Real Madrid: Pogba nem kell, őt akarják inkább a drukkerek

Érdekes kérdéssel fordult olvasóihoz az As: a spanyolok azt kérdezték a Real Madrid drukkereitől, ki az a futballista, akit a legszívesebben látnának a következő idényben a királyiaknál.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás Tanguy Ndombele Real Madrid Paul Pogba Neymar

Real: bármikor bejelenthetik a csatár érkezését – sajtóhír

2019-05-17 11:28:08

A Sky Sports értesülései szerint a Real Madrid 60 millió euróért megvásárolta Luka Jovicsot az Eintracht Frankfurtból, a szerb támadó öt évre ír alá.

spanyol átigazolás német átigazolás nemzetközi átigazolás Real Madrid Luka Jovics Eintracht Frankfurt

Real Madrid: megegyeztek a csatárról, 60 millió euróért érkezik – sajtóhír

2019-05-04 10:23:49

A spanyol As beszámolója szerint a Real Madrid megegyezett az Eintracht Frankfurttal Luka Jovics klubváltásáról: a királyi gárda 60 millió eurót fizet a szerb támadóért, aki hat évre ír alá új klubjához.

El: így szerezett vezetést a Frankfurt a Chelsea ellen – videó!

2019-05-02 21:32:30

Az Európa-liga elődöntőjének első mérkőzésén az Eintracht Frankfurt a mérkőzés 23. percében Luka Jovics remek fejesével megszerezte a vezetést a Chelsea ellen. Íme, a találat.

Chelsea Eintracht Frankfurt Európa-liga Luka Jovics

Jovics góljára Pedro válaszolt, nem bírt egymással az Eintracht és a Chelsea

2019-05-02 20:33:39

Eldöntetlenül végződött a labdarúgó Európa-liga elődöntőjében az Eintracht Frankfurt–Chelsea mérkőzés: a német csapat Luka Jovics góljával szerzett vezetést az első félidő 23. percében, majd Pedro Rodríguez a 45.-ben egalizált. A játék képe alapján a döntetlennel inkább a Chelsea lehet elégedetlen, attól függetlenül, hogy az idegenben elért 1–1 kedvező pozíciót teremt a visszavágóra.

elődöntő Pedro Luka Jovics Európa-liga El-elődöntő Eintracht Frankfurt

Frankfurt: „Nagyon valószínű, hogy Jovics a Realba igazol”

2019-04-24 17:10:11

Amint arról beszámoltunk, az Eintracht Frankfurt múlt héten véglegesítette Luka Jovics szerződését, másfél év kölcsönjáték után 7 millió euró ellenében kivásárolva a Benficától. A német klub sportigazgatója, Fredi Bobic ugyanakkor elismerte, kisebb csoda lenne, ha a következő idényben is náluk futballozna a szerb csatár.

spanyol átigazolás német átigazolás Real Madrid Luka Jovics Eintracht Frankfurt

Real Madrid: Új csatár jön? Engem nem izgat – Benzema

2019-04-22 16:43:24

Karim Benzema szenzációs formába lendült, az Athletic Bilbao ellen mesterhármast szerezve vezette győzelemre a Real Madridot, így már 30 gólnál jár az idényben, de továbbra is az új csatárjelöltek nevétől hangos a sajtó.

spanyol átigazolás német átigazolás nemzetközi átigazolás Real Madrid Puskás Ferenc Luka Jovics

Bundesliga: megvan a megállapodás, Luka Jovics aláírt! – hivatalos

2019-04-17 16:09:43

Az Eintracht Frankfurt élt az opciós jogával és kivásárolta a Benficától Luka Jovicsot – jelentette be a német együttes hivatalos honlapja. A szerb támadó 2023 nyaráig írt alá a klubnál. Bár a közlemény nem tér ki rá, lapértesülések szerint 7 millió euróba került a kölcsönszerződés véglegesítése.

német átigazolás nemzetközi átigazolás Luka Jovics Eintracht Frankfurt Benfica átigazolások

Real Madrid: döntöttek, Jovics az első számú kiszemelt – sajtóhír

2019-04-14 18:51:49

A Marca beszámolója szerint a Real Madrid vezetősége döntött, hosszú mérlegelés után Luka Jovicsot jelölte meg a királyi gárda első számú kiszemeltnek a nyári átigazolási piacon.

spanyol átigazolás német átigazolás nemzetközi átigazolás Zinédine Zidane Real Madrid Luka Jovics

Frankfurt: Barca? Real? Man. City? Mi lesz Luka Jovics sorsa?

