Találatok a Ludogorec címkére

Találatok száma: 105

Bulgária: saját kérésére távozik a Ludogorec vezetőedzője

2018-10-10 13:47:28

Alig négy hónappal kinevezése után távozik a bolgár bajnok Ludogorec labdarúgócsapatának brazil vezetőedzője, Paulo Autuori.

Paulo Autuori Ludogorec Bulgária Antoni Zdravkov

El: jelentős késés, át kellett szervezni a Leverkusen napját

2018-09-21 09:15:16

Jelentős késéssel érkezett vissza Németországba a Bayer Leverkusen labdarúgócsapatának repülőgépe a csütörtök esti, bulgáriai Európa-liga-mérkőzésről, emiatt elmarad a gárda péntekre tervezett edzése.

Ludogorec Európa-liga Bayer Leverkusen

BL/El: a Vidi összes korábbi ellenfele csoportkörös lett!

2018-08-30 22:09:33

Nehéz lenne azt állítani, hogy a Vidi habkönnyű ágon jutott volna el a Bajnokok Ligája selejtezőjének playoffköréig, hiszen az általa korábban kiejtett mindhárom csapat – a luxemburgi Dudelange, a bolgár Ludogorec és a svéd Malmö – ugyancsak kiharcolta a helyét az Európa-liga csoportkörében. Mint ismert, az AEK Athén ellen nagy csatában elbukó fehérváriak is az El főtábláján folytatják.

Malmö Ludogorec Dudelange

BL: feltörlik a padlót a bíróval a bolgár lapok – sajtóvisszhang

2018-08-02 12:21:39

A bolgár lapok a Ludogorec kiesésének másnapján egyaránt az osztrák bírót teszik felelőssé a brigád BL-búcsúja miatt, de azért azt is elismerik, Paulo Autuori csapata sem játszott tudásának megfelelően. A Mol Vidit nem dicsérik – miért is tennék? –, sőt, akad lap, amelyiknél nem értik, hogyan is fejezhette be teljes létszámban a mérkőzést a magyar bajnok.

Videoton Mol Vidi FC Ludogorec

Marko Nikolics: A játékosaim hősök az én szememben, tovább álmodunk

2018-08-02 00:51:10

Bár előzetesen a Ludogorec számított a párharc esélyesének, mégis a Mol Vidi FC ünnepelhetett a felcsúti Pancho Arénában: az idegenbeli 0–0 után hazai pályán 1–0-ra nyert, s ezzel bejutott a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körébe. A mérkőzés után Marko Nikolics hosszasan értékelte a sikert a sajtótájékoztatón, míg a vendégek vezetőedzője, Paulo Autuori a vereség okairól beszélt. A fehérváriak vezetőedzője az egyik szurkolónak is üzent.

labdarúgás Paulo Autuori Mol Vidi FC Marko Nikolics Malmö Ludogorec

Vidi: Ez nagyobb eredmény, mint a Bordeaux legyőzése – Kovács

2018-08-02 02:01:25

A Mol Vidi FC 1–0-ra legyőzte, és ezzel kiejtette a bolgár Ludogorecet a BL-selejtező második körében. A mérkőzés után az NSO Tv stábja Juhász Rolanddal, Kovács Istvánnal és a fehérváriak kapusával, Kovácsik Ádámmal beszélgetett. Elmondták, miben látják a diadal okát, és hogy érezték, lebecsülte-e őket az esélyesebbnek tartott ellenfél.

Mol Vidi FC Malmö Ludogorec Kovácsik Ádám Kovács István Juhász Roland

BL: Malmö–Vidi, Benfica–Fener – teljes a 3. forduló párosítása

2018-08-02 00:26:32

A szerdai meccsekkel ismert lett a labdarúgó Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörének teljes párosítása. A Mol Vidi FC a Ludogorec kiejtése után a Malmö FF ellen folytathatja.

Mol Vidi FC Malmö Ludogorec Bajnokok Ligája BL

BL: a csoportkörös Loki óta először nyert két párharcot a magyar bajnok

2018-08-01 21:58:31

A Mol Vidi FC az idegenben elért 0–0 után pályaválasztóként 1–0-ra legyőzte a bolgár Ludogorecet a labdarúgó Bajnokok Ligája 2. selejtezőkörében, így bejutott a 3. fordulóba, melyben a kolozsvári CFR-t búcsúztató svéd Malmö FF lesz az ellenfele. Ez csupán a második eset, hogy a magyar bajnokcsapat két párharcot is megnyer a BL-kvalifikációban.

Videoton Mol Vidi FC Ludogorec Bajnokok Ligája BL-selejtező BL

BL: a Vidi legyűrte a Ludogorecet, jöhet a Malmö!

2018-08-01 21:48:35

A Mol Vidi FC Anel Hadzicnak az első félidő hajrájában szerzett góljával 1–0-ra legyőzte, és így kiejtette a bolgár Ludogorecet. A meccsen Virgil Misidjan kiállítása miatt 50 percen keresztül emberelőnyben játszó fehérváriak a Malmö ellen folytatják a Bajnokok Ligája 3. fordulójában.

