tel-Aviv Ferencváros FTC Európa-liga

Thomas Doll: Ma nagyszerűen képviseltük a magyar labdarúgást

2018-07-12 15:12:50

Mint ismert, a labdarúgó Európa-liga első selejtezőkörében a Ferencváros hazai pályán Sztefan Szpirovszki 61. percben szerzett góljával sokáig vezetett, ám az izraeli Maccabi Tel-Aviv Eliran Atar találatának köszönhetően a 91. percben egyenlített (1–1), így az első mérkőzés után nyílt maradt a továbbjutás kérdése. A meccs után a két vezetőedző, Thomas Doll és Vladimir Ivics értékelte a történteket.

Thomas Doll Maccabi Tel-Aviv Ferencváros FTC Európa-liga El-selejtező

Európa-liga: Okosabbnak kellett volna lennünk... – Thomas Doll

2018-07-12 21:15:31

A Ferencváros állt kupacsapataink közül a legközelebb ahhoz, hogy győzelemmel jöjjön le a pályáról, de az Európa-liga-selejtező első körében végül 1–1-et játszott hazai pályán a Maccabi Tel-Avivval. A mérkőzés után Thomas Doll vezetőedző értékelt az M4 Sportnak.

Thomas Doll Maccabi Tel-Aviv Ferencváros Európa-liga Davide Lanzafame

El: a Maccabi a 91. percben egyenlített az FTC ellen

2018-07-12 14:57:37

A labdarúgó Európa-liga első selejtezőkörében a Ferencváros hazai pályán Sztefan Szpirovszki 61. percben szerzett góljával sokáig vezetett, ám az izraeli Maccabi Tel-Aviv Eliran Atar találatának köszönhetően a 91. percben egyenlített (1–1), így az első mérkőzés után nyílt maradt a továbbjutás kérdése. A visszavágót július 19-én, 19 órától rendezik meg Netanyában.

Győzelem nélkül – a Fradinak sem sikerült...

2018-07-12 14:39:29

Vidi, Újpest: állandóság; Fradi, Honvéd: átalakulás – rajtolnak Európában

2018-07-09 11:43:35

Július 10-én, kedden megkezdik a magyar csapatok nemzetközi kupaszereplésüket az európai porondon. Először a bajnoki címvédő Mol Vidi FC lép pályára a Bajnokok Ligája selejtezőjében a luxemburgi Dudelange ellen, majd az Európa-ligában a Ferencváros a Maccabi Tel-Avivval, az Újpest a Neftcivel, a Bp. Honvéd a Rabotnicskivel mérkőzik meg. Magyar klub legutóbb 2012–2013-ban szerepelt csoportkörben (Európa-liga; Videoton), azóta még az őszt sem élték meg versenyben kupacsapataink. Az UEFA változtatásai a BL-kvalifikációt még nehezebbé tették, hiszen a 32 helyből 26 már elkelt a főtáblán –a selejtezőből induló bajnokcsapatoknak csak négy hely jut a csoportkörben. Vajon a 2018–2019-es idényben meddig jutnak kupaindulóink?

Újpest Mol Vidi FC Videoton Rabotnicski Neftci Mol Vidi FC

Európa-liga: Ha a Fradi be akar jutni a csoportkörbe, akkor… – Leandro

2018-07-01 00:45:53

A két Európa-liga-induló csapat, a Ferencváros és a DAC felkészülési mérkőzését utóbbi nyerte meg 1–0-ra Dunaszerdahelyen. A meccs után a zöld-fehérek játékosa, Leandro értékelt az NSO Tv-nek, valamint arról is beszélt, hogyan várják a Maccabi Tel-Aviv elleni selejtezőt.

felkészülési mérkőzés Maccabi Tel-Aviv Leandro Fradi Ferencváros FTC

Felkészülés: lengyel csapattal ikszelt a Fradi El-ellenfele

2018-06-25 22:51:02

A Ferencváros labdarúgócsapatának idei első Európa-liga-ellenfele, a Maccabi Tel-Aviv felkészülési mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott a lengyel bajnokság legutóbbi kiírásának 12. helyén végző Arka Gdyniával.

felkészülés Maccabi Tel-Aviv Fradi Ferencváros FTC

Férfi kosár Euroliga: Hanga ponterős volt, a Barca kikapott

2018-02-08 22:09:04

A Barcelona Hanga Ádám ponterős játéka ellenére 94–82-re kikapott a férfi kosárlabda Euroliga alapszakaszának 22. fordulójában.

kosárlabda férfi kosárlabda Euroliga Maccabi Tel-Aviv Hanga Ádám Barcelona

Izrael: Korhuték elbukták a Totó-kupa döntőjét

2017-12-14 21:56:49

Csütörtök este rendezték meg a második számú izraeli kupasorozat, a Totó-kupa döntőjét a Korhut Mihállyal felálló Hapoel Beer-Seva és a Maccabi Tel-Aviv között. A gyakorlatilag Ligakupaként kezelt sorozat idei győztese a Maccabi lett, miután a 83. percben az izlandi Vidar Kjartansson góljával megnyerte a mérkőzést. A vendégeknél Korhut Mihály végig a pályán volt.

Maccabi Tel-Aviv Korhut Mihály Izrael Hapoel Beer-Seva

El: Kleinheisler csapata kiütötte ellenfelét, sorozata lenyűgöző

2017-10-19 18:11:38

Kleinheisler László csapata, az Asztana hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Maccabi Tel-Avivot a labdarúgó Európa-liga csoportkörének csütörtök kora esti mérkőzésén.