2019-04-12 10:05:38

Luka Jovicsot, az Eintracht Frankfurt támadóját Txiki Begiristain, a Manchester City sportigazgatója a helyszínen nézte meg a Benfica elleni Európa-liga-negyeddöntő első meccsén – írja a The Sun.

spanyol átigazolás német átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Txiki Begiristain Manchester City

Barca: Griezmann ismét a radaron? Őrületes mennyiségű pénzzel csábítják – sajtóhír

2019-03-17 12:37:53

Francia lapértesülések szerint az FC Barcelona ezen a nyáron ismét megpróbálja szerződtetni az Atlético Madrid francia válogatott labdarúgóját, Antoine Griezmannt. A katalánok állítólag 16 millió eurós éves fizetéssel csábítják a világbajnok támadót.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás Luka Jovics Barcelona Atlético Madrid Antoine Griezmann

El: a Frankfurt a San Siróban ejtette ki az Intert

2019-03-14 22:51:42

Az Eintracht Frankfurt Luka Jovics találatával 1–0-ra legyőzte idegenben az Internazionalét, így búcsúztatta az olasz csapatot az Európa-liga nyolcaddöntőjének visszavágóján. A Frankfurt jobban játszott szinte az egész meccsen, így összességében megérdemelt a továbbjutása. Az Internek sokba került Marcelo Brozovic első mérkőzésen kihagyott büntetője.

Luka Jovics Internazionale Európa-liga El 2018-2019 Eintracht Frankfurt

Frankfurt: állítólag a Chelsea és a Barcelona hívja, de nem érdeklik a pletykák

2019-02-14 12:10:23

Az elmúlt hetekben féltucat csapattal hozták szóba Luka Jovicsot, aki jelenleg vezeti a német Bundesliga góllövőlistáját. Az Eintracht Frankfurtban futballozó szerb támadó megtisztelőnek tartja a Chelsea vagy épp az FC Barcelona érdeklődését, ám egyelőre igyekszik kizárni tudatából a jövőjével kapcsolatos kérdéseket.

Luka Jovics Eintracht Frankfurt Chelsea Benfica Barcelona nemzetközi átigazolás

Barcelona: megállapodtak a Frankfurt gólvágójáról – sajtóhír

2019-02-11 13:22:55

A Frankfurter Allgemeine Zeitung beszámolója szerint az FC Barcelona szóban megállapodott az Eintracht Frankfurttal Luka Jovics szerződtetéséről, így a Bundesliga góllövőlistáját jelenleg vezető szerb támadó a katalán együttesben folytathatja a pályafutását.

Luka Jovics Eintracht Frankfurt Barcelona

Barcelona: ezt a hét támadót nézték ki Luis Suárez pótlására?

2018-12-17 19:22:34

A katalán Mundo Deportivo értesülése szerint a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot (La Liga) vezető Barcelona hétfős listát állított össze a Luis Suárezt pótolható támadókról.

spanyol átigazolás olasz átigazolás német átigazolás nemzetközi átigazolás Timo Werner Nicolas Pépé

Bayern: Robbenék távozhatnak, öten jöhetnek – sajtóhír

2018-11-15 18:56:19

Jelentős átalakulás várható a nyáron a Bayern Münchennél: a bajor labdarúgócsapat négy játékosának lejár a szerződése, és a Kicker csütörtöki száma arról ír, hogy mindannyian elhagyhatják a klubot – ugyanakkor új arcokra lehet számítani.

német átigazolás Thomas Müller Rafinha Mats Hummels Luka Jovics Kevin Vogt

Bundesliga: Jovics már kilenc gólnál – simán nyert a Frankfurt

2018-11-11 19:52:43

Luka Jovics második félidőben szerzett duplájával, valamint Sebastian Haller góljával 3–0-ra nyert hazai pályán az Eintracht Frankfurt a Schalke ellen a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 11. fordulójának záró mérkőzésén.

Schalke Luka Jovics Eintracht Frankfurt Bundesliga

Bundesliga: 20 éves szerb mesterötöse, frankfurti gála

2018-10-19 22:19:47

Az Eintracht Frankfurtnak szinte minden sikerült péntek este a Düsseldorf elleni Bundesliga-mérkőzésen az ellenfél tizenhatosán belül, aminek a vége 7–1-es győzelem lett.

Luka Jovics Fortuna Düsseldorf Eintracht Frankfurt Bundesliga

Német Kupa: Jovics sarokkal a döntőbe lőtte a Frankfurtot

2018-04-18 22:45:27

Egy nappal azt követően, hogy a Bayern 6–2-re lepofozta vendégként a Bayer Leverkusent a Német Kupa elődöntőjében, eldőlt, hogy az Eintracht Frankfurt lesz a bajorok ellenfele a május 19-i berlini döntőben, mivel Luka Jovics góljával 1–0-ra legyőzte idegenben a Schalkét. A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy Gelson Fernandes, a vendégek védője két perccel a beállása után piros lapot kapott, videózás után, valamint a játékvezető két Schalke-gólt is visszavont szabálytalanság miatt, miután a frankfurtiak előnybe kerültek.