BL: a Vidi Hadzic góljával szerzett vezetést a Ludogorec ellen – videó

2018-08-01 20:57:49

A labdarúgó Bajnokok Ligája második selejtezőkörében, a párharc visszavágóján a magyar bajnok Mol Vidi FC Anel Hadzic góljával 1–0-ra legyőzte a bolgár Ludogorecet, ezzel pedig továbbjutott a következő fordulóba, ahol a svéd Malmö vár rá.

Mol Vidi FC Ludogorec Bajnokok Ligája BL-selejtező BL Anel Hadzic

Az akarat jutalma: továbbjutott a Mol Vidi FC

2018-08-01 18:53:17

Mol Vidi FC Ludogorec Bajnokok Ligája BL

BL: Lazovics és Keserü sem kezd a Vidi–Ludogorecen

2018-08-01 18:49:27

Marko Nikolics és Paulo Autuori is kijelölte kezdőcsapatát a Mol Vidi FC–Ludogorec BL-selejtező visszavágójára. A fehérváriaknál ezúttal sem kezd Danko Lazovics, míg a vendégeknél kimarad Claudiu Keserü.

kezdőcsapat Mol Vidi FC Ludogorec Bajnokok Ligája BL

BL: Nem akarunk meghalni – Marko Nikolics

2018-07-31 17:30:30

A zenei napok már véget értek, de a fesztivál folytatódhat Fehérváron, ha a Mol Vidi FC kicsikarja a továbbjutást a bolgár bajnok Ludogorec ellen. A magyar bajnokcsapat múlt szerdán 0–0-s döntetlent játszott a párharc első meccsén, Bulgáriában.

Mol Vidi FC Marko Nikolics Ludogorec Fiola Attila Bajnokok Ligája BL-selejtező

NB I: Tavaly az Újpesttel is ikszeltünk, aztán megvertük a Bordeaux-t – Nikolics

2018-07-29 00:45:18

Nem sikerült hazai pályán megszerezni a három pontot a Mol Vidi FC-nek a Paks ellen. Az 1–1-re végződő találkozó után ennek okairól Marko Nikolics vezetőedző beszélt a sajtótájékoztatón, ahogy a Ludogorec elleni, szerdai BL-selejtező visszavágó is szóba került. A paksiak részéről az eltiltott Csertői Aurélt helyettesítő Németh Zoltán értékelt.

labdarúgó NB I Paksi FC Németh Zoltán Mol Vidi FC Ludogorec Bajnokok Ligája-selejtező

Bulgária: nemcsak a Vidi, a Ludogorec is ikszelt

2018-07-28 22:42:12

A Mol Vidi FC Bajnokok Ligája-beli ellenfele, a Ludogorec idegenben 1–1-es döntetlent játszott a Beroe együttesével a bolgár élvonalbeli labdarúgó-bajnokság második fordulójában.

Videoton Mol Vidi FC Ludogorec Bulgária Bajnokok Ligája BL-selejtező

BL: Kovács I. és Huszti kezd, Lazovics nem – kezdőcsapatok

2018-07-25 17:47:18

Paulo Autuori és Marko Nikolics is kijelölte kezdőcsapatát a Ludogorec–Mol Vidi FC Bajnokok Ligája-selejtezőre. A fehérvári tizenegybe nem került be Danko Lazovics, míg a hazaiak hat (sőt a honosított Marcelinhóval együtt hét) brazillal állnak fel.

kezdőcsapatok Mol Vidi FC Ludogorec Danko Lazovics Bajnokok Ligája BL

BL: Arról álmodunk, hogy sikeresek legyünk Európában – Marko Nikolics

2018-07-25 11:01:16

A Mol Vidi FC szerda este a Ludogorec Razgrad otthonában megkezdi a Bajnokok Ligája második selejtezőkörét. A fehérváriak vezetőedzője, Marko Nikolics a klub hivatalos oldalának beszélt az elvárásairól.

Videoton Mol Vidi FC Marko Nikolics Ludogorec Bajnokok Ligája

Bulgária: a Vidi ellenfele 20-30 százalékot kiadva is nyert

2018-07-21 19:32:47

Győzelemmel kezdte a bolgár bajnokságot a Ludogorec labdarúgócsapata, amely a Bajnokok Ligája második selejtezőkörében a Mol Vidi FC-vel találkozik.

BL: tavaly csoportkör, idén blama az első körben – Sallaiék kiestek

2018-07-17 18:20:27

Sallai Roland csapata, a legutóbbi szezonban a Bajnokok Ligája csoportkörében szereplő APOEL hazai pályán csak 1–0-ra győzte le a litván bajnok Suduvát a BL első selejtezőkörének visszavágóján, így 3–2-es összesítéssel kiesett. A magyar támadót a 66. percben, már 1–0-s állásnál cserélték be.